Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Új csapat, egyedül nem megy már nekem sem a fogyás! fórum

Új csapat, egyedül nem megy már nekem sem a fogyás! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2008. okt. 23. 13:00

sziasztok jó hosszú hétvégét mindenkinek!

én ma 10kor keltem, ami tőlem nagy dolog mert még bulizás után ha 4 kor érek haza akkor is pár órát alszom és semi bajom.na szóval 10kor ettem egy kis szőlőt meg körtét és felturmixltam 3 kisebb almát fahájjal és zöld teával és kicsit rácsorgattam mézet. ebédre meg amit már 12kor megejtettem ettem 1 tál levest és mellé 1 parit egy hagymát és utána most ettem 2 almát mert ma ugye a 2.napja a van enneka szar leves és leves és gymölcs a program.de képtelen vagyok azt a turmixolt levest enni vmimás íz nélkül ezért dobtam bele paradicsomot, de nme hiszem hogy ártottam volna vele.

ja meg ettem 2 főtt tojás fehérjét.utáloma sárgáját, meg néha a vegaságom miatt sem eszem meg, de amúgy csak húst nem eszem, tehát többi állati jöhetne, ha pl szeretnéma tejet, tejfölt, sajtot, de utálom...néha napján eszem.

szóval elszúrtam a mai napot asszem:(bár nem teltem meg és nem is akartam összezabálni magam.viszont ma márcsak egyszer eszem kb 6kor és az egy tál leves lesz és utána egy alma.

viszont az haladás hogy nem eszem több tál levest, mert undorodom tőle és beérem eggyel.eddig ha volt kész kaja akkor abból ettem 2-3-4szer is akárplsz a kis almáim meg magvak. na most ezt nem csinálom. holnap meg megpróbálok sőt már mától miután kiírtam magamból: hogy nem csipegetek összevissza.

na jól van, örülök hogy végre van hova van kinek , kiknek kiírni ezt magamból!

sokat segít!!segítetek!!

36. csutkababa (válaszként erre: 34. - Chrissy26)
2008. okt. 23. 11:39

SZIA, UDV ITT KOZTUNK,hoppa,caps lock :))

en is reges regen olyan 10 evvel ezelott probaltama kaposzta levest, es igy van ahogy mondod 3-4 napig meg ugy ahogy jol is esett, de utana,mar inkabb nem is ettem semmit,csak abbol ne kelljen enni:)

borzasztoan fortelmes ize lett neki par nap utan, mikor mar jol ossze ertek benne az izek, a hagyma meg minden, fujj, mar is hanyingerem van :)

habar azota is eszem a kaposztat, de nem ugy,hogy csak a kaposzta leves formaban.

szinte napi szinten eszem, csak valltozatosan.

en mondjuk eleh-halok a tonhalsalatamert,ha erdekel benneteket a receptjeim kozott megtalalhato.

en imadom,es a parolt kaposztat is, es a rengeteg zoldseget, csak valamiert mar en is elfaradtam,de par napja megszuntek a zabalasi rohamaim, pedig epp most allok menzisz elott,szoval ,lehet hogy az volt az oka a zabalasomnak, de pedig azelott nem volt ennyire jellemzo.

mind 1,az a lenyeg, hogy most tudom magam turtoztetni.

ma reggelim:

1 joghurt,zabpehely,es 1 almat belereszeltem,

olyan finom volt:DD

aztan ittam 1 csesze zold tea,meg mar ittam reggel ota 2 kave.

az ebed az valoszinuleg az emlitett tonhal salata lesz,vacsi meg meg nem tudom, valami parolt zoldseggel kene magam tele tomni :))

abbol nagy baj nem lehet :DD

sok sikert lanyok, irjatok

35. a9e1c02a7b (válaszként erre: 33. - Chrissy26)
2008. okt. 23. 09:03

Szia! Jó helyre jöttél, itt senki nem akar túl sok kilót fogyni, nem is lenne pofánk beírogatni olyan fórumokba, ahol 20-30 kiló leadása a cél. Én is már csak olyan 2-3 kilót szeretnék leadni, talán jó úton haladok.


Amúgy 5-8 kiló zsír nem tud rövid idő alatt "felugrani", annak szerintem nagy része víz. Úgyhogy szerintem attól gyorsan megszabadulsz, ha mostmár tényleg odafigyelsz a kajára és sok vizet iszol.

2008. okt. 23. 08:42
èn már probáltam a kaposztalevels dietat is, 3 kg-ot sikerült egy het alatt leadni, de viszont utanna valahogy ugy ereztem fontos tapanyagoktol fosztottam meg magam es valahogy rosszabb lett mint elötte, itt persze nem az edessegre gondolok. arrol nem is beszelve,hogy a kaposztara azota alig birok ranezni, pedig maga a leves finom volt3-4 napig, utanna mar hanyingerem volt, hacsak meglattam a hütöben. De nem akarok senkit eltantoritani töle, nekem nem valt be:-(
2008. okt. 23. 08:39

Sziasztok,

csatlakozhatok hozzátok? Az egyik fórum behalt, sajnalom, viszont én is fogyizok és kell egy kis bátorítás töletek.

A helyzet az, hogy olyan 5 -8kg feleslegtöl szeretnék megszabadulni, ami nem sok tudom, de nagyon rövid idö alatt jött fel és nem akar tölem megszabadulni. Igaz mostanában hétvegen mindig valamit ünnepeltünk, a sütinek meg nem tudtam ellenallni...persze igy ne is csodalkozzak...aztan meg jöttek a pirosbetüs napok, ami elött olyan zabálási rohamom volt, pedig nem mindig szokott lenni, ugyhogy amit elötte leadtam szepen lassan az 2 nap alatt visszajött..

Ma reggel ittam egy tejeskávét natúr, aztan egy diétás joghurtot és 1 pohar ananászlevet, a Lidl-ben kaphato diétás fajtából. Hogy az ebéd mi lesz azt meg nem tudom..

32. a9e1c02a7b (válaszként erre: 31. - A9031e5edd)
2008. okt. 23. 08:18

Nem is lehet olyan rossz az a káposzta leves, ha tálszámra eszed! :)


Norbi pizza nekem is bejön, igaz, én csak a pizzalapot veszem, utána magam rakom rá a feltétet. Vettem egy pár N. pizzalapot a múltkor és lefagyasztottam, jól jöhet még.

2008. okt. 22. 20:13

nos a mai nap nem is volt olyan rossz:

reggel egy kis kocka sütőtök meg egy paradicsom és pár kanál méz miközben főtema levesem kb 7 és 8 között.ezek után 4kor jutottam el ismét a konyhába mert sok sok minden ügyben rohangáltam a városban.de megálltam 2 tál turmixolt káposztalevesnél és pár szem olívabogyóval. utána ismét utamnak indultam.és kb 7re értem haza.kicsit sokat ettem, 2 tál turmix leves, egy konzerv gomba, pár paradicsom meg avokádó:)de végülis nem nyomott el mert ahogy megettem indultam az egyszemélyes helységre:)és ez jó volt mert lett hely:)és nem is érzem elnyomottnak magam meg még megyek el a barátaimmal:)és inkább most "zabáltam" mint éjjel amikor hazaérek.

tök rossz, hog most amikor nem is szabd, a kúra miatt kenyeret rizst meg tésztát nem ehetek, hiányzik, pedig nem vagyok nagy tészta, rizs fan. ezekből is tönkölyt eszem meg főtt vagy héjába főtt krumplit.barna rizst de most ugye muszáj megfognom magam..:(

tudom, hogy fogok fogyni, max 2 kilót engedek meg magamnak, mert különben halottas kinézetem lesz, de szeretném végre megtalálni a határom a telítettség érzés terén.

a kedvenc nem saját kajám a norbis sonkás gombás pizza sonka nélkül:Dugye vega kecske vagyok:D

de az vmi isteni.biztos sonkával is jó.

nem is értem miért kell cikizni azokat, akik pl norbis pizzát esznek, mert pizza élvezet mellett nem hájas és totál kipuffadt emberek akarnak lenni.wááá meghalok, ha elfogy ez a szar turmix, rendelek egy pizzát és igazán értékelni fogom és nem csak betömni.

itthon is tönkölyből és rozsból szoktunk sütni és nagyon finom:Dde most nem lehet. meg kell tanulnom enni:D

amúgy ez a leves engem kifejezeten megtanít tisztelnia kaját:)és nem tömni fogom ezentúl hanem kiváltságosnak fogom érzeni magam és megtisztelő lesz érezni az ízeket!:D

viccen kívül ez hiányzik.

thomas jefferson 4órán keresztül ebédelt, óránként hozták neki a fogásokat. voltam a nyári lakjában virginia államban és elmesélték ezt is.

példaképem thomas jefferson:D

jóéjt nektek!

2008. okt. 22. 15:02
Sziasztok! Remélem, jól haladtok. Én csak annyit csinálok mostanában, hogy előre kitalálom mit fogok enni, bevásárolok, megcsinálom előre és eldöntöm, hogy EGY tányérral. Amúgy kb. ötször eszem egy nap, úgyhogy ezt így jól bírom. Hetente kb. egy kilót fogyok, még 2,5 kiló van a kitűzöttig. Meg kaptam egy tanácsot, nem tudom, írtam-e már, ha igen, akkor bocsi: 4 liter folyadék naponta. Ezt kéne elérni. Akkor jobban be lehet tartani a kaják visszaszorítását is.
2008. okt. 22. 13:03

na megfőztem a gusztustalan káposztalevest felturmixoltam és 5 napig káposztaleves turmixot fogok magamba önteni.

arra gondoltam, ha nincs csábítás, nincs más kaja főzve akkor nem eszem magam tele mindennel és nem fogok csipegetni, mert már megint telenyomtam magam tegnap mindennel.

ráadásul most menni is fog mert a szüleim és az öcsém is elutazott a hosszú hétvégére, a nővérem meg nincs itthon sokat és nem is szoktunk együtt falatozgatni.tehát nyugodtan lehetek senki nem fog extra ételeket készíteni még ha nem is a zsíros és szh dús ételek miatt izgulnék, de akkor is.nekem ha vki főz egy woknyi zöldséget bulgurral és rákapok a wokot is is megeszem.:S:S:S

na hajrá káposztaleves!!!

undorító, de nincs más.majd sütőtök, kb 5 kilóval van itthon.reggeli vacsi:D

na hajrá nem zabálás csak evés.:D

28. csutkababa (válaszként erre: 24. - A9031e5edd)
2008. okt. 20. 10:01

Isten eltessen ,igy utolag is,

bocs, de a hetvegen nem igen szoktam a hoxara benezni, es igy nem tudtam, hogy sz. napod van,volt.

nekem eleg jol telt a hetvegem, nem zabaltam,csak egeszseges dolgokat ettem,es az este is kibirtam 1 lamaval,igaz delutam 4-5 fele azert lecsuszott 1 karaj+kaposzta salata,de dietasan elkeszitve, marmint a salata.

mai reggelimet eppen most keszitettem el,majd mindjart ra rontok, egy tonhal konzerv+kaposzta+almaecet+kis tengeri so.

ezzel el leszek ugy 2 oraig, aztan meg majd nem is tudom, es mar megfoztem a zoldteamat, aztan azt is behorpintem, es jol el leszek telitve.


puszillak benneteket

27. a9e1c02a7b (válaszként erre: 26. - A9031e5edd)
2008. okt. 20. 09:50
16 éves koromban én is kiakadtam, hogy úúúristen, mostmár mindjárt itt vannak a nyugdíjas évek és a vég! :) Azóta nem érdekel a korom, senki nem szokott 30-nak nézni, nem is érzem magam annyinak. Hát, majd a 40 talán megint elgondolkodtat, de addig annyi amennyi.
2008. okt. 19. 11:42

hajrá hajrá mindenkinek!

igazad lehet a gyomrom nagyságával):mert kiskoromban és degeszre ettem magam.képes voltam benyomni 2-3 tányér tésztát meg XXL-es nagy pizzát egyedül és igaz kifeküdtem tőle egy két órára:)de nem aggódtam túl magam rajta, mert nem napi rendszerességgel csináltam ezt.

amúgy fogytam és ennek örülök, mondjuk nem célom csonttá fogyni, volt benne részem....én csak szeretnék "könnyed" lenni. tehát pont az amit ecsetelünk, hogy épp annyit enni ami kell és jól esik, de ne nehezítsen el órákra és képes legyek egy ebéd után is nekiindulni egy délutáni programnak és ne azon törjem magam hogy oké, de még meg kell várni az emésztést:)

az viszont most különösen jó hogy sokat ettem relative reggelere mert nem sóvárgok azóta sem a konyhába pedig szoktam:)

túl vagyok a depin, túl leszek a zaba rohamokon is és ennek jegyében méltón fogom eltölteni 20.életévem második napját:)amúgy tudom, ti idősebbek vagytok nálam, de olyan durva hogy 20 vagyok:)

mármint nem tizen...:)hanem 20 és akkor lesznek a huszonok:D

lassan ebédidő van, hátmindenkinek jó étvágyat és kultúrált lassú megfontolt és kontrolált evést kívánok!!!;)

25. a9e1c02a7b (válaszként erre: 24. - A9031e5edd)
2008. okt. 19. 09:10

Nahát, akkor Isten éltessen!!! :) És ne legyen bőgés, ne legyen depi! 4 virsli szerintem nem sok, főleg kenyér nélkül. Amúgy lehet, hogy már az is baj, hogy túlságosan ki van tágulva a gyomrod. Lehet, fokozatosan kellene szűkíteni rajta, egyre kevesebb és a nap folyamán egyenletesen elosztott kajával. Meg kéne tervezni mindig, hogy a következő kajálásra mit és mennyit eszel, akkor tudod, hogy csak azt lehet és mennyit.


A tegnapi napom nekem sem volt túl jó. Eddig bírtam zaba nélkül, de a férjem beteg volt, vettem neki csomó diétás kekszet meg rágcsát, hát nem befaltam őket a Megasztár alatt?! Mondjuk ez nekem azért volt, mert egész nap nem ettem "rendes" kaját és elég rossz volt a gyomrom. Ilyenkor ez van. No, de a tegnapi az egy olyan nap volt, és ma már ma van, úgyhogy VÉGE!!! :)

2008. okt. 19. 08:57

hát nekem félig meddi sikerült a tegnap mert ugye szülinapom volt, de mivel anyukám bio almás süteményt csinált melynek becses neve: olasz almás és torta formába sütötte ki, és volt benne 3 kiló alma és 2 dkg liszt, hát nem kell ismét a hízástól tartanom, csak a degeszre evéstől.mármint meg is történt a degeszre evés de 4 után nem ettem és mivel el is mentem este ki is bírtam és mivel teleettem magam, nem is voltam éhes és hála az égnek hazaérkezéskor sem ettem és nem is akartam, ittam egy teát és lefeküdtem aludni.

ma reggel megettem a maradék sütit, meg szójavirlit ettem paradicsommal meg paprikával. mindig így szoktam. fogom a virlit és beledugom a zöldpaprikába aminek ugye a lját levágom és nyomok bele pirosaranyat és egy pár olívabocsó és akkor mellé még a paradicsom vagy szoktam még jégsalit is rátekereni a virslire de most lusta voltam elővenni és megmosni.

na mind1. mivel egy egész csomaggal ettem, ami 4 virslit tesz ki, úgy gondolom ismét sokat ettem.de mind1. legalább nem sóvárgok majd ebédig semmi után.

nagyon gyorsan leszek éhes azt mr észrevettem ha nem nyomom el a hasam.

így a reggelim ha sok nem zavar nagyon, de holnap visszamegyek majd a gyümi reggelihez, csak már hetek óra ott voltak a virslik és lejártak volna:) napokon belül.

amúgy nagyon jó szülinapom volt ahhoz kéest hogy péntekena saját bulimra nem mentem el mert depressziós gödörbe zuhantam. a szombat reggelem is egy "deep shit" volt és végül a családoma köszöntéskor nagyon türelmes és szeretett teljes volt és sikerült feldobniuk. annyi mindent kaptam, hogy szégyellem magam hogy itt panaszkodok.bio lekvár, méz, szirup, szörp, karob csoki, tönköly kekszek, teák,egy tök amit halloweenre kifaragok és más bio bonbonok egy nagy asztal nagyságú tálcána kertünkből összeszedett bogyók, virágok és levelek kompozíciójában. könyvek, "borítékok" és egy apple itouch.

ismét szép nagy és bőséges születésnapot tudhatok magamnak bár nem tudom megérdemlem e. majd bebizonyítom:)

na megyek rendbehozom magam.

sok sikert mai naphoz!

2008. okt. 18. 13:13

sziasztok,

teganp nekem is sikerult, nem zabalni :DDD

csak a parolt fott kaposztamamat eszegettem, es nagyon elegedett voltam magammal,hogy nem is voltam kesobb se ehes,es nem zabaltam semmit,ugylatszik foleri esszel az agyam :)) hogy stopppppp,ennyi volt.

mert ha ujra jon fel 1 kilo is, en vilagga megyek.

inakabb lefele ken mennie,

nekemmost a sport nem megy,mert porckorong servem lett,a nyaron,es azota mar jobban vagyok, de nem merek tornazni,meg a legkonnyebb dvd-re se,mert felek,ujra benan fekszem majd napokig, mint a nyaron.

de mosat ugyerzem,ujra tudok parancsolni magamnak,es hat ugylatszik ti is segitettetek ebben.

sok sikert nektek is.

puxxxx

22. a9031e5edd (válaszként erre: 21. - A9e1c02a7b)
2008. okt. 17. 16:45

nem okoskodtál, tök jó hogy leírtad ezeket, mert igazad van!

15évif sportoltam holnap leszek 20 szóval és 17évesen hagytam abba, tehát ha jól számolunk akkor még szinte baba voltam mikor elkezdtem a sportolni.és akkor nem zabáltam és egyszerűen nem is érdekelt a kaja. annyit jelentett nekem hogy reggli ebéd, vacsi 10 órai uzsi. finom volt, ízlett, de elég, nem kell több mert márcsak a szemem enné meg. akkor volt bennem ösztönös kontroll, most nincs.

sajnos nincs időm sportolni nagyon el vagyok foglalva, de ma este azt is beiktatom.

tornász voltam 8évig amúgy és kitérőt tettem a kosárlabda, judo és vívás világába is de aztán visszamentem a tornához még a maradék 3évben.

amúgy sport nélkül is mindenki megjegyzi, te gyúrsz? és nagyon rosszúl esik, mert nem akarok izmokat magamon és terminátor külsőt.

S XS a ruhaméretem, de egyszerűen utálom a lábam is mert senki nem azt mondja hoy neked milyen vékony a lábad, hanem jajaj vékony de milyen izmos--kösssz, nekem nem kell épp eleget volt izmos a fitness és vívás miatt. ott kellett volna maradnom az RSG mellett amit ugye 8évig csináltam. akkor nem tömped be a testem mint egy izom görcs.

a hasam szeretem szép kockás magától:D

na szóval este egy kis sport itthon meg sztem elmegyek szaunázni meg előtte futni a közelben lévő sportcentrumba ahova éves céges bérletem van apukámnak köszönhetően.-azért mekkora szar dolgom van: nem azért szarxom mert nem bírok leállni a csokival vagy a fehérlisztes zsíros pizza hut pizzával (utálom) nem az hogy nincs pénzem a sportra, hanem hogy nem bírok megállni 2 kiló grillezett zöldség és tofu után sem az evéssel és izmos vagyok természetemnél fogva.

de ez van, aki eléri a mások számára esetleges csúcsot, az a tulajdonosának még csak a létra alsó foka és mindig magasabb és magasabb célpk érdekli.

na szóval hazaérem, ettem 4 fél kilós almát.

leverem a fejem és a kezem ami képes volt a második harmadik és végüla negyedik almáért is odanyúlni és képes lett volna a 5. 6. 7-ért is , de észbe kapam.

na szóval már sokat írtam , remélem ti is írtok, mert nagyon örülök nketek hogy itt vagyok és írtatok!!

2008. okt. 17. 15:32
Ja, egyébként nem biztos, hogy mindenkinek a torna a megoldás. Meg kell találni mindenkinek, hogy mi mozdítaná ki a gödörből. Nekem az volt a baj, hogy férjhez mentem, azt gondoltam, ezentúl minden happy lesz, közben meg nem volt semmi. Sőt, tulajdonképpen semmi érdekes, semmi értelmes nem volt az életemben. Semmi, amire várhattam volna. De lehet, hogy másnak más miatt jön elő a zaba és más hozza rendbe. Az biztos, hogy ez egy pótcselekvés. Vagy testi, vagy lelki hiányokat próbálunk pótolni (testi pl. vitaminhiány, lelki pl. élmény hiány), és sajna leszokni nem igazán lehet, csak tünetmentessé válni. Akinek hajlama van rá, annak előjön hasonló helyzetben, úgyhogy vigyázni kell. Az viszont jó, hogy ha az ember egyszer megtanulja, hogy hogyan lehet kimozdulni a helyzetből, akkor utána máskor is tudja majd alkalmazni.
2008. okt. 17. 12:57

No, ígértem, hogy leírom a dolgaimat. Szóval, 8 éve férjhez mentem, akkor vékony voltam, de nem is ez a lényeg. A férjem olyan helyen kezdett el dolgozni, hogy néha éjszaka is kellett mennie. Azokon a napokon, amikor ő nem volt itthon este, nem bírtam magammal: zabahegyek, piahegyek (mondjuk nálam üdítő volt a pia). Sósra édes, édesre sós, leöblíteni egy kis üdcsivel és mehet minden elölről. Így eltűnt hirtelen egy csomag szaloncukor, egy nagy zacskó mogyoró, dupla csomag Stickletti, egy doboz konyakos meggy bon-bon, egy baromi nagy zacskó tortabevonó massza, amit egyébként utálok, rá nem bírok nézni, de akkor megettem habozás nélkül. Ja, és ezeket kaja után ettem, nem kaja helyett, de tulajdonképpen ez már a lényegen nem változtat. Bőgtem minden este, megfogadtam, hogy holnaptól nincs zaba, és ez így ment pár hónapon át. Végül egyszer, mint amit elvágtak, fogadalom nélkül, átmenet nélkül megszűnt ez a zabálási kényszer. Igazán látszólag az oka az volt, hogy anyukám hívott, menjek vele el tornázni. Elkezdtünk járni és megszűnt ez a zabálási kényszer. Nem tudom, ettől volt-e de elvágólag akkor javult meg minden. És a másik dolog: Mostanában is kezdődött ugyanígy, de még nem annyira durván. Most is elkezdtem tornázni járni és ugyanúgy megszűnt a zabálási kényszer. Valahogy torna napokon jobban is tudom kontrollálni magam, bár valakinél éppen fordítva van, megéhezik tőle. Most furcsa mód jól érzem magam, három hete fogyózom, leadtam három kilót, még 2-3-at szeretnék. Még soha nem bírtam ki három hétig semmilyen kúrát, végül is ez sem kúra, csak odafigyelés.


Az azért tényleg furcsa, hogy ilyen egészségesen eszel és mégis... Pedig az ilyen rohamok általában valamilyen hiányt jeleznek a szervezetben, vagy ugye lelki problémákat.


Amúgy kitárgyaltuk ezt a dolgot egy másik fórumban, az a neve, hogy "Kényszerevés", bár mostanában nem írt már oda senki. Azért, ha gondolod, olvasd el a hozzászólásokat ott is, próbáltuk megváltani a világot, nem tudom a többieknek hogy sikerült.


Nem akartam okoskodni egyébként, csak leírtam, hogy velem mi volt. :)

2008. okt. 17. 11:22

meg mostanaban allandoan azon jar az eszem, mit is kene enni...

de nem ertem az okot,es ez a baj.

eddig ilyen sose volt..

elegem van magambol, kene ket nagy nyakleves:))

eddig olyan jol elvoltam, betartottam mindent, es most meg a kisordog nyilvan elojott, es o az oka mindennek :))

2008. okt. 17. 11:20

hatha ma sikerul....

en is ott tekerem el mindig, de csak ugy egy hete van ez nalam..hogy amikor haz aerek, en is majdnem 5kor, akkro neki fogok fozni,es kozben amit talalok azt betomom.

de tegnap foztem magamnak kaposztat, pasternaval,paprikaval,meg gyomber+tengeriso+kurkuma fuszerekkel, es ma azzal fogom magam teletomni. abbol nem lehet baj :DDD

2008. okt. 17. 11:17

már eltelt a félnap és nem tömtem magam. 7kor ugye ettem egy kis gyümölcsöt és most 11 kor egy almát és már majdnem nyúltam a további dolgokért is mert ajjjj de lédús, fúú de wáá:)

de megbírtam állni egy almánál és ittam egy gyömbér teát. a nagy harc akkor lesz ha hazajövök este. mert ugye még el sem mentem és persze mindig hazaéréskor nyomok be mindent mint aki se lát se hall nem gondolkodik retardált disznó:(

na most nem, hazajövök majd kb 5kor és szépen megiszom egy meleg teát és ha képes vagyok rá nem eszem, ha nem akkor fogok egy almát (saját szedésünk-kb 4dkg egy alma) és felmegyek vele a szobámba mert ha a konyhában maradok akkor bezabálom és jöhet a következő vmit. nem felmegyek a szobámba lepakolok átöltözök és szépen megeszem az almát és rá fogok jönni, elég volt ennyi, nem kell kidagadonom ahhoz hogy elég legyen a kaja.fúúú de nehéz les, soha nem sikerül:(

2008. okt. 17. 10:52

no, igen, en se iszom semmilyen bisz-basz kolat se meg semmi szensavas agyon cukrozott, vagy agyon lightezett cuccot,ami meg aszpartamos,vagy mi az ordog,inkabb sima asvanyvizet, vagy csapvizet.

en is sok zoldteat iszom, napi 2*2 deci, vagy 2.5 is van ,meg gyumolcsot is eszem,


en is probaltam a lebojtot, de nem birtam 2 nap utan, en rosszul lettem ...

a keseresot meg egyenesen majdnem visszahanytam a mosdoba...

2008. okt. 17. 09:13

norbival az a bajom, hogy nem teljesen oké amit mond. pl mi az, hgy teljeskiőrlésűt csak 3ig meg szőlőt csak délig de a light kóla mehet egésznap.

hát bocs, akkor inkább éjjel eszem szőlőt és sohanapján light kólát meg siő édesítőszeres csökkentett energia tartalmú lósz***t.

vannak jó szempotok is az update-be de ehhez nem kell norbi, hogy rájöjjön vki, hogy csokit nem kéne enni ha fogyózol vagy csak keveset és minél korábban a nap során, hogy "leégesd" még aznap.


én most böjtölni fogok.ez sztema legdurvább, de egyben leglogikusabb.hisz ha eleve nem kezdek enni és filozofálni azon mit kéne most enni, hanem egy pár napig iszom iszom és csak iszom akkor nem fogok véletlenül sem bezabálni.mert nekem a zaba nem úgy indul, hogy na most egy nagy adagot wááá be kell nyomnon azonnal vmiből , hanem egy kis csipegetés és aztán csipegetek innenonnan és pffff jól összecsipegettem a hasam ismételten elég nagy csipetekből a végére.

szóval reggel azért ezsem egy kis vmit majd még holnap és vnap és akkor hétfőtől péntekig iszom: teát, vizet, gyümölcslevet, zöldséglevet-ezeket otthon készítem frissen. ja igen és a jó öreg üres leves.

2008. okt. 17. 08:46

igen, nem rossz otlet, de mi a megoldas??:DDDD

mert en nem ismerek magamra, en nem szoktam ezt csinalni..

tenyleg vigyazok a kajaval, edeset szinte alig eszem, es azt is csak 12 oraig(updat szerint)

de, megis most valami tortenik velem, amiert ez van..

lehet,hogy a szervezetem megunta az allando megvonasokat, es koveteli a szenhidratot, mert azt megfigyeltem, hogy a kenyer, a krumpli,a teszta az ami mostanaban johet, es ezeket en nem eszem 2 eve...

2008. okt. 17. 08:38
megnyugtattál, hogy nem vagyok egydül és végre kívülről kapok vmit mert így biztos menni fog!
2008. okt. 17. 08:20

szia,

hat valamennyire meg tudlak erteni, mert most vlamiert ram is ramtort ez a zabalas, pedig nem szokasom,.

mar ket eve eletmodot valltottam, sikeresen le is fogytam eleg sokat,de most egy ideje,en is eppen igy vagyok, hogy nem is vagyok mar ehes,es megis ugy erzem, ennem kell,sose volt meg iylen.

en se tudommi ennek az oka,beteg voltam,akkor csak ugy leszaladt2-3 kilo,ez nem jo,nem is orultem neki, mert betegseggel sose akartam fogyni, de most mar vissza jott az a par kilo ami lement, szoval 67 voltam,most meg vagyok 72-3 hat utalom magame miatt, de nem tudom en se mi a fenet csinaljak magammal.

lehet a ciklusom is most ilyen :) menzi elott allok,igaz addig van meg 2 het,kb. es ilyenkor szokott ez elofordulni, de eddig mindig tudtam en is magamnak parancsolni, de tegnap is sutottem a gyerekeknek bundaskenyeret, es azt hiszed kibirtam, hogy ne egyek belole, pedig mar nem voltam ehes, megis betomtem 3 szeletet, aztan persze jon a lelkiismeret furdalas, de nem is tudom en se,hogy mit is kezdjek ezzel ...szinte megijeszt...

tudom,ezzel nem sokat segitettm,hogy ezt leirtam, de hatha kozosen kitalalunk valamit...

hogy abba haggyuk EZT

2008. okt. 17. 07:56

sziasztok örültem, hogy írtatok.

csak egy pár reagáció:

nem kell nekem szerelem, elfoglalt vagyok és csak stresszel egy kapcsolat fenntartása-pont most menekültem ki megint abból.

igen abban viszont igazatok van hogy nem vagyok bent renben,de én ha leküzdeném a zabát, akkor lenne rendbe ben t is a helyzet, mert én aért vagyok ki bent, mert zabálok és nem azért zabálok mert vmi van bent a lelkemben.

erre most sok válasz jön majd, amikben majd magyaázatokat kapok hogy ezt csak gondolom és nem így van és biztos bent vagyok ki és a zabában nyílvánul meg, de köszönöm szépen nem érdekel eza válasz mert azért vannak dolgok amiket tudok magamról és kész.

a mézes vitát meg hagyjuk meg a további 5-6 topicnak.

(a méz egészséges ha termelőtől vesszük. nem hízlal ha nem csuporral!! esszük.)néhány kanál méztől senki nem fog elhízni egyik napról a másikra-de ez is adottság kérdése vki a levegőtől is hízik mint ahogy mondani szokták)

20éves vagyok 174 cm és 53kiló és nagyon nem jól érzem magam ebben a formámban.

a sok zaba miatt lettem ennyi még ha nektek egyeseknek ez kevés, de én borzalmasan nem érzem jól magam így és ezen sem nyitnék vitát.nem az anorexia topicban vagyunk mert nem vagyok az.

olyan a testem is mint írtam, hogy izom és csont, de most izom csont és dülledt has a kajától ami iszonyatosan nyomaszt.

arra gondoltam csinálok egy lébőjtöt 7napig.

nekm a gyümölcsnap meg egyebek nem segítenek.

mert elve vega vagyok és mint írtam nem eszem egészségtelen ételeket, tehát nekem az hogy egyél teljeskiőrlésűeket, sok zöldséget és gyümit és kevsebb zsíros ételt--kösz, megvan, pipa:)

tehát ki kell tisztítanom magam és leállítanom a zabálást.mert pillanatok alatt megeszem egy kb 5-6 kiló szőlőt, 10 almát, félcsupor mézet, fél kiló diákcsemegét (akár ezt mind egyszerre!!)és ezek mint nagyon jó kis egészséges ételek ugye, de attól még nagy mennyiségben már hízok tőlük:(

na szóval ma még reggeliztem

egy banán és egy marék bazi nagy szemű szőlő és fél liter zöldtea (ja igen én kb 2-3-4! liter folyadékot iszom egy nap)

a reggeli oké volt eddig is.

de ha megállom az ebéd utáni illetve a kritikus vacsi zabálst akkor sikerült elindítani a programom!!

muszáj, mert ma is elmentem már wc-re de hát kb (ez gusztustalan lesz) mégcsak a keddi dolgok maradékai voltak mert borsót ettem akkor és azóta nem és na jó nem írom tovább tudjátok ...


szép napot nektek!

2008. okt. 17. 05:25

SZIA ÉN IS CSATLAKOZOM

ÉN KB MÁSFÉL HÓNAPJA VETTEM MEG EGY KÖNYVET

MIÉRT NEM TUDOM ABBAHAGYNI AZ EVÉST CÍMMEL

EZ A KÖNYV ÉTELFÜGGŐSÉGRŐL SZÓL

KIDERÜLT TAVALY ÓTA ITTHON VAN EZ A KÖNYV DE AKKOR NEM ISMERTEM MÉG BE

ÉN 70KG _NÁL KEZDTEM FOGYÓZNI ÉS KB 18 ÉV ALATT

116.3 KG LETTEM MOST VÉGRE FEJBEN ELDŐLT HOGY ÉLETMÓDOT KELL VÁLTANI ÉS VÉGRE MEGY

ÉN NORBIZOM

2008. okt. 17. 00:24

Es nem csak a fejben,hanem a lelekben!

En akkor dagadok,ha nem vagyok boldog. Es olyankor az evesben keresem a vigaszt es a gyonyort!


Kedves Appleface!

Te boldog vagy? Kiegyensulyozott? Hany eves vagy?

8. f9a0a36712 (válaszként erre: 1. - A9031e5edd)
2008. okt. 16. 22:49
A zabazaba csak megnyilvánulása annak, hogy a fejedben nincs rend. Rám anno akkor jött rám a spejz kifosztása, mikor ki voltam, mint a liba.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook