Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Védőoltás a 3. hónapban - tényleg olyan rossz? fórum

Védőoltás a 3. hónapban - tényleg olyan rossz? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
108. 4c1a787e8f (válaszként erre: 106. - Csabi4)
2014. szept. 12. 09:33

AZért én nem esek attól hasra, hogy "orvos szakértő". Évekig dolgoztam igazságügyi műszaki szakértő mellett, tudom, hogy hogyan készül egy-egy szakértés...


Valószínűleg ő se érti a különbséget aközött, amit alul leírtam..


Lehet, hogy az hozta ki, de nem az az oka..

107. 6b006fc769 (válaszként erre: 106. - Csabi4)
2014. szept. 12. 09:32

Ki az iü.-i orvosszakértő?

Lehetne látni esetleg a szakvéleményt is? személyes adatok nélkül természetesen.

106. csabi4
2014. szept. 12. 09:29

visszatérve az oltásokra mert ugye erről szól a topic- idehaza ez a valóság és nem az amit az emberek elé tárnak -

Csaba 10 éves

48 órával a 15 hónapos

oltás után

furcsa, szokatlan viselkedés

mintákat mutatott

5 évesen nyilvánították autistának,

melynek oka

igazságügyi orvosszakértő szerint

Az oltás

[link]


Akit érdekel Nimród története részletesen annak elküldöm .

105. youlcsi (válaszként erre: 99. - Csabi4)
2014. szept. 12. 09:25
persze... a polip sem polip... sem 8 karja, sem sós vízben élés... mégis úgy hívják :o
104. 6b006fc769 (válaszként erre: 101. - Csabi4)
2014. szept. 12. 09:22

Nyilván a temetőben jobb lett volna nekik.

Érdekes, ahogy a cikkekből levonod a téged igazoló következtetést.

103. 82d45dcd14 (válaszként erre: 101. - Csabi4)
2014. szept. 12. 09:17
Igyál inkább valamit kisfiam,mert nagyon hü..e vagy!
102. unom (válaszként erre: 101. - Csabi4)
2014. szept. 12. 09:17
A linked mindent elmond rólad, nincs több kérdésem.
101. csabi4 (válaszként erre: 94. - Andi6020)
2014. szept. 12. 09:14

Igen az a hülye aki ki meri jelenteni hogy méhnyakrák nem rák - mert a halandó emberrel bármit beetetnek ,

Amit hagyományosan méhnyakráknak diagnosztizálnak nem más, mint a méhnyak-, méhszáj laphám regenerációs sejtszaporulata. Ezt a folyamatot minden esetben megelőzi fekélyesedés (érzéketlen, panasz mentes méhszájseb), ami a konfliktus megoldása után helyreállításra kerül - értelemszerűen - sejtszaporulat által. Amiért a folyamatot régebben rosszindulatúnak vélték, mert figyelmen kívül hagyták a fekélyesedést, vagy gyakran észre sem vették, és önmagában csak a sejtszaporulatot vizsgálták. A méhnyak-, méhszáj laphám enyhén lúgos környezetben található, melyet a HPV vírus tud elviselni úgy, hogy közben részt vesz a regenerációs folyamatban.


Erre itt egy példa amiről szerintem egyikőtök sem tud

"Miután a botrány napvilágra került, 13.000 nőt megvizsgáltak. A vizsgálat után hat nőt kellett megműteni. Az összes többi meggyógyult. "

Ha tovább várnak vele az a 6 nő sem kerül műtőasztalra

[link]

100. unom (válaszként erre: 99. - Csabi4)
2014. szept. 12. 09:13
Az durva, hogy megvan a 8 általánosod, és elhiszel minden baromságot. Megvan?
99. csabi4
2014. szept. 12. 09:10
Igen tudom ez durva -legalább annyira mint az hogy a leukémia sem vérrák , szó nincs rákról - na de most a nagy Genetikus professzorunk a saját csapdájába eset és a saját téves tudása + az orvosi kezelések hatására már megtapasztalhatta a tudása teljesen téves alapokra épül - ismétlem Genetikus Professzor - a méhnyakrák pedig egy fekélyesedés ami nem okozna komoly gondot ha nem hoznák rá a nőkre a szívbajt magától gyógyulna ahogy ez meg is történik-történt számos ismerősömnél is -orvosi papírokkal igazolhatóan - szerencsére azért ott is elég nagy az ellenállás van egy két normális orvos aki nem a pénztárcáját akarja megtömni hanem a beteg érdekeit nézi .
98. zebracsikó (válaszként erre: 78. - Csabi4)
2014. szept. 12. 09:07
ugye szcientológus vagy?
97. 6b006fc769 (válaszként erre: 87. - Csabi4)
2014. szept. 12. 09:04

Nincs méhnyakrák?

Hát jó. Ezzel a kijelentéseddel elérted azt, hogy feltétel nélkül elfogadjuk, hogy Einsteinnek igaza volt a végtelennel kapcsolatban.

96. youlcsi (válaszként erre: 94. - Andi6020)
2014. szept. 12. 08:56

én azt hittem, rosszul olvastam... vagy félreírta... még hangosan fel is nevettem...


ó, pedig nem akartam ide írni többet :o

95. unom (válaszként erre: 94. - Andi6020)
2014. szept. 12. 08:55
Pasiknál tényleg nincs :D
94. andi6020 (válaszként erre: 87. - Csabi4)
2014. szept. 12. 08:52

"méhnyakrák nincs"????????

Te hülye vagy, már ne haragudj.

93. tündér74 (válaszként erre: 78. - Csabi4)
2014. szept. 12. 08:43
De forrás pl. az is, hogy az utóbbi évtizedekben kb. 0 gyerek kényszerül gyermekbénulás miatt vastüdőben tölteni a hátralevő éveit. Mióta van védőoltás...
2014. szept. 12. 08:39

[link]


Itt is azt használják, hogy "genetikailag erősen meghatározott". Viszont az is igaz, és ma már ezt is kutatják, hogy valóban vannak egyéb hatások is, amit aztán a dolgot kihozhatják..

Esetleg talán egy oltási szövődmény is, egye fene..


De attól még nem az okozza magát a genetikai lehetőséget, tehát magát az autizmust.. Nem tudom, érted-e a különbséget. Mert igen nagy van a két dolog között..


Ha valaki erre kódolva van, ugyanúgy kihozhatja egy egyéb okból bekövetkező betegség, vagy éppen terhességi, vagy szülési nehézség - sokan meg éppen arra fogják - vagy egyéb családi pszichózis..

2014. szept. 12. 08:34

Mindemellett sok szemétséget el tudok képzelni, nem lepődnék én meg semmin. Nem vagyok annyira naiv.


De történetesen ez az autizmus dolog elég erőltetett.


Az első leírt autistát egyébként az 1700-as évekből ismeri az orvostudomány. Nyilván nem ő volt az első, csak őt azonosították először a leírás alapján, hogy az lehetett..


Biztos a védőoltásoktól...

90. 4c1a787e8f (válaszként erre: 82. - Csabi4)
2014. szept. 12. 08:31

Az én gyerekem autista. Érdekes, nálunk a közösségbe mindenütt beozonosítható az a szülő, akitől öröklődött az autizmus.


Az oltásnak ehhez annyi köze valóban lehet, hogy van egy oltási ellenreagció, aminek következtében van egy gyengébb állapot, ami felhívja a figyelmet az autizmus jeleire, vagy éppen tényleg attól borul ki a gyerek először komolyan.


Viszont attól még nem az okozza magát az autizmust... Előbb-utóbb amúgy is kijött volna.


Nem minden autista születésénél fogva súlyos autista. A fiamnál is 5 évesen derült ki, hogy az. De jelek addig is voltak, ha visszagondolunk mindig is. Viszont akkor még nem tudtuk, fel se merült, hogy ezek annak a jelei. Tehát szerintem ezek a szülők igenis csak fogni akarják valamire az elkeseredésüket, korábbi jeleket meg nem ismerték fel, vagy nem vettek róluk tudomást, mint ahogy azt egy páran a környezetemben is tették..

2014. szept. 12. 08:30

Nincs semmilyen rák és más betegség. A C-vitamin és a sok-sok víz fogyasztása mindenre megoldás. Aki mégis úgy tűnik, hogy betegségben halt meg, az meg csak bebeszélte magának a dolgot. Ennyi.


:D :D :D

88. unom (válaszként erre: 87. - Csabi4)
2014. szept. 12. 08:18
Nincs méhnyakrák... Mondd ezt azoknak akik ezzel küzdenek.
87. csabi4 (válaszként erre: 83. - 6b006fc769)
2014. szept. 12. 07:58
Az hogy letagadják az nem mentesíti őket attól a károkozástól amit művelnek - a rémhírterjesztés bűncselekmény akkor az ÁNTSZ -el az élen már mindenki ülhetne aki azt állítja hogy a HPV bármilyen védelmet ad a méhnyak rák ellen - ugyanis olyan hogy méhnyakrák nincs .Azért mert tudományos zagyvaságokat összehordanak nem kell bedőlni a fehér köpeny hatalmának - bár ahogy itt látom sokan még dogmaként kezelik azt amit egy egy orvosi oldalon olvastak - ezzel az az egy baj hogy nem bizonyíthatóak .Tudományos bizonyítékra gondoltam..
86. csabi4
2014. szept. 12. 07:51

EGY LENGYEL TANULMÁNY AMI ALAPOSAN MEGCÁFOLJA AZ ITTHONI HAZUGSÁGOKAT AZ OLTÁSOK EREDMÉNYESSÉGE ÉS KÁROKOZÁSA ,EGY KICSIT NAGYON EL VAN FERDÍTVE .... >:(


Használjátok, adjátok az orvosok, szülők, védőnők kezeibe! Idegrendszer, immunzavar oltások után. Kísérleteznek csupán a gyermekeinkkel? "Úgy tűnik, megérné egy „elővigyázatossági iránymutatást” összeállítani, az 1988. etikai irányelv alapján, amelyben lefektetnék, hogy ha van lehetséges, de nem kellőképpen megértett rizikója az új technológiáknak, jobb, ha nem alkalmazzuk ezeket, mint megkockáztatni a bizonytalan, de lehetségesen nagyon súlyos következményeket."


Az Idegrendszeri mellékhatások oltások után rendkívül vitatott és félelemgerjesztő kérdés. A Gyermekbetegségek Rehabilitációs Osztálya (Orvosi Egyetem, Byalistok, Lengyelország) orvosai által 2012 – ben publikált – a létező szakirodalmat feldolgozó tanulmányukban arra keresik a választ, okoznak e az oltások immunrendszeri zavart és idegrendszeri zavarokat a fejlődő gyermekek szervezetében. Körültekintően és alaposan magyarázzák el mindazt, amitől mi oltáskritikus szülők félünk. 18 oldal, minden szülőnek és orvosnak ismernie kell a benne foglaltakat, kérem juttassátok el a védőnőiteknek, gyerekorvosaitoknak, szülőknek. idézet a tanulmányból, kedvcsinálónak:

„A fejlődő országokban a gyermekeknek kötelezett és ajánlott oltási rendszer egyre több és több komponenst foglal magába, különös hangsúllyal a többszörös antigének egy időben történő ún. „többkomponenses” oltások beinjektálására. Egyik oldalról, ez az irány több haszonnal jár, a másik oldalról azonban fokozott mellékhatás veszéllyel, az „immunopathogenesis” (immunrendszeri kórfejlődések) jelenségével, amely sok esetben nincs átfogóan, teljesen megmagyarázva.”

„Megalapozottan állíthatjuk, hogy az élet korai szakaszában történő immunizálások gyengébbek, és nem annyira tartósak, mint a szerológiailag érettebb alanyokban felderítettnél. Következésképpen a vakcinák hatékonysága a korai gyermekkorban (első 6 hónap) korlátozott. Ezért, hogy kiprovokáljunk és fenntartsunk egy megfelelő B sejtes immunválaszt az újszülöttekben, erős adjuvánsok (hatáserősítők) és több – időben gyakori – booster (emlékeztető) oltások szükségesek. Ezzel a probléma kétszeres: Először is, a kísérleti bizonyítékok egyértelműen azt mutatják, hogy két vagy három adjuváns (erősítő) egyidejű adása, vagy az immunrendszer ismételt antigén-stimulálása legyőzi a szervezet született ellenálló képességét, ami autoimmunitást alakít ki. Másodszor, mivel általánosan elfogadott, hogy az immunológiai hatáserősítők hatékonysága és toxicitása kiegyensúlyozottnak, arányosnak kell legyen az oltásos beavatkozásnál – hogy az immun-stimulációt minimális mellékhatás mellett érhessük el – praktikusan értelmezve ezt az egyensúlyt igen nehéz elérni. Ennek az oka az, hogy ugyanazok a – hatáserősítők által befolyásolt és megcélzott mechanizmusok – felelősek az immun-stimulációért, mint amelyek a különféle mellékhatások előidézéséhez is.”

„Az immunválasz hatási mechanizmusa a különböző oltások antigén összetevőire, különösen a többkomponenses oltásokra, nincsenek teljesen megértve és kutatva sem. „


[link]

85. andi6020 (válaszként erre: 82. - Csabi4)
2014. szept. 12. 07:11
Mit árt?
84. unom
2014. szept. 12. 07:08

Mikor megjelent a hír, hogy az MMR oltás autizmust okoz Japán leállította a gyerekek oltását. Az eredmény: nem lett kevesebb az autista, de néhány gyerek belehalt a megelőzhető betegségekbe. Rohamtempóban kezdték meg az oltások pótlását.

Ja, az oltásellenesekhez ez nem jut el természetesen :D

83. 6b006fc769 (válaszként erre: 82. - Csabi4)
2014. szept. 12. 06:52

Itt is nyilvánosan terjesztik, hogy autizmust okoz. Például te is.

Amúgy tudtad, hogy a rémhírterjesztés bűncselekmény és be is csukhatnak érte?

Bár mondjuk, bizonyára mártíromságként élnéd meg.

82. csabi4
2014. szept. 12. 04:01

Ezt 10.én írta egy szülő :

Képzeljétek el szlovákiában Nyilvánosan kimondták, hogy autizmust okoz az oltás... több szülő folyamatosan készít videókat amerikai mintára. csehországból jött a hullám.


Ez pedig 11.én jelent meg

[link]


chehországban, kértérítési alapot készítenek, hogy azon ebereket kártérítsék, akik oltás hatására súlyosan károsodtak, vagy maradandó sérülést kaptak.

A cseh ANTSZ elnöke jelentette ki, hogy pár hónapon belül megalakul. Az összeg nagysága attól fog függni, mekkora sérülést szenvedett az illető.

chlibek nem emlékszik arra, hogy egyáltalán valami kártérítést kapott volna valaki. Az is megjegyezte, hogy nem hiszi hogy szükség lesz rá, mert nem tud súlyos károsodásokról(akkor majd fog tudni, és a gatyája is rámegy! ford. megj.)


Néhány orvos szerint az oltások allergiákat, hiperaktivitást okoznak. Az orvos többsége szerint nem okoz az alumínium, semmilyen súlyos károsodást."


A HPV-ről még nem is írtam, az az egyik legnagyobb átverés - szó nincs rákról - és a vakcina semmit sem előz meg , csak árt ..

81. csabi4
2014. szept. 12. 03:54

A botrányr areagálnak a szülők :

"Ezt halld meg" - 300 szülő videó válasza a CDC botrányra


[link]

80. csabi4
2014. szept. 12. 03:52

A botrány folytatása :videó is van

[link]

79. csabi4
2014. szept. 12. 03:51

[link]

Az autizmus - tudom sokan mondják összeesküvés elmélet ,de végre elindított valamit , ma már több száz , ezer videó is fent van a szülök beszámolóiból és arról hogy a dokikák elfelejtették lejelenteni az oltás utáni károsodásokat és egyebeket ..

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook