Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯
1315. lakiandi (válaszként erre: 1308. - PiZSiparty)
2012. júl. 1. 09:12

Szia!

Tapasztalataim szeerint a testtekercselés nagyon jó megoldás méregtelenítés esetén, vagy max 1-2 centi megereszkedett bőr esetén, de nagyobb nyúlás nem oldható meg vele. Bármilyen durvább feszesítő eljárás mellé kiváló kiegészítő, de nem több.

Amit én előszeretettel alkalmazok, és az esetek 80%-ban elérjük a kívánt eredményt, az egy feszesítő hatóanyagokkal kombinált ultrahang- elektroforézis-led kezelés. De hozzá kell tennem, nem minden kötényhas oldható meg ezzel, van, hogy csak a szike segít.

Hogy jó hírt is mondjak azért, a férfiak sokkal jobban és sokkal hamarabb reagálnak bármiféle kezelésre, mint a hölgyek, úgyhogy érdemes lenne megpróbálkozni vele.

1314. lakiandi (válaszként erre: 1306. - Ms.Sesam)
2012. júl. 1. 09:05
Nem tudom, miért vagy ennyire kiakadva erre az eljárásra, de őszintén szólva, nem is igen érdekel. Az viszont már jobban, hogy azoknak, akik viszont ezt a megoldást választják, beszólsz, mintegy minősítve őket. Senkinek nem ismered a hátterét, nem tudodd, miként jutottak el odáig, hogy ezt választják, csak puffogtatsz bele a nagyvilágba. Nem mindenki olyan szerencsés, hogy olyan paraméterekkel legyen megáldva, mint te /már ha ez így van egyáltalán, és nem egy kiábrándult nagypocakos bajszos informatikus vagy, akinek lételeme a balhé/, sokan 20-30-40 kiló fogyás után választják ezt a megoldást. Ha arra akarsz bárkit is buzdítani, tornázzanak, hurrá, de ne tedd ezt úgy, hogy a döntésüket erre vonatkozólag megkérdőjelezed. Kvázi lusta, idióta hájrengetegnek titulálva az itt fórumozókat. Ha ennyire csípi a kavitáció a szemed, nyiss erre vonatkozóan egy fórumot, tobzódj ott, azokat meg, akik arra nem kiváncsiak, hagyd békén.
1313. Hoxa (válaszként erre: 1312. - Rubellit)
2012. jún. 30. 09:29
Nem, az nem számít reklámnak, ha önzetlen tapasztalatmegosztás folyik. De ha valaki a saját üzletét reklámozza, az annak számít! Mert az nem tapasztalatmegosztás, hanem marketing! Megkérlek, hogy ne forgasd ki a szavaimat!
1312. Rubellit (válaszként erre: 1309. - Ilce87)
2012. jún. 30. 00:39

Kedves Ilce!

A kuponos oldalakat nem ajánlom Neked, ha visszaolvasol találsz elég sok hozzászólást olyanoktól akik kipróbálták és nem azt kapták amire számítottak. Sajnos a fórumszabályzat tiltja még privát levélben is egy üzlet reklámozását. Valaki leírja Neked, hogy melyik szalonnal volt elégedett az annak számít.

1311. Rubellit (válaszként erre: 1308. - PiZSiparty)
2012. jún. 30. 00:30

Kedves PiZSiparty!

Tekercselés nem fog megoldani egy kötényhas problémát. Komoly feszesítő kezelés szükséges. Abban az esetben ha nem csak bőrről beszélünk hanem hájról is. Akkor k.uh. és feszesítő kezelés egyénre szabott kombinációja lehet a megoldás. A rossz hírem az, hogy biztos, hogy kevesebb kezeléssel és olcsóbban lehetet volna eltűntetni azt a hasat ha nem vártátok meg, hogy otthoni fogyókúra hatására megereszkedjen. Sajnos itt már két különböző probléma is van. Azért érdemes komolyan venni, mert nagyon közel áll egy plasztikai műtéthez aminek én nem vagyok a híve.

1310. Rubellit (válaszként erre: 1306. - Ms.Sesam)
2012. jún. 30. 00:20

Kedves MsSesam!

Tapasztalatból (21éve foglalkozom ezzel) írom Neked, hogy azt a makacs kis párnácskát sokszor k.uh.-val sem lehet eltűntetni vagy csak részben. A fenék megereszkedése áll a háttérben és ezt fogyással csak rontani tudod. Vannak speciális kezelések erre a problémára, ezek teljesen veszélytelenek az egészségre.

1309. Ilce87
2012. jún. 29. 13:45

Sziasztok!

Én még csak ma nézegettem a kuponos oldalakon ezt a kavitációs zsírbontást, így elég kezdő vagyok, de visszaolvasva a hsz-eiteket láttam, hogy vannak jobb és rosszabb helyek is. Javaslatokat szeretnék kérni priviben, akinek bevált az melyik szalonban volt? Illetve szívesen fogadom a kerülendő szalonokat is (Budapest) Előre is köszi

2012. jún. 29. 10:52
Látom többen is értetek a dologhoz, úgyhogy szeretnélek megkérdezni titeket, hogy kötényhasra (nem durva, de az illető-férfi számára zavaró) mit javasoltok? Gondoltam akár otthoni illóolajos testtekercselésre is, e mellé mit javasoltok? Vagy ez a kezelés nem hatékony? Szegényt tényleg nagyon zavarja, feszesíteni kellene a bőrt, de még kezdők vagyunk ebben a témában :) Köszi :)
1307. Ms.Sesam
2012. jún. 29. 10:50
Es meg annyi, hogy akinel meg nem az utolso nehany gyotrelmes kilorol van szo, mert egyertelmuen a tulsulyos kategoriaba tartozik az meg nyugodtan dietazhat, karara nem valik (ha az a dieta ossze van rakva rendesen es minden olyan tapanyagot tartalmaz, amire szuksege van a szervezetnek).
1306. Ms.Sesam (válaszként erre: 1299. - Rubellit)
2012. jún. 29. 10:46
Szerintem is jo ilyen hozzaszolasokat is hallani. Sokan a konnyebb utat valasztanank mint egy szigoru dietat csak hogy gyors es latvanyos eredmenyeket elerjunk. Ertem en, hogy hiu az ember raadasul itt a nyar a nyakunkon, de nem baj ha meghallgatunk olyan velemenyeket is, amelyek talan raebreszthetnek arra, hogy nem minden a mai szepsegideal. En is tudom, hogy baromi nehez az utolso nehany kilotol megszabadulni, 170-172 cm-hez vagyok 54-55 kg es sajnos nekem is van oldalt a kulso combomon egy parnacska ami masszivan tartja magat. Raadasul ha fogynom sikerul, teljesen biztos hogy a mellembol megy le. Egyszerubb lenne nekem is egy kavival nehany het alatt eltuntetni a lokalis problemat. De gondoljunk az egeszsegunkre is!
1305. lakiandi (válaszként erre: 1304. - Kismackó2006)
2012. jún. 27. 21:22

Ha muszájból történhet sérülés az rendben van, de ha szépészeti okból, az boszorkányüldözés? Magas ez nekem egy kicsit. Egy eljárás vagy jó, és akkor miért ne lehetne használni "civil" okokból, vagy nem, és akkor kényszerűségből sem.

Nem okoz bajt az rf. Max béna kezelővel égethet, de csak ennyi.

1304. kismackó2006 (válaszként erre: 1303. - Angie's)
2012. jún. 27. 08:27
Azért megkülönböztetünk egészségügyi okokat, amikoris ez jó esetben alkalmi jellegű, s muszáj ezt alkalmazni, illetve ún. szépészeti, kényelmi okot. A mi esetünkben nem igazán vagyunk erre rászorulva, nem indikált! Hozzáteszem nem vagyok se mellette, de ellene sem, viszont ezek is tények.
1303. angie's (válaszként erre: 1292. - Szolnoki)
2012. jún. 27. 07:48

Kedves szolnoki!

Íme, egy kis ízelítő a rádiófrekvencia alkalmazási területeiről:"A rádiósfrekvenciás energiát már több mint 75 éve használják.[3] Alkalmazásának legfőbb oka az, hogy a műtéteket a lehető legkisebb vágással meg lehessen oldani. Használják még az alvadás gyorsításához és az alvás kzben felmerülő légszomj kezelésében is lehet használni.[4] Az MRI is rádiófrekvenciák felhasználásával készíti el az emberi testről a képeket."

Asszem, 75 év elég ahhoz, hogy biztonságosnak tekintsük a kezelést.:-)

1302. kismackó2006 (válaszként erre: 1301. - Marcsi Sípos)
2012. jún. 25. 11:30

Szia!


Nem a zuglói synergia szépségszalonban? Nekem a venusos kezelés jött be a kavival.

2012. jún. 25. 11:29

Sziasztok. Már rég írtam, de megosztom a végeredményt. 3 kavitációs zsírbontás és 13 alkalom Corpo excellenses testkezelés után 8 cm-el lettem keskenyebb derékban. Nagyon elégedett vagyok!!!!!!

Szóval mindenkinek csak ajánlani tudom! Katának meg nagyon köszönök mindent!

1300. kismackó2006 (válaszként erre: 1299. - Rubellit)
2012. jún. 25. 08:55
Szerintem meg igenis szervesen hozzákapcsolódik a témához!
1299. Rubellit (válaszként erre: 1296. - Szolnoki)
2012. jún. 24. 22:27
Az RF nem témája a fórumnak. Biztos olyan fórum is van ezt ott kellene megvitatnod. Most pont összezavarod a vendégeket akik információ tengerben így sem nagyon tudnak eligazodni. Abban az esetben ha készülsz ilyen kezelésre menni olyan szalont válassz ahol más kezelést tesznek hozzá. A k.uh. után nyirokkeringés serkentő kezelésre van szükség és erre az RF nem jó.
1298. lakiandi (válaszként erre: 1297. - Szolnoki)
2012. jún. 24. 22:04

A gépem: Luna Pro Luxury

A 20-30 év múlva előbukkanó daganatos megbetegedésben természetesen nem lehet megtalálni az anno használt rf nyomát. Mint ahogy a sok műanyag szarét sem, amit megeszünk, meg a sok megivott kátrányét sem.

Tisztában vagyok a gépem paramétereivel, tudom mit jelent a hz, a khz és a többi mértékegység. Az 1 hz igen tudom, nem hallható frekvencia, de ne is képzeld azt, hogy ezek a gépek csak teljes kakaóval vagy sehogy nem dolgoznak, fokozatos állítási lehetőségük van. Egyébként tapasztalni fogod a kavitációnál, hogy hiába hallható elméletben pl a 41 khz, azt már a vendégek nem hallják.

1297. szolnoki (válaszként erre: 1293. - Lakiandi)
2012. jún. 24. 13:39

Még annyi jutott eszembe:

Azt is értem hogy nyugaton is régóta használják az RF kezeléseket... és ez most hosszú távra milyen garanciát jelent? Ha valakinek a belső szervében 20-30 év múlva találnak valami daganatot, gondolod fog majd valaki a 20-30 évvel ezelőtti RF kezelésre gyanakodni? Eleve az RF sugárzás pontos biológiai, élettani hatásai még a mai napig nem tisztázottak. Lásd mobiltelefonok miatti herce-hurca, pedig azok csak 1-2W-osak.

Amit már elismernek, huzamosabb ideig, nagy "dózist" kapva biztosan káros. De mi számít nagynak az nincs pontosítva a mai napig...


Ismétlem nem az ultrahanggal, hanem a 120W-os RF kezeléssel van bajom... úgyhogy az ultrahangot ne feszegessük tovább.

1296. szolnoki (válaszként erre: 1294. - Rubellit)
2012. jún. 24. 13:33
Ebben igazad van, de sok helyen a kavitációs zsírbontás, ki van egészítve bőrfeszesítő/narancsbőr elleni RF kezeléssel is. Na bajom csak ez utóbbival van...
1295. szolnoki (válaszként erre: 1293. - Lakiandi)
2012. jún. 24. 13:29

Kedves Andi,

Ez így igaz. És Te sem vagy mérnök (én sem kozmetikus). De vannak alap műszaki dolgok, ami a Te és az én tudásomtól is független. Kozmetikai dolgokban nem vitatkoznék veled mert nyilván ahhoz jobba értesz, de alap fizikai jelenségekben és mértékegységekben igen.


Valamit azért keversz. Mindent ki is írok Hz-ben, csak hogy érezd a nagyságrendeket. Az 1 MHz-es (1 millió Hz) még rendben is lenne, mert tényleg lehet ilyen magas frekvenciájú ultrahangost is előállítani. Az ultrahang egyébként hivatalosan 20 kHz (20000 Hz)felett kezdődik.


De hogy az RF "2,5khz-1hz" nem is tudom értelmezni, mert alapmértékegységre lefordítva mintha ezt írtad volna: 2500Hz-1Hz. Gondolom érzed, hogy ez egy fordított tartomány megjelölés, értelmezhetetlen így. De elmondom, hogy az 1 Hz ha mechanikusan adnád le, olyan alacsony hogy nem is hallanád. 1 Hz=másodpercenként 1 periódus. A 2500 Hz pedig simán hallható, kb olyan mint egy nagyon magas hangú síp. Elhiheted, hogy amit írtál tartomány az se nem RF, se nem az ultrahang tartományába nem esik. Ilyen alacsony frekvenciás RF nincs. Hivatalosan az RF tartomány 30 kHz-nál (30000 Hz) kezdődik. (Na jó... ultra alacsony RF hullámokat használnak a tengeralattjárók, de az is 3 kHz-nél indul..)


Csak a frekvencia még adja meg hogy az a hullám milyen természetű. Így pl a 200 kHz simán lehet ultrahang és RF is. De hogy mi a kettő között a különbség? Az RF az egy elektromágnes hullám. Vagy ha úgy tetszik, nem ionizáló sugárzás. Az ultrahang pedig mechanikus úton terjedő periodikus lökéshullám. Pont mint mondjuk egy sípé, csak sokkal magasabb frekvenciájú.


Azért egy műsorszóró toronnyal meg ne hasonlítsd össze a géped, tisztában vagyok azzal hogy azok a kW-os (több ezer wattos) tartományban működnek, és igen közelükben világít a neoncső. De a személyautó motorját ne egy anyahajóéval hasonlítsuk össze. Én sem ezt ettem. Én csak azt írtam, hogy hogyan fosnak az emberek egy 30W-os mobiltelefon toronytól, de a 120W-nak aláfekszenek. (A 120W-ot te írtad egyébként)


Egyébként a kavitáció fogalmát pontosan leírtad, ez egy mechanikai hatásra folyadékokban keletkező jelenség. Tehát ezt nem az RF, hanem az ultrahang által kelettett longitudinális lökéshullámok váltják ki. Bár ahogy írtam nekem nem is kavitációtól van "félelmem".


Csak emlékeztetőnek az SI prefixumok, valószínűleg ezeket kevered de nagyon:

k = alap mértékegység 1000-szerese

M = alap mértékegység 1000000-szorosa

Azért ezek alap SI mértékegységek, és ha W-okkal és Hz-ekkel kell foglalkoznod kozmetikus létedre, ezeket pontosan kell ismerni.


Még jó hogy a kW-os teljesítményt nem tud leadni a géped, mert ha a W-ot és a kW-ot összekevernéd, megsütnéd a vendégeid helyben :-))))


De ha megírod a géped pontos típusát, megnézem neked az Interneten melyik üzemmódjában mekkora a frekvenciával és max. teljesítménnyel dolgozik. És akkor pontot tehetünk a bizonytalanság végére.

1294. Rubellit (válaszként erre: 1292. - Szolnoki)
2012. jún. 24. 12:53

Kedves szolnoki!

Lehet, hogy nem olvastad el alaposan. Itt k.uh. kezelésről van szó és nem RF-ről.

1293. lakiandi (válaszként erre: 1292. - Szolnoki)
2012. jún. 24. 11:23

Szia!

Tény és való, a kozmetikus nem mérnök.

Az 1 mhz-es kezelés az ultrahang. Hatóanyagok bevitelére alkalmas. Mivel ez az eljárás több mint 20 évre tekint vissza, abban megegyezhetünk, ha bármi egészségkárosodást okozott volna, akkor már publikálták volna.

A rádiófrekvenciás kezelés 2,5khz- 1hz-en működik, +- 3%-os eltéréssel. A kimenő teljesítménye max 120w. Ezek a kezelések 1-2 alkalomal történnek hetente. Azt el tudom képzelni, hogy a napi több órán keresztül alkalmazott mobilhasználat, vagy rádiózás nem tesz jót a szervezetnek, de ebben az esetben erről szó sincs. A rádiótornyok közelében olyan térerő keletkezik, hogy a neoncső a kézben is világít /iskolai tanulmányi kirándulás- Solt-rádióadó/, ami természetesen ezeknek a gépeknek a használata közben nem tapasztalható.:))))

Az elektromérnöki oldalát jól ismered ennek az eljárásnak, hadd meséljek kicsit az élettani oldalról.

A kavitáció nem a sejtekre hat. Nem tudná kiválogatni a neki fontosakat, ez biztos.:))) A kavitáció a nyirokfolyadékra hat, úgy kell elképzelni, mint egy pohár szénsavas vizet. Felpezsegteti, felhabosítja ezt a közeget. A közegben lévő buborékok állapotváltozása- megtelik, kipukkad, lökdösődik- hat a sejtek falára. És itt jön az eljárás intelligenciája, ugyanis még az érzékeny, vékony érfalak sem olyan sérülékenyek, mint a zsírsejtek fala. Így pusztítja el őket. Természetesen egy sor olyan titása van ezeknek az eljárásoknak, amelyek betartása mellett biztonságos az eljárás.

Attól még, hogy Magyarországon ez a kezelés újdonságnak számít, a tengerentúlon nagy múltra tekint vissza, kipróbált, orvosilag alátámasztott kezelésről van szó. Magyarország ráadásul pont egy olyan ország, aminek a "szabadalmaztatott biztonsági kerete" az egyik legszigorúbb, erre egyébként pont a kavitáció a legjobb példa. Amerikában ezek a gépek le tudnak menni a 25-27 khz-es tartományba, de itthon ezt nem engedélyezték. Nálunk a max határ a 31,9khz-s tartomány.

Probléma, egészségkárosodás még soha nem adódott a gépek erőssége miatt, a be nem tartott utasítások, és a sufnituning okoskodások miatt már igen.:)))

1292. szolnoki
2012. jún. 23. 12:31

Sziasztok, csak úgy gondolatébresztőnek:

Bár pasi vagyok, de gondoltam nekem is jól jöhet egy kis zsírbomlasztás. Még az ultrahangos részével nem is lenne bajom, mert az mechanikai elven működik. Bár mondjuk nem tudom hogy az ultrahang hogyan válogat a zsírsejtek, és mondjuk a finomabb érfalak között, hogy csak előbbit roncsolja. De ezt most hagyjuk is. Azonban mérnök vagyok, és gyakran kell foglalkoznom RF eszközökkel is. És amikor olvastam hogy a kezelés része egy RF kezelés, és annak megláttam a paramétereit teljesen elképedtem. Amikor itt mindenki fosik a 30-40W-os mobil tornyoktól még 50m távolságból is, akkor irányított 100-200 W-ot leadni képes szondákkal kezeltetik közvetlenül a hasukat, arcukat, stb... Ahogy olvastam, általában 1 MHz-es frekvenciáról van szó. Ennek áthatolási képessége az emberi szöveteken ráadásul nagyságrendekkel nagyobb mint a 900-1800 Mhz-es tartománynak.... Bár kis mértékű nem ionizáló sugárzásnak maradandó károsodást nem okoz, na de ekkora? És még rendszeresen... Haverom rádióamatőr, 100W-al szokott adni a 145MHz közeli tartományban. De amikor az adót beüzemeli, mindenkit elterel a közeléből. Szóval nem tudom ilyen eszközöket ki és hogyan engedélyez... Ti jól utánanéztetek ennek? És nem a kozmetikust kérdezzétek, Ő nem szakember, nem orvos, és a marketing szövegen kívül nyilván mást úgy sem fog mondani.... Nincs olyan hogy a szonda korlátozza a behatolás mélységét, meg ilyenek, meg hogy fókuszálva van, stb. Persze fókuszálni lehet, de e fókuszpontban nem tűnik csak úgy el az RF energia. Én a kezelésnél ezt a lépést tuti nem fogom kérni...

1291. Rubellit (válaszként erre: 1283. - Boroka3)
2012. jún. 21. 23:13
Kevés a 10 perc kéziből biztosan, még gépiből is. Ideálisabb lenne ha egy helyen megkapnád a nyirokkeringést serkentő kezelést is, de most az adott helyzethez kell megtalálnunk a legjobb megoldást. Menj el egy másik szalonba és ideális lenne az időpontokat összeegyeztetni. Így kicsit macerásabb, de ezzel a kuponnal csak a pénzedet dobtad ki az ablakon. Nem is értem, hogy van képük ilyen kezelési kombinációt felajánlani a gyanútlan vendégnek.
2012. jún. 21. 21:31
köszi a választ nektek!Akkor idén nyáron már nem lesz lapos hasam:((((na majd jövőre!
1289. lakiandi (válaszként erre: 1285. - 7d6739e46c)
2012. jún. 21. 21:26
Annyit még szeretnék angi's tanácsához hozzátenni, hogy azért kérdezd meg, vannak-e felszívódó varrataid, mert ha igen, akkor a várakozási időt ki kéne tolni 3-4 hónapra.
1288. lakiandi (válaszként erre: 1283. - Boroka3)
2012. jún. 21. 21:23
Sosem veszett fejsze nyele, a nyirokmasszázs mindig segít. A kézi masszázsmegoldás érdekes, de nem rossz ötlet, zsírbontó, zsírtörő masszázs is létezik. Az eredmények mejd igazolják a minőséget. Ezt is lehet jól és rosszul iscsnálni. De ezen kívül is nyugodtan járj gépire is.
1287. angie's (válaszként erre: 1285. - 7d6739e46c)
2012. jún. 21. 19:35
Mindenképp a teljes gyógyulás után. Laparoszkópiánál a postoperatív gyógyulási idő 7-14 nap körül van, egyéb eljárásnál 4-6 hét.Szóval, ha tutira akarsz menni, sztem a 4-6 hetet várd ki, akkor nemigen történhet baj.
1286. angie's (válaszként erre: 1284. - F793d7825c)
2012. jún. 21. 19:26
Nem, és igen. Nem ugyanaz, és végezhetnek sima uh-s zsírbontást hetente 2x. A 3 sztem abból is felesleges.
❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook