Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Töméscsere vagy gyökérkezelés? fórum

Töméscsere vagy gyökérkezelés? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
93. JuditC (válaszként erre: 92. - JuditC)
febr. 1. 20:46
ma visszamentem az orvoshoz es azt mondta meg egy hetig varjuk. ha nem nyugszik meg ujra gyokerkezeli..azaz gyokertomes ki es ujra gyogyszeres tomes....semmi kedvem elolrol kezdeni..az a sok fajdalom és ido..es ki tudja mi lesz a vege
92. JuditC
febr. 1. 12:23

sziasztok...eddig jol birta a fogam..januar 11 en megkapta a vegleges gyökertomest, nem is volt vele baj..de mostanaban kb 2-3 napja nagyon erzekeny lett:(

ez normalis?

tulajdonkeppen nem hidegre, nem melegre ..csak ugy spontan egesz nap erzem....eleg kellemetlen mar mar fajdalom hataran van:(

91. liliom10 (válaszként erre: 90. - JuditC)
dec. 23. 10:17

Nem fog fájni ! Kiszedték az ideget, nincs, ami fájjon ! :) Nyugi ! :)

Szép Karácsonyod lesz, fogfájásmentes ! :)

90. JuditC (válaszként erre: 88. - Liliom10)
dec. 23. 08:38
ez a 2. nap a gyk utan. ma sem faj eddig! Szerinted meg elkezdhet fajni?
89. JuditC (válaszként erre: 87. - Liliom10)
dec. 22. 18:57
köszönöm a biztatást! De jó lenne...nekem eddig a gyk fogaimat ki kellett sajnos húzni-szerencsére egyik sem frontfog volt...nagyon remélem ez megmarad!és végre nem fáj tovább
88. liliom10 (válaszként erre: 86. - JuditC)
dec. 22. 17:46

Igen, olyan is van, amelyiket több, mint 30 éve gyökérkezelték. Egyikkel sincs panaszom.

Nekem is egyik kismetszőmet gyökérkezelték, azzal sincs semmi baj.

87. liliom10 (válaszként erre: 85. - JuditC)
dec. 22. 17:42

Meg fog nyugodni a fogad ! :)

Igen, nekem utána sosem fájt már.

86. JuditC (válaszként erre: 84. - Liliom10)
dec. 22. 13:49

irtad, hogy Neked már több gyk fogad van...abszolút panaszmentes vagy velük?

és már sok éve?

Neked is van ilyen frontfogad gyökérkezelve?

85. JuditC (válaszként erre: 84. - Liliom10)
dec. 22. 13:39

Eddig még jó, nem kellett ma még fájdalomcsillapító...úgy tompán még érzem, hogy megpizskálták a fogat...az érzékenység jön megy benne...de gondolom ez még totál normális?

Neked egyből megszűntek minden tüneteid 100%?

84. liliom10 (válaszként erre: 83. - JuditC)
dec. 22. 11:07

Ja, igen, ha ennyi mindenre gondolok. Csak az injekciótól a székből kiszállásig számítottam RTG és kofferdam nélkül.

Hogy vagy ma ?

83. JuditC (válaszként erre: 82. - Liliom10)
dec. 21. 22:40
kb igen.....közben persze volt röntgen készítés is tűvel a számban..meg benne volt az injekcio i és amíg vártuk, hogy elzsibbadjon, amíg felrakták a kofferdámot...szóval igen, volt legalább 2 óra
82. liliom10 (válaszként erre: 81. - JuditC)
dec. 21. 22:10
És mennyi ideig tartott ? Két óra volt ?
81. JuditC (válaszként erre: 80. - Panna.33)
dec. 21. 21:56
szia..rtg es Ct-n semmi sem latszott meg. Utolag kiderult, hogy akkor mentem amikor meg semmilyen kepalkoton se lehetett latni,hogy elhalt a fogam. Csak a tünetekből gondolta, illetve amikor felnyitotta a fogat akkor latta....sajnos gyokerkezelni kellett:(
80. Panna.33 (válaszként erre: 1. - JuditC)
dec. 21. 21:26
Szerintem egy röntgen fogja eldönteni ezt a kérdést.
79. JuditC (válaszként erre: 77. - Liliom10)
dec. 21. 21:08
remelem nem fog. annyit szenvedtem egesz evben a fogaimmal...az egesz evem a fogfajasokrol szolt...
78. JuditC (válaszként erre: 76. - Vigyefene)
dec. 21. 21:08
koszonom!!
77. liliom10 (válaszként erre: 75. - JuditC)
dec. 21. 20:19
Jó dokihoz mentél ! :) Nem fog fájni, vagy ha kicsit is, mivel megpiszkálták, fokozatosan rendbe jön.
76. vigyefene (válaszként erre: 75. - JuditC)
dec. 21. 20:16
Gratulálok. Őszintén kívánom h ne fájjon.
75. JuditC (válaszként erre: 74. - Liliom10)
dec. 21. 20:13

megjottem...probalta a doki megmenteni, hatha nem kell gyk...de mikor megnyitotta a pulpat, latta hogy milyen a belseje...akkor mondta hogy mar haldoklik a fogam..tehat gyk kell.... semmit nem ereztem...azt mondta csak kicsit furt (nekem ugy tunt, hogy szetfurja a fejemet)...szerinte tokeletesen ki tudta tisztitani...es le tudta volna tomni vegleges tomessel is..de inkabb gyogytomest tett bele es ideiglenes tomest


remélem ejszaka nem fog nagyon fajni:(

74. liliom10 (válaszként erre: 73. - JuditC)
dec. 21. 17:25
Több gyökérkezelt fogam van, egyik sem tartott fél óránál tovább az első alkalommal sem.
73. JuditC (válaszként erre: 71. - Liliom10)
dec. 21. 14:30
neked meddig tartott?az első alkalom
72. JuditC (válaszként erre: 71. - Liliom10)
dec. 21. 14:13

nem, meg nem lesz benne a gyokertomes...mondjuk nekem szimpatikus hogy ilyen sokaig csinaljak...gondolom ez jo jel?


igen mondtak..nagyon nagyon draga...

71. liliom10 (válaszként erre: 70. - JuditC)
dec. 21. 14:08
Nem értem, mi tart majd két órahosszáig ? Talán rögtön be is tömik véglegesre a gyökeret ? Biztos nem lesz olcsó, készülj lelkileg ! Mondták, mennyi pénzt vigyél ?
70. JuditC (válaszként erre: 69. - Liliom10)
dec. 21. 13:20
na igen...amugy nagyon orulok, h talaltam valakit aki sos ben fogad....de most ramjott a para. 2 orahosszas lesz azt mondtak.
69. liliom10 (válaszként erre: 68. - JuditC)
dec. 21. 13:16
Ezt akkor is mondhatták volna, mikor először telefonáltál ! Nem szenvedtél volna fölöslegesen napokat.
68. JuditC (válaszként erre: 67. - Liliom10)
dec. 21. 13:06
nem csak adtak antibiotikumot és xilox ot. Ők már nem dolgoznak többet ebben az évben, ezért mondták, h keressek mást....szerencsére találtam gyorsan..endocenter.hu---nagyon jokat olvastam roluk!
67. liliom10 (válaszként erre: 66. - JuditC)
dec. 21. 12:46

Ez nem igaz ! Egyáltalán nem fog fájni ! Ez egy metszőfog, rendesen ki tudják tisztítani, nem marad bent semmi az idegből !

Tegnap semmit nem csináltak ?

66. JuditC
dec. 21. 12:36
Az elso helyen ahol tegnap visszamentem, azt mondta az orvos, hogyha megnyitjak akkor 3-4 napig jobban fog fajni...hat ettol nagyon felek...masnak is ez az elmenye?
65. JuditC
dec. 21. 12:35
ma sikerult találnom egy nagyon jonak tűnő helyet, kaptam sürgősséggel időpontot...16.30.ra. Szerintuk is gyk kell...de majd ott is megvizsgal szemelyesen a doki ha odaertem.. nagyon felek hogy utana mennyire faj:(
64. JuditC (válaszként erre: 63. - Liliom10)
dec. 21. 12:34
sziasztok..koszonom az erdeklodest....voltam tegnap es azt mondtak h valoszinu fogbelgyulladas es csak a gyokerkezeles segit:(
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook