Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Titkos sms a párod telcsijében fórum

Titkos sms a párod telcsijében (beszélgetős fórum)


104. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 99. - Shally)
2007. febr. 7. 14:20
Tapasztalatbol mondom, ha egy ferfi elutasit egy not az agyban, hosszabb idon at, annak valami no van a hattereben. Viszont ez az en tapasztalatom, nem szabad altalanositani. Ha a parod nem oszinte, ugy erzed valami nagyon nincs rendben, muszaj nyomozni. Konnyu azt mondani, dobd ki, ha szereted. Eloszor talan gyozodj meg rola, hogy valoban az van, amit erzel.
103. Shally (válaszként erre: 98. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 7. 14:18

Nagyon igazad van!

Én már csak a női szolidalitásból se lennék családos embernek (vagy olyasvalakinek akinek barátnője van)a szeretője. Elítélem azokat akik más kapcsolatába, családi életébe kavarnak bele. Ez undorító!

102. szil123 (válaszként erre: 101. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 7. 14:15
ott az igazság))))
2007. febr. 7. 14:14
Mert egy nonek tobb eszenek kellene lennie, de egy ferfitol mit varunk :))) (bocsi)
100. reni79 (válaszként erre: 71. - 575e11e2d1)
2007. febr. 7. 14:12

Te mint pasi!Szerinted miért van az hogyha a nő ugyanezt megcsinálja akkor ő a legnagyobb K....?

Már bocs a megfogalmazásért!

99. Shally (válaszként erre: 71. - 575e11e2d1)
2007. febr. 7. 14:08
Talán végig csalt volna az öt év alatt??? Hmhm.. nem gondolom.
2007. febr. 7. 14:01
Szerintem ne mondja senki, hogy a csalodas felment barkit az alol, hogy egy csalados ember szeretoje. Akiben van erzes masokkal szemben, tudja hogy nem fog azon az oldalon allni soha. Nem fogja maganak megadni azt a megalaztatast, sem pedig egy no tarsanak. Nem hoznam magam olyan helyzetbe, hogy a pasi utana hazamenjen es a felesegevel aludjon, a masik novel szemben is undorito. En inkabb lemondok egy ferfirol, de nem szedem el meg egy erintes erejeig sem egy masik erzo embertol. Lehet ezert kovezni, de eletemben nem kellett olyan hapsi sem, akit lattam masik tarskapcsolatban. Nincs eleg ember a vilagon? Nem csak sajat magunkak tartozunk magyarazattal, hanem azert is, amit masnak okozunk. Masreszt mindenki visszakapja, amit okoz. Ha egy nonek viszket a laba kozott, arra sok megoldas van. Aki elvezi, hogy maset hasznalja, az megerdemli hogy visszakapja ugyanezt. Egy masik parja egy levetett gonc, kinek kell olyan? Ha nem futja notlen ferfire, az mas kerdes, akkor tukor ele kell allni, meg felelosseg nelkul is lehet talalni ferfit, aki csak azt akarja, mast nem. Aki szereto, az elvezi a sz@rkeverest, vagy hogy a masik nonek elveheti valamilyet, nem sorolnam egy szintre a megcsalt feleseggel, mert mindennek modja van. Regi szokasokat idezve megerdemelne, hogy jol becsipospaprikazzak ott ;)
97. 7130b15964 (válaszként erre: 95. - 4912cc9864)
2007. febr. 7. 14:00

Minek együtt maradni? Azért, ha tényleg őszintén a mélyére mennél dolgoknak, akkor a következőket találnád:

- sokan egyedül képtelenek felelősséget vállalni a gyerekek nevelésére

- mire felnőnek a gyerekek a megcsalt idősnek és esélytelennek érzi magát ahhoz, hogy új életet kezdjen

- nincs olyan munkája az egyik félnek, amiből meg tudna élni (hasonló színvonalon), nem is igazán érzi magát képesnek/esélyesnek, hogy jobb fizetéssel járó munkát meg tudjon szerezni

- a vagyon ketté osztva egyikőjüknek sem biztosítana normális színvonalat


És még sorolhatnám, hogy miért nem rohannak a bíróságra válni.

2007. febr. 7. 13:56

Na. Lépek mert vár az egyik legjobb ömv kút... Egész éjjel dolgozni kell:(


Holnap jövök, bár lehet ezt a topicot hagyom, nem borzolom senki idegszálait:)


Sajnálom ha valakit megbántottam volna a véleményemmel, de ami a szivemen az a számos is....



Sorry, sziasztok

2007. febr. 7. 13:53
löbb meg ellene beszélniük tán otthon a dolgokat, s ha az nem megy akkor minek egütt maradni?
94. szil123 (válaszként erre: 92. - 4912cc9864)
2007. febr. 7. 13:45

miért ha anya / apa szereti a 20. menetet is csak az otthoni nem bírja????

meg lesz kímélve az otthoni és másnap nem úgy megy dolgozni, mint akinek tisztasségesen alárúgtak volna)))))DDDDDDDDDDDD

2007. febr. 7. 13:43

ja és legyünk őszinték a szeretőknek nem CSAK rossz oldala van...

sok kapcsolat azért marad fent , mert anya vagy apa elmegy a szeretőjéhez , és ott kiengedi a gőzt vagy elveszi , amit otthon nam kap meg és otthon ezért tud mosolyogni és békés családba élni....

mert nézzük meg a másik oldalt :

van 2 gyerek , a szülők már nem kívánják egymást...ezért rúgják fel a családot, holott családként nagyon is jól funkciónálnak csak szeretőkként nem... ennek igyák meg a gyerekek a levét????

ez biztos, hogy olyan jó megoldás??????

2007. febr. 7. 13:41
De bolond vagy:)))))
2007. febr. 7. 13:39

ja és van egy jó mondás :

MEGCSALNI NEM LEHET A MÁSIKAT , CSAK MEGKIMÉLNI!)))))


na gondolom kapok a fejemre ezért??)))

2007. febr. 7. 13:25
Asra, olvasva a soraidat, igazad lehet, részben. Amit te leirtál a szeretőkről abba nem is gondoltam bele. Szerintem pont a legundoritobb fajtát sikerűlt az eszembe juttatnod (az apucival anyucival barátkozót) Akkor se lenne jogos a pépes cucc? szerinetd?
89. figarina (válaszként erre: 85. - Szil123)
2007. febr. 7. 13:18
Így van,Szil!Én-más okok miatt-évekig csináltam ezt a szembemosolygósdit egy sz@rkeverő nőismerősőmmel..szenzációs volt,egy idő után már átment a túloldalra,ha meglátott,és én jól kiélveztem minden percet,mikor láttam h szívesen elsüllyedne!!:)))
2007. febr. 7. 13:16
Felpezsdűlt az élet:)))
87. Asra
2007. febr. 7. 13:15

hm... szeretők. gondolom - meg láttam - azok közt is sokfélét. pl. aki úgy csinál, mint egy jóbarát, és "anyuval" is barátkozik, ha kell a gyerekekre is vigyáz, hogy "legyen egy szabad estétek"... miközben "apu" keféli.

sokfélék. megértem az indulatot irántuk. én is átéltem. de megéri ezekhez akár hozzá is érni? ... a világban végülis egyensúly van. mindenki megkapja ami jár neki.

egyébként a "szeretők"höz semmi köze a megcsaltnak. nem vele szövetkezett egy életre. ha gond van se vele kell megbeszélni ("mit is talált benned apu, mit bennem nem?") - hanem a "kedvessel". amig van mit megbeszélni és van szándék arra, hogy jobb legyen inkább ezzel kell törődni. nem a "rivális" (sztem soha sem az, csak más) péppéverésével.

bocs:)

2007. febr. 7. 13:15
hmmm. nekem nem jönne be:)))
85. szil123 (válaszként erre: 84. - 4912cc9864)
2007. febr. 7. 13:12

ordítani , örjöngeni mindenki tud))), de hoiggadt maradni csak kevesen és ezzel jobban fel lehet idegesíteni valakit, mintha leharapnád a fejét)))

probáld ki egyszer mükődik))))

pszichológia az egész)))

2007. febr. 7. 13:09
Ha meg higgadt tudtál maradni, akkor gratula,nekem biztos nem menni:)
83. 4912cc9864 (válaszként erre: 81. - Figarina)
2007. febr. 7. 13:09

Nem vagyok az a tipus, nekem az nagyon nem ferr dolog.


Én hiszem azt hogy sosem fogok a másik oldalon állni.annyira ismerem magam

2007. febr. 7. 13:08
Tereza, ezt senki nem mondta, de az a nő is annyit ér mint az a férfi.
81. figarina (válaszként erre: 78. - 4912cc9864)
2007. febr. 7. 13:07

Volt már rá példa...

És ne feledd,MÉG TE IS ÁLLHATSZ A MÁSIK OLDALON!!!

Még ha most azt is hiszed,h te aztán soha.....

80. 7130b15964 (válaszként erre: 77. - Szil123)
2007. febr. 7. 13:06
Ez egy kicsit kezd olyan színű lenni, mintha csak a férfiak csalnák a feleségeket és bezzeg fordítva sose történik ilyen...
2007. febr. 7. 13:04

Ja, hogy ebben a topicban nem lehet véleményt fejteni, ezt nem vágtam.


én nem rajta töltöttem ki, mert ha mindenki tud olvasni akkor látja, hogy kezdtem:


Ne sértődj meg azon amit most írok.

2007. febr. 7. 13:03

Én akkor is annál maradnék:)

De ez én vagyok:) Nem hazudom meg magam, s szerintem sokan igy viselkednének a helyembe, bár velem ez még nem fordult elő.


Te higgadt tudnál maradi, ha rajtakapnád őket?

77. szil123 (válaszként erre: 69. - 4912cc9864)
2007. febr. 7. 13:02

Szaabina , Zsanett32!


ezen kár összekapnotok!!!!!!

nem ér ennyit ez az egész...

és , ami a legfurább, hogy MINDKETTŐTÖKNEK IGAZA VAN!!!

szaabina , mint látom nem rég ment férjhez (gratula!!!) és az a jó, ha ő még így vélekedik és remélem ez jó sokáig így marad!!! csak így szabad egy házasságba belemenni, hogy még hiszünk a szépbe és a jóba, a hűségbe és az őszinteségbe....

Zsanett32 meg , akinek volt egy válása annak is igaza van,mert ő már csalódott , és tudja milyen aljasok tudnak lenni a ffiak...

attól hogy valamelyik nézettel nem tudtok/tud valaki egyetérteni azért ne harapjátok le egymás fejét...

és nem hiszem , hogy aki haragszik a szeretőkre annak meg minden dűhét zsanett32-n kellene kiélnie...

76. figarina (válaszként erre: 70. - 4912cc9864)
2007. febr. 7. 13:00

Szerintem nem megoldás a harmadikat is péppé verni!

Elegánsan és kimérten viselkedve sokkal rosszabb nekik!És az sem mellékes,h így a te méltóságod is megmarad!

75. 4912cc9864 (válaszként erre: 72. - 7130b15964)
2007. febr. 7. 12:59
S szerintem, ha tisztában van vele, hogy a férfinek felesége van, akkor ő is viselje a következményeket

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook