Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯
1255. angie's
2012. jún. 16. 07:15

Sziasztok!

Ígértem régebben, hogy beszámolok a speed training+ kavitáció combó eredményeiről. Beleszerettem a combóba, iszonyú hatékony. Feltettem egy fotót, 3 kavitáció és 8X20 perc edzés eredménye. Nemsokára tudok feltenni túlsúlyos vendégről is fotót.

1254. lakiandi (válaszként erre: 1252. - Kismackó2006)
2012. jún. 16. 00:18

Ezzel a hölggyel olyan szivesen elbeszélgetnék, győzzön már meg engem is valahogy erről az elképesztő marhaságról. Valószínűleg még az életben nem állította át a gépe frekvenciáját, már ha lehet egyáltalán.

Az ultrahang MAGAS- 1mhz frekvencián dolgozik- HATÓANYAG BEVITELÉRE ALKALMAS!

A kavitáció ALACSONY frekvencián dolgozik- kb 40-32 khz- ZSÍRBONTÁSRA ALKALMAS. Ezek fizikai törvényszerűségek, nem gépe válogatja.

Arra a hatóanyagra meg külön kiváncsi lennék, ami a kavitációval vetekedve, ugyanúgy bontja a zsírt.

2012. jún. 15. 22:52

Komolyan mondom, hangosan felnyerítettem ezen a mondatán: a ciripelő hangot adó gépek alacsonyabb.........csak hatóanyag bevitelre alkalmasak,s ez a hatóanyag bontja a zsírt! Szóval nincs szükség hatóanyag bevitelre. Nem is kell a kavitáció alatt, nem attól van a ciripelő hang! Úristen!

Elképesztő és hajmeresztő!

2012. jún. 15. 22:48

Íme a válasz a "nem ciripelésre":

Valóban nincs hangja a nálunk található gépnek. Ennek oka a következők miatt van. A "ciripelő" hangot adó gépek alacsonyabb frekvenciatartományban üzemelnek, ezért CSAK hatóanyag bevitelre alkalmasak. Ebben az esetben a hatóanyag fogja a zsírt felbontani a szervezetben. A nálunk található gép már magasabb frekvenciatartományban dolgozik ezért a gép hangja az emberi fül számára nem hallható. A hang hiánya ebben az esetben nem negatívum, hanem épp ellenkezőleg sokkal nagyobb hatásfokot jelent!!!

Itt már nincs szükség hatóanyag bevitelre, mert ennél a frekvenciánál az ultrahang maga végzi a zsírsejtek burkának repesztését. Tehát a –„nem hiteles, s nem is hatásos”- mondatát erőteljesen cáfolnom kell, már csak azért is, mert kivétel nélkül minden második alkalomra érkező vendégünk csak pozitív tapasztalatról számol be. Olyannyira, hogy aki csak a 4 alkalmas bérletet vette, már nagyon sajnálja, hogy nem a 8 alkalmast választotta.


Hát itt a magyarázat.

1251. Rubellit (válaszként erre: 1248. - Marticsi)
2012. jún. 15. 22:34
Kellene indítani egy ilyen fórumot ahol jelentkezhetnének azok akik a kuponos cég szerint nem panaszkodtak. Együtt lenne esélyetek fellépni az ilyen esetek ellen.
1250. Rubellit (válaszként erre: 1247. - Pacsirta01)
2012. jún. 15. 22:31
Az ilyen gépek kezelőfeje nagyon érzékeny. Szerencsés esetben nem csinál semmi bajt, de miért engedted, hogy tovább csinálja a kezelést egy ilyen kijelentés után?
1249. Rubellit (válaszként erre: 1243. - Z. Betti)
2012. jún. 15. 22:27
Sajnos sok ilyet olvastam már. Nagyon szomorú.
1248. marticsi
2012. jún. 15. 19:54
Sziasztok! Tudjátok én ugyan jeleztem, de igazából nem tudom mi értelme volt. Pedig ezen a kuponos oldalon ahol vettem 100%-os pénzfizetési garanciát is vállaltak! Na persze semmit nem kaptam vissza, csak hogy más vendég még nem panaszkodott....:((((
2012. jún. 15. 08:51

Sziasztok!

Tenap ismét kavitásiós kezelésen voltam, a 3 alkalmas bérlet utolsó alkalma volt. 40 perc (!) tiszta kavitáció volt, most először (utána persze a 45 perc alpha).

Ebben az esetben a kislány igyekezett a tőle telhető maximális odafigyeléssel végezni a kezelést. Valami furcsaság mégis volt most is. A kezelés első felében (has jobb oldali része és derék a jobb oldalon) 2-3 perc után a ciripelő hang megszünt és erőteljes surrogó hangot hallottam. Megkérdeztem, hogy ez most másféle kezelés-e? Válasz: "nem, csak az egyik lány lelökte a gépet, nem tudom mi történhetett..."

Ezt a 20 percet követően, mikor a gépet áttolta a másik oldalamra, akkor ismét ciriplő hangot hallottam, de a bal oldali részeken a teljes 20 perc alatt. Remélem, egyforma hatás lesz látható majd a hasam mindkét oldalán.

1246. Pahet a vadász (válaszként erre: 1245. - Z. Betti)
2012. jún. 15. 08:50
Ennyire pontosan nem tudom :) de hiszek neked! Ezért írtam, hogy a fogorvos mondta ezeket az infókat is. Nekik 30% volt... gondolom a +áfát elfelejtette mondani... bár ez csak ront a dolgon :)
1245. Z. Betti (válaszként erre: 1244. - Pahet a vadász)
2012. jún. 15. 08:32
Pontosítanám! 30-50%+ 27% áfa. Ennyit vonnak le az egyébként is nagyon nyomott kuponos árból.
2012. jún. 15. 07:46

Lányok, a fogfehérítéses napon beszélgettünk sokat a lánykával, kíváncsi voltam erre az egész kuponos dologra hogyan működik, ő meg nagyon rendes volt és elmesélte valójában hogy mennek a dolgok.


-meg kell védenem a hirdetőket olyan szempontból, hogy nekik ebből hasznuk egy szál se, mármint pénzben. Hatalmas ráfizetés, bár az is igaz, hogy jó reklám abban az esetben ha tisztességesen csinálják vagy adják a dolgaikat.!


- A kuponos céget a hirdető keresi meg, hogy szeretné reklámozni magát. /hozzáteszem én csak a fehérítésről tudok beszámolni, náluk hogy volt!/ szóval, jelentkezik az adott kereskedő/szolgáltató, aláírnak egy szerződést, hogy 30%-a a befolyt összegnek a bónuszos oldalé. Fizetni csak akkor fizetnek /ugye itt arról a pénzről beszélünk, amit a vásárló a kuponos oldalnak beutal, tehát nem a szolgáltatóhoz kerül rögtön!/, amikor az eladott összes kupon bejön a szolgáltatónak mert lejárta az ember vagy beváltotta az ember az adott terméket akkor egyszerre az egészet beküldik. Majd eltelik pár nap, és a 30%-ot levonva, elküldik a maradék pénzt nekik.

/apró betűvel: ha azonos szolgáltatást akar hirdetni valaki, mint ami már létezik, akkor a már létező szolgáltatásnál drágábban nem adhatja, vagy egy azon áron, vagy olcsóbban kell!. Még akkor is, ha a szolgáltatás tartalma nem ugyan az! Pl az egyik fogfehérítést ad de mellé fogkőlevételt és polírozást is, akkor is annyiért kell adnia, mint aki CSAK! fogfehérítést ad!/

A másik érdekesség, hogy:

valójában mondjuk a termék kerül 50ezer ft-ba. /itt ugye az anyagköltség, víz ,villany, bér, adók, minden benne van!/

A kuponos oldal azt mondja, hogy nem, ez a termék neked 75ezer forint kell hogy legyen, kiírjuk 15ezerért, mint akciót, és így nagyobb kedvezményt írhatunk alá!


Nos értem hogy ez a versenypiac, értem, hogy a reklámért fizetni kell. De ez több sebből vérző történet, amit végighallgattunk!

A kuponos oldal hónapokig használja a pénzér a szolgáltatónak! hisz mondjuk ugye egy ilyen fehérítésre van 3 hónap időintervallum, amire be lehet iratkozni. Ha az összes megvan, akkor egyszerre küldik be a kuponokat, szóval kvázi 3-4 hónapig használja a pénzt, plusz ugye a 30%. Amit ha így kiszámoltok, már nem is 30% mert rájönnek a kamatok :)


ZSENI volt aki kitalálta ezt az egész kuponozást!!!!! Meghajlok előtte, mert ennél jobb üzletet elképzelni sem tudok!

Ja de, a szekták és MLM.... :D

Bocs ez rossz poén volt, de nem bírtam kihagyni :DDDD


Amúgy tényleg zseniálisan kitalálták!

1243. Z. Betti
2012. jún. 15. 07:01

Igaz, vagy hamis?

"A kavitációs kezelés elbontja a zsírsejteket, ezáltal formálja alakunkat és kezeli a narancsbőr tüneteit

A rádiófrekvenciás bőrfeszesítéső kezelés segít kivezetni a feloldott zsírsejteket szervezetünkből"


Mekkora tudás, hozzáértés lehet e mögött?


Kuponos ajánlat ez is (KV).

1242. Rubellit (válaszként erre: 1230. - Pahet a vadász)
2012. jún. 14. 23:08

Sajnos teljesen igazad van.

Az átverést pedig jelezni kell, hogy hulljon a "férgese".

Az igazi baj az, hogy a kezelést azonosítják a rossz kezelést végző céggel és így lejáratják.

1241. Rubellit (válaszként erre: 1232. - Kismackó2006)
2012. jún. 14. 23:03

Kedves Kismackó!


Milyen nagy profitra gondolsz?

Ad a szalon 60-90% kedvezményt, a maradék 30-50%-át elviszi a kuponos cég. Szerinted mi marad?

Sokszor veszteséges a kuponozás amit abba a reménybe vállalnak be a szalonok, hogy rengeteg új vendégük lesz akik teljes áron is igénybe veszik a szolgáltatásaikat.

Sajnos ez már abszolút nem igaz.

Szakmai lapokban jelennek meg cikkek amiben mindenkit óva intenek a kuponozástól, mert itt csak a kuponos cég jár jól, de nagyon.

1240. Rubellit (válaszként erre: 1235. - Ms.Sesam)
2012. jún. 14. 22:55

Kedves MsSesam!

Sajnos privát levélben sem írhatunk ilyen informáviókat. A hoxától kaptam egy levelet amiben ezt megtiltotta.


FÓRUMSZABÁLYZAT: Kérjük, ne reklámozz (se terméket, se üzletet, se más honlapot)!


Itt van az oldal tetején.


Szerintük ez a privát levelekre is vonatkozik.

1239. Rubellit (válaszként erre: 1229. - Marticsi)
2012. jún. 14. 22:49

Nagyon helyesen tetted.

Azt figyeltem meg, hogy amíg tart az akció (lehet kupont vásárolni) lehet kérdéseket feltenni és valamilyen minőségben válaszolnak is rá, de amint vége az eladásnak megszűnik ez az oldal, pedig a kezelés utáni vélemények lennének az igazán érdekesek. Én is hiányolom a visszajelzéseket.

Sajnos a kuponos oldalt csak az ő 30-50%-a érdekli, semmi más. :(

1238. lakiandi (válaszként erre: 1234. - Z. Betti)
2012. jún. 14. 22:14
Én úgy tudtam a kuponos cégek végeznek "terepszemlét". Vagy csak a külcsíny érdekli őket?
1237. lakiandi (válaszként erre: 1233. - Kismackó2006)
2012. jún. 14. 22:13

Jó bornak nem kell cégér. Az olyna szalon, ami jól kezel, korrekt és hozzáértő, annak a kuponozásra nem nagyon van szüksége. Persze tisztelet a kivételnek, mert van olyan kiváló szalon ahol kuponoznak, de az a kevesebb.

Úgy tűnik abban igazad van, nem a drága a drága. Remélem azért nem ment el teljesen a kedved. Hidd el, jó a technológia.

1236. lakiandi (válaszként erre: 1230. - Pahet a vadász)
2012. jún. 14. 22:04

Nagyon sajnálom, amit tapasztaltál annak nem lett volna szabad megtörténnie.

Privát üzenetben a többit.

1235. Ms.Sesam
2012. jún. 14. 11:08

Sziasztok!

Elkeserito, hogy ennyi negativ tapasztalatrol lehet olvasni. En is baratkozom a gondolattal, hogy valahol kiprobaljam. Ha valaki tud esetleg olyan helyrol, ami nagyon bevallt Budapesten es meg a megfozetheto ketagoriaba tartozik megtenne, hogy megirja priviben, vagy akarhogyan? Elore is koszonom!

1234. Z. Betti
2012. jún. 14. 10:33

Sziasztok!

Arra biztatnék mindenkit, hogy ha problémája volt a kuponos szolgáltatás igénybe vételénél, féltétlen jelezze! Írjon a kuponos cégnek, és jelezze a helyszínen is! Ami még fontos, oda ahol több száz kuponos kezelést adnak el 2-3 hetente, nem érdemes beszállni. Lelkiismeretesen korrekten rövid idő alatt nem lehet tömegeket kiszolgálni. Igen is hibás a kuponos cég is, ha a szerződés kötés előtt nem ellenőrzi, hogy mire is szerződik! (Ha nem ért a dologhoz, egy szakértőt felkérhetne, szerintem beleférne a jutalékába.)

Mi is szoktunk kuponozni, és nagyon jól esik ha a vendégek (notórius kuponozók is) távozáskor mosolyogva megjegyzik "Na ez igazán megérte!"

Sajnálom ha csalódtatok szalonokban. A kavitáció egy szenzációsan jó eljárás, ha jól csinálják.

Üdv: Betti

1233. kismackó2006 (válaszként erre: 1222. - Lakiandi)
2012. jún. 14. 09:37
Ahol kipróbáltam, az jóval drágább volt. De így utólag ez volt a drága, no meg a lent leírt alagsori alkalmankénti fogyásos hókuszpókusz! Szerintem a kiscsajok azt se tudták, miről van szó, amikor azt mondtam, hogy ciripelés kellene, hogy legyen. Erre: hol hallottam ezt? Itt nincs semmiféle zaj. Mondom, hogy nem zaj, ciripelés, amit csak a vendég hall. ÁÁÁÁ!
2012. jún. 14. 09:34
A nagy hirdetés az, ami mindenkit megfog. Kell is valami, amire tömeges érdeklődés van, no meg nagy profit is az illetőnek.
2012. jún. 14. 09:32

Köszi a válaszokat. A lealkudtuk.hu-n édenalakformáló az, amelyiknél ilyen gondok vannak. Az egy dolog, hogy konyhaasztalra kell feküdni, de a hatásossága, mert a csajszikák " nagy szakértelme" nagyon nagyon kétséges. Beszereztek egy ilyen gépet, aztán csinálnak valamit vele. Csak ahogy elnézem az oldalon sok kérdés, rengeteg bejelentkezés, szerencsétlenek meg nem is tudják, csak majd ha ott lesznek, miről is van szó.

Aztán van egy másik átverés is. Egy nevesincs alagsori hely, ahová szintén kár volt mennem.

Nagyon befejeztem a kuponos átveréseket (tisztelet a kivételnek). Inkább megyek egy normális szalonba, ahol van némi szakértelem, s inkább fizetem a normál árat, mint egy hozzá nem értő senki próbálkozzon. Kár, hogy büntetlenül mindenki azt tehet, amit akar, s van, aki naív, elhiszi. Én naív voltam, de nem hiszek az ilyen kezelésekben, legalábbis ami a kuponos részt illeti, elegem van!

2012. jún. 14. 07:19

:( tudjátok az a legnagyobb probléma, hogy aki úgy jár mint mi, az többet nem fog menni/ venni ilyen kezelésre/kezelést. Miközben akár még használt is volna... Na meg hülyén érzem magam, hogy csillogott a szemem a páromnak, hogy vegye meg nekem a kezelést, mert esküvőre jól akarok kinézni... és ez kb olyan, hogy kiadott pénzt olyanért, ami nem ért semmit nálam. /miközben másra is költhettük volna, de szeret és megvette nekem...lehet hogy másnak használt, csak nekem nem nem tudom.../ Mindegy is... az hogy kuponos, olyan értelemben nem fontos, hogy pl a fogfehérítés meg csudajó volt, és gyönyörűek lettek a fogaink! És a fogorvosi rendelőben maximálisan korrektek voltak és kedvesek!!! szóval nem a kuponos oldalban csalódtunk, hanem csak a kezelést végző cégben!

Összefoglalva, ki lehet fogni jó dolgokat, ami nem átverés, csak szerencsésnek kell lenni...


amúgy az én 10 kezelésem már véget ért, és sem centiben sem kilóban nem jelentett változást...

1229. marticsi (válaszként erre: 1227. - Rubellit)
2012. jún. 14. 06:55
Én jeleztem is, amúgy nem értem, hogy más miért nem teszi. Kár hogy a kupon oldalon nincs olyan mint a vaterán, hogy jelezz vissza.....
1228. Rubellit (válaszként erre: 1213. - Kishugi)
2012. jún. 14. 00:08

Kedves Kishugi!

Andi már megírta, hogy miért nem jó ez így. Teljesen egyet értek vele.

1227. Rubellit (válaszként erre: 1218. - Marticsi)
2012. jún. 14. 00:05
Tudod, hogy ilyen eset Rajtad kívül soha nincs. Mindig Te vagy a kivétel, Akinek nem működött. Csak már túl sok a kivétel. Mindenképpen jelezni kéne. Legalább más ne járjon így.
1226. Rubellit (válaszként erre: 1217. - Pahet a vadász)
2012. jún. 14. 00:01
Neked is azt tudom tanácsolni, hogy jelezd a cég felé, hogy mi történt (inkább mi nem történt).
❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook