Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... ❯❯
415. dolgozolaany (válaszként erre: 413. - Rubellit)
2011. aug. 21. 23:06

Köszi, igen, tudom, nem lesz több vákuum! :DD

A folyadék sajnos nálam 2 liter, ennél ritkán megy le több (2 liter tea+ásványvíz + dinnye, ami meg tele van fruktózzal). Próbálkozok, de nemigen tudok többet inni. :((

414. Rubellit (válaszként erre: 410. - Dorkinc)
2011. aug. 21. 23:04

Szia Dorkinc!

Sajnos nem mindenki mér. Kérd nyugodtan, sőt vigyél Magaddal telefont, fényképezőgépet és kérd meg, hogy csináljanak Rólad fényképet kezelés előtt és majd az utolsó után. Mérőszallagot is érdemes vinni, sajnos volt olyan, hogy mesélték nekem, hogy a végén nem tudták megmérni, mert a bérelt géppel a centit is elvitték a kezelés végére. Kérdezd meg, hogy mérnek-e, készül-e fénykép. Abban az esetben ha ott nem szokás, szerintem külön kérésre biztosan megcsinálják. Sokan mondják, hogy nem érdemes mérni pedig a kozmetikus is kap információs mérés alapján. A diétával kapcsolatban a neten ha rákeresel a mediterrán diétára minden információt és még recepteket is találsz. Jó formálódást!Várjuk a beszámolót!

413. Rubellit (válaszként erre: 412. - Dolgozolaany)
2011. aug. 21. 22:53

Szia Dolgozólaany!

Sokan nem bírják a vákumot. Olyan helyet lenne jó keresned ahol mást használnak a nyirokkeringés serkentésére.

Kavitációs zsírbontásnál a másfél liter folyadék nagyon kevés. Gondolj bele a kezelés nélkül is kb két litert kellene innod.

3-4liter folyadék fogyasztása szükséges a kavitációs zsírbontásnál. Tudom, hogy nagyon nehéz de szuper eredmények lesznek. Amit még szoktam ajánlani, hogy ha valakinek van lehetősége fokozatosan emelje a folyadék bevitelt.Ez akkor lehetséges ha néhány nappal korábban tudod már, hogy ennyi folyadék kell.

2011. aug. 21. 21:46

Gép: Pl. a vákuumot nem bírja a bőröm (nem vagyok vele egyedül, de ez emberfüggő). Elpattantak ill. kijöttek hajszálerek a külső combomon felül és kék-zöld foltos lettem. Aki csinálta, nem nyomta rá a kezelőfejet (Cellu M6 a gép neve) a bőrömre, teljesen jól csinálta, úgy ahogy kell, de én nem bírom.

Priviben meígírod melyik szalonba mész?

Legalább másfél liter (cukormentes) folyadék kell, de ez a minimum.

411. Dorkinc
2011. aug. 21. 21:33

Ja igen, még 1 kérdésem van bár pontosan nem tudom h hogy kellene feltennem, hogy tudjatok rá válaszolni. szóval láttam, hogy van valami gép amivel nem vagytok megelégedve, és nem tudom, hogy arról beszéltek e esetleg ahová én is megyek holnap.

én is igy közösségi vásárlásban vettem 3db 3 alkalmas (20p kavitáció+ egyéb dolgok) bérletet amit Budapesten fogok felhasználni az 5. kerületben a körúthoz közel. Ha esetleg tudtok róla valamit mondanátok véleményt? a honlapjukon nem találtam meg h melyik géppel dolgoznak, igy ezt nem tudom megmondani, de ha holnap d.e elmegyek majd kifaggatom a kezelőt és akkor a szakmabeliek hátha tudnak valami biztatót mondani :) előre is köszönöm a válaszokat! :)

410. Dorkinc
2011. aug. 21. 21:16

Sziasztok!

én holnap d.e megyek először kavitációs zsírbontásra. Olvasgattam a hozzászólásaitokat és eléggé vegyesek...

megpróbáltam leszűrni belőle 1 pár tanulságot :)

a lényeg ha nem hallom a ciripelő hangot akkor szólnom kell h nem hallom.. ez tiszta sor :)

van valami amire a kezelés előtt figyelni kell?

utána tudom kell tartani a diétát (remélem ezt majd ideadják) meg h sok folyadékot kell inni.

esetleg valami jó tanáccsal el tudnátok látni? :) 9db 20perces kezelésem van. Azt még nem döntöttem el, hogy melyik testrészemen fogom használni. Gondoltam majd megkérdezem a kezelő véleményét. Gondolom méreget meg minden ilyesmi.

Az szeretném kérdezni h a has az 1 testrésznek számít ugye?

Kicsit izgulok, nagyon bízom a kezelések pozitív hatásaiban :)

Régi diétázó vagyok igy hát remélem menni fog a mediterrán diéta is, főleg h tudom ha nem tartom be akkor fölöslegesen fizettem ki ennyi pénzt érte :) Majd igyekszem beszámolni a hatásokról! :)

409. cornflower (válaszként erre: 408. - Angie's)
2011. aug. 21. 19:56

..és szerintetek az egészséges dolog, ha a kezelő hölgy kismama??

A minap ilyet is hallottam, bár nem őt kezelték, de ő végezte naponta x órában.

Nem árt ez a babájának??

408. angie's (válaszként erre: 400. - Carmen.Lady)
2011. aug. 21. 08:54
A terhesség kontraindikáció, (ellenjavallat). Bármely elektromos kezelés tilos ilyenkor, függetlenül a testtájéktól. Az ultrahangra asszociálva sokak fejében felmerül a kérdés, hogy akkor diagnosztizálni hogyan szabad ultrahanggal. A diagnosztikai Uh frekvenciatartománya 1-20 Mhz közé esik, és teljesítménye néhány mW/cm2, azaz a terápiás vagy kozmetikai UH-k teljesítményének ezred- vagy tízezredrésze.
407. angie's (válaszként erre: 405. - Rubellit)
2011. aug. 21. 08:40

Ha vállal terhes kismamán kavitációs zsírbontást valaki, azt ne szakembernek, hanem gátlástalan kóklernek nevezzük.

Remélem, nem lesz ilyen.

406. Rubellit (válaszként erre: 402. - Furfurol)
2011. aug. 19. 21:50

Szia Furfurol!

Nagyon örülök neki, hogy megvetted a kupont. Várjuk az eredményeket, kérlek számolj be a tapasztalataidról! Jó formásodást!

405. Rubellit (válaszként erre: 400. - Carmen.Lady)
2011. aug. 19. 21:48

Szia Carmen.Lady!

Terhes kismamákon TILOS elektromos kezelést végezni. Lehet, hogy van olyan szakember aki vállalja de ez csak a pénzről szól. Most élvezze a másállapot örömeit. Majd ha megszületett a baba és már nem is szoptat jöhet minden amit szeretne, de addig felelőtlenség.

404. dolgozolaany (válaszként erre: 399. - Carmen.Lady)
2011. aug. 19. 19:52

Köszönöm és köszönöm, megnéztem! Kapok ajándékba flabélost kedvezményesen 3000 forintért 6 alkalmat.

Nem tudok futni, nem kapok elég levegőt sajnos.

Használjon, az a lényeg! :DD

403. dolgozolaany (válaszként erre: 401. - Aniko8888)
2011. aug. 19. 19:47
Köszönöm!!! Szülinapi ajándékként lenne lehetőség flabélos kuponra egy 6. kerületi szalonba. Még nincs kifizetve, a "kosárban" van, tapasztalatokra vártam. Köszönöm!!!! (10 perc/alkalom; 3000/6 alkalom kuponnal).
402. furfurol (válaszként erre: 396. - Rubellit)
2011. aug. 19. 17:29
Kedves Rubellit, köszönöm a válaszodat. Így már meg merem venni a kupont, sőt már meg is tettem. Mások is megnyugtattak, hogy a műanyag spirál mellett megoldható a kavitáció.
401. aniko8888 (válaszként erre: 398. - Dolgozolaany)
2011. aug. 19. 17:15

Szia dolgozólány !


Én ma voltam másodszor fabéloson. Az első alkalommal mind a 10 szintet ki kellett próbálni. Ma a 6. szinten ment végig a gép, aki akarja magasabbra is állítathatja. A végére éreztem a combom és erősen izzadtam. Jól megdolgoztatott, röcögött a hájam :) A következő alkalommal felveszek valamilyen pozíciót is. A lábamban fáradtságot éreztem délután. Nekem nagyon tetszik, fogok venni bérletet. Most sajnos két hétig nem tudok menni. Jó lenne otthonra egy ilyen gép, csak nagyon drága...

2011. aug. 19. 16:07

Még 1 kérdés!


Hátha van valakinek tapasztalata, A barátnőm 19hetes kismama. És ultrahangos zsírbontáson gondolkozik a karján, meg a combján. ez lehetséges?

köszike

399. Carmen.Lady (válaszként erre: 398. - Dolgozolaany)
2011. aug. 19. 16:02

Sziasztok!


Ez a Fabelos engem is érdekelt, mi is, figyeljetek teljes testvibrációs edzőgép... :D csak jóra gondoljatok:D

Kipróbáltam ....:D Kicsit érdekes és fura volt, igen megmozgatott... mint a jógánál , azt hittem hogy áá 1szerű,könnyű, itt is azt hittem, meg hogy csak 10 perc, mire elég?!


Annyira tetszett hogy vettem egy 10 alkalmas bérletet. 10perc 1000 forint volt , de kedvezményes a bérlet. Az mondjuk kicsit jobban idegesít hogy mire átugrok a Margitszigetre tovább tart,mint maga az edzés, de mind1. Összekötöm más programmal és így el vagyok itt néz7sz utána googles Kopf&Brothers.

2011. aug. 19. 13:40
Ki tudja, hogy aa Flabélos mennyire jó? Használ egyáltalán? Valakinek van ez irányú tapasztalata?? Köszi!
397. Rubellit (válaszként erre: 394. - Zsu044)
2011. aug. 18. 23:25

Szia Zsu!

Nagyon sajnálom, de nincs olyan tartós eljárás amit ajánlani lehet. Orvosodat kell ebben az esetben megkérdezned. Csak a mozgás és a helyes táplálkozás jöhet szóba.

396. Rubellit (válaszként erre: 387. - Furfurol)
2011. aug. 18. 22:45

Szia Furfurol!

Műanyag spirállal semmi gond.

395. aniko8888 (válaszként erre: 381. - Zoli1979)
2011. aug. 18. 22:38

Kedves Zoli !


Szívesen járnék hozzátok, csak az árak megriasztanak :(

394. zsu044 (válaszként erre: 219. - Rubellit)
2011. aug. 18. 20:45

Szia Rubellit!


Csak most kerültem elő, de utólag is köszönöm szépen a válaszod! :) Egy kozmetikus ismerősöm is azt mondta, nem tanácsolná, hát, szerintem nem vágok bele :( Pedig szerettem volna valami tartós eljárást, mert sajnos a megfelelő étkezés és rendszeres sport ellenére is vannak zsírpárnáim bizonyos helyeken :( Esetleg valami más tanács? A fogyasztó masszázs jó volt, de igazából a kúra után 1-2 hónapig marad meg a "hatása".

393. angie's (válaszként erre: 386. - Henessey75)
2011. aug. 18. 18:00

Huh,oké, feladom. Téglalap alakú elektróda, ami ugyanabba gépbe megy, amin kavitálnak,és mindez egyszerre....gőzöm sincs.Talán rf elektróda lehetett, de annak mi köze az ultrahanghoz, azt nem tudom.Nyirokserkentésre meg nem jó. Bőr összecsippentése kezelés közben:Sokan végzik így a kezelést, nincs vele gond,extrabiztonságos.

Melegedés:időnként előfordulhat,főleg,ha nem impulzus (modulált) üzemmódban kezelnek.Nagyobb így a bőr hőterhelése.Ha a fej melegszik nagyon, ki kell cserélni.:-)

Kavi előtt feszesítés: Józan paraszti ésszel,sztem hülyeség azelőtt feszesíteni,mielőtt látnánk a fogyás eredményét.

12 perc kevés, akármit mond csaj.

392. furfurol (válaszként erre: 391. - Angie's)
2011. aug. 18. 17:43
Kösz, megnyugodtam és megveszem a kupont.
391. angie's (válaszként erre: 387. - Furfurol)
2011. aug. 18. 17:01
Nem, a műanyag spirál nem kontrandikáció.
2011. aug. 18. 12:12
Rubellit és a gép neve cavi-Jet
2011. aug. 18. 12:11

Szia Rubellit!

Most láttam egy kupon akciót 8000 helyett 4000-ért.Itt 2 óra a kezelés

1. lépés: Zsírszövetek fellazítása (20 perc)

2. lépés: Mélyebb zsírrétegek felbomlasztása és megolvasztása (40 perc)

3. lépés: Intenzív zsírlebontás a zsírrétegben (20 perc)

4. lépés: Test feszesítése és formálása (20 perc)

Ez nem sok???Már nem tudom mit higgyek,de mégis jobban nhangzik 40 perc kavi,mint 12,nem???már teljesen kész vagyok ettől,hogy annyi ember van,aki néz a boci szmével és hitelesen beszél mindenről,aztán csak lukat beszél a hasadba és akiben vakon bíztál tulajdonképpen átver:(((De ti legalább pro-kontra nyílvánítotok véleményt és segítetek.Neked hol van a szalonod ,ha lehet priviben írd meg légyszi.Köszke:))

388. henessey75 (válaszként erre: 384. - Rubellit)
2011. aug. 18. 11:59

Szia Rubellit!

Az,hogy mért osztotta meg velem,hogy hány kupont adott el,meg tudnám magyarázni,de elvből nem teszem,mert nem akarok ártani neki.Nem ez a lényeg.

Szerintem a teljesítményre értette(40 Hz )gondolom,de tényleg iszonyú hangos volt,nem ciripelt,mint a tücsök,hanem sípolt 2-3 féle vékony hangon és közben nem hallottam a hangomat.Tényleg örültem,hogy ilyen hangos,azt gondoltam,hogy akkor ez tuti jó:)Ja és a kavi elött volt a 15 perc "feszesítés".

A másik helyen volt a párnácska,ahol 2*20 perc volt úgy,hogy összefogták a hasat és a köldököt kihagyták.A combomra tettek egy kb 2*5cm-es lapot,amiből egy vezeték ment ki és a géppel volt összekötve.Kavitáció közben néha csipkedte a bőrőmet a combomon,de a gép nagyon halk volt.

Pedig mondta a csaj,hogy volt,aki nem bírta a hangot.Aztán,amikor a másik helyen voltam,ahol a 12 perces kezelés volt meghallottam a gép visító hangját,eszembe jutott az első hely,gondoltam ha azt nem bírta a vendég,ettől agyrákot kapna:)

mindegy,nem tudom mi volt az a párna a combomon és mi célból és miért csípett néha meg.Talán azért,hogy a gép hangját tompítsa,vagy talán a combomból nyerte a gép az energiát???:)))

Szép napot

387. furfurol (válaszként erre: 380. - Rubellit)
2011. aug. 18. 11:45
Szia Rubellit! Akkor is tilos a kavitáció, ha tiszta műanyag a spirál? Konkrétan erről a szalonról írtam, mert megnéztem a neten őket, de már nincs ellenérzésem, egy új szalonnak valahogyan ki kell alakítania a vendégkörét.
386. henessey75 (válaszként erre: 379. - Angie's)
2011. aug. 18. 11:43

Szia!

Dehogy baj,hogy válaszoltál!Sőt!Szóval a párnácska úgy volt,hogy a kavitáció közben a combomra tettek egy téglalap alakú lapot,amiből egy dióda vezetett a géphez.Ennyi.

A másik helyen,az állítólagos feszesítés,ami nem tudom mi volt,mert ugyanazzal a géppel csinálták,mint a kavitációt,úgy zajlott,hogy csukva volt a szemem,a hasamat bekente v.mivel és a kezelőfejet húzogatta rajta,mindezt 15 percig és a kavitáció előtt.

És teljesen kiakadt,hogy a másik helyen 40 percet csinálták,mert szigorúan tilos.És,hogy miaz, hogy a hasat összefogják és úgy kavitálnak ,meg a köldököt szigorúan ki kell hagyni.Én feltettem egy kérdést és hozzáteszem nem akartam megbántani:

"nem azért csinálod 12 percig a kavitációt,mert tulajdonképpen elfelezel egy adott időt,így dupla pénzért 2-szer jön a vevő?" Válasz:

"nem,mert ha 20-40 percig csinálná ezzel a drága géppel,ami max.-ot ad le,ezért olyan hangos,akkor az ember rosszul lenne,mert a méreganyag nem ürül olyan gyorsan.Mindegy,én most ezt szüneteltetem,mert jön a speedfitness:)

Amúgy,miért is baj,ha a kezelőfej melegszik?És az jó,hogy a csaj az állítólagos feszesítést a kavi elött csinálja?

szép napot

❮❮ ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook