Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Titkos sms a párod telcsijében fórum

Titkos sms a párod telcsijében (beszélgetős fórum)


2007. febr. 7. 18:09
Jocoanya: Vallald, en nem szoktam, en adott esetben azonnal rendezem a fajdalmam, megkapja a magaet es utana hagyjon elni es en is hagyom ot. Ez bosszuallast jelent? A bosszuallas az en szotaramban azt jelenti, hogy miutan azzal az emberrel szetvalt az eletunk, en meg megprobalom keseriteni az ovet. Hat ezt nem teszem.
133. 0b099f6590 (válaszként erre: 132. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 7. 17:27

Én bevállalom, hogy szoktam bosszut állni!

Csunya dolog, de megteszem.

132. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 130. - 0b099f6590)
2007. febr. 7. 17:23
Amig pl el nem cuccol, addig kepben van, ha addig kinzom, az mar az ex kinzasanak szamit? Ha kitisztult utana a levego, maris ex. Sokan a valast tartjak a vonalnak. Elvegre amig nem mondtak ki a valast, addig mindket fel hazas, egyik sem elvalt vagy egyedulallo. Szerintem mindenkinek mas valasztovonal jelzi hogy mikortol ex a parja. En nem allnek bosszut senkin, akivel mar nem kell talalkoznom, osszefutnom, kilepett az ajton. De ha meg kot egy kozos lakas vagy gyerekek, ott akaratlanul sem tudsz ugy tenni, mintha nem is ismernem, maris idegen lennbe, ott azert becsuszik 1-2 kicseszes.
131. Kinga82 (válaszként erre: 130. - 0b099f6590)
2007. febr. 7. 17:19
Lehet, hogy csak azok írják le a véleményüket, akik kicsit rámenősebbek, nem?
130. 0b099f6590 (válaszként erre: 127. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 7. 17:06

Szóval mikortól ex?

Mikor megcsalt és tudod, hogy kirugod, akkor még nem ex, csak amikor már tényleg kirugtad?

Mi a különbség?

2007. febr. 7. 16:39

Kedves Andra!

Tisztelem a döntésedet,most lehet kicsit fáj,mert megtudtál valamit,de mikor az ember elmult már 50 valahogy másként fogja fel.Beszéljétek meg,mért tette,és az is lehet csak egy futó kaland az egész.Szerintem kevés ember van ,aki nem klépet egyszer félre,és azt szokták mondani,a lopot szerelem édesebb,ha 20 és valamenyi éve vagytok egymás mellett és eltürted a szeszéljeit,ez még el fér a többi közt.egy ilyenért nem éri meg felrugni a családi életet. bocs,ez nem tanács,csak saját vélemény:)

Fel a fejjel,ez nem a világ vége.

128. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 125. - Andra)
2007. febr. 7. 16:35
Igy mar ertem a helyzetet. Azt hittem a gyerekek kicsik :))
127. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 124. - 0b099f6590)
2007. febr. 7. 16:33
Ez nem uuuugy van! Amikor meg bosszut allunk, akkor meg nem EX. Utana lesz ex, ha mar eltunt az eletunkbol. :)
126. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 122. - Beus76)
2007. febr. 7. 16:29
Nem vagyok tapasztalt, de ez az emberke nem nott fel. Ugyanez a helyzet a baratnomnel. Neki meg csak most nemreg vallotta be a ferje 1 ev hazassag utan, hogy sosem volt meg eleteben szerelmes, es ot sem szereti. Az ilyen ferfi nem tudja mit akar, az sem jo aki van, de ha az sincs, akkor egyedul erzi magat, maganyosan. Talan valamiben tamaszt nyujtasz neki, amire szuksege van. En a baratnomtol ezt kerdeztem; Mi van ha megis szerelmes lesz valakibe? Nalad is ez a kerdes. Tudsz elni anelkul, hogy tudnad a tarsadnak Te vagy az egyetlen no az eletben, akit szeret es akire szuksege van? Ha tudod ezeket mellozni, el tudod fogadni, hogy esetleg idovel ez valtozhat jo vagy rossz iranyba, akor maradj benne. Szerintem egy erzo lelku nonek ez nem nagyon megy. Neked is szeretetre, szerelemre van szukseged. Mit kepzel az ilyen ember, hogy evekig hazudik? Mindjart dube jovok :[
125. andra (válaszként erre: 118. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 7. 16:27

Sokat gondolkoztam azon,mit is tegyek,de sajnos én nem vagyok olyan ember,hogy valakinek szétverjem a családját.Én a nővel beszéltem, és megmondtam áljan félre az utamból,mert ha nem eltapatom.Az mi gyerekeink már családosok,és mind két lányomtól már unokák is vannak.De ennek a cajhának a gyerekei még 10 éven aluliak,és a gyerekekre gondoltam legeslő sorban,majd eldől idövel,hogy mi is lesz köztünk,ha 30 év alatt lennék más lenne,de mikor 50 felül vagy?:)))

csak nem fogok most egy nagy kalandba belevágni,csak azért hogy vissza adjam neki,a büntetést meg kapja,és ott ahol a legjobban fog fájni,egyelőre hagyom,hogy megnyugodjon,mert amit rájuk hordtam ma,azt nem feledik el egyhamarjában, és jobban odafigyelek ezután.Ha peddig nem nyugszik,készitheti a csomogját és mehet.Annyit mondhatok,nagyon közömbős lett számomra,nem tudom mi lesz késöbb,de most még látni se birom nagyon.

2007. febr. 7. 16:26

Sziasztok.

Nem konkrétan a témához kivánok szólni, csak megjegyezném, hogy volt egy olyan szavazás, amiben a feltett kérdés igy szól: Szoktál-e bosszut állni az exeden!

Érdemes megnézni az ott adott válaszokat, és a reagálásokat, amik itt vannnak.

Ott tulnyomó többségben /157-ből, 150-en a nem választ adták.

Itt bizony jóval nagyobb az arány, hogy megbosszulnátok, akár ilyen, akár olyan módon az exetek.

Mikor voltatok őszinték?

123. mimo
2007. febr. 7. 16:24

Sziasztok!!!

Tünde arra a kérdésedre válaszolnék hogyha ki van kapcsolva telefon akkor ha bekapcsolod nekünk mindig kiirja hogy egy nem fogadott hivása volt ettől vagy attól!!!!!!!

Én maximálisan megbizok a férjembe, soha nem ellenörizgetem a telcsijét, én még a [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]pink[{[{[/A]}]}]odját sem tudom, ő sem szokott soha az enyémbe keresgetni.Sztem fő a bizalom, ha rájössz hogy átvert állj oda elé, kérdezz rá.

Sztem Szaabina ötlete nagyon szuper, uj számmal küldj neki smst. az asszony rájött mindenre, ezentul erre irj.és várdd a reakciot:DDDDDDDDDDDD

122. Beus76
2007. febr. 7. 16:11

Sokan mondják, hogy nem olyanok a mostani házzasságok, mint anyáink korában, mikor tényleg együtt öregedtek meg!

De akkoriban nem volt ennyi stressz, rohanás, elvárás, megszorítás.... igaz annak a kornak is megvoltak a maga nehézségei...

Asszonyok... én mint kispályás kérdezem tőletek ,tapasztalt feleségektől : mi az oka ha egy férfi a kapcsolat elején nem szerelmes, de veled marad, amiből ragaszkodás, de rengeteg veszekedés lesz, majd mikor úgy döntesz 5 év kemény együtt élés után, hogy jobb nekünk külön, azonnal szerelmet vall, és teljes erőbedobással vissza könyörgi magát..és itt nincs vége, még el is akar venni, deeeeee

mikor már minden kezd a maga kerékvágásába visszatérni, akkor kitalálja, hogy nem tudja van -e értelme a házasságnak, mert mindig veszekszünk.

Ehez hozzá fűzném, hogy keményen vallásos családi múltam van, és bármennyire is modernizáltam magam, nem tudom elfogadni, hogy 6 év után ne tudjon egy férfi dönteni!!!(akár igen, akár nem)

Kérlek írjatok vmit, bármilyen vélemény érdekel!!!!

121. 831ad879a7 (válaszként erre: 116. - Kisgé)
2007. febr. 7. 15:58

Becsülle a gondolkodásmódodért.Előszőr azthittem fiu vagy:-) Az biztos, hogy sokkal egyszerübb lenne az életünk, de akkor mi maradna, ami csak a párunké? Nagyon nehéz dolog ez. Én is szerettem vagyis szeretném igy felfogni, de nagyon ritkán megy.

És az is rossz, hogy egy férfinek ez szükséglet, és gőzkiengedés, egy nő fordított esetbe halálra van taposva. Sajna ez a nézet válltozni nem fog mostanába:-(

120. Kinga82
2007. febr. 7. 15:57

Érdekes. Szerintetek a szeretők(akár férfi, akár nő), azok úgy teremnek? Állnak valahol, látnak egy családos nőt/férfit, és berángatják az ágyukba, megerőszakolják, majd nem engedik el??? Szerintem sokkal nagyobb hunyó az a férj/feleség, aki szeretőt tart, mivel valamikor ő hűséget esküdött.Ha engem megcsalna a párom, akkor először is megpróbálnám kideríteni, hogy tudott-e rólam a 3. fél, és csak ezután ítélnék. Valszeg, mindkettőt megszívatnám, de a nagyobbat a párom kapná, nem a 3. fél. Ja, és alaposan elgondolkodnék azon is, hogy mit csináltam ÉN rosszul. Ugyanis-hacsak nem egy ősmacsóhoz megy férjhez az ember- akkor valami probléma akadt, aminek ugyan nem ez lett volna a megoldása, de a másik így oldotta meg...

Ha pedig hónapokig nem kellenék az ágyban, akkor nagyon sürgősen leszűrném a konzekvenciát: vagy komoly beteg a párom, vagy megcsal. Harmadik út nincs, mert még a stressz sem tart hónapokig.

119. steni
2007. febr. 7. 15:29
Egyetertek abban,hogy a gyerekeket ki kell hagyni az ilyen dolgokbol.. Az en ferjemrol is most tudtam meg,hogy megcsalt.. Kert egy utolso lehetoseget.. Ugy dontottem,hogy megadom neki..De meg egy felrelepes,meg egy hazugsag es vege..Egy no ugyis eszreveszi,ha van egy harmadik..Lehetetlen,hogy ne vegye eszre.En is ereztem,de nem volt ra bizonyitekom..
118. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 114. - Andra)
2007. febr. 7. 15:21

Megertem a duhodet es talan tenyleg azzal utheted a non a legnagyobbat, ha a ferjevel beszelsz. A gyerekeket inkabb probaljatok ebbol kihagyni, nekik ez duplan faj, ok mindkettotoket szeretik.

Legy ugyes!

117. Shally (válaszként erre: 111. - 575e11e2d1)
2007. febr. 7. 15:20

Honnan tudod???

Egy nő ha igazán benne van a kapcsolatban megérzi, ha van egy 3. Lehet hogy sejtik a feleségek, csak nem akarják tudni.

116. kisgé
2007. febr. 7. 15:18
Sokkal könnyebb lenne az életünk, ha a szexelés egy másik emberrel, a férj vagy feleség mellett, nem lenne ilyen probléma, nem lenne belőle érzelmi gubanc és öldöklés. Ugyanis tisztelet a kevéske kivételnek, szerintem rengeteg házasságban (hogy a párkapcsolatokat ne is vegyük) az egyik fél előbb utóbb megcsalja a párját. Lehet az csak szex, lehet kvázi szerelem. Az is tény, hogy a férfiak nem bírják annyira a feszültséget, meg az élet nehézségeit, mint a nők, ezért ha kis gond van, máris másfol keresnek boldogulást, vagy egész egyszerűen akkora macsók, hogy hódítás nélkül nem is érzik magukat embernek. vagy úgy alakul és nem mondanak nemet, vagyvagyvagy. de azért nőben is láttam már nagy firmát, az tény!!!
115. szil123 (válaszként erre: 114. - Andra)
2007. febr. 7. 15:16

nagyon szorítok neked!!!!!

megteszed, hogy majd a fejleményeket megosztód velünk????????

114. andra (válaszként erre: 33. - Emagdi)
2007. febr. 7. 15:12

Szia! ezen én is elgondolkodtam,de most már tudom azt is ki az a nő. A tavaly 8 honapot más cégnél dolgozott,más városban,és egy ottani könyvelőnő,

mindig meg kapta amire szüksége volt,soha nem hittem az ilyen dumának,voltak még női ügyei,de mindig az a hülye voltam,hogy megmutatom a másiknak,én vagyok a felesége,ő csak a k...ja marad.De soha nem voltam biztos benne hogy meg csal,mert mindig koleganő ,meg munkatárs stb volt.

De most átszőkőtt a lóvan. Ugy megszivatom,hogy amig él megemlegeti,és akkor meg lássa ki voltam és kit veszitett el.Egyébként a gyerekeivel is tudattam ezt az ügyet.A nőcije meg ismer engem,rá is sor kerül ,az biztos.Majd megtudja mit jelent szétverni egy családot:(( mert ő is családos. Majd megissza a kaland levét mind a kettő..

113. 93a74b44ea (válaszként erre: 83. - 4912cc9864)
2007. febr. 7. 15:11
Hidd el, hogy előtte (majdnem) mindenki ezt gondolja magáról...
2007. febr. 7. 15:10

Gergoke, milyen a nok dilemmait olvasni? Az en ferjem neha belenez mit olvasok, elolvas egy hozzaszolast, nevetni kezd, aztan megy a dolgara.

Mit gondolnak a ferfiak a mi forumbeli okoskodasainkrol?

111. 575e11e2d1 (válaszként erre: 99. - Shally)
2007. febr. 7. 15:04
Az előbb említett két barátom felesége sem gondolja...
110. Shally
2007. febr. 7. 14:58
Egyik pasi se szent. Én megkockáztatom többet nem bízok meg senkiben. Az exem is megcsalt, de ő egyenes volt,és elém állt. Ezt becsültem benne.
2007. febr. 7. 14:45
Szil ez valtozo, ezert jobb nyomozni, mielott gyanusitunk, es jobb nyomozni, mint vegul sokara pofara esni. Megis mekkora eselye van annak, hogy egy hapsi vagy egy no magatol bevallja a tarsanak, hogy megcsalja?
108. Asra (válaszként erre: 90. - 4912cc9864)
2007. febr. 7. 14:43

1-2 "baráti" pofon szerintem kiérdemelt. de én nem mocskoltam be a kezem:)

adtam neki lehetőséget, h beszéljünk, de mikor "aputól" megtudta miről, akkor szó nélkül kihátrált belőle. én pedig onnantól átnéztem rajta bárhol találkoztunk. és oda adtam neki azt is amit annyira akart:) viheti aput:) pont ilyet érdemel... és a csaj elfogadja, h mások is vannak mellette:) szóval összeillenek.

107. szil123 (válaszként erre: 104. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 7. 14:32

az én párom is elutasított 2 hétig az ágyba ,mert 40 fokos láza volt.. élni se volt kedve...)))))

lehet, hogy megcsalt mikor kivánszorgot WC-re ))))

na a francba)))


ez csak vicc volt...

de nekem volt egy barátom (ffi) nem járnk együtt, de mindent öszintén megbeszéltünk... ő is elmesélte , hogy volt hogy nem volt kedve a sex-hez , és közbe nem csalta meg a barátnőjét...

tehát azért ezzel sem lehet általánosítani....

106. Shally
2007. febr. 7. 14:27
Ez a kolleganős dolog már régi történet. Barátom csak a kapcsolatunk elején volt aktívabb az ágyban...azóta passzívabb.Azt mondja neki nics akkora igénye, olyan gyakori szeretkezésre mint nekem. Az kizárt hogy végig lenne valakije biztos nem.
2007. febr. 7. 14:27
Komolyan, tisztelet az olyan ferfiaknak, akikben van tartas, es vannak elveik. Vannak ilyenek, sokan, de megsem annyian, mint amennyien nok vagyunk. Az ilyet keresi minden no. En azt gondolom, hogy legalabb mi nok ne akarjunk egymasba rugni, ha mar a ferfiak ezt szeretik megtenni. Nalam volt olyan, hogy megcsalt a fazon, es elcsiptem a novel, szovaltasba kerultunk, a lany mondta hogy menjunk csak mi ketten valahova inni egyet es megbeszelni az egeszet, a lannyal szinte osszebaratkoztunk, kidumaltuk a pasit az agytol kezdve oda vissza, es elkonyveltuk, hogy nem tudtunk egymasrol. Egyikunknek sem kellett tovabb, de szoltunk egymasnak, mikor melyikunknel pitizik hogy visszafogadja. Azota hiszem, hogy legalabb noknek ossze kellene tartanunk, mert az ilyen goreny alakoktol nincs menekves.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook