Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Úgy érzem semmire nem viszem, ha nem karol fel egy férfi.... fórum

Úgy érzem semmire nem viszem, ha nem karol fel egy férfi.... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5
2022. júl. 13. 20:34
A házasság intézményesített prosticúció.
28. 934dba4365 (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 20:31
Vannak. És van, amelyik férfi visszaél ezzel.
27. libikóka (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 20:30

Királylány vagy otthon,,,és ezt nem akarod feladni.

Nem nőttél még fel,,fejben legalábbis.

26. timycat (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 20:23

A vicc az, hogy ha most összeadjuk akkor könnyen lehet, hogy már ugyanannyit keresünk.


A férjem mindig mondta, hogy az ő álma az, hogy vénségére egy fiatal nő tartsa el. Ennek fényében választott engem.

25. Főnix3 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 20:22
3 gyerekkel mentem albérletbe! Két munkahelyen dolgoztam, nem kaptam semmi anyagi támogatást! Nem volt könnyű, de akartam! Ha akarod, menni fog!!
24. timycat (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 20:20

Hajrá! Tényleg egy próbát megér! Ettől nem leszel prosti.


Én le merem írni, biztos nem lett volna ilyen könnyű az utam ha nincs a férjem. Persze nem tudhatom hol tartanék nélküle, még az is lehet hogy gazdagabb férjet fogtam volna ki.


De nem elégedetlenkedek, nem felejtem el, hogy nekem mekkora könnyebbséget jelentett az hogy ő van. Hogy megtehettem azt a luxust, hogy nem hajtott a tatár vagy az éhség dolgozni, nyugodtan tanulhattam, szerezhettem gyakorlatot, szülhettem gyereket, nem kellett sosem aggódni hogy mit fogunk enni, hol fogunk lakni. Mikor pedig elindítottam a vállalkozásomat nem kellett végigjárnom a létrát, hanem bizony jöttek a férjem pénzes haverjai és csak úgy ontották a nagy lóvés munkákat rám. Persze dolgozni is kellett ezért, nem a semmiért kaptam a megbízásokat, díjakat. Bőven volt hajtás. De megtehettem azt a luxust is, hogy pár év után feladtam a vállalkozást, értékesebb lehetett számomra a szabadidő, nyugalom, plusz kaptam egy jó ajánlatot egy cégnél, alkalmazásban, ahol bár kevesebbet keresek, de összehasonlíthatatlanul kevesebb és könnyebb a meló is.


Ha úgy alakul lazán eltartanám magam, a gyereket egyedül is, még ebből a kevesebb pénzből is. De ha én is 0-ról kezdem anno mint sokan mások, akkor ez nem biztos, hogy így alakult volna.

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - 934dba4365)
2022. júl. 13. 20:19

Nem arra céloztam, hogy ti nem tartanátok sehol.

Azt akartam ezzel mondani, hogy aki így van ezzel az biztos nem fogja ide kiírni, hisz egyből mit kap.

Pedig hiszem, hogy vannak így azért egy páran, hogy a férfi a fő kenyérkereső.

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Érdekes73)
2022. júl. 13. 20:15
Mire gondolsz, mit kell a buliba adnia a nőnek?
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Perzsacica)
2022. júl. 13. 20:12

Egyébként nem akarok félreértést, én most sem éhezem, vagy hasonló.

Szülőkkel élek, akiktől tényleg mindent megkapok, nagyon támogatóak. Az sem érdekli őket, ha az egész fizetésem magamra költöm.

Nem ég a lábam alatt a talaj, hogy azonnal kell egy támogató, semmi ilyesmi.


Én csak arra gondoltam, hogy elég a tinglitangli kapcsolatokból. Jó lenne egy férfi akivel úgy is lehet tervezni, hogy én nem tudok egy egész fizetésnyit a kapcsolatba tenni, csak kevesebbet.


És hát igen, ehhez az átlagnál jobban kereső férfi kell, de nem milliárdosokra gondoltam.

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Sütikee)
2022. júl. 13. 20:04

Pedig társra vágyom. Csak végre olyannal akivel nem szülőknél kell élni, nem hol van munkája, hol nincs, stb.

Tőlem aztán nem kell mentenie őket, mert, ha épp egy nagyon csóró fiút kedveltem, akkor fizettem én, és egy percig nem izgultam ezen.

De mostanában kezdek rádöbbeni, hogy ez így nem fog működni.

19. 934dba4365 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 20:04
Keress!
18. 934dba4365 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 20:01
Remélem, nem az enyém gusztustalan. 😱😄 Azt, hogy semmiben nem vagy jó, abból szűrtem le, vagyis inkább feltételeztem, hogy szerinted semmire nem vitted. Nem igaz, hogy egyedül nem tartanék sehol. 😄🤨 Sok szép nő van. A szépség önmagában kevés, ha hosszú távra tervezel valakivel, akiért tolonganak (nem te vagy az egyetlen, aki ilyen pasira vágyik).
17. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 19:54
Hajrá akár szerencséd is lehet.Kereslet-kínálat ki mit ad a buliba.
16. perzsacica (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 19:49

Nem gondolom, hogy a hozzászólásom gusztustalan bár kicsit kemény. Ez valóban rólam szól. Általános iskolás koromtól jártam munkába, amikor lehetett, minden filléremért meg kellett dolgozni később is, most is.

Ha valaki pénzért keres kapcsolatot , hogy eltartassa magát az micsoda? Ez pedig a fórum kiírójáról árulkodik.


Egyébként meg nem hiszem, hogy FI semmihez sem ért. Ahol én dolgozom ott az egyik takarítónő meseszép adventi, karácsonyi asztali és ajtódíszeket készít, kicsi plusz pénzhez szokott így jutni. Nem nagy kézügyesség inkább idő és ötlet kell hozzá. Másik kisegítő dolgozó meg a konyhában alkot szuper dolgokat. Viszonylag nem nagy beruházás a mézeskalács készítés, aminek nagy divatja van mostanában.

Ötletelj, tanulj és maradjon meg az önbecsülésed.

15. Sütikee (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 19:42
Megértem hogy társra vágyik egy nő, de itt nem azt érzem! Te egy tömött pénztárcát keresel, akit nem mellesleg ki lehet használni! Egy nő ne egy férfitől függjön már! Isten mentse a férfiakat tőled!
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Libikóka)
2022. júl. 13. 19:23

Szeretem a munkámat. Nem csak azért, mert könnyű, hanem egyébként is. Rendesek velem, szívesen járok be.

És ha keresnék tegyük fel 20-30 ezerrel többet valahol (annál többet biztos nem), akkor sem jutnék egyről a kettőre.

13. libikóka (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 19:12

Kevés pénzért könnyű munka..


Ha ennyire nem jutsz egyről a kettőre,,kellene keresni másik melót,,vagy másodállást.Nem gondoltál rá?


Az nem baj hogy vágysz valakire,,hisz együtt tényleg könnyebb,,mégis az kis "de" azért ott van.

2022. júl. 13. 19:04

Sosem fogok annyit keresni sehol, hogy egy albérletet akár csak kitudjak egyedül fizetni.

Nagyra tartom azokat a nőket akik mai árak mellett kifizetnek egy albérletet, plusz ellátják magukat minden segítség nélkül és mindezt legális, jó munkával.


Én úgy érzem, ha nem keresek egy jó anyagi helyzetű és talpraesett férfit, nem lesz velem semmi.

2022. júl. 13. 18:58

Tudtam, hogy lesznek gusztustalan hozzászólások, nem rólam árulkodik.

És azt is sejtettem, hogy senki nem írja ide le, hogy "én sem tartanék sehol, ha a férjem nincs".


Egyébként pedig valahol igazatok van. Nem nagyon értek semmihez. Kevés pénzért végzek könnyű munkát. De szépnek mondott vagyok, szeretnek a férfiak.. Nem vénembert szeretnék, hanem az én korosztalyomnál mondjuk egy 10-15el idősebbet. Az már nagyon soknak számít szerintetek?

10. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 17:20
Minden jogod megvan hozzá! Én valahol megértelek!
2022. júl. 13. 17:19

Honnan veszitek, hogy semmiben nem jó???

Kicsit vegyetek vissza, mert ez kezd nagyon csúnya lenni!

Ősi mesterség? Szégyelljétek magatokat! Mint valami hiéna támadás a vadonba!!! Pfff!!

2022. júl. 13. 17:16

Hjuj Fi! Széjjel fognak szedni!

Hidd el, meg tudod csinálni! Bízz magadban! Ha magadban nem bízol, nincs célod, akkor fogsz elbukni! Akkor tényleg nem fogod semmire sem vinni! Ne akard magad eltartatni, mert kiszolgáltatott leszel!

Menni fog! Fel a fejjel!

7. 934dba4365 (válaszként erre: 6. - F7f780f355)
2022. júl. 13. 16:25
Ez a minimum.
6. f7f780f355 (válaszként erre: 4. - 934dba4365)
2022. júl. 13. 16:22
Jaja azert a kuffantasban illene valamit felmutatni. De az sem baj ha nem rusnya
5. 934dba4365 (válaszként erre: 4. - 934dba4365)
2022. júl. 13. 16:20
Gazdag pasit fogni. 😄
4. 934dba4365 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 16:14
Ha semmiben nem vagy jó, nehéz lesz.
2022. júl. 13. 16:06
Kicsit naturális leszek, bocsi. Ha nem értesz semmihez csak az ősi mesterséghez akkor igen, legyél aranyásó vagy jelentkezz egy tévés reality-be. Csinosnak , szépnek és rafináltnak kell lenned , hogy a hamvasság elmúltával is maradjon némi lóvé -erős gyomor sem árt- egyébként a végén ugyanott leszel, mint most de később már nem hívnak táncolni sem. Ha csak a mostani butaság marad akkor még rosszabbul is járhatsz , mert nem vesznek fel sehová sem rendes munkába nehogy rontsd a munkahely hírnevét. A parkerdőben sem dolgozhatsz öreg korodig.
2022. júl. 13. 15:25
Akkor sem viszed semmire, ha valaki más fizeti a számláidat. Csak még igazi lúzernek is fogod érezni magad, amikor a 'mentorálás' véget ér.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook