Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Titkos sms a párod telcsijében fórum

Titkos sms a párod telcsijében (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
194. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 193. - 437861a9e5)
2007. ápr. 21. 16:06

Sokat erhet az a pasi is :)

Szerintem ha nem tudna veled a felesege versenyezni, elhagyna ot gyerekestol, es rohanna hozzad, de neked fel sem tunik, hogy csak hasznal, es ha a felesege picit tobbet ad neki majd, mint szokott, mar azt sem fogja tudni, miert is akart par nappal elotte meg felhivni Teged. Nem erzed az atverest abban, amit irsz? Nem hagyna erted el a csaladjat, es feleseget. A gyerekei tartjak mellette? Ezt mondja? Egy ferfit nem lehet gyerekkel megfogni, ezt az okos nok tudjak. Ha a not nem szereti, a gyerek sem tartja mellette.

193. 437861a9e5 (válaszként erre: 183. - 0148b688d6)
2007. ápr. 21. 15:39
Nem értem miért kell le ribancozni a szeretőket...nem ők a hibásak,ha megadnátok a férjeteknek mindent akkor nem keresné máshol a boldogságot...a telós témáról meg annyit hogy a "pasim" mikor hívta a felesége velem volt,ott ültem mellette a kocsiban...de még ha sejti is a csaj hogy csalja a férjecskéje akkor se tud mit csinálni..egy 35 éves nő úgysem tud versenyezni egy fiatal szexi 20 éves csajjal,akiért megőrül a férje:-)
2007. ápr. 21. 15:32
Amúgy én is szeretője vagyok egy nős pasinak,7 éve házas és van 2 gyerek is.Igaz még csak 30 éves.De engem nem nagyon érdekel a felesége,ha őt nem érdekli akkor nekem se lesz lelkiismeretfurdolásom miatta.Azért csalja meg mert a felesége nem ad neki meg mindent az szex terén,én meg fiatal is vagyok,vad is imád velem lenni...szal minden feleségnek üzenem hogy legyen kicsit rámenősebb az ágyban és ne hanyagolja el magát külső terén és akkor talán nem fogják megcsalni...
191. 93a74b44ea (válaszként erre: 189. - Df1077de8f)
2007. ápr. 19. 14:01
Ez azért így gyanús lehetett. És nem is kérdeztél rá? (Én ebben az esetben sem nézném meg.)
190. 831ad879a7 (válaszként erre: 189. - Df1077de8f)
2007. ápr. 19. 13:35
És hogy tudtátok ezt elrendezni egymás közt?
2007. ápr. 19. 12:14
Én se néztem meg soha a telefonját,akkor se mikor sms-e jött és a wc-n írt rá választ.5 hónapon keresztül szeretője volt,ha egy ilyen sms-t én nézek meg már rég túl lennék rajta.Mert ez egy éve történt,de egy véletlen folytán most buktak le mikor már rég nincs közöttük semmi.
2007. ápr. 19. 12:07
Szerintem már ott baj van, ha a párod telefonjához egyáltalán hozzányúlsz. Én sosem tettem, és nem is tűrném el senkitől. És nem azért, mert titkos sms-ek vannak benne...
2007. ápr. 19. 11:43
Szerencsére nem olyan személyiség, de ha mégis előfordulna, oltári balhét csapnék! Elvégre a kapcsolatunk őszinteségen alapul, akkor ehhez tartsa magát a drágaság!
186. Cinka
2007. ápr. 1. 13:15
Az első férjem így bukott le,a szeretője üzenetét olvastam, na szét is mentünk, de most már nem bánom! Megismertem a férjemet, akivel a feltétlen és kölcsönös őszinteség, bizalom az alap az életünkben!
185. rocker
2007. márc. 31. 00:38
Soha nem neztem bele ferjem telefonjaba,nem olvastam el a neki cimzett leveleket,sms-eket,azert,mert en sem szeretem,ha beledugja az orrat az en telefonomba,habar semmi titkolnivalom sincs.Talan hulye tyuk vagyok?Amiket irtatok meggondolkodtattak.Belenezzek,ne nezzek?
184. H MAYA
2007. márc. 30. 21:50

Fő a bizalom ,de azért nyitott szemmel kell járni.

Soha senki nincs kibiztositva ,tehát bármikor bejöhet az a bizonyos harmadik a képbe.

2007. márc. 30. 20:38

Csannyit kívánok minden ilyen ribinek,hogy ők is egyszer kerüljenEk ilyen helyzetbe - vagyis,amikor 2 kicsi gyereke van, csalja meg a férje.

ÉDES A BOSSZÚ!!

2007. márc. 30. 20:35

Nagyon sz@r érzés. Ráadásul csak azért láttam meg,mert egyforma telcsink volt akkoriban és azt hittem nekem jött az sms.:(

Fehívtam a csajt, mondta,hogy csak 1x feküdt le a férjemmel! Mintha ez bármit változtatott volna a helyzeten. Hát ehhez már pofa kell!

2007. márc. 30. 15:14
Sajnos volt rá példa, csak akkor még nem tudtam h ki is az az illető:'(
180. andra
2007. febr. 14. 16:11
Szia ha jöttél:))
2007. febr. 14. 13:26
Sziasztok
178. cicumaci (válaszként erre: 174. - Jacimiklos)
2007. febr. 12. 22:26
te meg nagyon fiatal vagy,egy velemenyen vagyok Andraval,ha valakinek nincs titkolozni valoja,a felesge barmikor felelhet,es bele nezhet a telefonjaba.A megmutatassal,meg azt mutathatja meg neked,amit o akar:)Ha alapos gyanud lenne,biztos te is bele olvasnal az sms-k be. Es amint latom,neked is azt mondtak,ha megnezed,tobbett nem mutatjak meg. Mit titkolhatnak a ferjek?? amit nem szabad a felesegeknek tudni? az milyen parkapcsolat?
177. tinendo (válaszként erre: 168. - Andra)
2007. febr. 12. 22:24

Egyetértek.

Most játssza a jófiút...

Elcseszte!

176. tinendo (válaszként erre: 169. - Kif-lee)
2007. febr. 12. 22:23

Ezzel egyetértek!

Én is jártam már így!

175. cicumaci (válaszként erre: 173. - Andra)
2007. febr. 12. 22:16

Probald feldolgozni minel hamarabb,jar baratnokhoz,csinalj elfoglaltsagot magadnak.

Es szedd ossze magad mihamarabb.Lesznek meg szep napjaid is.Hidd el!!Minden hazban van egy kereszt,de nincs mindehol kirakva!

2007. febr. 12. 22:07
sohya nem neznem meg a parom sms eit,azt mondta h a megneznem egyszeris tobbet nem mutatna meg.igy h nem nezegetem akarmikor megmutatja
173. andra
2007. febr. 12. 22:04

De jobb ha nem tépem fel a régi sebeket,az mindig rossz:(( a jó isten tudja mi lesz ezután:)

Jó éjt nektek.

172. andra (válaszként erre: 171. - Kif-lee)
2007. febr. 12. 21:58
Akárhogy is megbántot,soha nem volt olyan,hogy nem kapot vacsorát.De egyet megkérdeznék,ha a ti férjetek elfelejtené a 25 éves házasság évfordulot,mit szolnátok hozza? nem hogy virágot hozzon,bár még otthon se volt.Akkor volt,hogy más városban dolgozot.Nem tartotta fontosnak,ezt az ünnepet:(((
171. Kif-lee
2007. febr. 12. 21:51

Biztos eszébe jutott,hogy így nem kap vacsorát!:)

Komolyan szólva én ilyenkor arra gondolnék,hogy ennyire nem veszi figyelembe az érzéseidet.Gondolja míg tűröd nyugodtan csinálhatja.

170. andra
2007. febr. 12. 21:47
Ti hogy fognátok fel az olyan dolgot,egyik percben a szivedbe tipor kegyetlenül,épp hogy nem tőrli fel a földet veled,és rá félórára,meg őlelget és simogat,puszilgat,mintha semmi se történt volna? na nálam ilyen is volt:(((
169. Kif-lee (válaszként erre: 161. - Oorlog)
2007. febr. 12. 21:45
Kedves Oorlog!Évekig eszembe se jutott,hogy kutakodjak a férjem holmijában.Aztán jött egy érzés,hogy kutakodjam.Nem volt véletlen,hogy hamar találtam is valamit.
168. andra
2007. febr. 12. 21:44
Mi miatt változott meg? Mert attol fél ott hagyom,megmondtam neki,felölem azt csinálhat amit akar,mert nem érdekel.Mindene meg volt,mindig ki volt szolgálva,nekem még egy gyufaszálat se mozditott,a kávéját az ágyba is bevittem neki,épp hogy a zokniját nem vasaltam ki,tisztán ,elegánsan járatam.Akkor ment el és jött haza mikor akart,soha nem volt szabad kérdőre vonjam,mert akkor baj volt.Jobban meg kellett volna becsüljön,de most megfordult a világ.A lányaim miatt türtem neki,és a család miatt,nem akartam szét menjen,de azt szokták mondani: Ki amit keres azt megkapja! Ő fözte,egye is meg.Azt hiszi,ha most megjátszodja a buslakodó embert,megy valamire? Akkor kellett volna gondoljan erre,mikor a másikkal élt ,és egyidöben velem is:(((. Ha nem lett volna komoly gyanum,nem néztem volna meg a telcsijét,ami kevés mondva,mert véletlenül akadt a kezembe,soha nem volt szabad hozza nyuljak,csak ha ki volt kapcsolva. Ha valaki becsületes,nem dugdossa a [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]pink[{[{[/A]}]}]odot,és akármikor belenézhet a felesége a telcsijében.Szerintem.
167. tinendo (válaszként erre: 160. - Andra)
2007. febr. 12. 21:19

Érdekes dolog, amit írtál.

Mi miatt változott volna meg?

Én azt tanácsolom, hogy várjál pár napot, milyen lesz a viselkedése a férjednek.

Amúgy gratula a sikeres megvalósításhoz. :))

166. mandella (válaszként erre: 164. - Win)
2007. febr. 12. 16:43
Nem vagyok benne biztos, hogy így intézi, ezzel a módszerrel, de nagyon valószínű. Abból gondolom, hogy két én két telefonszámát ismerem (vagyis kettő van elmentve az én telefonomba), az egyik a céges mobilja, és márpedig az erotikus sms-eket nekem azon a számon küldte, meg mindent azon intézett velem. És a másikon csak egyetlenegyszer hívott, akkor is az én munkahelyi, vezetékes telefonomat, tehát nem a mobilomon! Plusz még van egy telefonszáma, ami az iwiwe adatlapján szerepel. Szóval az a kettő valójában már három... szemét dolog valóban.
165. szil123 (válaszként erre: 164. - Win)
2007. febr. 12. 15:50

régi trükk, sajna...

az asszony meg nem is sejti(((

❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook