Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Védőoltás a 3. hónapban - tényleg olyan rossz? fórum

Védőoltás a 3. hónapban - tényleg olyan rossz? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
138. pomponlány (válaszként erre: 137. - Unom)
2014. szept. 15. 21:10
:) Hát a fejemből!
137. unom (válaszként erre: 136. - Pomponlány)
2014. szept. 15. 20:01

Persze, és a félelemből táplálkoznak a gyíkemberek...

Honnan szedtek ennyi hülyeséget???

136. pomponlány (válaszként erre: 132. - 0a13a7d41c)
2014. szept. 15. 19:53
Nem a "rák" viszi el Őket, hanem a félelem!!!
135. pomponlány (válaszként erre: 79. - Csabi4)
2014. szept. 15. 19:36
Igen ez tényleg így van. Több ilyen esetről is tudok!
134. BlueJasmine (válaszként erre: 1. - E369fc680d)
2014. szept. 13. 00:04
Nekem nem mondta a gyerek,hogy rossz lett volna. :D Na jó,viccet félretéve... Igaz volt mibe szúrni (kis hurkácskák),de az Én lányom meg sem érezte. :D A szúrásnál sem sírt,meg utána se... És baja sem lett (se láz,semmi)... Ha nem adatod be,akkor eljárást is indíthatnak ellened veszélyeztetés miatt (ha jól tudom)! Azaz először persze felszólítanak,utána...
133. arzo (válaszként erre: 75. - 6b006fc769)
2014. szept. 12. 23:37

Persze, 8 darabot is. Ha lenne ilyen azért az értelmesebb országokban nem oltogatnának ezzel.


Laikus vagyok elolvastam mind a két oldal véleményét, és magamtól annyit hámoztam kb. ki, amit szurikáta is írt. Az autizmus örökölhetö genetikai hajlam, ami valami környezeti tényezö hatására elöjöhet.

Ez sokminden lehet, jelen esetben nem maga a vakcina a veszélyes, hanem az oltásvan lévö vivöanyag, ami sok esetben aluminiumvegyület. Ezért nem mindegy milyen minöségü egy gyógyszer amit beveszel. Ez az én véleményem aki meg azért ugat le másokat, mert elolvas sokmindent, az magát minösíti. És én nyilván elolvastam mert nálunk gond lett, szóval innentöl nem óhajtok hozzászólni.

132. 0a13a7d41c (válaszként erre: 131. - Shadow Angel)
2014. szept. 12. 18:06

Minden ráktípusra igaz, hogy végül a daganat terjedése, az un. áttétek okozzák a problémát.


A méhnyakrák évente 1500 nőt érint Magyarországon.

Az egyharmaduk belehal.

2014. szept. 12. 17:45

A méhnyakrák valóban nem rák,"csak" sejttömörülés, de ha nem kezelik, nem műtik, abból alakul/alakulhat ki a méhrák. Ami viszont már az...


Én így tudom.

130. 0a13a7d41c (válaszként erre: 117. - Csabi4)
2014. szept. 12. 16:27
Csabi, te egy igazi összeesküvéselmélet-hívő vagy!
129. Cippora (válaszként erre: 101. - Csabi4)
2014. szept. 12. 14:52

Akkor miért halnak bele annyian???


Mert azt senki nem állította,hogy nincsenek spontán gyógyulási esetek,de azért többségében a rák nem gyógyul meg csak úgy magától.

A cikkben meg nem írják mit hamisított meg,milyen eredményt.Egy P3-mas pl nem számít jó eredménynek,de nem is rák.Lehet csak egy gyulladás.

128. zebracsikó (válaszként erre: 117. - Csabi4)
2014. szept. 12. 14:46
Újra felteszem a kérdést: szcientológia hívő vagy?
127. tündér74 (válaszként erre: 126. - Spinneli)
2014. szept. 12. 14:41
Van néhány eset, amit felhoznak az oltásellenesek tízezernyi blogon és milliónyi kommentben, és ezért sokkal nagyobbnak látszik a veszély, mint amekkora valójában.
126. spinneli (válaszként erre: 106. - Csabi4)
2014. szept. 12. 12:40
Vagy ezt a betegséget nehéz ilyen fiatalon diagnosztizálni, 5 éves kor körül sikerül, a gyászmunkában elakadt szülök pedig bűnbaknak az oltást kiltják ki, mert az kézenfekvő.
125. tündér74 (válaszként erre: 124. - Cippora)
2014. szept. 12. 12:37
101-es hsz.
124. Cippora (válaszként erre: 87. - Csabi4)
2014. szept. 12. 12:25

"ugyanis olyan hogy méhnyakrák nincs"



Na ezt fejtsd ki kérlek. Akkor mibe halnak bele,vagy hogy érted ezt?

2014. szept. 12. 10:26

No várjunk. A ráknál nagyon valószínű, ha valaki egy kicsit belegondol, hogy a lelki, lelki-pszichikai hatásoknak nagyon nagy szerepe van, a kialakulásnál, és a gyógyulásnál is... Ezeket nagyon sokkal jobban el kéne ismerni, és ki kellene aknázni, ilyen szempontból nekem is vannak kétségeim a cinikus orvosi gyakorlattal szemben. Már elsősorban nem a kezeléseket, hanem a cinizmust értem ezalatt..

Ettől még nem hülye valaki, hogy erre rájött.


A baj mindig ott van, ha valami dologban a paci másik oldalára esünk át azonnal, és belepistulunk..

122. youlcsi (válaszként erre: 118. - Unom)
2014. szept. 12. 10:20
:D úgy-úgy
121. unom (válaszként erre: 120. - Andi6020)
2014. szept. 12. 10:03
Angol szövegekkel kínlódok, kell közben a szórakozás :D
120. andi6020 (válaszként erre: 118. - Unom)
2014. szept. 12. 10:02
Ne marasztald már! :D
119. andi6020 (válaszként erre: 117. - Csabi4)
2014. szept. 12. 10:01
Szia.
118. unom (válaszként erre: 117. - Csabi4)
2014. szept. 12. 10:00
Ne menj el, szórakoztatsz.
117. csabi4
2014. szept. 12. 09:58

Ha így állsz hozzá nem is fogsz - én is voltam és "csoda" történt -ja de nem orvosok részéről , mert ugye azt mondták hogy a cigi okozta és hogy jól kezelhető és a tudományos-nak vélt blabla - 5 hónapja ismertem a GNM-et és nem volt kérdéses hogy mit választok .


Konfliktus oka: birtokfélelmi vagy rémületkonfliktus

Jobbkezes nőnél, és balkezes férfinél elsődleges nemi/birtok konfliktusként. Balkezes nőnél és jobbkezes férfinél csak hormonális kibillenés következtében, másodlagos nemi/birtok konfliktusként.

Nőies= befelé irányuló érzelemmel: rémület (ijedtség a női területen, a fészekben) Megtámadtak, rám támadtak. Veszélybe kerültek a szeretteim. Veszély leselkedik a gyerekemre. Megijedtem, megrémültem a tünetektől.

Férfias= kifelé irányuló érzelemmel: birtokfélelmi konfliktus

Védem azt, ami az enyém, félek attól, hogy elveszíthetem mindazt, ami hozzám tartozik, mindent, amit megszereztem, ami a birtokomban van.


Egy igen nagy munkát vesztettem el amit már teljesen biztosra vettem hogy én csinálok .De ugye a lakok csak az árat látták a tartalmat nem .. így van ez veletek is - remélem azért pár ember elgondolkodik majd azokon amit írtam - további jó eszmecserét betegségtudatot stb ...

116. 4c1a787e8f (válaszként erre: 113. - Unom)
2014. szept. 12. 09:53

Az autizmus egy spektrum. Ezt úgy kell érteni, hogy a nagyon súlyos esettől (aki egész életében nem néz rád, nem szólal meg, stb..) az egészen enyhéig, akit csak kicsit "furcsa, de jófej srác"-nak tartasz - lehet valaki érintve.


Még a szakemebereknél se tiszta manapság, hogy mit mi okoz, vagy okozhat. Az első autizmus szak a BÁrczin előző évben indult. A pszichológus egy évig nem jött rá, mi baja a fiamnak. Mert még a szakembereknél is a "régi" berögződés van, hogy ül pörget és nem beszél.. Viszonylag új dolog, hogy ugyanez enyhébb változatban egészen másként nyilvánul meg... De az ok ugyanaz.. Van még mit kutatni ezen, és ami a legfőbb, a szakembergárdát kiképezni, vagy ami még nehezebb, az idősebbeket rávenni, hogy nézzenek utána az utóbbi évek eredményeinek...


Mert pont a régi begyöpösödött öreg "szakértőkkel" a legnehezebb. Volt olyan, hogy a kórházi orvosunk hívott fel egy ilyet, mert az iskola kijelölésénél belefutottunk egy ilyenbe a szakértői bizottságnál. Üvöltött velünk, hogy ez az egész Asperger szindróma hülyeség, és a fiam csak egy neveletlen gyerek.. Pedig akkor már több éve SOTE-s és Vadaskertes egyértelmű diagnózisunk volt... Mondom, a kórházi kutatóorvosnak kellett helyretenni az öreglányt..

115. tündér74 (válaszként erre: 112. - Unom)
2014. szept. 12. 09:52
A hívőket nem lehet meggyőzni semmivel sem,nincs is értelme, ugyanis ők hisznek, irracionálisan.
114. 4c1a787e8f (válaszként erre: 109. - Csabi4)
2014. szept. 12. 09:46

Haltak meg közeli rokonaim rákban. Én is voltam daganatos beteg, bár nem rákos.


Én az objektív hatásokon túl, meg a genetikán túl nagyon sok lelki-helyzetbeli hasonlóságot láttam ezeknél a betegségeknél.


Pl: nem kielégítő apa kapcsolat. Három ilyen ismerősöm, (az egyik közülük a sógorom) halt meg így rákban a huszas évei elején. És két esetben utána egy évre az apuka is rákot kapott. Az egyik meggyógyult, a másik nem...

És igen, a 23 éves sógorommal mi is mindent végigjártunk, a gurutól a professzorig, a keletitől a nyugatiig..


Ettől még nem hülyültünk meg teljesen, és nem estünk át a ló másik oldalára az orvoslást illetően, bár nyilván sokmindent fenntartással kell kezelni, ennyiben igazat adok..

113. unom (válaszként erre: 111. - 4c1a787e8f)
2014. szept. 12. 09:45
A legtöbb ember nincs tisztában az autizmus tüneteivel, én sem. Nem biztos, hogy korán észrevenném a gyerekemen, ha nincs valami ok ami miatt konkrétan ezt figyelem.
112. unom (válaszként erre: 109. - Csabi4)
2014. szept. 12. 09:43

Dehogy voltam, hiszen rák nem is létezik :D

Észre sem veszed, hogy önként beállsz közhülyének. Nekünk ez csak jó, szórakoztatsz.

Alapvető tényekkel nem vagy tisztában biológiából. Biztos csak azért mert azt is meghamisították a gonoszok.

111. 4c1a787e8f (válaszként erre: 106. - Csabi4)
2014. szept. 12. 09:42

Egyébként meg pont az a 15 hónapos... Eddig feküdt, nem volt különösebb baja, nem zavarta senki, ergo a szülők nem látták rajta azt eddig, amit esetleg lehetett volna..

Az oltás volt az első, ami kicsit kihozta a sodrából..


Mi az, hogy a "auitzmus tüneteit mutatta"? Aki ilyet leír, fogalma sincs a témakörről. Ez nem egy akut mandulagyulladás, aminek vannak fixen értelmezhető tünetei záros határidőn belül..


Te még sohase láttál autistát, fogalmad sincs róla, miről beszélsz.


És a szülők meg hülék, de nagyon.. Kisgyerek a fiam ovijában egyértelműen az volt. Annyira az, hogy a gyerek már az első perctől kezdve ült az asztal alatt, nyüszített tipikusan, fülbefogva a 25 gyerek között. A szülő egy darabig üvöltözött, amikor jelezték neki a helyzetet, hogy az Ő GYEREKE NEM AUTISTA! Aztán jött az, hogy az ovi miatt lett az, mert eddig nem volt.. Aztán nagy nehezen hatósági beavatkozásra lett megvizsgálva a gyerek.. Aztán kidrült, hogy dehogy nem voltak jelei addig is. Persze talán nem nagyon durván, de bőven voltak. Csak a szülőnek természetes volt, hogy repked a kezével, hogy nem szereti az erős szagokat, hogy a játékokkal nem szerepük szerint játszik, hanem sorba rakja őket.. Mert ő olyan, de attól még nem autista... Dehogynem, csak a szülőknek fogalmuk sincsen egy enyhébb autizmus látható tüneteiről.


Jelen esetben nem az oltás, hanem az óvoda volt, ami egyértelművé tette azt, amit a szülők nem vettek észre.. Akkor a gyerek az óvodától lett autista???

110. youlcsi (válaszként erre: 109. - Csabi4)
2014. szept. 12. 09:38

voltam/vagyok olyan beteg, amit oz orvos vészjóslóan közölt velem szemtől szembe... amiből nem fogok meggyógyulni. ez van.

ettől még nem írok le baromságokat.

109. csabi4
2014. szept. 12. 09:35

Voltál Te már rákos ? bármilyen daganatos betegséged amit az orvos vészjóslóan közöl veled szemtől szembe -na majd akkor legyen ilyen vicces megjegyzésed .

A linkem igen elmond rólam mindent és ezt vállalom is bármikor bebizonyíthatnák az ellenkezőjét csak éppen nem tudják mert alapjaiban téves ez az egész tudományosnak hazudott hazugsághalmaz .

ezt is érdemes elolvasni azoknak akik még gondolkodni is tudnak ,mernek

Ingatag az orvoslás tudományos alapja?


[link]


Bajban van az idegtudomány


[link]


Miért téves szinte minden, amit az orvoslásról hallunk?

[link]


Ezek VALÓS TÉNYEK ...

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook