Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Titkos sms a párod telcsijében fórum

Titkos sms a párod telcsijében (beszélgetős fórum)


44. 4912cc9864 (válaszként erre: 3. - Reni79)
2007. febr. 7. 11:15
csak azt szeretném megkérdezni, ha ilyen törént, hogyhogy még eggyüt vagytok?
43. 4912cc9864 (válaszként erre: 38. - Tünde733)
2007. febr. 7. 11:13

Ha be van állítva jelzi, ahogy az enyém is, de az a nő nem tudta, hogy te ki vagy...

Én írnék neki egy olyan "fickós" sms, hogy ez az uj száma a férjednek, persze az ő nevével, s várnám a rakciót....


Pl:


Szia Drága. Ez az uj privát számom, mert az asszony sejt valamit. Hogy vagy? Akkor mikor tudunk összejönni, egy derűs délutánra? Irj, s ne hívj, mert itt az asszon. Ja a régi számomon ne keress, mert nála van.


Csók



Tudom, ez gonosz dolog de én ezt tenném

2007. febr. 7. 11:09
Nálunk ilyen nem volt. Ha találnék, s beválna az igazam, s mondjuk csak 65% ra szerintem én nem tudnék már vele együtt élni, ugyanis nagyon nagyon hiányozna a bizalom, ami a mi kapcsolatunkban a sex elötti első helyet foglalja el
41. 278c85ecf4 (válaszként erre: 38. - Tünde733)
2007. febr. 7. 11:04
Az enyém jelzi, ha kikapcsolás alatt hívtak! T-mobil! Jön egy sms azzal a névvel vagy számmal, aki keresett, és az van az üziben, hogy az üzenet feladójától ekkor meg ekkor x nem fogadott hívása volt!
40. Shally
2007. febr. 7. 10:59

Úgy látom jó sokakat érint a téma. Természetetesen nálunk is volt ilyen eset...:((

De egy másik topikba már írtam erről. Én megálmodtam hogy félrelép, és még azt is megálmodtam kivel. A kis titkárnővel a cégnél (aki szintén kapcsolatban él...rühellem az ilyeneket). Addig addig jöttek az álmok, hogy utánajártam, és belenéztem a telefonjába." Rád gondolok..." Itt várok Rád, mikor várható az érkezésed..." stb ilyenek voltak benne. Azt hittem szívrohamot kapok, elkezdett forogni a szoba. Akkora balhét csináltam, hogy repült a telefon. Hánytam az idegtől... szörnyű volt... Csalódtam benne mint emberben. De végülis , nem szakítottunk. Váltig állította hogy nem volt semmi köztük, csak "szórakoztak".

Csak az esett rosszul, hogy én úgy éreztem nem ezt érdemeltem, ő megkapott mindent tőlem szexuálisan,(ő az akinek folyton nics kedve hozzá), meg szerintem lekileg is.

Együtt vagyunk. A tüske bennem maradt. Szerintem én már nem fogok megbízni senkiben. :((

39. reni79 (válaszként erre: 34. - Kangaroo)
2007. febr. 7. 10:34
Nem tudom!Ez csak egy megérzés de akkor miért irta a csaj hogy régen látta,sok a meló?És hogy irjon neki hogyha ráér!Én már annyi hazugságot halottam hogy azt hiszem csak el amit látok de ezt neki is mondtam!
2007. febr. 7. 10:25
na megnéztem a telóját!és tanácstalan vagyok!elmesélem mi történt.ott kezdem,hogy a férjem szobafestő.kb 2 hete kerestem egy telószámot,és az ő telcsijében néztem meg.már akkor is feltünt,és mondtam is neki,hogy tele van asszony nevekkel.ilyenekkel,hogy marika néni,margit néni..de volt olyan közte,hogy nagyné,amit meg is kérdeztem tőle ,hogy az ki?erre ő azt felelte,hogy hát marika néni(a sogornőm anyukája)akinél festettem az ősszel.ennyiben maradtunk..tegnap ahogy itt olvasgattam a történeteket,gondoltam este átnézem a telóját!semmi sms-t nem találtam benne,de a kimenő hivásoknál egy múlt hét hétfői hivás volt,méghozzá nagynét hivta az én párom!nem szoltam semmit,lekérdeztem a telefonszám alapján a nevet és a cimet.kiderült,hogy egy DEBRECENI hölgy telefonszáma!!!azt tudni kell,hogy mi kb 60 km-re lakunk debrecentől.ezután megkérdeztem tőle,hogy ki az a nagyné?erre ő rávágta,hogy marika néni.mondtam neki,hogy az a marika,inkább erzsike!mintha egy kicsit elvörösödött volna.de ő váltág állitotta,hogy ez nem igaz.mikor megmutattam neki,a nevet,cimet ,még akkor is szinte tagadta.mondta hivjam fel a sogornőmet és kérdezzem meg tőle,hogy ez az anyja száma.felhivtam,és ő azt mondta,hogy az anyjának nincs mobilja,és nem is volt!!!sőt,még a férjének is más a száma!mikor rákérdeztem,hogy miért hivta fel hétfőn,ő azt mondta,hogy ő bizony nem hivta fel,és hivjam fel most akár!én fel is hivtam,de csak annyit hallottam,hogy a hivott szám pillanatnyilag nem kapcsolható...mondtam neki semmi gond ,majd reggel felhivom,mert mostmár nagyon kiváncsi vagyok!reggel mikor felkelltem,eszembe jutott,hogy ő volt festeni debrecenben az ősszel...mikor elindult dolgozni,akkor is erről beszéltünk,hogy felhivom akkor ezt a nőt.de a drágám megelőzött!!felhivott,hogy tudod ki ez a nő?hát ahol festettünk debrecenben ennek a nőnek is festeni kellett volna,és ő is kérdezte,hogy mi ez a két hivás,amit este kapott?a férjem mondta a nőnek,hogy a feleségem hivta,mert azt hiszi,hogy valami nő ügye van,és ha véletlenül felhivná,akkor mondja azt ,hogy semmi közünk egymáshoz!most kérdem én,higgyek neki ,vagy ne??a másik kérdésem pedig az,hogy ha valakinek kivan kapcsolva a telója,és ha bekapcsolja,az kijelzi,hogy kihivta ???szerintem nem...várom a véleményeteket!!
2007. febr. 6. 17:43
andra drága! én minden ilyen helyzetben azt mondom,tartsd meg a büszkeséged és tedd te lapátra! többet érsz egy ilyen gazembernél!!!!
2007. febr. 6. 17:31
Tudjatok hogy van ez, a pasinak higyjetek, ne a szemeteknek ;) ezt varjak. most visszaolvastam figyelmesebben, ovszer kiesett a zsebebol? Andra, akkor szerinted mi tartja melletted? Miert van az, hogy te vegyel magadnak betetet, a masiknak meg ez nem problema? Miert nem hagyott meg ott teged? Tudsz valami okrol? En ilyenkor mikor hazudoznak, ezt nem ertem leginkabb. Miert nem valtanak korrekt modon?
2007. febr. 6. 17:25
Andra, ertheto a felhaborodasod. Helyedben felhivnam a not, masik telefonszamrol, nem mondanam el mit akarok, csak megkernem, hogy talalkozzunk valahol, es beszelgessunk, egy kozos ismerosotokrol van szo. No a nonek nem mondja, hogy takarodj, ha leultok beszelgetni, akkor sem fog hazudni, mert van noi szolidaritas. Nem rokon ir az embernek ilyet. Esetleg ha ossze tudtok ulni, kiderul a dolog, felhivhatod a parod, hogy jojjon oda, beszelgesetek kozosen, hogy akkor most ki is vert at kit. Lehet a no sem tud rolad. Az ocsemmel en sosem vetetnek betetet. Ha megtudnam,hogy ilyet csinal a parom, a szakitas elott meg sok mindent csinalnek, majd kifacsartan vihetne aki akarja. Ha a not keresed meg, a pasi nem fog tudni mit tagadni. Ha neki szegezed a kerdest, le fogja tagadni es ovatosabb lesz. Legy ugyes!
2007. febr. 6. 17:21
Válaszoltam a másik topikban is, de hátha itt fogod előbb elolvasni!! Reni az nem biztos h az, amire gondolsz! Én is kaptam olyan mailt, és az csak egy reklám volt! :-D Sőt, a páromnak is küldtek olyanokat, amiben csaj névvel pl. egy csomó képre hívja fel a figyelmet, de ha az oldalra kattintasz, nem is az jön be! :-P Csak valami reklám! Inkább nekem legyen igazam! ;-)
33. emagdi
2007. febr. 6. 17:18

biztos kellemetlen, de azért nem árt elgondolkodni, hogy vajon miért lépett félre.

valószínűleg valami olyat keres, ami hiányzik neki.

én a helyedben elbeszélgetnék vele, és megkérdezném, hogy ő hogyan látja a helyzetet. (ha meg nem tudtok elbeszélgetni erről, akkor már régen rossz)

32. Pici Lulu (válaszként erre: 30. - Kangaroo)
2007. febr. 6. 17:15
Az biztos, hogy előtte én is jóóóóól megszivatnám... vesszen a csalóóójaaaa...!!!!!
31. Pici Lulu (válaszként erre: 26. - Andra)
2007. febr. 6. 17:13

Jujjjj olvastam mit történik... hát ez durva.. így is kivagyok akadva, nemhogy még velem történjen meg..! Nem semmi, hogy valaki ilyet tegyen...!

Én is gondolkozdtam ilyeneken, hogy mi lenne ha találnék a pasim telefonjába ilyen smseket.. én bizti kiverném a balhét, és őrült módjára viselkednék mert ez engem kiborít, én is találkoztam már ilyennel, csak az expasimnál.. és csak vigyorgott meg ilyenek, még azt sem ismerte be, hogy megcsalt vagy valami.. hanem lazára vette a figurát, de hát láttam ott volt az sms a bizonyíték..! Győlülöm az ilyet, ha valakinek ennyi esze van, hogy a telefonjába hagyja mikor abba bárki beletúrhat.. legalább tötörlje ki, nem fáj amiről nem tudok.. bár ez az én véleményem! Én ennek a híve vagyok, a mostani páromnak is azt mondom, hogy úgy csinálja a dolgait, hogy ne tudjak róla, de ha +akar csalni akkor inkább dobjon ki, ha pedig eddig megcsalt, és én nem tudtam róla.. lesz*rom mert szeret ugyanúgy nagyon is.. és én elvagyok! De ha megtudnám.. akkor biztosan "vér folyna"! De még az is kapna belőle akivel megcsalt.. az biztos..!

A te eseted elég érdekes, mert itt már óvszerek meg betétes smsek potyognak.. háááát... mééég jóó, természetes, hogy gyanakodsz..! És igenis kérdőre kell vonni ha már van gyanakvás tárgya..! És mi az, hogy semmi közöd hozzá, veled van ez az ember, akkor már közöd van hozzá (nálam így működik).. vagy talán nem tiszta a lelkiismerete?? Akkor biztosan simán odaadná a telefonját.. nem?? Én nagyon rájárnék a dolognak, nehogy még a végén szószerint az orrom előtt csaljanak meg..

30. Kangaroo (válaszként erre: 26. - Andra)
2007. febr. 6. 17:08

Ó, Te szegény! :-(

Hát az én párom nem tenné zsebre, amit kapna ilyen helyzetben! Még ő van felháborodva? Felpofoznám, az a minimum! És nem lenne maradása többé velem!!! Nem hagynám, h hülyét csináljon belőlem továbbra is! De lehet, h még egyszer jól megszívatnám valahogy, mielőtt kidobom, és csak utána kapná a lelkifröccsöt!

Bocs, nem tanácsokat osztogatni akarok, de tényleg felháborító, amit Veled tesz (tett) a férjed!

2007. febr. 6. 17:06

Miért van az,hogy a férfiaknak mindent lehet,és a nőknek nem?

Tudjátok,van egy olyan szólás járás nálunk, A legjobb védekezés a támadás,ha nem lenne valakije,andrának a férjének,nem lázadt volna fel,hogy többett ne járjon a telefonjával,ha nekem nincs titkolni valom,oda adom a telefont a páromnak,nézze ha akarja,De vannak ilyen álszent férfiak is sajna:((

28. emagdi (válaszként erre: 26. - Andra)
2007. febr. 6. 17:05
hát mindezek alapján már több, mint nyilvánvaló, hogy nem alaptalanul gyanakodtál....
27. Kangaroo (válaszként erre: 23. - Reni79)
2007. febr. 6. 17:02

Úgy kedveskedsz, h nézegeted a telefonját!? ;-PPP


(Bocs, csak poén akart lenni! Ebben a nem túl vidám topicban)

26. andra (válaszként erre: 10. - Szivecske)
2007. febr. 6. 16:55
Sziasztok! Jó lenne ha tévednék,de az a bizonyos telcsi szám a telefonjában van,volt kimenő és fogadot hivás is, nem is egy:(( De nem női néven van bejegyezve,hanem 3 betüből csak. és az az érdekesebb,hogy már a tavaly ,dec 29 én is volt tőlle űzije.Én ma kértem,hozzan nekem egy csomag betétet,és azt felelte,menjek és vegyek magamnak,mit tudja ö milyen kell nekem.És egyébként is egy rokon ha ilyensmit kér,van benne egy olyan,hogy megkérlek,ha tudnál venni ,vagy valami ilyensmi,és nem irja puszika,hanem a nevét irja.kérdőre vontam,és még ö volt felháborodva,hogy tőbbett soha a telcsijével ne merjek járni,mert semmi közöm hozza:(( És még bizzak benne,mikor ovszer eset ki a zsebéből,és mi soha nem használtunk:((( mert utálom.Ez nem félre értés:((( hogy lehet olyan kétszinü valaki?:((( itthon teszi a szépet:((
25. emagdi (válaszként erre: 18. - Steni)
2007. febr. 6. 16:23

steni! szerintem gondold át, ha úgy gondolod hogy szeretnél vele lenni, akkor legyél, ha úgy érzed hogy nem, akkor ne.

de ezt neked kell tudnod, buta dolog lenne, ha más döntené el helyetted...

esetleg a barátaidat, akik jól ismernek mindkettőtöket megkérdezheted, hogy mit gondolnak kívülállóként, de totál ismeretlenül, egy fórumból szerintem nem lenne jó, ha iránymutatást várnál, vagy ha itt bárki 2soros hozzászólása befolyásolna téged a döntésben, bármilyen irányban.

szerintem gondolkodj a dolgon, és dönts magad, saját belátásod szerint, úgy, ahogy neked a legjobb!

24. steni
2007. febr. 6. 16:23
Egy evvel ezelott en sem neztem bele,mert megbiztam benne en is.Csak amikor elkezdtem gyanakodni,akkor kezdtem belenezni...Ereztem,hogy megcsal,de nem volt ra bizonyitekom..Amikor meg rakerdeztem,o mindig tagadta..
23. reni79
2007. febr. 6. 16:21
A hogyan kedveskedsz a párodnak topikba irtam véletlen a storymat!Tiszta hülye vagyok!
2007. febr. 6. 16:16
Hát én még sosem néztem bele a telefonjába, sőt a leveleibe sem. Teljes mértékben megbízok benne. Ha meg megakar csalni az ellen úgy sem tudok mit tenni....
2007. febr. 6. 16:06
Lányok,megnézem már este apa telcsijét....!
2007. febr. 6. 16:02

Egyébként már én is jártam ilyen formán, csak nálunk ugy kezdődött, hogy az iwiw-en megjelölt egy csajt ismerősnek, aki tényleg az ismerőse, aztán el kezdtek levelezni.

Utána már néztem az e-mailját is.

Persze a tudta nélkül.

Következő lépés a reptetés volt.

19. 0b099f6590 (válaszként erre: 18. - Steni)
2007. febr. 6. 16:01

Még egy esélyt? 1 évig csalt és még egy esélyt kér?

Én biztosan nem adnék!

18. steni
2007. febr. 6. 14:37
Most jottem ra en is,hogy a ferjemnek szeretoje van mar egy eve.Sms-ket talaltam a telcsijeben.Azt mondta,hogy mar vege van koztuk,de nem tudom,hogy elhiggyem e.Elmentem otthonrol egy baratnomhoz.Gondolkodnom kell hogyan tovabb.Sirt, hogy o megbanta amit tett es ujra akarja kezdeni velem.Nagyon szarul erzem magam.Meg mindig szeretem ot.Megeri meg egy eselyt adni neki?
2007. febr. 6. 13:55

Egy pár évvel ezelőtt nekem is volt egy sztorim. Férjem éppen szerelt valamit, amikor jött egy sms. Megkért nézzem meg, mert piszkos a keze.Na jött a hidegzuhany. Így szólt az üzi: Puszi drága, alig várom hogy holnap lássalak!

Ami ezután jött az nem volt semmi. Piszok nagy cirkuszt csináltam. A férjem kezdettől állította hogy semmi köze a lányhoz, de nem hittem neki. Perceken belül felhívta a lány szüleit, akik a férjem munkatársai ők elnézést kértek ugyanis a drága kiírta a férfiak számát az anyja telcsijéből és mindenkinek küldött egy sms-t. Akkor 18éves volt a lány akiről a szülei elmondták, hogy sajna a lány 13éves kora óta akivel lehet kikezd.

Hát nem volt könnyű napom!

16. rika
2007. febr. 6. 12:02
Nekem is volt ilyen esetem a párommal. Neki egy név volt a telefonjába valami Jyl. Előadtam hogy majdnem felhívtam amikor "leejtettem" a telefonját hátha elárulja magát. És képzeljétek el mi történ? Kb 1 hét múlva már nem volt a telefonjába a csaj száma. Ez is hihető ugye? Én megnéztem a neten hogy kié a szám és oda jutottam hogy nem foglalkozom vele elvégre egy Szombathelyi csajé volt mi meg Pécsett lakunk. Ha hirtelen Szombathelyre akar majd menni akkor kezdek gyanakodni.
15. reni79 (válaszként erre: 10. - Szivecske)
2007. febr. 6. 11:18
Soha nem tudta megmagyarázni!Utána miután azt mondta lezárták ezt a dolgot egyszer véletlen a kezembe került a telefonja.Más volt a szám de a csahj volt.Kérdezte mi van vele és hogy reméli feldobta kicsit a napját!Szoval abszolut nem lett vége!Megcsináltam ugyanezt vele de én lettem a legnagyobb K....!De olyankor amikor már nem voltunk együtt csak összejártunk.Békülni akart.Miért van ez hogy a pasiknak mindent lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook