Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Úgy érzem semmire nem viszem, ha nem karol fel egy férfi.... fórum

Úgy érzem semmire nem viszem, ha nem karol fel egy férfi.... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5
89. Hattori (válaszként erre: 88. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 12:44
35 éves,szingli, se gyerek, se ex-feleség, jól keres,diplomás,szexi...az ilyen alfahímek viszont válogathatnak...
88. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 87. - Hattori)
2022. júl. 14. 12:41

Igen.

Azért szeretnék szingli, család nélküli embert találni.

De ott meg adódhat az a probléma ha 35+os, hogy ő mar gyereket akar, én meg még várnék pár évet.


Na mindegy ezek majd eldőlnek.

87. Hattori (válaszként erre: 84. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 12:07

Meg ami fontos, hogy azonos életzskaszban lehgyetek, a kor ellenére is.

Pl ha Te férjhez akarsz menni, akkor szuper dolog egy olyan 38 éves,aki családra vágyik ,cde a 35+ pasik között sokan vannak, akik túl egy csúny akapcsoalton csak szórakozni akarnak, gyerekik már vannak, szóval csak élni akarnak.

86. b9e097a9f6 (válaszként erre: 85. - B9e097a9f6)
2022. júl. 14. 12:03
Volt egy ismerősöm, aki amíg férjhez nem ment, így élt a szüleivel. Még a kaját is ők rendelték neki. Jó kis summát összegyűjtött az évek alatt, annak ellenére, hogy nem keresett kirívóan sokat.
85. b9e097a9f6 (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 12:01

Nem feltétlen szégyen, inkább megszokás. Ezt szoktad meg. Aki megtapasztalja a jót, annak utána nehéz letenni róla. Ezzel csak az az egy baj adódik, ha nem sikerül “megfelelően” férjhez menned, vagy nem tanulsz olyasmit, nem vágsz olyasmibe, amivel annyit keress, hogy kielégítsd az igényeidet, akkor érhetnek kellemetlen pillanatok.

Én a helyedben a jövőmre gondolva gyűjtenék, mint egy állat. Nincs is erre jobb alkalom. Otthon megkapsz mindent, ami létszükséglet, nem kell számlákra, albérletre költened.

84. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 82. - Hattori)
2022. júl. 14. 11:55

Na erről is a napokban beszélt egy ismerős.

Iskolában dolgozott, az összes tanárnő csak várt, hogy hát nekik diplomás kell.. amikor elkezdtek kifutni az időből már összejöttek egy festővel is.


Én is attól tartok, hogy csak várok várok, mindig azt hiszem, hogy jön még jobb és közben kifutok az időből. Még a fiatalságom sem marad.

83. Hattori (válaszként erre: 81. - Michelle.r)
2022. júl. 14. 11:29
Emberfüggő,stílusfüggő. Nagyon korkülönbséggel is vannak tartós kapcsolatok
82. Hattori (válaszként erre: 81. - Michelle.r)
2022. júl. 14. 11:28
KB 20 éve már, hogy a felsőoktatásban 67% nő, 33 férfi. Vagyis 40 év alatt egy diplomás pasira jut 2 diplomás nő. Vagyis válogathatnak. Míg a diplomás nők előtt gyakran az a választás, hogy vagy leadják a szintet, vagy magányosak, mert ugye nem jut mindenkinek diplomás férfi( és még ma is azért előfordul, hogy a pasinak nem annyira számít a végzettség és diplomásként bevállal egy nem diplomás nőt). Egy mérnök feleségül veszi a titkárnőjét, de egy mérnöknő nem megy hozzá egy technikushoz.
81. michelle.r (válaszként erre: 72. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 11:05
Most semmiképpen sem. Ha együtt maradtok, attól függően, hogy ki milyen személyiség, lehetnek gondok, ha te még egy fitt, jövős-menős 50-es vagy, ő pedig egy megfáradt nyugdíjas, ott lehetnek feszültségek. De emiatt ne most izgulj, addig még bármi történhet.
80. michelle.r (válaszként erre: 65. - Hattori)
2022. júl. 14. 11:02
Így van. De csak akkor, ha komolyan tervez a nővel. Ha csak szórakozik vele egy időre, megelégszik annyival, hogy hosszú, feszes combjai legyenek, és ne legyenek gátlásai az ágyban. Aztán amikor kiszórakozta magát, a telefont se veszi fel neki.
79. michelle.r (válaszként erre: 61. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 11:00
Mindenképpen kezdj el valamit tervezni, egy 25 éves szép lány a recepción teljesen oké, de amikor 45 leszel, már egy 25 éves ül a helyeden. Ez átmenetileg nagyon jó, de nem hosszútávú perspektíva.
78. Natasa🌸 (válaszként erre: 75. - Hattori)
2022. júl. 14. 07:36
Így gondolom én is!
77. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 05:46
Keress! Ki igy, ki úgy érvényesül. Nem te lennél az első, sem az utolsó.
76. Hattori (válaszként erre: 75. - Hattori)
2022. júl. 14. 00:41
házassággá
75. Hattori (válaszként erre: 74. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 00:41

Még annyi, hogy idősebb pasiknak sokszor van puttonya: előző házasságok, gyerekek,ex-feleségek.

Az is beszédes ,ha egy 40 éves férfinek még sosem volt komolyabb kapcsolata,ami házasságá-tartós együttéléssé fajult volna.

R

74. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 71. - Főnix3)
2022. júl. 14. 00:37

Pontosan. Én egyenlőre az együttlétre gondoltam, nem a majd válásra, de azért teljesen jogos amit írt.


Egyébként nem bizonygatni szeretnék, de akikkel ténylegesen kapcsolatom volt, csórók voltak. Ez nem feltétlen jelenti csak azt, hogy rosszul kerestek, hanem rossz körülményből is jöttek, amiből egy fiatalnak nagyon nehéz kimásznia.

Én már akkor gondolkoztam azon, pedig évekkel ezelőtt volt és nem volt esedékes még, hogy mikor fog ott tartani az életünk, hogy arra alapozni lehessen bármit. Akár családot.. akár csak különélést a szülőktől.

Valahogy úgy érzem, már nem szeretném ezt..

Nem akarok teljesen csak és kizárólag a pénzre koncentrálni.. de nem akarok több ilyet se, akikkel lehetetlen tervezni..


De apróságokra is gondolok.. talán épp az elkényeztettségem miatt. Jól esne, ha beleférne néha elmenni enni valahova, esetleg kaját rendelni. Tudom, hogy ezek nélkül lehet élni, de legutóbb egy velem egyidős sráccal ismerkedtem... Éreztem, hogy szándékosan úgy alakítja a dolgokat, hogy ne kelljen semmilyen komolyabb költségbe vernie magát. Még beszélt is nekem az egyenjogúságról...

73. Hattori (válaszként erre: 72. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 00:33
Mindenre van példa és ellenpélda, működnek házasságok úgy is, hogy a női idősebb 10 évvel,válnak úgy is, hogy egykorúak.
72. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 66. - Főnix3)
2022. júl. 14. 00:26

Köszi, és igazad van.

Nincs min izgulnom, most is megvan mindenem.


Pénztől függetlenül egyébként a 10-15 év korkülönbség az én koromban, nem tartjátok soknak? Tudom, nem kevés ilyen pár van.

71. Főnix3 (válaszként erre: 67. - Hattori)
2022. júl. 14. 00:25

Hát, ezért nem vetném el! Kit érdekel mit fusizik össze? Én dolgozom , ő dolgozik, ha jobban megy neki, attól még lehetek én is gondtalanabb!

A munka szerintem tök mindegy jelen esetben! A lényeg, hogy egy kicsit többet vigyen a háztartásba, hogy mikor a Fi gyereket szül, ne legyen hónap végén gond cipőt venni a gyereknek vagy mosógépet!

70. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 67. - Hattori)
2022. júl. 14. 00:25
Le kell írjam, minden rossz szándék nélkül, hogy azért te sem vagy ehhez buta. :D
69. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 63. - Hattori)
2022. júl. 14. 00:20

Persze, tudom.

De ahogy belegondolok, azért nem szeretném, ha egy férfi tudná, hogy a pénzéért vagyok vele. Nem lenne jó hosszútávon egy ilyen ki nem mondott megállapodás. Előbb utóbb valakinek biztosan nem jó érzés.

68. Főnix3 (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 00:18
Csak munkálkodik benned az anyai ösztön?🫠
67. Hattori (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 00:18

Jujj, az ilyen fusizós szaki felejtős, papiron minimálbér, amiből válás után alig fizet valamit, ráadásul esetleg a halála után sem tudnád vinni tovább az üzletét.

Sőt, 700 e ft, ha anya otthon van 28.000 főállású anyaságin, hát az nem sok.És mondjuk van 2-3 gyerek.

66. Főnix3 (válaszként erre: 61. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 00:16
Szuper! Előtted az élet! A harmincas férfiak a legjobbak! A munkád ne add fel annak is majd eljön az ideje! Élvezd az életet, ne görcsölj mi lesz majd! Amikor eléd áll a nagy ő, pont lefogod micsodálni, hogy mennyit keres! Lényeg, hogy ne te tartsd el! A többit ketten megoldjátok!
65. Hattori (válaszként erre: 63. - Hattori)
2022. júl. 14. 00:15
Másrészt: a fene nagy emancipációval elértük,hogy ma már sok férfinak is- főleg, akik letettek valamit- elvárása van a nő felé, nemcsak a szépség,hanem pl. legyen végzettsége, lehessen vele nki-i társaságba megjelenni, értsen az üzlethez, be lehessen vonni dolgokba, hova tovább, legyen neki is önálló karrierje.Szóval ilyen dolgok is vannak már. És minél magasabb polcon van egy férfi,annál inkább lehetne ilyesmi elvárásai.
64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 58. - Hattori)
2022. júl. 14. 00:14

Nekem nem kell igazán tehetős.

De ez teljesen relatív, hogy kinek mi az. Ami számomra tehetős, az én gondolkozásommal, az lehet nektek semmiség vagy éppen túl soknak számít.


De jó, mondok valamit, csak nem akarnám, hogy aztán erről szóljon a fórum. Az a helyzet, hogy nem is szoktam konkrétan tudni, hogy egy adott férfi mennyit keres, ezért csak saccolok.


Szerintem az, aki havonta 700 ezer forintot megkeres, már tud igazán "kényelmesen" élni. Ismerek villanyszerelőt, aki ennek a dupláját keresi havonta, költöztetőt is, ezért nem tudom, hogy igazán mi számítana nagy fizetésnek. Az én elképzelésem szerint ez már jónak számít.


De tenyleg, nem a fizetés összegén gondolkoztam sosem.

63. Hattori (válaszként erre: 61. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 00:11
Egyébként a férfiak sem ostobák mind,leveszik, ha valaki csak és kizárólag arra hajt...
62. Hattori (válaszként erre: 61. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 00:10
Pl gondolkodtál idegenforgalmi és szálloda szakon?Vagy később saját vállalkozás?
61. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 56. - Főnix3)
2022. júl. 14. 00:04

25 éves vagyok. Recepciós, egy kisebb helyen. Szerencsére, mert legalább sok férfi jár. Semmi egyéb nincs benne amiért nem akarnám feladni, szimplán csak azért, mert tudom, hogy jobb munkahelyet keresve se találnék. Csak egy kis plusz fizetés, a jelenlegi helyzetemben egyáltalán nem motivál.


Azért gondolkozok idősebb férfiben, mert a 20on éves korosztályból alig ismerek nagyon elvétve 1-2 srácot akinek lenne már bármilyen egzisztenciája vagy bármi. De sőt, tovább megyek, mert igazán komolyat is alig ismerek. Amivel nincs egyébként gond. Abból a 2-3-ból az egyik, mindent megadna anyagilag, csak azért írom ezt, mert nem egyedül ez fontos nekem. Nem szeretnék olyannal szexelni, akihez nincs gyomrom, csak az anyagi biztonság miatt, ahogy írták már.


Viszont a 30as korosztályban, ahogy elnézem a legtöbbjük vagy kisvállalkozó vagy van már fix karrier.

60. Hattori (válaszként erre: 3. - Perzsacica)
2022. júl. 13. 23:46
Itt van csói VV Anett...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook