Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Úgy érzem semmire nem viszem, ha nem karol fel egy férfi.... fórum

Úgy érzem semmire nem viszem, ha nem karol fel egy férfi.... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5
59. alinka01 (válaszként erre: 55. - Sütikee)
2022. júl. 13. 23:41
Én a pénzügyekre nagyon kényes vagyok, és fontosnak tartom, hogy világosak, egyértelműek legyenek a pénzügyek családban is, párkapcsolatban is. Sajnos a magyar emberek jellemzően valami szemérmességgel, szégyenlősséggel kezelik egymás között az ilyen dolgokat.
58. Hattori (válaszként erre: 57. - Bellabi)
2022. júl. 13. 23:40
Sokkal több fiatal ,szegény lány van,mint igazán tehetős férfi.Ez a baj.Bár mondjuk...ki is számít tehetősnek?Újabb vita tárgya. FI milyen szinten gondolkodik?
2022. júl. 13. 23:36

Szüleiddel élsz, fiatal vagy még, akár el is tartanak.


Tanulj valamit, amivel jól lehet keresni. Ennél csak nehezebb lesz.


Attól még jöhet pasi is, ketten könnyebb lesz.


De ne tarts el és ne tartsanak el.

56. Főnix3 (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 23:30

Mennyi idős vagy? Mesélj egy kicsit magadról! Mi a munkád, amit nem szeretnél feladni?!

Miért idős férfiben gondolkodsz?

55. Sütikee (válaszként erre: 53. - Alinka01)
2022. júl. 13. 23:15
Így igaz! Szerencsére megszabadultam tőle, és az volt a nagy szerencsém, hogy saját lakásombam laktunk, így egyértelmű, hogy ő költözött el, mi meg maradtunk a gyerekkel. Sajnos nem mindenki ilyen szerencsés. A párom pl albérletbe költözött, ott sajnos közös a ház és még kb tíz év a hitel, ami szintén közös az ex-szel.
54. Sütikee (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 23:11

Volt kolléganőm együtt élt egy nála 12 évvel idősebb férfivel, aki a tenyerén hordta. Nem feltétlen anyagilag, de nagyon szerették egymást

Sajnos a párja tavaly meghalt hirtelen. Végtelenül sajnálom, nem volt könnyű neki talpra állni.

53. alinka01 (válaszként erre: 51. - Sütikee)
2022. júl. 13. 23:07
Ebben a sztoriban az a legjobb, hogy a "volt" férjed! Ilyennel nem szabad együttélni!
51. Hattori (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 23:05
A vicc,hogy a környezetemben meg egyre több az idősebb 1-2-3 gyerekes nő- fiatal pasi felállás , és nem nem gazdag, szexi bankárnőkről van szó.
51. Sütikee (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 23:05
Mi kb egyformán kerestünk, a végén a volt férjem jobban, viszont ő kezelte a pénzügyeket, mondván, én nem értek hozzá, elvette a kártyámat, sokszor nem volt nálam pénz, de volt, hogy kiszúrta a szemem egy ötszázassal, mikor kolléganőimmel kirándulni mentünk szakmai nap keretében (tehát kötelező volt). Ő rendezte a számlákat, közös költséget is. Mikor egyszer mentem fizetni a közöst, kiderült, 9 hónap nincs befizetve! Majdnem elsüllyedtem szégyenemben. Összevissza hazudozott, hülyének nézett. Mai napig nem tudom, hova ment el az a sok pénz!
2022. júl. 13. 23:03
De egyébként úgy általában, ismertek ilyen párokat? Vagy csak én látom úgy a környezetemben (vagy legalábbis hiszem), hogy a fiatalabb nőknek az idősebb férfiak ezzel kompenzálnak? Anyagi biztonsággal.
49. Hattori (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 23:03
Lehet mondani. Vagy az, aki pl mindig arany-és drágakő ékszekert kért ajándékba. Idők folytán kijött belőle egy lakás is. Gazdag férj-csóró férj, ma már egy házasság sem életbiztosítás, nem szabad úgy gondolkodni, hogy na férjhez mentem ,innen minden sima. A nők kiharcolták maguknak, hogy kiléphessenek a házasságból...csakhogy a férfiak is szakíthatnak ezáltal. Sőt, már az sincs mint régen, hogy na,amíg kicsik a gyerekek,addig együtt vagyunk, előbb felneveljük őket... 2-3 ici-pici gyerekkel is válnak.
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Timycat)
2022. júl. 13. 23:01

Aha, kezdem érteni amit mondasz.


Gyanítom az a férfi akitől nagyon függ a nő, sokkal többet megenged magának, mint akiknél nem ez a felállás. Simán el tudom képzelni.

Nyilván ez általánosítás, és azért azon lennék, hogy személyiségben se legyen egy utolsó a férfi.

És én tényleg nem csak egy eltartót szeretnék. Azért szeretnék olyannal lenni akivel tényleg örömmel töltöm az időmet.

47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Sütikee)
2022. júl. 13. 22:58
Pontosan ugyanilyet is hallottam már. Ott mondjuk a nő jobban keresett amúgyis, de amikor a pasi lepattant, a nő jobban kijött a pénzből, mint amég együtt voltak.
46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Hattori)
2022. júl. 13. 22:56

Nem vettem sértésnek. És próbálom jól érteni amit mondasz.


Ha mondhatjuk így, Timycat az okos "ribi".

Ismerek közelről egy párt (hát akit emlegettem, hogy volt idősebb férfivel egyszer "kapcsolatom", róla van szó) ott a feleség dolgozott a férfi vállalkozásában, besegített és a férfi ezért "fizetést" adott neki. De mivel semmire nem kellett költenie, mert mindent a férfi állt így évek alatt szép kis summát rakott félre és válásnál az szépen megmaradt neki.

Ő is okos ribi volt, nem?

45. Hattori (válaszként erre: 40. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 22:35
Mivel foglalkozol?
44. Főnix3 (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 22:22

Menekültem a szar házasságomból és sajnos a nagyobb gyerekeim is szívtak! Nagyon sokat! Nagyon nehéz volt, de megcsináltam! Igaz a másod melóm telefonálásokból állt, az a fajta, akit utálunk! Közvéleménykutatás és társai! Mikor talpra álltam, megismertem álmaim férfiát ! Azóta együtt vagyok egy tökéletes emberrel, olyan, mint a mesékben, csak ő kicsit hanyag! 🤣A filmekben nem hagyja szét a zokniát a hős szerelmes férfi! 🤣🤣

Nos a fizetésünk egyforma, és igen, ha ketten húzzatok a szekeret, könnyebb!

Nekem is volt olyan kapcsolatom, ami ráfizetés volt!


Te fiatal vagy még! Igaz?

43. Hattori (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 22:01
Okos ribi legyél, ne buta ribi.Most a ribit idézőjelbe teszem.
42. Sütikee (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 22:00
Mondok egy ellenpéldát is. Én elváltam nyolc éve, előtte már évekkel nem volt jó a házasságom, és féltem, ha egyedül maradok a gyerekemmel, hogyan fogom eltartani. Mind a ketten jól kerestünk, mégis hó végén nem volt pénzünk, és mínuszba is mentünk jócskán. Miután szétmentünk két hónap alatt rendbe jöttem anyagilag úgy, hogy még félre is tudtam tenni. Pár hónap múlva készpénzre vettem mosógépet, majd új lapos tv-t, stb. Ha ezt tudom, jóval korábban váltam volna! Nem tudom a mai napig, hogy hova tűnt a pénzünk....
41. timycat (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 21:48

Azért óvatosan!


Én látom a környezetemben, hogy sok férfi ezzel visszaél. A férjem üdítő kivétel, de ő is bepróbálkozott azzal mikor 17-18 éves voltam, hogy hagyjam a francba az olyan terveket hogy egyetem, munka, álljak neki és szüljek gyors egymásutánban 3-4 gyereket és ne aggódjak semmin.


Aztán egyértelműen a tudtára adtam, hogy ha nem tetszik neki hogy nem szeretnék "csak" feleség, háziasszony lenni akkor keressen erre a terveire mást.

Az mindig tetszett neki, hogy nem vagyok együgyű és segített az egyetem alatt is, pl nem kellett bérletet fizetnem vagy kényszer összeköltözni bárkivel.


Az ismeretségi körben azok a lányok, akik belementek abba az alkuba vagy lehetőségbe, hogy nekik más dolguk sincs mint hogy otthon mindig minden perfekt legyen, idővel sorra lecserélődtek és az együttélés alatt is sokszor éreztetve volt velük, hogy tudják hol a helyük.


Szóval kell saját egzisztencia, önbizalmat és szabadságot ad. Az a férfi aki nem tűri el hogy felépítsd magad mellette ott idővel pofáraesés lesz.

40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - 934dba4365)
2022. júl. 13. 21:03
Például? Érezteti a nővel ezt a dolgot?
39. michelle.r (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 20:57

Szívesen leírnám, de nem lenne igaz 🙃


Nyugi, semmi gáz nincs benne, baromi sokan élnek csak azért kapcsolatban, mert önállóan nem élnének meg. A baj akkor lesz, ha ennyire kiszolgáltatod magad, és vége lesz. Vagy azért, mert egyszerűen vége lesz, vagy mert meghal. Az, hogy nem értesz semmihez, az egy átmeneti állapot. Ha akarsz, változtathatsz rajta.


Ebben az országban, más sincs, csak lehetőség, mert nagyon sokan leléptek. És még többen fognak.

38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Libikóka)
2022. júl. 13. 20:56

Uhh..

Szégyen, de teljesen igazad van...

Valószínű azért kezdtem el kicsit idősebb férfiakban gondolkozni.

Régen volt egy idősebb akivel találkozgattam és olyan gondoskodó volt. De akkor ezek a dolgok még nem érdekeltek.

Ha jobban belegondolok, tényleg olyasmi elképzelésem van, hogy egy férfi mellett ugyanilyen kényelmes életem legyen..

37. globus (válaszként erre: 35. - Hattori)
2022. júl. 13. 20:51
Ki hogyan árazza be magát, ez igaz.
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Főnix3)
2022. júl. 13. 20:43

Én egyszerűen elképzelni sem tudom, hogy három gyerekkel, albérletben, 2 munkahellyel.

Aludni, enni mikor volt időd egyáltalán?

Anyatigris vagy, komolyan!

35. Hattori (válaszként erre: 34. - Globus)
2022. júl. 13. 20:43
Mindenki az,csak mindenkinek más az árfolyama.
34. globus (válaszként erre: 29. - Hattori)
2022. júl. 13. 20:41
Te ku.vának érzed magad?
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Timycat)
2022. júl. 13. 20:41
Köszi, hogy leírtad!
32. Hattori (válaszként erre: 31. - Hattori)
2022. júl. 13. 20:38
Mindenki profitmaximalizációra törekszik az életben.
31. Hattori (válaszként erre: 30. - Timycat)
2022. júl. 13. 20:36
Az élet áru és szolgáltalások cseréje.
30. timycat (válaszként erre: 29. - Hattori)
2022. júl. 13. 20:35
Én is mindig ezt mondom, de mindig lehurrognak.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook