Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Titokban kidobtam a férjem egyik rongyos pizsamanadrágját. fórum

Titokban kidobtam a férjem egyik rongyos pizsamanadrágját. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
2023. aug. 11. 07:16
Jézusereje, mi lett ebből a vallomából.🤪
10. Bichi (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2023. aug. 11. 07:15
Ha te vagy ez a valaki, akkor előre elnézést, de azért ne ezt nevezzük ezt normálisnak...
2023. aug. 11. 07:14

A vallomáshoz, ha már írtam ide.


Én is szoktam kidobálni ezt-azt. A ruhákkal a férjem nem foglalkozik. Van kedvence mindenből, de ha már szakadt, foltos, stb., akkor nem bánja, ha kidobom. Különösebben nem kötődik a ruháihoz.


Na de a kütyüi, az más!:DDDD

8. Channa* (válaszként erre: 7. - 55Judit)
2023. aug. 11. 07:11

Ez a vallomás nem ilyenről szól, de nem kell az agresszíveket cukkolni ahhoz, hogy üssenek.


Az ilyenek, mindenben "okot" látnak, hogy üssenek.

- mitől vagy ilyen jókedvű? Megcsaltál? És már üt.

- Rossz kedved van, mert nem tudtál ma találkozni a pasiddal? És már üt.

- Miért ezt főzted? Ez a hapsid kedvence? Ás már üt.

És az is lehet, hogy csak úgy megszokásból üt, mert neki ez kielégülést nyújt...


És még sorolhatnám. Ha agresszív, akkor simán lehet egy pizsi kidobás is az, amivel neki lesz magyarázata, hogy miért teszi, de ez attól még nem lesz ok...

7. 55Judit (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 11. 06:33

Azért titokban dobtad ki, mert valamiért ragaszkodok hozzá. Direkt generálod a feszültséget?😀


Most nem rólad írok, de kapcsolódik a témához.

A vallomásodról egyből a bántalmazott feleségek jutottak eszembe. Mindig nagy felháborodást kelt sokakban ha valaki meg meri kérdezni, mivel húzta fel feleség a férjét annyira, hogy ütés lett a vége. Tudom, vannak esetek mikor nem kell a verésért megdolgozni, jön magától. De gondoltam már arra is hogy a sok kicsi sokra megy. Összejön férjben a sok cukkolgatás, vádolgatás, titokban ezt-azt csinálgatás, a vége pedig az lesz - lehet hogy évek múltával - hogy elszakad férjnél a cérna.

Jobb a békesség! Én csak a saját holmimat dobálnám ki ha feleslegességé válik.😀

6. birebora (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2023. aug. 11. 06:31
Jaj:)
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2023. aug. 11. 06:14
Nincs ilyen berögzülése.🙂
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Vigyefene)
2023. aug. 11. 06:13
Csak halkan jegyzem meg, hogy nagykorú és cselekvőképes, úgyhogy egész bátran megtehettevolna ő is.
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 10. 23:08
Ideje volt.
2023. aug. 10. 23:07
Remélem, hogy azért tud aludni, ismerek olyan édesanyát, aki utazáshoz is viszi magával a szinte babakorától agyonnyomorgatott paplanhuzatát. Feleség és anya, de neki fontos, hogy vele legyen.Éjszaka a mutató és a középső ujja közé teszi. :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook