Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Töméscsere vagy gyökérkezelés? fórum

Töméscsere vagy gyökérkezelés? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
33. JuditC (válaszként erre: 32. - 80ASIQ)
dec. 19. 20:24

szia...fogínygyulladás sajnos nem. egyértelműen a fogam fáj.

Tudom, hogy fájdalommentes lesz bármit is csinálnak, na de utána...attól félek még jobban fog fájni... mi lesz ha az újra töméstől- a fúrástól még jobban begyullad a pulpa..akkor tuti gyökérkezelni kell:(

32. 80ASIQ
dec. 19. 20:21
Drága kedves Judit! Azt a fogat fogorvosnak kell látni, nem az itteni közönségnek filozófálgatni róla! Majd holnap megnézi a doki, és eldönti mit csináljon vele. Lehet, gyökérkezelés, újra tömés, korona, sőt, ami a legjobb lenne, fogínygyulladás. Reméljük, húzni nem kell. Na, én is jópofa vagyok! Nem álltam meg, hogy magam ne filózzak! Holnap minden eldől! Fel a fejjel! Ja, és fájni biztosan nem fog, mert már olyan jól el tudják érzésteleníteni!
31. JuditC (válaszként erre: 30. - Liliom10)
dec. 19. 20:13

ráharapásra egyáltalán nem fáj. tudok rajta enni, rágni.

hidegre vagy melegre?ezt nem tudom mert úgy érzem, hogy spontán..csak úgy magától elkezdődik

30. liliom10 (válaszként erre: 29. - JuditC)
dec. 19. 20:06
Mire fájdul meg ? Hidegre vagy melegre, forróra ? Esetleg ráharapni nem tudsz ?
29. JuditC (válaszként erre: 28. - Vigyefene)
dec. 19. 20:01

jobb oldali 2. fog felül.

mindkét oldalon szuvasodott:tehát az 1. fog felőli oldala is és a 3. fog felőli oldala is. Így a 2.fogam mindkét oldala be van tömve.

28. vigyefene (válaszként erre: 26. - JuditC)
dec. 19. 19:52
Lehet h ott a probléma. Hézag van a kétoldali tömés között.
27. vigyefene (válaszként erre: 26. - JuditC)
dec. 19. 19:51
Ha első fog, vékony, akkor miért van 2 oldalról tömve? Azt csak 1 oldalról szokták.
26. JuditC (válaszként erre: 25. - Vigyefene)
dec. 19. 19:48
csak félek, hogy egyszerre két töméscsere-biztos nagy trauma egy fognak...ez egy felső frontfog..elég vékony:(
25. vigyefene (válaszként erre: 24. - JuditC)
dec. 19. 19:38
Ne pánikolj, hanem kérj érzéstelenítő injekciót, és utána nem fog fájni. Nem is szabad.
24. JuditC (válaszként erre: 23. - Vigyefene)
dec. 19. 19:35
köszi, hogy ilyen "józanul" látod a helyzetemet...én már pánikolok és sikertelen gyökérkezelést vizionálok:(
23. vigyefene (válaszként erre: 22. - JuditC)
dec. 19. 19:32
Mivel fáj, ezért ne várj.
22. JuditC
dec. 19. 19:31
ugye ne várjak töméscserével? az egyik tömés már4 hónapos, a másik is 2. ha csak tömés utáni érzékenységről lenne szó már elmúlt volna nem?
21. JuditC (válaszként erre: 20. - Vigyefene)
dec. 19. 19:30
én is járok, ezért is vagyok elkeseredve,hogy pont karácsony előtt tör rám a fogfájás.. ez a fogam tömések után elég sokáig érzékenykedett..addig mindig visszamentem de azt mondták várjak és majd megnyugszik..hát kb 2 hónapig jó is volt de most újrakezdődött...:(((
20. vigyefene (válaszként erre: 19. - Vigyefene)
dec. 19. 19:27
Ugyanahhoz, vagy 45-éve.
19. vigyefene (válaszként erre: 18. - JuditC)
dec. 19. 19:26
Nincs. 6-hónaponként járok fogorvoshoz, tisztítás, és ellenőrzésre.
18. JuditC (válaszként erre: 17. - Vigyefene)
dec. 19. 19:24
neked van olyan fogad,ami két oldalról is be van tömve?
17. vigyefene (válaszként erre: 16. - JuditC)
dec. 19. 19:15
Örülök neki. Jól teszed.
16. JuditC (válaszként erre: 15. - Vigyefene)
dec. 19. 19:14
máshoz megyek...nagyon nehéz most időpontot kapni bárkihez is de találtam egy jóhírű szimpatikus rendelőt...holnap estére megyek is
15. vigyefene (válaszként erre: 14. - JuditC)
dec. 19. 19:11

Amint már említettem, én már nem tudnék bízni abban a fogorvosban, aki kettőt is elszúrt.

Másikhoz mennék, annak reményében, h az jobb lesz.

Vagy talán barátoktól érdeklődnék, hogy tudnak-e jó fogorvost ajánlani.

14. JuditC (válaszként erre: 13. - Vigyefene)
dec. 19. 19:07
Köszönöm! De jó lenne ha elég lenne a töméscsere és megszűnne ez a kínzó fájdalom....
13. vigyefene (válaszként erre: 12. - JuditC)
dec. 19. 19:03

Nekem úgy néz ki, h a fájdalmak miatt szükség van a töméscserére.

A gyökérkezelés pedig speciális munka, nem minden fogorvos tudja/elég jó/képzett hozzá.

A Te estedben pedig nincs is szüksé rá.

12. JuditC (válaszként erre: 11. - Vigyefene)
dec. 19. 18:53
te bevállalnád a töméscserét vagy gyökérkezelést választanád?
11. vigyefene (válaszként erre: 10. - JuditC)
dec. 19. 18:49
Azt előre nem akarnám megjósolni, mert majd csak utólag fogjuk megtudni.
10. JuditC (válaszként erre: 9. - Vigyefene)
dec. 19. 18:46
köszönöm, hogy válaszolgatsz nekem. De az nem fura, hogy volt amikor nem fáj de pár hét után újra elkezdi a fájdalmat...szerinted ha újratömik mindkét lyukat,akkor nem fog még érzékenyebb lenni az a fog?
9. vigyefene (válaszként erre: 7. - JuditC)
dec. 19. 18:44
Hibát bárki követhet el, de neked 2 fogat tömött, mindkettő fáj. Ezért gyanús, h nem egy jó fogorvos. Olcsó az lehet, de jó az szerintem nem.
8. vigyefene (válaszként erre: 7. - JuditC)
dec. 19. 18:42
Lehet.
dec. 19. 18:41
holnapra egy új fogorvoshoz van időpontom. nem ő csinálta a töméseket...szóval akkor lehet hogy jól járok, ha új helyre megyek?
6. vigyefene (válaszként erre: 5. - JuditC)
dec. 19. 18:36
Úgy illene, de h őszinte legyek, én már nem tudnék megbízni benne.
5. JuditC (válaszként erre: 4. - Vigyefene)
dec. 19. 18:32
és akkor ilyenkor töméscserét csinál? mindkét tömést kicseréli?
4. vigyefene (válaszként erre: 3. - JuditC)
dec. 19. 18:32
Nem tudom h mit csinál, de nekem van egy olyan érzésem, h valamit elrontott. Menj vissza hozzá, és panaszkodj, h fáj, úgy gondolod, azt hallottad, h nem lenne szabad ilyen rövid idő után.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook