Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Titeket nem zavar a Family Frost hangos zenéje? Mit lehet tenni? fórum

Titeket nem zavar a Family Frost hangos zenéje? Mit lehet tenni? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
18. SDitti
2008. máj. 21. 12:52
Felénk múlt hét óta házitejet szállító autó jár. Na, az is "MÚ-gat" rendesen. (Ötvenezres város.)
2008. máj. 21. 12:51
Ja és még a dudáról annyit, hogy a KRESZen megtanítják, hogy balesetmegelőzésre szolgál, nem a csajok után dudálni és agyba főbe nyomni, ha valaki esetleg bakizik vezetés közben! Biztos ő is rájött már és csak még rosszabb neki, ha jól rádudálnak! Ez is sokkal jobban zavar, mint a Family, hogy fél órát nyomják a dudát sokszor alapos ok nélkül!
16. Manon
2008. máj. 21. 12:50

Szisztok! Lehet szólni kéne neki, hogy ne játsza le az egész zenét. A mi utcánkban is jár szombaton déltuán. De megáll lead egy kevés zenét, de tényleg keveset, nem tudál, vár és tovább áll, odébb megint megáll kicsi zene, vár, odébb áll. Szerintem szólni kéne, hogy diszkrétebben, mert sok helyen pici gyerek alszik.

Manon

2008. máj. 21. 12:49
Szerintem az is rémesen hangos, mikor egy őrült vagány motoros nyomja neki, mint egy nem normális, ugyanez igaz az autókra is, pláne, ha gyorsulgatni van kedvük, vagy csak épp egy vasárnapi napon 3 majomnak van kedve padlógázzal elindulni. Vagy, ha a panelban lakók szomszédja vasárnap érez kedvet a lakásfelújításhoz, vagy akármi más, sokkal rémesebb ilyen tömény mennyiségben, mint 2 rövidke dallam! A Family Frost nem nyomja 10x megállás után, zenél 1- et, 2- t és elmegy!
14. ritamoto (válaszként erre: 10. - Adry72)
2008. máj. 21. 12:43
Ez egy elég önző vélemény volt.Csendháborításnak hívják, ha mások nyugalmát zavarja.Te se nyomhatod a dudát az utcán ok nélkül büntetlenül.Mi reptér közelében lakunk, de az sem olyan hangos mint ez.Más módon is lehetne velük tartani a kapcsolatot, annak aki akar tőlük vásárolni.Aki nem kíváncsi rájuk azokat miért zaklatja?
13. Wickucy (válaszként erre: 10. - Adry72)
2008. máj. 21. 12:41

Tök igazad van! Szerintem is! Amúgy sem rémes, szerintem kedves hang!

Szóóólj anyádnak hozzzoon pééénzt! :)

12. Adry72
2008. máj. 21. 12:39

Én is kutyás vagyok,és nagyon szeretem az állatokat,de hiába jó a gazdi,ha nyüszögős a kutya.

Ha a gyerekünk hisztis még nem biztos,hogy rossz szülők vagyunk.

11. mh07 (válaszként erre: 9. - Szanád)
2008. máj. 21. 12:37
A probléma nem az állatokkal van, hanem a gazdájukkal!
10. Adry72
2008. máj. 21. 12:37

Engem nem zavar!Szerintem jó,hogy ilyen hangosan zenél,mert legalább meghallom messziről mikor közeledik.

Egyébként meg akik ellene vannak azok is zenélnének,ha abból élnének!!!Okos volt aki kitalálta!Felkelti az emberek figyelmét.

2008. máj. 21. 12:35

engem inkább a sok hülye kutya ,főleg a szomszédé, idegesít

általában reggeltől estig nyüszög...a F.F nem zavar...

8. mh07
2008. máj. 21. 12:35
Nagyon is zavar. Beáll a kapuba és ott nyomja a dudát. Autóval se ki, se be. Vasárnap délutáni siesta alatt. Igaz még senki nem vásárolt tőlük, de azért jönnek és dudálnak!
2008. máj. 21. 12:33
A kutyáknak a száját beragasztani, hogy ne vonyítsanak:DDDDDDDDD
6. edek
2008. máj. 21. 12:32
Nálunk pénteken jár,ebéd után....és itt trallalázik az ablak alatt. :o( Utálom!MIndig felébred a kisfiam.Gondoltam rá,nem teszem le addig aludni,amíg el nem megy,de nagyon kiszámíthatatlan,hogy mikorra ér ide.Egyet teszek:nem vásárolok semmit tőle!
2008. máj. 21. 12:32
Nem zavar,igaz ritkán vásárolok tőlük,de felőlem zenélhet..nem tart az sokáig ....kicsi gyerekem már nincs hogy felébressze.
2008. máj. 21. 12:28
Nálunk folyton vasárnap jár a déli órákban, amikor a kisfiam elalszik és minden alkalommal felriad rá, annyira hangos.
2008. máj. 21. 12:28
Engem nem zavar, sőt kérem is, amikor az utcánk felé jönnek, hogy zenéljenek, mivel szoktam tőlük vásárolni.
2008. máj. 21. 12:27
Fújd tele ragasztóval a hangszóróját :)). Semmit sem tudsz tenni, kivéve ha éjszaka hangoskodik.
2008. máj. 21. 12:26
Titeket nem zavar a Family Frost hangos zenéje? Mit lehet tenni?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook