Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Titokban kidobtam a férjem egyik rongyos pizsamanadrágját. fórum

Titokban kidobtam a férjem egyik rongyos pizsamanadrágját. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
2023. aug. 18. 06:18
Jól tetted!
40. Channa* (válaszként erre: 39. - Globus)
2023. aug. 13. 07:40
Nekem is egy legalább 60 éves húsdarálom van. Az újakat nem szeretem, mert túl kicsire darálják a húst.
39. globus (válaszként erre: 32. - ,zumba)
2023. aug. 12. 23:15

Sógornőm még az első Energomatjával mos. Majdnem 40 eves.

Nem a nő, hanem a mosógép.

38. Channa* (válaszként erre: 37. - Timycat)
2023. aug. 12. 21:17

A férjem is rendmániás, de a selejtezés nem érdekli.

Kis dobozkákban minden vackot gyűjtöget pl. csavarok, tiplik, alátétek és bármi, amiről azt gondolja, hogy jó lesz még valamire. Persze, a szerszámok között elfér.


Mondjuk szívesen tárolna kint polcokon mindenfélét, pl. söröskorsókat, illatszereket, órákat, stb., de megszűntettem minden nyitott polcot:DDDD

37. timycat (válaszként erre: 36. - Channa*)
2023. aug. 12. 21:02

Az enyém rettentően rendszerető, folyamatosan pakol, ami nem tetszik neki vagy rendszeresen nincs a helyén azt dobja ki, semmi felesleges dolgot nem szeret maga körül, nem szereti a kacatokat, a gyerek lakrésze némileg kivétel, ott megengedett a kacat, persze morgások közepette, én is kacatos vagyok, szeretem a bisz-bacokat kapom is érte az ívet, úgy kell őket a nagy terekben "elrejteni", hogy ne bacca ki a biztosítékot nála.

Egyedül a gardrób szobák és cipős szekrények amik nem vita tárgya, öltözködni ő is imád, de nála ruhában is nagy a fluktuáció, én ruhában tényleg már csak attól válok meg ami hordhatatlan. Férjem hamar ráun dolgokra és elajándékozza, mert nem kell, minek, van másik és különben is.

Bütykölni sem szeret, ami már elromlott, akár csak részben is az kuka vagy odaadja valakinek aki tud vele kezdeni valamit, lepattant szélű, repedt pohár/tányér akármi azonnal kuka.


Csoda hogy még én megvagyok 😜

36. Channa* (válaszként erre: 35. - Timycat)
2023. aug. 12. 20:40

Tényleg!?

Az én férjem ezzel nem foglalkozik.

Időnként rácsodálkozik, hogy nincs olyan csíkos pólója, amire emlékszik, és arra is, hogy ilyenem is van!?:DDD

35. timycat (válaszként erre: 34. - Channa*)
2023. aug. 12. 20:31
Nálunk az én férjem borzasztó, hatalmas selejtező, nem egyszer volt vita belőle hogy olyan dolgot is kidobott amit qrvara nem szabadott volna 😕
34. Channa* (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 12. 19:38

A férjed szokott selejtezni?

Hát az enyém nem.

33. globus (válaszként erre: 31. - Libikóka)
2023. aug. 12. 18:16
Nénink folyton azt akarta, hogy olyan vékony anyagú pamuttrikót vegyek, ami a kedvence. De az azért olyan, mint a pókháló, mert annyira vásott, újonnan kizárt, hogy áruljanak.
32. ,zumba (válaszként erre: 14. - Globus)
2023. aug. 12. 18:12
Régi darab nálunk is: zabpelyhet, kristálycukrot darálok vele: működik! (alján a felirat:DDR)
2023. aug. 12. 17:19

Van egy ezeréves(25) hálóruhám.

Már szegénynek minden baja van.

A csipke szinte eltűnt,itt ott kimoshatatlanul foltos.

Imádom,,vettem másikat, hasonlót,,nem jó az új.

Valószínűleg ebben fognak eltemetni is🙆🤪

A férjem már beígérte a kukát ,,de biztosan nem dobná ki.

2023. aug. 12. 16:35
Na ma elárultam neki, közölte, hogy sejtette, hogy ez lesz a sorsa. És majd nekiáll szelektálni. Máskor.
29. Channa* (válaszként erre: 25. - Globus)
2023. aug. 12. 13:53
Mi is úgy csináljuk, hogy a szemét aljára tesszük, hogy ne lássa, mert kiveszi, hogy azt majd ő jól megjavítja:DDDD
2023. aug. 12. 10:25
Amúgy én a boxeralsókat vágom ki. Most vettem neki 5 db-ot, szépek, újak. Régieket múltkor vasaláskor odatettem elé, hogy szelektáljon. Mi volt rá a válasz? Azokat hordom és ne adj munkát. 😜😃
27. Epresturmix (válaszként erre: 7. - 55Judit)
2023. aug. 12. 10:21
Néha elképesztő kommentjeid vannak, elképesztő véleménnyel, hozzáállással és tapasztalattal. Ez a hozzászólás dühítő és egyben elkeserítő. 😩
26. globus (válaszként erre: 21. - Tumbo2)
2023. aug. 12. 08:49

Kizárt dolog, hogy szükség legyen rá.

A rendszeresen használt kütyük elöl vannak tartva. Ami padláson, pincében van, az sosem kell.

Na jó, esetleg szezonális, mint a szőlöprés...

25. globus (válaszként erre: 16. - Channa*)
2023. aug. 12. 08:45
Csak akkor, ha nincs otthon. Különben visszaveszi a kukából is, ha meglátja 😀
24. Myra
2023. aug. 11. 18:58
Jól tetted.
23. PöttyösPanka (válaszként erre: 19. - 55Judit)
2023. aug. 11. 15:59
Egyáltalán nem rád vagyok kiélezve, hanem a témára. Az igazat megvallva legtöbbször csak olvasom a hozzászólásokat anélkül, hogy nézném, ki írta. Úgyhogy nem személyes. Maximum több dologban nem egyezik a véleményünk. De mint mondtam, nem szokott feltűnni, hogy már megint te vagy az :)
22. tumbo2 (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2023. aug. 11. 14:47
én meg olyat,aki azt mondta a lányának,ha meghalok viseld a kedvenc ruhámat.életében csak nadrágot hordott.
21. tumbo2 (válaszként erre: 16. - Channa*)
2023. aug. 11. 14:44
az apám volt ilyen,majd valaki megcsinálja,persze sose akadt valaki.tele volt a padlás a régi cuccokkal,ha valami most nem kell,20 év múlva?
20. l.luiselotte (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 11. 14:27

ÉN a férjem, ill a nagykorú fiam használt ruháit nem szoktam a tudtuk nélkül kidobni, hanem rákérdek, megvarrjam-e vagy dobjuk ki.

Régebben a fiamnak néhány leamortizálódott, de a szivéhez nőtt cuccát én is kidobtam és bizony nagy sértődés lett belőle.

különben az eseteknek több mint felében az az óhaj, hogy inkább javitsam meg, varrjam meg, nem kell új.

2023. aug. 11. 14:09
Jól látod, szerintem egyáltalán nincs rendben. Sőt, szégyenletes hogy van ilyen. PöttyösPanka csak ki van rám élezve, árgus szemekkel lesi mikor támadhat rám valahol. Nem ez volt az első. Pedig soha egyetlen szóval nem bántottam. De mint tudjuk, nagyon-nagyon sajnos, de van ilyen a házastársak között is. Az egyik normálisan viselkedik, a másik meg mint derült égből villámcsapás, fejbe vágja.
18. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Bichi)
2023. aug. 11. 08:23
Nem én vagyok, és a csajszi is az átlagnál normálisabb.
2023. aug. 11. 08:00
Nem írta, hogy rendben van, csak azt, hogy hogy működik ez a dolog. Aki szerint rendben van, az szerintem nem így ír róla.
16. Channa* (válaszként erre: 14. - Globus)
2023. aug. 11. 07:53

Egyébként, szoktam "titokban" kidobni ilyen kütyüket:DDD


A férjem sok cuccot nem dobna ki, pl. rossz hajszárítót, mert azt majd ő jól megnézi és megcsinálja, hogy újra használható legyen! Aztán persze, ez sosem történik meg, így akkor szoktam kidobni az ilyeneket, mielőtt összekötöm a szemetes zsákot:DDD


Ha véletlenül eszébe jut több hónap vagy év múlva, hogy na majd most fogja megnézegetni a több hónapja vagy éve elromlott hajszárítót, akkor közlöm vele, hogy ja! azt kidobtam:DDDDD

2023. aug. 11. 07:48
Anyukám mindig úgy csinálta apa eléggé elhasználódott, de apa szerint jó az még ruhadarabjaival, hogy csinált rajta egy nagy szakadást. Majd sajnálkozva, hogy véletlenül elszakadt, és sajnos már menthetetlen, kihajította :D
14. globus (válaszként erre: 9. - Channa*)
2023. aug. 11. 07:27

Igy igaz. El tudom képzelni, hogy vannak tárgyak, melyekhez ragaszkodunk, talán nekünk is. Aztán a fokozatok: ismerősöm minden évben feltankol új fast fashion ruházattal, tavasszal az előző évit zsákokban teszi a kuka mellé. Tudjuk, nem a legjobb minőségű, de azért nem is eldobásra érett. Köztúk és a tényleg rongyos között sokféle állapot lehetséges.

Nekem a kávédarálóm igazi "lom", Akamona. Már az ország sincs meg, ahol gyártották (NDK). Működik.

13. Bichi (válaszként erre: 7. - 55Judit)
2023. aug. 11. 07:21

Honnan veszed, hogy valamiért ragaszkodott hozzá?

Kissé messzire szaladtál...

Én is dobtam már ki a férjem egyik-másik polóját, mert őt pont nem érdekli, hogy itt-ott lyukas volt, lévén szerelni, erre-arra jó. Semmilyen formában nem is kereste egyiket sem soha, a "nem kidobás" mindössze nemtőrődömségből és lustaságból eredt...

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 55Judit)
2023. aug. 11. 07:18
Azért dobtam ki, mert szakadt volt, és azért titokban, mert nem akartam vitatkozni, hogy miért nem jó az még. 😃
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook