Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírleszívás fórum

Zsírleszívás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯
487. mimoka01 (válaszként erre: 486. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 9. 22:05
Fuuu hat megmondom oszinten,hogy 3x olvastam el a valaszod...annyira jo volt olvasni:-))) nagyon orulok,hogy ennyire boldogsaggal tolt el!!!abszolut aterzem amit irtal,en mar azt hittem melbolondulok neha,minden napom ezzel telt ,hogy idegesitett a pukli a csipomon:S varom en is az eredmenyt,bar mar most is boldooog vagyok:)) meg a fajdalom se erdekel..2x ennyi fajdalomert is bevallatam volna:) nagyon kivancsi vagyok,neha ugy levennem a gatyot ,hogy megnezzem..de tudom nem szabad:)szoval varok turelmesen:)
486. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 485. - Mimoka01)
2013. márc. 9. 21:57

Hogy pozitiv-e az ossz velemenyem? Hat hogyne!!!! Eletem legeslegjobb dontese volt ez a zsirleszivas!!! 3 merettel kisebb nadragot hordok, es most vegre ismet beindult a fogyasom! Melott a mutet volt, folyton idegeskedtem miatta, meg eleg stresszes volt a melo is, ugyhogy a sport meg midnen mellett is csak hiztam. Sajnos nalam ez a stressz kovetkezmenye. A melohelyen is valtoztak a dolgok, eshat a mutet is megtette a magaet, most ugy nezek magamra, mint eddig eletemben talan soha! Ma mertem magam, es szerencsere ismet jo iranyba mozdult el a merleg nyelve, sozval ismet belehuzok a sportba es a kajara, hogy mashol is alakuljak tovabb, ne csak a lovaglomnal.

tudod, engem nem erdekelne az sem, ha ezek a hegek mindig is latszananak, mert nem fogom ugysem mutogatni oket. A gatlasossagom csokkent eleg sokat a valtozasok miatt, de azert nem multak el, es sajnos meg midnig van, ami gatlasossa tegyen. Az, hogy "mini" nadragokat hordok, mint talan gimi elejen vagy altalanosban, minden mas egyebet elhalvanyit, semmifele nyom nem erdekel, ami ezt eredmenyezte. Nyilvan majd halvanyulnak, nem fognak latszani, csak ido kell meg hozza.

485. mimoka01 (válaszként erre: 484. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 9. 21:48
Szia! Azert osszhatasban pozitiv a velemenyed?marmint par het tavlatabol visszatekintve mekkora a valtozas?ruhameret csokkenest eredmenyezett? Majd szamolj be ,hogy mit mondott a doktorno:-) a hegek remelem azert eltunnek,persze picikek de azert nem szeretnem ha nagyon latszodna..
484. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 479. - ViaViácska)
2013. márc. 9. 21:28
nekem par kozuluk egyertelmuen latszik meg, pedig nem erte viz egyaltalan, mig nem volt szabad. Picikek, de azert kicsivel sotetebbek, mint a borom szine. Van, amelyiket mar nem talalnam meg, de a nagy resze jol lathato meg.
483. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 477. - Leedit)
2013. márc. 9. 21:28
nekem a combomnal szep sima a borom, de most mar egyre kivancsibb vagyok, mit mond a doktorno. Fajdogal meg mindig neha, es a bal oldalam (ahonnan kevesebbet szivtak le), mintha nagyobb lenne, mint a jobb. Talan csak en latom igy, nem tudom. Varom mar, hogy menjek es kideruljon, minden olyan-e, amilyennek lennie kell.
482. leedit (válaszként erre: 481. - ViaViácska)
2013. márc. 9. 08:09
A 16-18. napon várható jobbulás szerintem :) Legalábbis nekem úgy volt...
481. ViaViácska (válaszként erre: 480. - Leedit)
2013. márc. 9. 07:52

Jaj de jó, akkor jók a kilátások! :) Én is vigyáztam, hogy ne érje víz, úgyhogy remélem nem lesz gond.


Viszont lányok, mára már megint dundibb a combom, mint pl. 3 napja volt :( Azt hittem, hogy így a 10. napon már csak lefelé vezet az út, nem felfelé :S

480. leedit (válaszként erre: 479. - ViaViácska)
2013. márc. 9. 07:24

Nekem 3-3 db van, de alig észrevehető, egyenlőre nagyon kicsit piros körülötte, de így is kb. 3-4 mm, szerintem teljesen gyógyult állapotban nem lesz észrevehető. Most is csak az veszi észre a férjem szerint, aki tudja, hogy mit kell néznie.

A doktornő szerint ha az első héten nem ér vizet, akkor gyógyul be szépen. :) Az enyém szerintem szép, pedig promlémás a bőröm, mégis szépen gyógyul.

2013. márc. 8. 21:22

Én meg pont azt néztem ma, hogy mintha mindenhol narancsbőrösebb lennék, ahol a naci fed, szóval ott is, ahol nem műtöttek... :S


Lányok, a hegekről írnátok nekem? Hogy milyenek most, mennyire látszódnak, mikor múltak el? Köszönöm :)

478. leedit (válaszként erre: 477. - Leedit)
2013. márc. 8. 21:18
Bocsi: azt akartam írni, hogy a lovaglónál nem teljesen sima...
477. leedit (válaszként erre: 476. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 8. 21:17

Próbáltam már keresni én is hasonló nadrágot, vettem is, de az nem szorít ennyire.

Nekem 3-3 pontból szívtak mindkét oldalról, többek között fenéktájnál két helyről, és ott nagyon érezhető a különbség, mert eléggé narancsbőrös volt. Most meg úgy érzem, hogy képtelenül sima. Még teljesen szokatlan, de nagyon jó :). A lovaglónál már teljesen sima, dehát ahhoz képest, amilyen volt, szuper!

476. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 473. - Leedit)
2013. márc. 8. 20:53

dejo!!! en is ilyeneket tapasztalok!! olvastam valahol regebben, hogy a narancsborre is jo hatassal van, de azt hittem, csak bekepzelem ezt a simabb bor-dolgot. :))


nekem is vannak meg kellemetlen pillanataim, es egeszen biztos, hogy meg mindig valtozik a 2 honap utan is, csak ilyenkor mar annyira egyertelmu a valtozas, hogy lehet fotozni. En is jobban erzem magam a gatyoban, mint nelkule, de nem szeretem a lyukat a kozepen. :) Valami olyan nagyon hasonlo alakformalo gatyot szeretnek, ami hasonlo, de lyuk nelkul. :)


egyebkent en is arra szamitottam, hogy mint minden nadrag, majd ez is elkezd kibolyhosodni a combomnal, de nem! Szerintem sokat segitett a combomon is ez a lovaglos dolog. Osszebb huzodott kicsit a borom talan. Mindenesetre jobban erzem magam a nadragban, ugyhogy most vadaszok valami hasonlot. :)

475. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 472. - B5e7e24b1e)
2013. márc. 8. 20:50
nekem tobb, mint 2 liter volt osszesen a lovaglomrol es a terdemrol
474. leedit (válaszként erre: 472. - B5e7e24b1e)
2013. márc. 8. 20:49

Ez alkat kérdése is, mert én pl. alacsony vagyok és vékonynak tartanak, ehhez képest szerintem 7 deci biztos lejött rólam. Erre azt mondta nekem is a doktornő, hogy sok, nem is gondolta volna, hogy ennyi lesz.

Nem értek hozzá, de szerintem az eljárástól is függ, hogy mennyit lehet max. leszívni.

473. leedit (válaszként erre: 471. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 8. 20:47

Bocsi, elírtam, mert 22-e nem jövő hét, hanem az utána következő hét péntek.

Te hétfőn mész ezek szerint?

Észrevette már valaki a változást Rajtad?

Egyébként úgy érzem, hogy én még mindig változok. A nadrágot még hordani fogom, mert a combom még fáj kicsit nélküle. Ma kipróbáltam, és nem tudok megválni tartósan tőle...

Nem tudom, hogy Te észrevetted-e, de azt látom, hogy ahol leszívták a zsírt rólam, kisimult a bőröm.

472. b5e7e24b1e (válaszként erre: 469. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 8. 20:22
szia, mennyi az a rengeteg? és mennyi a max. amit lehet egyszerre: 1,5-2 l?
471. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 465. - Leedit)
2013. márc. 8. 19:57
mikor mesz? en jovohet utani kedden, vagy ha mazlim van, akkor hetfon...
470. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 452. - ViaViácska)
2013. márc. 8. 19:56

hat nem tudom, nem vagyok sovany kcisit sem, es igaz, hogy nagyon latszik a valtozas, de azert sovanyabb nem lettem... nem szeretem magam mutogatni.


a vadlit azert kerdeztem, hogy hatha tudtok olyanrol, akinek hasonlo tapasztalata volt, vagy talan csak bebeszelem magamnak... talan jobban feltuik, mert kisebb a terdem :D

469. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 463. - Mimoka01)
2013. márc. 8. 19:54
igazan nincs mit, nagyon szivesen!! orulok, hogy vegre tul vagy rajta!! nekem rengeteget szivtak le, reggel 9re kellett mennem, es este mar nem szivargott semmi, szoval szerintem mar nem tart sokaig.
468. leedit (válaszként erre: 467. - Mimoka01)
2013. márc. 8. 16:48

Ahogy írtam, kb. a második hét vége felé kezdett apadni, aztán a harmadik hétre már határozottan látszott. Csalóka egyébként, mert én amikor levettem a gatyót magamról, akkor leginkább arra tudtam koncentrálni, hogy jó fekete és lila foltos vagyok :)

Alig várom a fotózást, ha fel lesz rakva a honlapjukra, akkor megmondom melyik vagyok én. :)

467. mimoka01 (válaszként erre: 465. - Leedit)
2013. márc. 8. 15:35

Szia!Igen olvastam is meg a Doktornő is mondta,hogy dagadni fog .(bar állítólag a csípőn annyira nagyon nem fog, dehát majd meglátjuk:D)

Te mennyi idő után láttad a változást? Úgy értem mikor először levetted a gatyót pl. ürdéshez, akkor azért valamennyire látszódott már ,hogy azért kisebb lett az a bizonyos kiálló rész?:)

Nagyon gratulálok az eredményhez:))Majd számolj be a továbbiakról:-))

466. leedit (válaszként erre: 458. - B5e7e24b1e)
2013. márc. 8. 15:20

Szia!

Gratulálok a fogyásodhoz.

Én is csatlakoznék ahhoz a véleményhez, hogy használt nadrágot nem biztos, hogy vennék. Az enyém például középen már kezd bolyhosodni, és kb. két-három kapocs már eléggé kifelé áll, még egy hét, és leesik.

Vannak olyanok, akik kettőt használnak, és abból az egyik még lehet jó állapotban, de akkor még mindig ott a nagy kérdés: milyen méretű kell, és lesz jó leszívás után...

465. leedit (válaszként erre: 463. - Mimoka01)
2013. márc. 8. 15:18

Szia!

Nálam első nap tartott csak, meg éjjel egy nagyon kicsi volt még. Én is a Lányi doktornőnél csináltattam, jövő héten megyek kontrollfotózásra. Ugyanabban a cipőben járunk, én is sokat sportolok, de a lovaglóm, illetve a fenekem külső felén az a két bizonyos kiálló rész csak ott maradt mindig. Úgy érzem mindent megtettem, de nem változott. Ma kell utoljára a nacót hordanom, és már várom a fényképet, mert ott fog látszódni a különbség.

Egyébként nem akarlak elkeseríteni, de most még látod a különbséget Te is, de pár napon belül bedagad kissé, és két-három hétig várat magára az apadás, és az öröm :). Persze megéri! :)

Remélem Te is elégedett leszel az eredménnyel.

2013. márc. 8. 14:46
*bocsánat Nektek mennyi ideig tartott?
2013. márc. 8. 14:44

Sziasztok!Csatlakoznék hozzátok:)

Ma voltam Lányi doktornőnél.

El kell mondanom,hogy nagyon nagyon kedves és segítőkész,de az asszisztensek is, fogták a kezem és nyugtatgattak végig:))

Nekem a csípőmről szívtak le, ugyan vékony vagyok és sportolok stb. de van ott két párnácska amit ha 5 kilót fogytam akkor is ott maradt:SS Már annyira belefáradtam abba ,hogy minden napon a hájam nézegetésével telik, hogy inkább elmentem megcsináltatni..Azért picit kellemetlen volt,de bőven kibírható! Rajtam van ez szorítóruha, de még így is látom,hogy nincs ott a két pukli oldalt hihi:)) Viszont ez a savó nagyon folyik belőlem..Nekem mennyi ideig tartott?tudom,hogy ez kell,hogy jöjjön de már a 3.törülközőt rakom magam alá..:S:D

Londoni_Lány Neked külön köszönöm a biztatást :))

462. Angelet3 (válaszként erre: 461. - ViaViácska)
2013. márc. 8. 14:24
hát szerintem elég hasonló a testalakatunk:)engem is pont az a 2 párna zavar..jaaaj nagyon izgulok...wááá
461. ViaViácska (válaszként erre: 459. - Angelet3)
2013. márc. 8. 12:31
Kösziii :) Én is nagyon örülök, már ennyinek is! Ha tovább karcsúsodik, az már csak hab lesz a tortán :D Igen, csak 4 dl... azért is írtam, hogy 1-1,5 dl az nagyon sok szerintem, az már tuti, hogy drasztikus változás :) Pedig látod, rám aztán nem lehet mondani, hogy alapból vékony vagyok és nem volt miből dolgozni...
460. ViaViácska (válaszként erre: 458. - B5e7e24b1e)
2013. márc. 8. 12:29

Gratula 30 kilóhoz, nagyon ügyes vagy! Akkor izgalmasan fognak telni most a hónapjaid :)


Lányok, nektek a hegeitek hogy alakulnak? Nekem egyelőre úgy néznek csak ki, mint egy x alakú karcolás, picurka varral rajta. Szépen elhalványodnak? Mennyi látszik meg a végén, csak egy kis fehér csík?

459. Angelet3 (válaszként erre: 442. - ViaViácska)
2013. márc. 8. 12:28
Basszus gyonyörü;)))és csak alig több mint fèl kgt szedtek le?juhhuuu;)nagyon lâtszik szerintem;)
458. b5e7e24b1e (válaszként erre: 455. - ViaViácska)
2013. márc. 8. 11:54
Konzin voltam, de a műtét még messze van, talán májusban valamikor. Röhejes, hogy a combom miatt mentem orvoshoz és most meg mellkisebbítésre készülök...előbb. Ugyanis felmerült, hogy közel 30 kg. fogyás után beleférek mell+hasplasztikába. Megjegyzem, eszem ágában sem volt egyik sem...de úgy döntöttem, belevágok és már alig várom. Mammográfiára megyek hamarosan, azután - ha rendben van - kapok időpontot, remélhetőleg még áprilisra, aztán rá egy hónapra jöhet csak a zsírleszívás. Remélem nyár elejére-közepére valamennyire csak rendbe jövök...
❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook