Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Új csapat, egyedül nem megy már nekem sem a fogyás! fórum

Új csapat, egyedül nem megy már nekem sem a fogyás! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2008. okt. 30. 18:39

na ma már jobb a kedvem.

az arcom is, bár foltokban gazdag de már nem olyan agresszívek hanem inkább lepulnak bele a bőrömbe.

siker siker siker a mai nap ráadásul:

ugye egy az arcom

kettő nem zabáltam már 3-4napja!

beválogattak hugo boss divatbemutatóra a kiütésim ellenére:)


szóval szuper!!!


még jó, hogy már nem volt világos a válogatáskor és a helyszín ahol voltunk nem erős lámpákkal volt kivilágítva így a púder és a foltok sem voltak láthatók.

bezzeg a metrón:)


na mind1.


ez a nap jó volt és még a halloween tökömet is kifaragtam és ma még bent van az abédlő asztalan egy szép nagy fatányérban almákkal körbevéve, de ha már mindenki látta:)akkor kiviszem a ház elé:)

végülis holnap már tündökülhet:D

megyek halloween bulira is:)be kell öltözni:)

eddig nem akartam menni az arcom miatt, de most annyira jó volt ez a mai nap hogy pozitív vagyok és holnapa még jobb lesz az arcom.


pont a "fogyasztói társadalom hatása az ünneplési szokásainkon" témájú etika érettségimben írtam a halloweenről is és nagyon érdekesnek találtam.

egyáltalán nem amerikai ünnep, csak amíg mi itt a vasfüggöny mögött voltunk ott átcsapott buliba ez a kelta ünnep, és sztem mi is buliztunk volna már akkor ha nem vagyunk mindig vesztesek és elnoymottak:(


na ez csak kitörő vélemény volt.


amint tehetem én is elköltözöm, bár messzebb mint németország-amúgy ha tudnék németül nekem már ausztria vagy németország is jó lenne, de nem tudok nagyon csak épp egy katze meg ilyesmik:)


na ismét dumálok, csak jó ide mesélni..


tök örültem annak is hogy leírtad az orvosos sztoridat.

hihetetlen!!

ez vmi iszonyat, hogy mit művelnek velünk azok akik elméletileg gyógyítani hivatottak.


na befejezem

majd írjatok kinek hogy megy a nem zaba?

2008. okt. 29. 10:24

ja, es amikor a korhazban voltam , kaptam olyan injekciokat, fajdalom cisllapito gyanant, hogy halucinaltam tole,es mikro elmondtam a reggeli vizitnel, halali nyugalommal kozoltek velem, ho0gy elofordulhat, mert amit kapok, az narkotikum,ettol erosebb mar csak a morfium.

no tessek!!!

es amikor nem engedtem hogy beadjak az injekciot, mert hajnalban es este 11 kor kaptam,szoval hajnalban mar nem engedtem ,hogy beadjak, reggel 9 ora fele mar jelentkeztek az elvonasi tunetek, ha hiszed ha nem, remegett kezem labom, hianyoltam az adagot.

szornyu, hogy mit tudnak muvelni az emberrel.

idobe telt, mire vissza alltam a rendes eletre :), mermint, hogy nem kivantam a nyugtatokat.

soha tobbe nem akarom atelni.

155. csutkababa (válaszként erre: 153. - A9031e5edd)
2008. okt. 29. 10:11

ne keseredj el, majd rendbe jossz , csak szedd be az antibiotikumokat, habar, en is nagyon utalom a gyogyszerket, biztos a munkambol kifolyolag is, meg egyebkent is.ha tehetem soha nem veszek be en se gyogyszert, de neha muszaly.

az orvosokrol meg irok par sort, hogy en hogy jartam a nyaron, elore bocsajtom, TISZTELETEM A KIVETELNEK,mert nem ez a jellemzo, csak elofordul,hogy nemelyik tenyleg erdektelen,es nem is erdekli mi van a beteggel.


tortent a nyaron, juni elejen, hogy a duci trening utan, nagyon fajt a derekam, de olyan szinten, hogy el se lehet kepzelni.de az nap nagyon meg is eroltettem magam, sokat cipekedtem, faradt is voltam, de a tornat se akartam kihagyni.(ki kellett volna)

este mar alig tudtam jarni,de nem gondoltam semmi rosszra, hat kinek nem fajt mar a dereka????

masnap reggel sirva keltem fel az agybol,es a nadragomat alig tudtam magamra rangatni, mert a derekam nem mozdult, es minden lepes iszonyu fajdalommam jart,es ki se tudtam egyenesedni.

elmenntem melozni. 12 ora fele mar a levego vetel si fajdalmat okozott, nem birtam se ulni se allni, se menni.

nagy nehezen haza menntem, lefekudtem, es ahogy lefekudtem, erosodtek a fajdalmaim, es vegul kihivtam az orvost, amit soha eletemben meg eddig nem csinlatam, akar mi bajom volt.3 orat vartam mire kijottek, addig mar sivalkodtam a fajasoktol.

a hajam csupaltam, es ha hiszed el, ha nem ,de nem tulzok.

azzal kezdte a doki, hogy 5 napig nem fogok labra allni.megremultem,de igaza lett, mert 6 napig fekudtem benan az agyban.csak wc-re mennetem ki, nagy kinok kozepette,es hajnalban akkora fajdalmakra ebredtem, hogy zokogtam 2 oran keresztul, es majd meg zavarodtam.

korhazba kerultem 8. napon, mert a sok hulye injekcio amit belem nyomtak nem ert semmit,mert utolag megtudtam, idegcsillapitot meg fajdalom csill.kaptam.

a korhazban azt mondta a rehabilitacios dr.neni, hogy haaat, benulasnak indult a jobb labom, azert vannak a nagy fajdalmak,es azert nem tudok labra allni, es azert nem tudom kiegyenesiteni a labom.

sokkot kaptam, bogtem 3 oran at.

mind ezt abbol allapitotta meg, hogy egy reflexkapapaccsal megutogette a labam :))

nem nyugodtam bele,kertem engedjenek al egy amsik korhazba,ugy is lett, elmenntem privatul egy magnesos-rezonancias vizsgalatra,mert a korhazban csak rontgent csinaltak,es az nem mutatott ki semmit.

a magnesoson kiderult, porckorong servem van, es az nyomja ugy az idegszalat ami a gerincbol indul es a labamba megy,hogy azert nem mozog a labam,es azert az iszonyu fajdalom.

mellesleg a dr.neni, aki azt mondta, lebenulok, az mar masnap akart engem "rehabilitalni" marmint tornaztatni ,meg stb...

aki a magnesest csinalta, meuzente neki, hozzam ne merjen nyulni, mert akkor tenyleg lebenul a labom.

meert amig a serv vissza nem huzodik, nem szabad eroltetni.

haza is jottem a korhazbol, utan ismet privat dokihoz elmentem ,aki egy gyogyfurdoben rendel,helyre rakta a csigolyamat, es nekem azonnal megszunt minden fajdalmam.

nos, ennyit akartam mondani a dokikrol.

vannak iylenek is meg oylanok is.

hu,. de hosszura sikeredett.

154. csutkababa (válaszként erre: 152. - Rosa)
2008. okt. 29. 09:55

szia,

hat aranylag jol birom, habar 2 napja nem szamoltam szigoruan a pontokat, csak ugy kb.-re,de nem jonnek ram a zabalasi rohamok, kiveve tegnap este, mikor befaltam 6 evokanal birsalma lekvart meg 6 kocka milka csokit.

hat ez van,de lagalabb bevallottam itt nektek :DD

de matol vege tenyleg a zabalasnak, mert lesul a pofam,hogy nincs akarat erom.

kerek egy jo nagy fenekbe billentest.

2008. okt. 28. 20:05

sziasztok!

ma tönn okból tuti jó volt a napom és egy ok miatt az egész nagyon árnyékos lett.

megérkezett az ipod touch-om franciaországból és végre újra van ipodom és amelett hogy zenéke hallgatok rajta, meg videókat is nézhetek, van rajta wifi és végre netezhetek bárhol a városban is.gyakorlatilag egy PDA a szerkentyű:)de én Apple mániás vagyok ezért nekem muszáj volt ezt megvenni:)


a másik és témába illő jó hír:

4szer ettem kicsi adagokat:reggel 2szelet tönköly 2 alma 7kor, 11kor egy szelet tönköly egy szójavirsli paradicsom saláta és utána egy csomag almachips, ez lett az ebéd. kb 4kor 3 kisebb alma és 8kor 2szójavirlsi, paradicsom, paprika, saláta, olívabogyesz:) és 1 nagy alma.

ilyen szépen még nem ettem.mármint rendszeresen jó rég óta.

holnap is meglesz!!hiszek végre magamban.


az árny:

egy vírusos fertőzés van a fejemen, gyakorlatilag mára már az egész arcomat és nyakam teteét befedte. elmentem orvoshoz kaptam egy krémet, egy kamillás tonikot, egy szteroidot és egy antibiotikumot!!tök jóóó.

életemben nem volt ilyen az arco.fájó, viszkető, bőralatti hatalmas ragyák!!amik nekem nem kellenek!!wááá, az öcsémnek vannak ilyenek a fején évek óta.

az orvos meg, rá néz 5 méterről:ez vírus.

mondom oké, de mi a neve m okozhatta, étel nem,...

válasz:vírus

elbőgtem magam!

nem hiszem el hogy magyarországon ennyi az ellátás

vírus, elnézést a szóért, vírus és töröljem ki vele a fenekem.elmúlik, adok rá egy kis antibiotikumot!

mondom neki: nem szeretenék sem szteroidot, sem antibiot mert tudom, hogy nem tesz jót

válasz:ha eddig nem szedett, mit izgul, egyszer kibírja.

semmi más alternatíva, se rendes vizsgálat:válasz: túl drága, nem telik rá.

pedig a rendelő annyira szép meg tényleg talán azon ritka kerületben lakom ahol kicsit több pénz van ezekben, de úgy látszik csaka csomagolás szép.az orvosok bunkók, érdektelenek és nem azért rendelnek mert szeretik az embert és erre esküdtek hogy meggyógyítják ha baja van.

152. Rosa (válaszként erre: 151. - Csutkababa)
2008. okt. 28. 19:33

Halihó!Hogy megy a diéta?Örülök,hogy tetszik.

A napokban én is nagyon jól tartom a pontokat,már csak 2 kiló az álomsúlyig...

2008. okt. 28. 17:57

csajok, hová tünt mindenki???

én már estefelé nem nagyon érek rá netezni, de most benéztem,és sehol semmi ujdonság :((

2008. okt. 28. 13:12

Szerintem a hashajtót válaszd, hamar semmikepp nem megy...De azt is mar delutan megihatod,hogy idöben "kiürülj", mert ha nem akkor meg reggel is ott fogsz ülni a Wc-n. èn majd jövö hét utan iszom hashajtot, egy honapban egyszer mindig szoktam, de most a suli miatt nem merem bevallalni, föleg, hogy gyalog kenyszerülök menni fel ora az ut...jaj istenem mi lenne, ha elerne útközben...rossz belegondolni is!

De kepzeljetek tegnap voltunk este a párommal ingyenes spinningórán! Van is most bérletünk, ugyhogy akar egesz héten mehetnenk, mert korlatlan. Ugy izzadtunk, olyan jo volt! Gondolkoztam rajta lehet ma este is elmegyek, vagy elmegyünk, attol függ, hogy a kedvesemnek van-e izomlaza:-)Ma meg nem beszeltünk, mert korán reggel ment el itthonrol.

Hat, hogy mitöl jöttek a kiütesek az arcodra az egy jo kerdes, pedig ahogy visszaolvasgattam miket ettel mostanaban attol nem lehet, habar azt hallottam, hogyha valakinek székrekedése van, akkor a felgyülemlett méreganyagoktól, ami a zservezetedben van, attol is lehet,d e szerintem nálad nem ez lehet a gond! Én mindenképp az "anyalevélre" szavazok!

149. csutkababa (válaszként erre: 146. - A9031e5edd)
2008. okt. 28. 08:03

huu, hat sokmindent leirtal igy hirtelen.

nekem is volt egyszer, tobb napig nem menntem wc-re,de akkro korhazban voltam, es bizotsan a kornyezet, meg a kaja se nem az volt ugye amit en megszoktam,e s vegul az segitett, hogy ettem megy befottet,es ittam ra joghurtot .DD

tudom, cifra kombinacio, de direkt ettem ossze vissza,hatha bevalik, es nekem segitett.

tudom, milyen rossz erzes, mert mar szet akarsz durranni a vegen,es nagyon kellemetlen.

vagy tenyleg igysal megy 1 csesze szenna teat este, es reggelre lesz eredmeny.

probald ki.

2008. okt. 28. 06:44

szio,. köszi elöre is a receptet, en is most majd rihanok a "suliba", de delután majd irok!

Tovabbi szép napot!

2008. okt. 27. 21:37

almás "recept"


én nagyon szeretem azt amikor pár szem almát vagy meghámozva vagy simán felkockázok és a turmixba dobom, vagy vízzel vagy joival egy kis citromlével és fahéjjal összemixelem és el is fogyasztom:)

de van hogy sokkal több almát mint joghurtot mixelek össze hogy igazi pép legyen és ne csak folyós vmi és vagy ezt így üresen vagy karobbal, fahéjjal, mákkal keverem össze és akkor egy olyan krémes almás vmi lesz belőle ami szintén nagyon finom.


van egy nagyon tök jó recept olasz almás!!amit lehet nagyon hízlalóan de bio nem hízlalóan is késíteni: megkérdezem anyumat a pontos receptről és leírom, mert ez házi specialitás és a legfinomabb süti!!egyszerre piskóta és közben egy kicsit rétes is mert az almák felitatják a piskótát..áááááááááááá, imádom:)

2008. okt. 27. 21:32

sziasztok

egész nap nem zabáltam, vagyis nem is ettem, de este mikor 5re hazaértem összezabáltam magam, bár nem durván csak most nagyon kivagyok. igaz csak borsót, répát meg kukoricát és paradicsomot ettem és kb egy órára rá almát, de mindből sajnos nagyon sokat.

kivagyok a nagy dolgok nem elintézése végett:(és az kiütések miatt is. nem tudtam elmenni a castingra sem ma, mert olyan durván elszaporodtak az arcomon a nyakamtól a fülemig!!!hogy durva!!!

életemben nem volt pattanás a homlokomon és a nyakamon és gyakorlatilag ilyen jellegű pattanás vagy kiütés. fáj az állcsontom, mert ott vana legtöbb és brutális. egyik barátnőm adott puszit amikor elköszöntem tőle és fájt!

bekentem fogkrémmel a mentol miatt-egyszer öcsém gusztustalan arcán próbáltam ki és hatott neki.

most lemostam a fogkrémet és bekentem fenistillel.

estére is bekenem és reggel suli előtt is bekenem egy órára.

sminkelem magam, de nem durván csakhát most muszáj lesz elővennem az púdert mert el kell fednem mert így nem lehet embrek közé menni....

az egyetlen pont a testemen az arcom!!!amivel nincs gondom, erre wáááá.

és még kaja miatt sem lehet,mert nővérem nem vega, nem eszik semmi egészségeset és az elmúlt napokban sem ettünk semmi egyformát..most azon gondolkodtam, hogy lehet hogy az a szemét krumpli bogát vagy mi ami 2 napja beszáll a szobámba csípett meg minket, mert most nővérem is nálam alszika svéd miatt.

na ez lényegtelen, csak jó leírva gondolkodni...

szóval fáj a "pofám":(


és székrekedek:(

ettem már szilvalekvárt, zabkorpát, aszalt barackot, reszelt almát , joghurtot, fahéjat, chillit és semmi.


soha nem akartam de beszedtem hashajtót..komolyan arra vágyom hogy egész éjjel a wc-n keljen ülnöm és kiürülhessek.

így folyamatosan elnomyva érzem magam hasilag.


na elég a "naplóírásból"

remélem ti nektek nincsnek ilyen problémátok, és bocsi a nem érdekes sztoriért, de ismét csak jó volt kiírni magamból és hátha van tanácsotok...

145. csutkababa (válaszként erre: 143. - Kiss Mária)
2008. okt. 27. 13:26
nem merem magam, lemertem amikor elkezdtem,e s majd egy 2 het mulva ujra, mert ugy se nincs ertelme a merlegen toporogni orokke :DD
2008. okt. 27. 12:26
köszönöm, megnézem majd:-)
143. Kiss Mária (válaszként erre: 141. - Csutkababa)
2008. okt. 27. 12:15
Sziasztok! Csutkababa és méred magad, vagy egyenlőre nem foglalkozol vele?
2008. okt. 27. 12:13
bocsi, nem jol irtam a neved, elnezest kerek, Chrissy
2008. okt. 27. 12:12

sziasztok csajok, hogy telt a hetvege??

nekem gyorsan, es mozgalmasan.

a dieta egyenlore megy, ez a W W pontozasi rendszer eleg jo.

nekem tetszik.

sok minden belefer abba a 27 pontba, amit en megehetek.

es jol is birom.

elmultak a zabalasi rohamaim, vagyis egyenlore.

remelem igy is marad.

Crissy,talalsz az en receptjeim kozott is jokat, es finomak is.

probald ki ,ha van kedved,tuti dietas,nem sok macera van vele,konnyen elkeszitheto,es gyorsan kesz van.

2008. okt. 27. 12:07
Bárkinek van valami jó fogyis receptje azokon kivül amiket itt is olvasgattam szivesen veszem:-)
2008. okt. 27. 12:06

Szuper, aranyos vagy!

Egy ilyen sza... nap utan csak a receptek tudnanak felviditani:-))Hogy lehet meg ma este ki is fogom probalni öket!

Sok sikert a zh-hoz!

2008. okt. 27. 09:06
ha este feljövök megint, akkor írok almás recepteket:D
137. a9e1c02a7b (válaszként erre: 136. - A9031e5edd)
2008. okt. 27. 09:06
Kálciumot vegyél még be a kiütésekre.
2008. okt. 27. 09:03

ma is sültalmakockákat ettem reggelire fahéjjal meg egy csésze gabona kávé és azt hiszem ennyi is a mai kaja, mert este laposnak kell lennem totál, mert fürdőruhába fognak nézegetni (casting)

és hát nem lenne jó dagadni, ráadásul ha akár egy almát eszem ezek előtt órákkal ráadásul, annyira kivagyok hogy ki fogok dülledni, hogy jobban kidülledek mint ahogy eredetileg lenne a hasam stressz nélkül.

majd 7 után eszem egy jofhurtot meg egy kis gyümit.

végülis egy nap nem árt ha nem piszkálom magam annyirszor a kajával főlega zabarohamok után.


amúgy vmi megcsípett, vagy vmi hormonális kiütésem van...de vmi borzasztó, mert nekem alapjáraton tiszta a bőrőm, eleve szárazabb és kb 1-2 pattanásom volt maximum amikor volt, azok is inkább csak mindig egy helyen-az orromnál a szemöldök végénél bizonyos kaják miatt. de most, mintha szakállan lenne végig a nyakam közepéig, kis pici szemét fájó vmik és teljesen kivagyok!!!nagyon!!!nagyon wáááá.undorító!!

bevettem egy fenistilt, remélem hat és lelohasztja ezeket pöttyöket.

az arcom az egyetlen terülte amivel ki vagyok békülve, erre itt pöttyös túrórudi lesz belőle....nagyszerű


megyek, éljen a zh, nem tanultam nagyon, gyakolratilag 10 éve képtelen vagyok a tanulásra-én a "rizsázós, de mindig sikerül neki:D" diák vagyok:D

2008. okt. 26. 19:21

Olyan sokat írtok, nem győzöm visszaolvasni. Nekem röviden: ez a hét gyorsan eltelt, sokszor ettem házon kívül nem éppen lájtos kajcsikat sajnos. De holnap ismét bevásárolok fogyis cuccokból és főzök is.


Kitartást nektek, holnap visszaolvaslak benneteket rendesen. Ma már szerintem nem lesz rá időm.

2008. okt. 26. 15:25

én már nem tanulok, egyebkent angol tanar a vegzettsegem, itthon a pepsinel dolgoztam office adminisztratorkent, de megismertem a nagyon nagy öt áki magyar szinten, de mar 15 eve kint el Németben és mar lassan egy eve együtt vagyunk, ugy hogy en kijöttem ide. Itt nem tudok meg a szakmamban elhelyezkedni, de meg asszisztenskent sem, igy most a munkaügyi központon kersesztül megyek erre a tovabbkepzesre. Meg en sem tudom milyen lesz. Hiaba vagyunk unios orszag nem könnyü munkat talalni, mert itt csak ideiglenes munkavallalasit adnak, el kell hogy teljen egy bizonyos idö, hogy megkapja az ember az allando munakvallalasit.Szoval erre a tovabbkepzesre megyek.

Egyebkent ha tudsz jo almas recepteket engem erdekel, mert mar olvastam most is töled, de ha van meg megosztod majd? En nagyon edes szaju vagyok, a fahejat meg imadom!

2008. okt. 26. 13:38
mit tanulsz németországban majd?
2008. okt. 26. 13:37

:)

hát engem a divatbemutatók motiválnak:)

modellkedem, és tulajdonképpen nekem soha nem mondják, hogy fogyjak, mert régen híznom kellett pl.

de ha teleeszem magam, akkor a hasam úgy dagad hogy fáj és 2szer nagyobb mint amilyen.

csütörtökön hugo boss castingom lesz:Degy novemberi őszi öltöny és kösztüm kollekció bemutatására.remélem megkapom, mert jó pénz lenne, meg szeretem is ezt csinálni.soha nem akartam modellnek menni, csak többen mondták pedig még 180cm sem vagyok.

na a lényega lényeg engem a csütörtök motivál, me utána egész november mert lesz vagy 5bemutatóm:)


a pizza nagyon finom volt, kivételesen nagyon vékony volt a tészta és mivel sonka nélkül kérem, mindig telerakják gombábal, kifőztem egy adag vegyes zöldségmixet amíg vártam és azt csavartam a közepébe, vagyis abból, mert félretettem a felét estére vagy holnapra. (amúgy haragos voltam nagyon, mert annnyira bosszantó amikor ezeket a zöldségeket megcukrozzák, meg összevissza vajazzák és ugye amikor boltban mész berakod a kosárba a zacsit hát majd pont ezzel fogsz még vakoskodni hogy egy zöldségmix összetételét megnézd, a cukor vagy egyéb adlékanyagok miatt)

na szóval lemostam a főzés előtt, nekem nem kell cukrozott összevajazott zöldség tele

E-vel mellette.

ja és utána kb egy órára rá, mert elég lassan is ettem, meg elpakoltam, főztem egy vaníliás pudingot, fahéjjal és gabonakávéval kicsit felölntve (ezt holnapra csináltam)

tehát egy órára rá ettem egy kis sült almát. szedtünk 200kiló almát kb szedd magad almán és kiválasztottama nyomikat az egyik kosárból és meghámoztam őket csak úgy nagy daraokra felkockáztam be a tefal serpenyőbe egy kis fahéj és egy kis olíva plusz víz és 20 perc se, és kész volt a legfinomabb karácsonyillatú isteni alma desszertem:)

ezután pedig összegerebléyztem a kertben a leveleket.

nem zabáltam és nincs kidülledve a hasam.

a pizza olyan boldogsággal tud eltelíteni és azt vettem észre, ha ezt eszem soha nem érzek utána késztetést hogy még vmi mást is kéne enni mint főétel kiegészítő.


én tudod mit szoktam "főzni" mint csak leves és mégis vmi étel?

felforralok vízforralóba vize és egy nagy! konzerv paradicsomot feloldok kb fél liter vízben

(vagy eleve olyan folyékonyabb sűrített paradicsomot felmelegítek lábasban)

oregano, kis só és chili és wáááá isteni, eltelít, meleg és finom.)

2008. okt. 26. 11:11

Szio appleface,

Akkor jo tanulast neked:-)De jo hogy nekem mar nem kell:-)

te meg a levessel kapcsolatban gyöztel meg, azt mindenkepp enni fogok. Holnaptol meg en is amolyan tovabbképzésfélere megyek 2 hetig, kivancsi vagyok. Az iskola nincs messze innen,ma elsetalok, hogy mennyi idö kell reggel, mert elhataroztam gyalog fogok menni es jönni is haza. itt Németországban sokan biciklivel jarnak, nade olyan szel van, hogy en aztan enm ülök ilyen viharos szelben biciklire:-)

Egyszoval most örülök, hogy ket hetig megvan a delötti program,igy a kajara sem kell gondolnom,mert eleg ha odakoncentralok és megprobalom majd megerteni miröl is beszelnek. szoval drukkolj, hogy ez a ket het meg rasegitsen a fogyimra. Elhataroztam, hogy a karacsony a cel, addig mindenkepp meg kell szabadulnom max 5, de mar 3 kg is eleg lenne, mert anyu is akkor jön latogatoba. Ez legalabb motival, nameg persze a leendö sógornöm is, akinek sikrült már megszabadulni 10 kg-tol. Le a kalappal a kitartasahoz, irigylem erte!

na tovabbi szep napot!

2008. okt. 26. 10:55

én ügyes voltam, éjjel mikor hazaértem farkaséhes voltam de csak egy almát ettem ittam egy meleg teát és lefeküdtem aludni. nem ittam sokat ittunk a barátaimmal egy üveg rozét és ennyi. kellemes volt az este és nem is maradtam én speciel sokáig , mert általában aggyal gondolkodom, nem a májammal:)és nekem elég volt a buli egy idő után..szóval elköszöntem és hazajöttem. hétfőn úgy is lesz egy zh-m és tanulnom kéne rá mert 140 oldal az anyag. mondjuk a legjobb vagyoka csoportban:),mert állandóan kifejtema véleméynem az órán és egész kis magánbeszélgetéseket folytatnunk a tanárral:)de tetszik neki, mert nekem van csak maximális pontszámom az eddig megszerezhető pontokból.:):)


reggel ettem jogit 3kanál tönkölykorpával és egy almát.ittam előtte egy vaníliás zöldteát és sikerült elmennem a wc-re is.a hasam olyan lapos mint mindig és nem mint az elmúlt napokban. teljesen jól érzem magam:)

mérlegre nem állok. az nem érdekel.ha több vagyok mint szeretném az zavarna meg ha kevesebb akkor már az.szóval nekem mindig is a centik számítottak jobban.meg a ruhaméretek-bár elég vicces néha abeosztás és boltonként más és más..


ja igen, és megrendeltem a sonkás gombás pizzámat sonka nélkül ugye:D

szóval egy óra és a norbi pizzafutár kezembenyomja a finimini pizzámat:)

és azt amúgy ugye 4edekbe van vágva és akkor 4edenként összecsavarom mint 4 kis tortilla és töltök a lyukakba zöldséget.

jajj alig várom:)


sok sikert chrissy a nem evéshez!!bár nagyon nehéz nap lesz!amúgy a leves felmelegít és az emésztésre is jó, sztem jó ha azt legalább eszel..

és köszia tippet azzala tea levéllel kapcsolatban.veszek!meggyőztél:)


többieknek is sok sikert és szép napot!

2008. okt. 26. 10:45

Jo reggelt mindenkinek!

megvolt a tegnapi "bulink", hat egy kicsit több bort sikerült inni,meg nemcsak fogyis falatkakk voltak, hanem édesseg is, kesksz, nade reggelre biztos a bor hatasa, kihajtott rendesen. Ma eldöntöttem nem eszem, és majd latom hogy alakul a nap, erika bara´tnömmel lehet még bejön egy torna, de szerintem lehet ez ma elhalasztodik. Viszont ki kellene birnom, hogy ma nem eszem, esetleg egy tanyer levest.Mert ugye mindig a hetvegek a legveszelyesebbek:-)

Nektek hogy sikerült a hetvegetek?

2008. okt. 25. 17:39

Én is ilyen vagyok, mint írtam ma nekem is lesz egy kis "buli" igaz itthon, de én is csak kizárolag szaraz vöröset vettem a Lidl-ben,m eg csinalok hozzá kis mozzarella és paradicsom falatkakat hozza olyan wasa abonett kenyer teljes kiörlesü persze, csak hogy legyen mit ropogtatni.

Amugy Appleface a hashajtasra van egy jo bevalt modszerem, mert sajna amiota "fogyozok" nekem is vannak ilyen gondjaim. Abszolut nem karos, draga anyukam mar huszoneve szedi, mert sajnos neki mashogy nem megy, nem szandekosan betegsegböl adodoan. Szoval gyógynöveny "anyalev´le! vagy szenna levél a neve, sárga zacskoban van, barna szaritott levelek. Azt szoktam egy kis marekkal egy csecsebe tenni es leforrazom, hagyom allni 1 orat, leszüröm és megiszom..iszonyat sz..r íze van, de ki lehet birni.Este ha megiszod hatig, utanna 8 ora mulva mar jön is az eredmeny, igy mire reggel felkelsz tul is leszel mindenen es meg aludtal is:-)En egy honapban egyszer megcsinalom, amolyan tisztitokuranak is, mert ez kihajt mindent belölem...

Amugy jo bulizast neked!

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook