Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯
1435. lakiandi (válaszként erre: 1434. - Honey123)
2012. aug. 20. 09:45
A zsírbontás nem jó bőrkezelés gyanánt, tök mindegy mi a neve, kavitáció vagy cryo, akkor sem hatásos. Zsírt bont, nem bőrt feszesít. Picit parasztvakítás a megnyúlt bőr kezelése és a cellulit kezelése ezzel a módszerrel. A fagyasztásos zsírbontás eredménye csak hosszú hetek múlva látszik, az öt alkalom úgy egy éves program lehet, mert csak 6-8 hét elteltével követheti az egyik kezelés a másikat. De az az igazság, hogy nálunk ez még annyira gyerekcipőben jár, hogy biztonsággal senkit nem mernék ajánlani.
1434. honey123
2012. aug. 19. 20:45

sziasztok,

olvasgattam a hozzászólásaitokat, de nem igazán tudok dűlőre jutni. mit gondoltok, mennyire hatásos ez a lypo-cryo thermy zsírbontás ( 5 alkalom kuponnal)? ígér sok mindent: zsírpárnák csökkentése, narancsbőr helyi kezelése,megnyúlt bőr és barázdák kezelése. de valóban hatásos???

az utóbbi időben elég sokat fogytam és ez meglátszik a bőrömön. szerintetek ez jó választás ahhoz, hogy javuljon a bőröm állapota? vagy vmi más ajánlat esetleg? előre is köszönöm a válaszokat. :)

1433. angie's (válaszként erre: 1431. - Self08)
2012. aug. 14. 08:44
Épp írni akartam, hogy egyelőre ne parázz, nem végleges a hörcsögpofa:-). Hálistennek, magadtól rájöttél.:-) Nyugodtan látogass meg egy jó kozmetikust, és masszíroztasd az arcod szakszerűen, elégedett leszel.És a múmia-arc sem fog visszatérni.:-)
1432. lakiandi (válaszként erre: 1431. - Self08)
2012. aug. 13. 20:15

Szia!

Kicsit elborzadtam azon, amit írtál.

Arcra kavitálni tilos, ahogy azt már a kolléga írta, és nem is érnél el vele semmit. Nem mondta el az orvosod, hogy a feltöltéseknek is kell idő, amíg "elhelyezkedik", beépül? Nem feltétlen teszel jót a maszírozással sem, egyenetlenné válik, és úgy stabilizálódik a feltöltésed. Ha a szádból csinálnak virslit, az azért nem annyira problémás, mert ott gyakorlatilag durranásig töltik, nincs hely, ahová vándoroljon. De az arc az más. Szerintem menj vissza az orvosodhoz, és nézze meg ő. Már csak azért is, mert gondolom "garanciát" azért vállal a saját munkájára.

1431. Self08
2012. aug. 13. 18:54

Kedves Lányok,


Azt hiszem , nem lesz mégsem szükségem újabb beavatkozásra, sem plasztikai sebész átlal, sem kozmetikus,.....

Egész hétévégén masszíroztam, mint őrült és bár ma reggel még katasztrófális volt a helyzet, de most meló után, ahaogy hazaértem és megnézegettem magamat, határozottan kezdem visszakapni a régi arcomat (hál' Istennek :) ) Bár a jobb oldali pfázmány mmég mindig csálé és püffedtebb a másikoz képest, de úgy tűnik jó úton haladok és felszívódik az össze zsír. Talán hétvégére emebri kinézetem lesz újra :)


Ammyora örülök.


És megofgatdam, hogy csak most jöjjek helyre - kapjam vissza a hörcsög pofa helyett a múmia fejemet és többet nem akarok már semmiféle palsztíikai beavatkozást. Azon leszek, hogy elfogadjam és szeressem úgy magamat, ahogy vagy és ahogy az idő számomra az öregedét hozza. Ez van - jó lecke volt ez számomra és köszönöm a sorsnak, hogy csak ennyivel leckéztetett meg - azaz a pénzem volt a hiúságom ára, de nem az arcom.


:)

1430. c0c88e77c0 (válaszként erre: 1426. - Self08)
2012. aug. 13. 17:58
szia! Arcot kavitálni szigorúan TILOS! olyan szinten "szétütné" a csontokat, idegeket... semmiképp nem szabad!
1429. Lexy 27 (válaszként erre: 1417. - Rubellit)
2012. aug. 13. 15:49

Kedves Rubellit!

Köszönöm a válaszodat,ittam és iszok is sokat,ma voltam ismét és salátázni fogok !

:)

1428. Self08 (válaszként erre: 1427. - 04d410066e)
2012. aug. 13. 15:11

Nem akarom, hogy megint késsel vagy tűvel nyúljanak hozzám. Ebből az utolsóból tanultam és szeretnék előbb minen MÁ

MÁS lehetőséget kipróbálni/megpróbálni, hogy helyre jöjjek.


plasztikai sebészekre még csak gondolni sem akarok! Ha minden kötél szakad, esetleg akkor - de lehet akkor inkább ilyen fejjel halok meg, mert nem akarom kiésrteni a sorsot, hogy még jobban elszúrja a képem vmi másik "ügyes kezű"

1427. 04d410066e (válaszként erre: 1426. - Self08)
2012. aug. 13. 14:30
Miért nem mész vissza oda, ahol a cicid csinálták? az jól sikerült. :) Szerintem plasztikai sebészt keresnék inkább, aki orvos, nem egy kozmetikust.
1426. Self08
2012. aug. 13. 12:54

Sziasztok Lányok,


Elmondom a tröténetemet és utána, aki esetleg érez segítő hajlamot arra, hogy a kezelő kozmetikusától erre arákérdezzen számomra, azt nagyon-nagyon megköszönném.


Múlt hét kedden votlam saját zsírfeltöltésen arcra - mivel nagyon beesett volt az arcom a járom csontom alatt.

A doki viszont elszúrta nagyon az arcomat - csinált egy gusztustalan hörcsög pofát (közvetlenül a száj mellé két oldalra fecskendezte be a zsírt és pofazacskókat csinált,,a járom csont alatt ugyanúgy megmaradt a mesüppedés - (most két arcom van egymás alatt mindkét oldalon, a zsír súlya is pluszban húzza lefelés az arcom - 10 évet öregedett a kinézetem a kezeléstől. Ja és ráadásul a két arc felemen nem is egyforma a feltöltés, a jobb oldali arc felem kb kétszer akkora, mint a bal. Szóval egy torzszülöttet csinált belőlem - mondhatni. :(


Szeretném eltűntetni a beadott zsírt az arcomról és most ennek a megoldását keresem.

Ezért is fordulok most ide, hátha Ti , akik jártok ilyen kavitásciós zsírbontó kezelésre, megtennétek-e hogy megkérdeztitek a kozmetikusotokat, hogy arcon vállalnák-e a zsírbontást ilyen módszerrel?

Igen sürgősen kellene, mert az utcára ki sem merek merészkedni, csak melóhelyre vonszolom át magamat - és lehajtott fejjel közlekedek ott is.....


Nagyon köszsönöm, ha rákérdez vki nekem.


Előre is köszönöm a segitséget.

1425. humartam (válaszként erre: 1423. - Lakiandi)
2012. aug. 12. 23:54

Egyébként a fogyás mértékét csak megsaccoltam, mert nem tudom előtte mennyi volt a hasam. Csak elővettem egy korábbi szoknyámat és kb ennyi az akkori és a mostani közt a különbség. De ha nem 10 hanem 6 cm menne le, már annak is nagyon örülnék:) és talán a cukor normalizálódásához is elég lenne.


Visszatérve az eredeti kérdéshez, jól értem, hogy ebben a stádiumban nem feltétlen érdemes nekifutnom a kezelésnek? :(

1424. humartam (válaszként erre: 1423. - Lakiandi)
2012. aug. 12. 23:38

A pajzsmirigyem túlműködött. Úgy mentem be a műtőbe, hogy minden hibás részt eltávolít mindekettőből a doki. Az egyikből sikerül is, de a másikhoz nem nyúlt (pedig kellett volna). Most valszeg a műtőtt alulműködik, az érintetlen túlműködik. A kettő együtt kompenzálja egymást, így nem kell gyógyszer, viszont a műtétet megelőző tüneteim kiújultak (pl: szapora pulzus). egyelőre várunk, mert most kezdtem új munkahelyen, csak most meg előjött a cukor is (ami lehet a pajzsmirigytől is:(). Szóval első körben nagyon gyorsan le kellene adnom a zsírszövetből, mert lehet, hogy ez is elég lenne a cukor visszarendeződéséhez.


Nem szeretnék többet leadni, mint ami feljött. Kb ennyiről indultam, ami a mostani cél.

1423. lakiandi (válaszként erre: 1422. - Humartam)
2012. aug. 12. 23:29

Szia!

Láttatlanban nem lehet megmondani, mennyi kezelés kell neked, az egyénenként változó. Van aki gyorsabban reagál, van aki lassabban...

Tapasztalatom szerint amíg a hormonháztartásod nincs helyrerakva, alig fog valami változás bekövetkezni, ha mégis, az nagyon lassú, nehézkes folyamat lesz. A has egyébként nem egy nehéz terület, jól és látványosan lehet ott haladni, csak a hormonok mindenbe belekavarnak, ebbe is.

Amit még beszélgess meg magaddal, az az elvárás. Többet szeretnél leadni, mint ami feljött. Ha a tornával tartottad a súlyod, akkor a zsírszöveted csökkent, ugyanis a testmozgással fejlődik az izomzat, ami nehezebb, mint a zsírszövet. Tehát, ha a súlyod maradt, akkor a zsírszövet csökkent.

A pajzsmiriggyel mi még a probléma?

1422. humartam
2012. aug. 12. 22:53

Sziasztok!


Tanácsot szeretnék kérni. Most kezdtem olvasgatni a fórumot, egyelőre nem találtam választ a kérdésemre. Elnézést ha esetleg mégis volt hasonló.


Próbálom dióhéjban, bár nem egyszerű az előzmény. Tavaly műtöttel pajzsmiriggyel, azóta a laboreredményem rendben van, gyógyszer nem kell, bár úgy tűnik nem vettek ki minden "hibás alkatrészt" és lesz folytatás. Az elmúlt időszakban feljött kb 5-6 kg (has, csípő), amit nem tudok ledogozni (kangoo-zom és néptáncolok heti 3-5 órában). A héten csináltak egy terheléses cukrot, ami kicsivel határérték felett lett. A dokim azt mondta, hogy első körben meg kellene próbálni lefogyni pár kilót, egész pontosan a zsírszöveteket csökkenteni. Mivel a torna nem hozott eredményt (vagyis annyit igen, hogy tartottam a súlyom:)), gondoltam megpróbálnám a kavitációs zsírbontást. Mivel az ára elég borsos szeretném körbejárni, hogy esetemben hatásos lehet-e (hormonális eredetű hízás).


Ha igen, legyetek szívesek tanácsot adni, hogy pontosan milyen típusú és mennyi kezelés lenne szükséges a sikeres fogyáshoz. Ja, a cél -10 cm hasból vagy 1 max 2 ruhaméret.


Előre is köszi a választ!

1421. lakiandi (válaszként erre: 1420. - 04d410066e)
2012. aug. 12. 22:18

Rosszul gondolod, nagyon jól tudom, mi a reflux, gyomorgyűrűm van. Néha ülve kel aludnom, mert sugárban hányok.

Ahogy a neten hallod, tényleg hülyeség a lugosító étrend, de vannak kiváló könyvek ebben a témában, netán egy gasztroenterológus segíteni is tud neked. Ezt is, mint sok minden más kezelést, személyre kell szabni, általánosítani nem lehet. Nekem például a paradicsom a csodaszer. Kis erőfeszítést igényel, én tudom, de érdemes utánajárni. Ha nem tudod megoldani diétával, gyógyszerrel kell, mert ha sokáig savasodsz, a narancsbőr lesz a legkisebb gondod ebben a történetben.

Nem tisztem a cigizési szokásaidról véleményt alkotni, nem is igen érdekel, csak hát együtt gondolkodunk, mi lehet a probléma, és ez hidd el, az egyik ok. Nem azt mondtam, hogy az egyetlen.

1420. 04d410066e (válaszként erre: 1418. - Lakiandi)
2012. aug. 12. 19:44

Egész életemben normálisan ettem, mégis lett refluxom. Emellett ételallergiám is van, tehát egyértelműen előnyben részesítem az itthoni főzést. A stressztől jön ki nekem. Olyankor még szigorúbb diétára fogom magamat.

A tudatosan lúgosító étrend, ahogy a neten hallod, egy nagy hülyeség. :) Gondolom, nem vagy refluxos. Étkezési naplót kell vezetni inkább, az sokat segít. Pl. a paradicsomról mindenhol írják, milyen jól lúgosít. Hát nekem attól ég legjobban a gyomrom, sosem eszem. Vagy hogy a hús hogy savasít. Attól meg semmi bajom, mondjuk inkább csirkét eszek, vagy disznóból száraz részeket, de attól sosem ég a gyomrom, ha nincs csípősre fúszerezve. Vagy hogy a teljeskiörlésű cuccok milyen jók, nekem szétmegy tőle a gyomrom. Szóval így lehet éldegélni refluxszal. ;) Ezért nem hiszem, hogy van univerzális diéta, pl. vegetáriánus, vegán, vagy épp paleolit, és még sorolhatnám, mert ahány féle szervezet, annyiféleképp reagálhatunk ugyanarra a dologra. :)

A cigi tudom, hogy ultra gáz, szeretnék leszokni, mert a sportban is zavar. De azt nem hiszem, hogy ez az egyetlen oka a narancsbőrnek...

1419. angie's (válaszként erre: 1412. - 04d410066e)
2012. aug. 12. 07:58

Szia!


Árban sztem a vákuum a legjobb, aztán kézi masszázs, rádiófreki, speedfitness. Így emelkedik többnyire. Hatásosságra sztem egyformán jók. A lényeg, hogy mind serkenti a nyirokkeringést (a freki után mindig kell valami nyirokserkentő kezelés). Lakiandi tanácsát jó, ha megfogadod, lúgos étkezés (zöld növények bőséges fogyasztása, vagy búzafű lé, alga kiegészítők, lúgos víz, és esetleg szója-lecitin granulátum).És kb. 2,5-3 liter folyadék.

1418. lakiandi (válaszként erre: 1415. - 04d410066e)
2012. aug. 10. 21:10

Szia!

Azért a cigi sok mindent megmagyaráz. Nem kampányolni akarok itt, gondolom ezt hallgatod rogyásig, ez a te döntésed, de ami tény az tény. Annál károsabb valamit el sem lehet képzelni az egészségedre és a bőrödre.

Sajnos a kavitáció tényleg nem jó a cellulitre.

Amire nálad problémaként még gondolok- erre utal a reflux is-, hogy rettenetesen elsavasodtál. Azt írtad, hogy már jól étkezel, de ez lassan javuló folyamat. Próbálj tudatosan lugosító étrendet alkalmazni, az is segíthet.

1417. Rubellit (válaszként erre: 1416. - Lexy 27)
2012. aug. 9. 23:23

Kedves Lexy!

3 fejjel kezelt 40percig. Akkor kevés idő jutott egy-egy kezelésre.

A kuponos kezeléseknél nem ez az átverés. Sokszor a kozmetikus veri át saját magát, de ez Téged ebben a formában nem érint. Pont ma kaptam egy felkérést egy ilyen cégtől, ment is a levelük a "kukába".

3centit már érezned kell egy szűk farmerben. Nyugodtan ellenőrizd le, próbálj fel egy szűk nadrágot és azonnal érezni fogod, hogy lement-e a 3cm.

Már megint a szénhidrátnál tartunk.

Csak a húsban nincs szénhidrát, még a petrezselyem zöldjében is van.

Igyál 3-4 liter vizet minden nap, de nagyon szigorúan kimérve.

1416. Lexy 27
2012. aug. 9. 13:05

Sziasztok!

Ma voltam az első kavitációs ultrahangos kezelésen ,hasamat kezelték.40 percig tartott,3féle fejjel kezelte,közben mondta is hogy most összetöri a zsírsejteket...stb a végén rátett körbe a hasamra 4 db nagy tappancsszerü valamiket,ami összehúzta az izmokat,majd kiengedte!!!és nekem azt is mondta hogy nem mindegy hogy milyen erősségű a gép,mert az is sokat számít,a hölgy szerint ez 40ezer Hz vagy valami ilyesmi,(bocs ha hülyeséget írok)és a kuponosokban az az átverés hogy nem biztos hogy nagy teljesitményű géppel dolgoznak,és az nem hatásos.

Ti mit gondoltok erről,és a kezelésről amit kaptam???

3cm ment le állitólag.még akcióban kaptam el 4500 Ft-ért.

Hétfőn megyek a következőre.legalább 6 alkalomat javallottak a cél elérésében.

Próbálom betartani hogy ne egyek szénhidrátot,bár egy szelet norbi kenyér lecsúszott mielőtt beléptem volna ide és olvasgattam! :)

Várom a tapasztalatokat,véleményeket!

Szép napot!

1415. 04d410066e (válaszként erre: 1414. - Lakiandi)
2012. aug. 8. 21:45

Köszönöm a tanácsokat! Sajnos nem a kaja, az biztos. Az egyetlen rossz szokásom, hogy a cigit még mindig nem tettem le. De nagyon normálisan étkezem. Súlyos refluxom volt, úgyhogy nálam szóba se jöhetnek a cukros üdítők, és a mekdönci. Nagyon tudatosan és egészségesen étkezem. Édességet azért eszek, de csak módjával. Gondolom, ez talán alkati is, de persze a családomból csak engem érint. :S

Szerinted se jó erre a kavitációs uh?

1414. lakiandi (válaszként erre: 1412. - 04d410066e)
2012. aug. 8. 21:43
Amit még tanácsolnék neked a többiek mellett, hogy gondolkozz el az étkezéseden is, ugyanis a narancsbőr felhalmozódott méreganyag. Azt te bevitted oda valahogy, nem terem magától. Ha hajlamos vagy rá, akkor egész életedben oda kell figyelni. Gyorskaja, üdítők, ízfokozók, ilyesmik azok, ami miatt terem.:)))
1413. Rubellit (válaszként erre: 1409. - 04d410066e)
2012. aug. 8. 21:25

Kedves Tindigo!

Megírnád nekem priviben, hogy melyik oldalon láttad az előtte-utána képeket. Szerintem ezt nem lehet jól fényképezni. A képeken mindenki jobban néz ki mint az életben. Szerintem Te tényleg photoshoppos képet láttál.

Mozgással nem lehet a narancsbőrt kezelni és kenegetéssel sem.

Akkor sokkal kevesebb nőnek lenne.

K.uh-val lehet csak nem mindegy a gép és utána a nyirokkeringést serkentő kezelés.

1412. 04d410066e (válaszként erre: 1411. - Angie's)
2012. aug. 8. 20:51
Köszönöm. Rengeteget iszom, és rengeteget edzek, legalábbis magamhoz képest. Heti 5 órát általában. Ma is két edzést nyomtam le egymás után, egy shake-itet, ami zsírégető, kifejezetten narancsbőrre ajánlanak, meg egy rúdtáncot, ami erősít. Kenem is... Hihetetlen, hogy nem tűnik el. :( Nincs sok, de rúdtáncra járok, ahol pici naciba táncolok, és ezért folyton ezzel szembesülök. Azóta zavar. Mivel csak nagyon megfeszítve látszik, a rúdtánc előtt nem érdekelt, mert sose láttam. De most kifejezetten idegesít. Szerinted melyik a legjobb?
1411. angie's (válaszként erre: 1410. - 04d410066e)
2012. aug. 8. 18:46

Szia!

Nem jó narancsbőrre a kavitáció. Rádiófreki, speedfitness, vákuum, kézi masszázs működhet, de rengeteget igyál.

2012. aug. 8. 10:52
Remélem, jön hamar válasz, mert az egyik kuponos oldalon szuper akció van! :)
2012. aug. 8. 09:39

Sziasztok! Szeretném valakinek a véleményét kikérni, aki már járt kavitációs zsírbontáson, esetleg ezzel is foglalkozik.

A kezdődő narancsbőrömet szeretném eltűntetni. A fenekem és a combomon van, combomon csak hátul. Alapból simának néz ki, ha megfeszítem, akkor viszont előjönnek a kis gödröcskék sajnos... Láttam a neten képeket, előtte-utána, narancsbőrös területek kezelésénél. Elég meggyőzőek voltak, de ott a photoshop... Szóval azt szeretném kérdezni, hogy tényleg használ? Ha igen, hány alkalom kell, hogy eltűnjön? 48 kiló vagyok csak, úgyhogy centiben nem szeretnék kevesebb lenni, csak nem akarom, hogy látszon a narancsbőr... Sajnos hiába kenegetem, meg sportolok aktívan május óta, meg se moccan az a fránya...

Nagyon köszönöm a válaszokat előre is! :)

1408. Rubellit (válaszként erre: 1406. - Walley)
2012. aug. 6. 23:08

Kedves Walley!

Tudom, hogy nagyon sokan naponta mérik kilóban magukat és ha a mérleg nem mutat változást már el is van rontva a napjuk. Erre én mindig egy aranyos példát szoktam elmondani. Nem valószínű, hogy mész az utcán és egy mérleget fognak eléd tenni. Azért, hogy lépj rá és mérjük meg a súlyodat, ha mégis bekövetkezik keresd a kandi kamerát. :)Az biztos, hogy mész az utcán és többen megnéznek, hogy milyen csinos vagy azon a napon. Ennyi elég is, hogy még szebb legyen a napod.

A kilók és a centik nem együtt csökkennek Volt olyan vendégem akinél nem hitték el a kollégái, hogy csak 5 kilót fogyott, mert ők a dupláját gondolták a látottak alapján. Ne foglalkozz a mérleggel, amíg a ruhában érzed a változást.

Gratulálok, zsírból 5 kilót fogyni gyönyörű teljesítmény.

1407. lakiandi (válaszként erre: 1406. - Walley)
2012. aug. 6. 21:18

Nagyon ügyes vagy, gratulálok a kitartásodhoz.

Kilóban azért nem nagy a változás, mert ellentétben a többi fogyókúrával, nem izomból fogysz, hanem tényleg a zsírpárnából. Ha hírtelen nagy a súlyveszteség egy kúra alatt, szinte biztos, hogy minimális csak a zsírveszteség, és a nagyobb rész az izom és vízveszetség. A zsír a legkönnyebb "alkatrészünk":))))))))

1406. walley
2012. aug. 6. 08:07

Sziasztok!

Megvagyok még, és továbbra is kavitálok.

2 ruhaméretet fogytam 6 alkalommal, és természetesen betartva az étkezési utasításokat, mozogtam is. Folytatom tovább, és mondanám a hozzászólónak, aki a kilós fogyásban stagnál, hogy kg-ban én mindössze 5 kg.-nál tartok, és kb 3 hete egy deka sem ment le, viszont tényleg csak a ruhaméret a döntő.

Látom Szolnoki csak nem akad le a témáról, üzenem neki, hogy foglalkozzon a saját egészségével, ne az enyémmel!!!!!

❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook