Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Új csapat, egyedül nem megy már nekem sem a fogyás! fórum

Új csapat, egyedül nem megy már nekem sem a fogyás! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2008. nov. 21. 17:44

jajj basszus, hagyj már békén.

mondtam én, hogy versenyezni kell a konditeremben? nem, én azt montdam, mivel véremben a sport-a versenysport, nem tudok csak úgy elfutkosni, nagyobb izgalmak nélkül.


nos kedves gesztenye én indítottam a topicot, hadd irogassak ide.

azért nyitottam, mert ha megsoztom mással a zabálási problémáimat, kebeszélem magamból legalább itt, mert máshol hülyének néznek, mert nem hiszik, hogy egy vékony ember is szenvedhet zabarohamoktól.

nos itt pedig ha leírom, és írnak vissza azok akik értik miért írok, akkor segítenek.

ha nem tetszik fussál egyet a konditeremben és ne engem piszkálj egy olyan hülyeség miatt , ami bolhányi volt én vissza szóltam és te elefántot csináltál belőle.

ha nem írsz vissza, a magyarázatomra hogy miért nem a sport a lényeg nekem, akkor már befejezhettük volna.

én egy békés ember vagyok, aki csak nem akar zabaláni csak enni és pl ha stresszes vagyok, ha egyedül vagyok, ha itthon vagyok ezt teszem.. és le akarom küzdeni-mert ez egy lelki proléma fizikai kompenzációja.légyszíves hagyj békén, mert konkértan idegesítesz lassan.

186. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 184. - A9031e5edd)
2008. nov. 21. 15:57

amúgy meg én a sem vok tökre elhízva és így is döglenek értem a pasik de nekem a terem jót tett.

én nem mondtam NEKED, h terembe járj!!!

185. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 184. - A9031e5edd)
2008. nov. 21. 15:56

akkor meg mit keresel itt ha nem akarsz így fogyni.

nem versenyszerűen kell terembe járni...

2008. nov. 21. 15:45

de nem használ nekem ....nem akarok már ezzel foglalkoznék.elbeszélünk egymás mellett.

én nem akarok izmoslenni , nem akarok sporotos lenni, mert az vagyok.sajnos.

nem érdekel a sport és nem küzdök azzal, hogy elmenjek terembe, mert nem is kell mennem.

ja és még egy fogyni sem szeretnék.

basszus modell vagyok miért fogynék?!

én a zaba ellen küzdök , nem a kilókkal úgy igazán.

na ennyi, kellően fel lettem idegesítve a teremmel-mellesleg mivel életemben soha nem sportoltam verseny nélkül , én képtelen vagyok csakúgy lemenni és csakúgy futkározni...de nem is akarok, ismétlen.nem kell több izom, én "bomba nő" vagyok -akkor ebben az értelemben, én mondjuk utálom magam, és a maximalista elvárásaimnak nem felelek meg.

na ennyi.

nem bírom, felcsesztem az agyam.

183. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 182. - A9031e5edd)
2008. nov. 21. 11:26

én nem járok rendszeren a termebe. 9x vtam és 6-7 kg le is fogytam 2 hónap alatt.

nem tudok rendszeren járni a munkám miatt.

de nekem bevált. nem akarok 2hónap alatt lefogyni 20kg vagy akár mennyit.

szép lassan.

hidd el én is nagyon nehezen vettem rá magam a fitnesz teremre.... de be kell látnom nagyon használ.

főleg ha rendszeresen járnék már bomba nő lennék...

2008. nov. 21. 10:18

igen, de mi most a mértékkel együnk programot csináljuk.

elegem van a sport tanácsokból!

15évig versenysportoltam és 20 vagyok, alultáplált a bmi szerint ami egy baromság, mert mammut súllyal mon dja az index hogy oké vagy és normél súlyú.

ez nem arról szól, hogy lefogyjunk, hízzunk 15kilót és legyünk egészségesek helyes táplálkozással.

legalább is nekem nem, mert számomra az édesség méz és szőlő és magvak, a legegészségtelenebbétel számomra amit eszem kb másnál már az is bio és egészséges és hülyének néznek , mert nem szenvedek az egészséges táplálkozástól , hanem kifejezetten nem is kívánom a szar kaját.


itt a mértéktelenségről van szó, ami miatt elnyomom, nyomjuk a hasunkat és nem is azért van esetleg vkin pár kiló plusz mert hájas éshízott hanem mert tele a poci állandóan.


most bocs, hogy itt kifakadtam, csak ez a sport duma egy idő után unalmas, kettő nem mindig jó.

én futok 10 percet és 3 kiló izom lesza lábamon, és épp azon vagyok, hogy ne legyek ennyire izmos.

3éve nem sportoltam és ma is megkérdezik, te gyúrsz?

kösz nem basszus.


szóval nekem kell a kalória számlálás mert ez kordában tartja a zabálásom, amit nehezen állok meg, még ha csak mondjuk egy wok-nyi finoman elkészített zöldséges raguról van is szó....össze kell szűkítenem a gyomrom, mert túlságosan megszokta, hogy tele van és feszül a hasam.

2008. nov. 20. 17:28

én nem tudnék úgy élni, h számoljam dekázzam a dolgokat nap mint nap.

inkább nagy nehezen rászántam magam a fitnesz teremre - sokkal hatásosabb és egészséges is.

lehet kímélő gyakorlatokat is végezni a gépekkel.

és közben bármit ehettem!!!!

2008. nov. 19. 08:13

nem is gondoltam semmi rosszra,ugyan maaar, csak mar jo ideje itt dumalunk, es jo lett volna ha egy arc is parosul a szoveghez, ennyi ...

de ha nem hat nem :)))

2008. nov. 18. 08:33

itt vagyok itt vagyok, bocsi, csak el voltam nagyon foglalva meg nem akartam ugyanazokat leírni.

na de most nem ugyanaz az helyzet.

a kalória számolgatás bejött, mert kb 1-2 hete nem voltam kidagadva csak ritkán és azért mert egésznap kb 5-6 almát ettem reggeli után mert hát nem voltam otthon és este mikor hazaértem akkor kajáltam be "rendesen".

2-3 kilót fogytam kb., de ez annyira most nem is dob fel, inkább hogy nem zabálok, mert bizony ha számisztikailag látoma kaját akkor meg tudom állni, hogy még zöldséggel gyümölccsel meg egyéb bio-reform kajákkal sem kéne összetömnöm magam.így a szója fogyasztásom is lecsökkent mert ugye vegaként én azt eszem ha "husos" a kaja, de bizony a szója kalóriadús, csak épp más nincs benne kb, és eddig emiatt tömtem, miközben nem szabad, de most mivela kalóriát nézem így megállom a minimális fogyasztásnál.

na szóval ez oké így.


képet nem szeretnék felrakni, egy : teljesen magam miatt, kettő a modellkedésem miatt. nem is miattatok, hanem azért ez egy szép nagy nyílt oldal bárki megbámulhat, letölthet feltölthet máshova-már egyszer felrakott vki love-hu-ra a nevemmel iwiw-es képekkel és nem tudtam leszedni magam és közben tök sokan megkerestek iwiw-en hogy ismerkednének és a love.hu-n láttak meg a nevemmel!!!!!

szóval inkább így maradnék rejtve.nem vagyok mániákus perverz internetes lúzer:):):)ne aggódj:)



puszi nektek és sok sikert az anti zabához,

visszaolvasva a beírásokat, sikeresek vagyunk egyre inkább!!

köszönöm nektek is!

178. csutkababa (válaszként erre: 177. - Ebcfbfbb78)
2008. nov. 17. 09:24

szia, hat ez kivitelezhetetlen, hisz jo messze lakunk am egymastol :))

azonkivul, en gerincserves vagyok,szoval kizart...

2008. nov. 15. 12:06

sziasztok.

nem lenne vkinek kedve terembe járni?!

én is cikinek tartottam de egyáltalán nem az.

én is edző partnert keresnék mert úgy könnyebb ....

176. csutkababa (válaszként erre: 170. - A9031e5edd)
2008. nov. 13. 11:58

haho csajszi hova tuntel???

te mar merted magad??

en meg nem mertem, de mar nagyon kene, ha nem is fogytam, de legalabb tudjam hanyadan allok :DD

kepet meg mindig nem raktal fel magadrol ejnyeeeeee

175. csutkababa (válaszként erre: 174. - Chrissy26)
2008. nov. 13. 11:56

valoszinu, hisz a mozgas az faragja le a kilokat, ezt tudom.

ez abajom nekem is ,hogy megszunt a mozgas,a betegsegem miatt,es ezert kuszott vissza a 4 kilo,es hat a kenyeret is ujra elkezdtem enni.

igaz csak t.k. magvas kenyeret eszem,de lehet az is baj, pedig nem szem belole sokat,en mar nem tudom mi torteni velem.

ma gyumolcsnapot tartunk a csajokkal a ww forumon, es eddig eleg jol elvagyok, csak gyumolcsot ettem ma tenyleg.

de messze meg az este.....

2008. nov. 12. 18:13

Sziasztok,

Hát nagy volt a szám, de vasárnap nem mertem a merlegre állni, de mondjuk már ebédletünk amikor eszembe jutott és akkor nem akartam, azóta sem álltam rá, de valahogy szemmel jobban látszik valamicske eredmény, meg az egyik nadrágomon, nameg a heti háromszor spinning???Lehet azert?

2008. nov. 11. 13:44

ti mar mertetek magatokat??fogytatok e??

en nem merek merlegre allni 2 hete :DDD

amiota ww-zek,nem mertem magam.csak tervezem ,de azt mindennap

2008. nov. 8. 17:19

Jo estét csajok,


Ismét itt vagyok, éjszakai müszak utan, kicsit faradtan. Mult heten szinte alig ettem valamit, sok joghurt volt,meg müzli, holnap allok a merlegre, meg reggel megyek spinningelni, a heten mar volt 1!Kivancsi vagyok, erzem hogy van valtozas, de ha merleg enm is mutatja akkor biztosan centiben merhetö.Ma este meg lelendö sogornömmel egy kicsit "iszunk elöre a medve börer", mert ugy nez ki, hogy lesz uj munkahelyem!Igy most itthon egy kicsit borozgatunk, de kizarolag szarz vöröset, meg csinalunk a multkor annyira jol bevalt mozzarel, paradicsom golyocskakat!Alig varom mar, mert ma alg ettem, persze tudom vigyaznom kell az alkohollal:-)

171. csutkababa (válaszként erre: 170. - A9031e5edd)
2008. nov. 8. 11:56

szia


igazan tehetnel már fel egy képet magadról,mert már jó ideje irogatunk, de nekem rossz, kicsit,hogy nincs arc a szöveghez :))

amugy meg kitartas,majd csak sikerül már legyőzni a zaba rohamokat, rám egyre ritkabban jön rám.

inkabb megint többször eszem nap,és igy tán jobban is erzem magam.

ki tudja,mi a jó megoldás...???

2008. nov. 7. 20:40

sziasztok,

én meg csutkababa mellett számolgatoma kalóriákat, aminek a limitjét mindig túllépen, de elég szigurú a limiten, szóval nem baj egy két plusz kalória, főleg mert azok csak gyümölcsök már...de amúgy haladok, haladok:)de a zaba sajna még nem a múlt, mert itt a zaba nem az hogy kalóriában eszem nagyon sokat egyszerre, nem én egy kiló almát tömök be pillanatok alatt.tehát kb kemény 300 kalóriáról beszélek ha a kiló almát nézzük, de a mennyiség a hasamban nem kis adag sajnos és kidurranok. szóval ezen dolgozom.

amúgy az morbid meg sztem hülyének nézne bárki aki látna miközben azt mondom, érdemes lenne gyomorgyűrű, hogy ne is merejek ennyit enni, mennyiségben mert akkor fájni fog, szándékosan, és főcélként ugye meg ne isférjen belém még ha a ki is dőlök (mert belém fér most mert hely van)

sztem nekem elefánt gyomrom van:)csak jobb lenne ha egér gyomrom lenne..ha már itt elhülyülök ezen.

egyszerűen nem arányos a belem a testemhez.... namind1...azért nem csináltatnék semmilyen műtétet, legalább is nem szándékozom, önuralom kell és kész..

hát akkor megyek is és megresem az önuralmam

jóéjt!

169. csutkababa (válaszként erre: 168. - Chrissy26)
2008. nov. 7. 08:04

sziasztok,hat en szamolgatoma pontokat,kissebb nagyobb sikerrel.

de azert igyekszem.

ha sikerul 20-27 kozott ennem, akkor mar jo,elegedett vagyok, de tegnap megint zaba roham volt,

meg jo, hogy csak karfiolt tomtem magamba, de azt eleg sokat.

de a zoldsegfele az nem hizlal,meg szerencse.

a karfioljaim meg az eloszobaban vannak a dobozban, de majd ma mar elrakom, de csupa depresszio is vagyok, nem sok kedvem van semmihez, de meg tegnap eszre vettem ,hogy nincs is otthon nejlon amibe elcsomagoljam, hat orultem is neki, legalabb nem kellett dolgoznom vele, de ma majd veszek es tul esunk ezen is,befele a melyhutobe.


sok sikert nektek,es kitartast.

2008. nov. 6. 18:25

Sziasztok,


En is itt vagyok, csak kicsit zavaros ez a hetem, meg a mult heten beteg is voltam. Hetfötöl meg szinte csak joghurtot meg gyümölcsöt eszem, mert a hetvegen a multkor elszaladt a ló velem és kicsit felszaladt a kilo, de ma jol erzem magam, spinningelni is voltam mar, illetve tornaztam is ketszer Norbira ezen a heten. Holnap meg ejszakai müszak megint:-(

A karfiolt meg nagyon imadom csak siman megfözve, kis vegetaval es reszelt sajttal megszorva!

Ti hogy álltok a fogyival?

2008. nov. 6. 14:47

hát ja, nem írtok:)

magamnak nem írok egymásután:):):)


amúgy most jobb a helyzet nálam.

nem zabálok, csak még mindig nem vagyok megelégedve a táplálkozásommal.

de legalább az utóbbi időben kevésbé puffadtam fel meg egyebek.

az emésztésem jó hála az égnek, egy pipa meg van legalább teljesen:)


jó étvágyat a karfiolos kajákhoz!!!

166. csutkababa (válaszként erre: 165. - A9338a7669)
2008. nov. 6. 13:48

hat ne viccelj mar, en 20 kilot vettem tegnap,es ma uzsgyi vele bepakolom :))

mindent lehet belole csinalni, semmivel se rosszabb a frissnel.

fasirtot is szoktam, meg tepsiben is imadom..szoval..ha csak ugy belefozom levesbe, akkor is jo..vegtelen...

165. a9338a7669 (válaszként erre: 164. - Csutkababa)
2008. nov. 6. 13:43
Erre eddig nem is gondoltam, (mármint a fagyasztásra) pedig én is imádom a karfiolt! Köszi az ötletet! :)
2008. nov. 6. 12:07

sziasztok


hu ,de eltunt mindenki, a kezdeti lelkesedes utan, nagy lett a csond.

tegnap hozattam 20 kilo karfiolt, es most lesz am mit pakolnom a melyhutobe haza erek :)))

de nem banom, mert nagyon olcson vettem,es lesz mibol fozocskezni a telen, hamajd aranyaron lesz a karfiol a boltokban.

ma is az lesz a menu, tapsiben sult karfiol,tejfollel,meg sajtal a tetejen...

hu, maris ehes lettem :DDD

2008. nov. 1. 19:56

sziasztok!

ma jól indult a napom kajailag de estére elszúrtam. igaz nem kalóriában hanem zabábam.

nem akartam ma sokat enni, de sikerült: estefele kb 5kor ettem a vacsimat, ami 2 alma lett volna egy nagy kefir felével tönkölykorpával fahéjjal és mézzel, de lett belőle egy egész doboz kefir ami 450g!! és mellé még 3szeket roszkenyér, mert anniyra megkívántam és rámjött hogy nem csak egy kis morzsát csípjek le egy szeletből, majd holnap eszem reggelire, gondolattal-nem nem, befaltam 3 szeletet.

utálom magam!!totál kivagyok...mert nagyon csalódtam magamban és bűntudatom van meg ráadásul a székelési gondjaim sem múlnak.

mert nekem tényleg eddig napi 2 akár 3 wc-m s volt de most örülök ha reggel sikerül!!

nem értem mi van. totál rá vagyok idegileg állva és felstresszelem magam és csak gondolom, hogy ez a baj.

szval holnap a programom és kajám:

reggel 2szelet rozskenyér plusz egy kis sajt és paradicsom: ez 250kcal

utána elmegyek a kondiba futok egy órát plusz szauna

kiiizadok 3 liter vizet magamból.

hazajövök farkaséhesen ebben biztos vagyok-felmegyek a szobámba lemérem magam:)

(mert most nagyon tele vagyok és abszolút nem relatív a mostani érték, remélem)

ebédelek vmi épp eleget, nem eltelítőt

utána tanulok statisztika zh-ra, meg olvasok, meg faleveleket gerebléyzek, meg tuti elcseszem az idom a laptop és tv előtt is egy ideig..

vacsi 6kor kb és szintén nem sokat és utána no food...


tulajdonképpen nekem muszáj vmi keret, és ez a kalória számolás, régen csináltam és akkor jó volt.

és nagy nagy bajom hogy kipuffadok:vmit csinálok, vmit eszem, rosszúl kombinálok és kidülledek mint egy terhes ami vicces mert nekem nagyon lapos sőt horpadós hasam van kb 10 éves koromóta ami jó is meg rossz is mert ha a combom is ilyen sovány lenne akkor ez nem nézne ki hülyén de a combom izmos és gusztustalan.gyűlölöm.

még ha modellkedem is, sztem ronda és évek óta keseríti az étkezési szokásaimat, mert a combom az ami mindent visz.

ha az egy ropi lenne akkor sztem se stressz se depi se puffadás se kajazavar-zaba nem lenne.


na szóval, nem szabad megtömni magam.

kaptam egy tippet egy barátnőmtől:ő pl minden szemetet megeszik (engem mondjuk nem lehetne meggyőzni hogy chipeset egyek még ha nem is hízlal, mert annyira mű és gusztustalan)

na szóval ő nem eszik nagy rendes kajákat , hanem kb 10 eszik egy nap, de mindig csak vmi kis kaját.

és ezt szeretném most én is, hogy egy kis reggeli, egy kis 10órai, egy kis ebéd egy kis uzsi egy kis vacsi és egyik kaja után se dülledjek!!!

pl ha tudom, hogy itthon maradok kaja után akkor túleszem magam, mert ugye jajj hát már kit érdekel, bebújok a pulcsimba engem se zavar, senki se látja a dülledő hasam,

ha távol vagyok, akkor épp akkor eszem és épp annyt amennyi elveszi az éhség érzésem és már nem is akarok enni.


az is bajom, hogy ha hazaérek eszem.

tehát hazaérés=evés


újabb cél:

hazajövök és feljövök a szobámba!

és ha éhes vagyok akkor megyek csak enni.

mindig azt csinálom, hogy hazaérek és beforduloka konyhába eszem eszem iszom felmegyek aaszobámba és már dülledek és bújok is a pulcsim rejtelmébe:):(:(


szóval most a céljaimat fel is írtam több helyre és a hibáimat is.


nem lehet mindig elbukni!!!

szóval le győzőm a kajazavaraimat ha esik ha fúj!!!



neketek milyen volt a mai nap?

2008. okt. 31. 14:40
Leendö sógornömmel együtt fogyizunk, habár le a kalappal ö sokkal kitartóbb mint én, ö már 10 kilot fogyott nyár óta, én meg még szinte semmit, mert egyszer fennt, egyszer lent. Káposztaleves diétaval kezdtük, akkor lementem 56ra, már csak 2 kg kellett volna az állomsulyig, aztan minden visszajött és most 58-59 között vagyok. Tudom nem sok, de nekem az, ezt ugy belül érzi az ember. En már 55 kg-val is elegedett lennek, de valahogy meg mindig könnyen elcsábulok, épp ezert szereték tleteket,mert kitálaltuk a leendö sógornömmel, hogy valahogy megprobáljuk a karácsonyt túlélni ugy, hogy legalabb ketten összetartunk és és valami könnyü, de mégis finom karacsonyi menüvel lepjükmeg magunkat:-)
2008. okt. 31. 14:36

Köszi szépen, viszont dolgozni mennem kell, merthát ez a munka heti egyszer van, egy honapban 4szer, vagy 5ször, attol függ hany péntekre jön ki. Mivel Németben élek, igy örülök, hogy van most munkám, de most pihizek elötte sokat, holnap meg egesz nap ugyiscsak alszom, valahogy túlélem, de valóban az lenne a legjobb ha az ember itthon kifeküdné. A családban itt mindenki beteg, ugyhogy már csak én lógtam ki a sorbol:-)


Egy más kérdés: Közeleg a karácsony, amit imádok, de nagyon veszélyes, mert én nagyon imádom az édességeket, kekszeket. A kérdeésem az lenne, hogy van-e valami jó ötletetek diétás karácsonyi menühöz és diétas karacsonyi sütikhez?

160. csutkababa (válaszként erre: 159. - Chrissy26)
2008. okt. 31. 13:53
gratulalok a lanykereshez, es jobbulast is egyben, de ha beteg vagy, nem kene meloba menned, mert csak rosszabb lesz.
2008. okt. 31. 12:25

Sziasztok,

na én meg beteg lettem, valami vírus, de ma salatat eszek mozzarellaval rantva, de ugy a sütöbe teszem, semmi zsiradek. Éjszak olyan rosszul voltam, láz meg minden,most is alig bírok nyelni, sajna este meg dolgozni kell mennem reggel 8ig. Szurkoljatok, hogy tuleljem:-(

Appleface neked meg jó szórakozást!

Ja és egy jó hír, a párom tegnapelött megkérte a kezem!!!!Juppiii

158. csutkababa (válaszként erre: 157. - A9031e5edd)
2008. okt. 31. 08:07

gratula a valogatashoz, biztos nagyon jo buli lesz :)

hat igen, akiben az ember megbizik, hisz orvos,es varja tole a segitseget, de ezzel az erovel a pektol is kerhettem volna a gyogyitast, az is ertett volna ennyit hozza:)))

felre teve a hulyeseget, most mar jol vagyok, nem santikalok,mert hetekig huztam a labam,fajdalmaim voltak, de elmult minden hala Istennek.

igaz, vigyazok is magamra, mostmar,nem cipekedek, nem hajolok le,es kimelnek otthon is.


a zabalas megszunt nekem is,jol elvagyok ezzel a pont rendszerrel, meglatjuk mi lesz a vege, segit e fogyni vagy nem,azt nem tudom, de nekem tetszik,es bele lehet jonni gyorsan.

neked is sok sikert, es kitartast.

ugylatszik erot adunk egymasnak,es konnyebb betartani.


pusssssz lanyok mindenkinek.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook