Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Titeket nem zavar a Family Frost hangos zenéje? Mit lehet tenni? fórum

Titeket nem zavar a Family Frost hangos zenéje? Mit lehet tenni? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
48. 497f15547f (válaszként erre: 40. - 497f15547f)
2008. máj. 22. 08:21

igen, csak erre riad fel...de nem akkor amikor már mondjuk alszik negyed órája, akkor már mindegy. Azzal az 1-2 nyomi pillanattal van a gond amikor határon van a gyerek.


Az meg akinek nincsen gyereke ne ossza már az észt, ha egy mód van rá. Köszi. :P

2008. máj. 22. 06:09
Meg sem hallom.A hülye szomszéd ha itthon van egész nap szereli a teherautóját,hogy zeng az egész környék,vagy a rakodó gépe megy,mert az utcáról árulja a sódert,meg a homokot.Igaz,hogy engedélye sincs rá,meg nem is szabad.Engem az zavar a legjobban,amikor nyáron este 9-kor azért üvölt idebent a tv,mert annyira hangosak a gépei,hogy nem halljuk.Meg amikor vasárnap reggel hatkor már beinditja öket,és erre ébredek.
2008. máj. 22. 04:51

Néha igen. A szomszédom minden egyes alkalommal vásárol amikor jön a kocsi. Természetesen amikor megáll előttünk és továbbra is nyomja a "zenét" akkor kész vagyok. Erre még jön a konkurencia, egy kis háromkerekű fagyis kocsi személyében is, szintén trillázva.

Valahol megértem őket, hiszen csak a munkájukat végzik, ha nem lenne más lehetőség talán én is bevállalnám. Zene ide vagy oda!

45. Adry72
2008. máj. 22. 01:21
Ja és még annyi,hogy az ha egy gyerek a FF zenéjére felébred sajnos a szülő hülyesége.Nekem sajnos még nincs gyerekem,de minden normálisabb barátnőm gyereke rádió mellett alszik napközben.Aki kérem néma csendben való alváshoz szoktatja csemetéjét ne csodálkozzon,hogy a légyfingtól is felriad a gyermek.
44. Adry72 (válaszként erre: 14. - Ritamoto)
2008. máj. 22. 01:16

Mitől lenne önző a véleményem???

A csendháborítás nem itt kezdődik szerintem.

Milyen más módra gondoltál??Pl?

Amúgy engem speckó sokkal jobban zavar amikor a szomszéd kisfiú egész délután ordít.Vagy légkalapáccsal verik az utat a házunk mellett két hete.Vagy a sok tahó is idegesít a buszon.Meg az a sok ember akiben a tolerancia halvány szikrája sem maradt.Van annyi minden ami zavaró lehet,de együtt kell élni vele.

2008. máj. 22. 00:02
Engem nem zavart,de a kutyám az vonyitott :)
42. Wickucy (válaszként erre: 40. - 497f15547f)
2008. máj. 21. 23:56
tényleg bocsi, de más hangra nem riadhat fel? akármi másra? akár ennyi erővel tüsszentésre! biztos én lakom rossz helyen, de én még sosem hallottam ezt másoknál sem őrítően hangosnak, hogy ez megkülönböztetendő legyen bármi más hangforrástól.
41. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 39. - Szanád)
2008. máj. 21. 22:46
Órákig tart....... Hol laksz, a Hyde park mellett?? :DDD
40. 497f15547f (válaszként erre: 35. - Ritamoto)
2008. máj. 21. 22:44

ja, én is azt hittem,hogy nem tehetik meg... itt a környéken szinte csak ők vásárolnak tőlük. Aztán lehet,hogy vesz 1 doboz fagyit vagy mit tudom én. Még a kezdetekkor vettünk tőlük valamit :-/ de nem volt jó, így nem is szoktunk rá. Hiába jön házhoz.


Na, a többiek is írták.. azzal van a baj (nálunk), hogyha küzdesz te is meg a baba is az elalvással, nagy nehezen sikerül,pont bealszik, erre felriad a hangra.

39. szanád (válaszként erre: 34. - Ritamoto)
2008. máj. 21. 15:27
pont ez a baj ,hogy monoton és órákig tart a fűnyírás...egyeseknél
2008. máj. 21. 15:17
engem nem!!!én csipázom:))
2008. máj. 21. 15:16
Ez akkor is butaság! 1000 másik hangos dolog van! Szegény Familysek! :) Különben is a munkáját végzi, tehet ő róla, meg kell nyomni, hát meg kell nyomni! És az ellenőrök? Őket is meg kéne kérni, hogy inkább szálljanak le a buszról! Az ő munkájuk sokkal idegesítőbb! :):):)
2008. máj. 21. 14:15
Nem csak engem zavar, hanem a kutyát is, úgy nyűszít tőle, mintha nyúznák!
2008. máj. 21. 14:11

Amúgy tőlünk 2 percre van a Tesco, meg vagy 3 bolt-mindenkinek elérhető.A kisnyugdíjasok meg nem hiszem, hogy annyira megtehetik hogy tőlük vásároljanak.

Sajnos a Family Frost az Önkormányzatnak egy bevételi forrás (közterület használati díjat fizetnek ), de az itt élőket semki se kérdezte meg, hogy nem zavarja e őket.

2008. máj. 21. 13:24
Engem semmi más nem zavar, sem a fűnyíró -mert az viszonylag monoton, búgó hang, sem az autók fékezése, sem a madárcsicsergés, napsütés- hiszem ezért költöztem falura, sem a szomszéd kutya ugatása, és jó az idegrendeszerem is hál'Istennek, és a kisbaba is nyugodtan szuszogna az ágyában, ha egy fülsiketítő hang fel nem riasztná rendszeresen álmából.
33. Laryan
2008. máj. 21. 13:18

Mit lehetne tenni,semmit.

El kell tűrni ezt is mint sok mindent.Hamar elmegy.

32. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 30. - Szanád)
2008. máj. 21. 13:14

Igaz!!!!!!!! Józsibácsi kapcsolja ki a nagyothalló készüléket. A többiek kapnak egy-egy doboz füldugót.


A többiek pedig tényleg jöhetnek és szabadidejükben "lerághatják" a füvet, akkor majd nem zajongunk :)))

2008. máj. 21. 13:14

Ja, jó ez kis közvélemény kutatás...a szomszédok és akikkel eddig beszéltem erről, mindenkit zavar! :-P

Hozzáteszem, hogy nem zavar ha a szomszéd füvet nyír, a motor, a kutya (lift nincs), a fűrész és még sorolhatnám, ebből már régen kinőttem :P meg a jégkrémből is!

30. szanád (válaszként erre: 29. - 3e0ba54fb8)
2008. máj. 21. 13:11
max eltűröm , és jó hangosra feltesszük a zenét :)))
29. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 19. - Szanád)
2008. máj. 21. 13:10

Szólj, ha megtalálod erre a megoldást :). Hétköznap délelőtt alszanak a gyerekek a szomszédban, délután Józsibácsi szunyókálna ebéd után egy kicsit. Hétvégén mindenki otthon van és pihenni szeretne. De a fű csak nő és nő, valamikor muszáj levágni. De mindig van valaki, akit éppen akkor zavar.

Azt hiszem, kiírok egy pályázatot, hogy a fűnyíró a garázsban, mindenki jöhet füvet nyírni akkor, amikor neki a legalkalmasabb :)))


De tényleg, hogy lehet ebben a kérdésben konszenzusra jutni?

2008. máj. 21. 13:10

Engem nem hogy nem zavar,hanem egyenesen tetszik is a hangja,erre a gyerekek "dudálós autónak" hívják,és ott tolonganak nyáron a csokik miatt.

Nekem bejön.

2008. máj. 21. 13:09

Jelentem minket qrvára zavar! Aztán az első gyereknél mindig akkor jött amikor letettem aludni a picit. Aztán a páromnak elege lett és lement szólni, hogyha 1 mód van rá,akkor a ház előtt ne nyomja ezerrel. Fel is írta a muksó, nem is dudált (egy darabig), aztán megint. Erre a párom megint lement és szólt. Kiderült, hogy muksónként kell szólni, mert rohadtul nem adják át egymásnak az infókat.

Mondjuk itt a környéken sok az idős ember, aki nem tud autóba pattanni és bevásárolni, leginkább ők vásárolgatnak.

2008. máj. 21. 13:08

szerintem ooolyan ,de ooolyan jo az a kis zene :DD tisztara a regi idokre emlekeztet,meg nyugodt vasarnaoi delutanokra.es tenyleg azt nyomja,h ssszooolllj anyaaadnak hozzzoon ppenzt!! akit ez zavar,azt valoszinu ,h minden mas is...a kutya a szomszed, a funyiras, a lift,a fek, a motor vagy barmi amit o nem ,de a masik meg epp akkor es nagyon is csinal..de az ilyennek ajanlom az andaxint zsakszamra!

vagy esetleg,h probaljon meg nem mindig bosszankodasra valo okokat keresgelni.mert sut a nap ,itt a nyar,csicseregnek a masdarak, es ha meg pici baba is van,aki egeszseges es jollakottan szuszog az agyaban akkor konyorgom mi kellhet meg a boldogsaghoz??talan egy ki sjegkrem??:)))

25. e71af41436 (válaszként erre: 23. - Ritamoto)
2008. máj. 21. 13:03
szerintem ha tanyára költözöl ott tuti nem lesz ilyen problémád :DDDDD
2008. máj. 21. 13:02
Nem, mert nem nyomja egyfolytában. Nálunk hétvégén jár erre este 6-8 óra között. Nem bánom, hogy zenél legalább már messziről halljuk, és mire a házunkhoz ér ki tudunk menni a kapuhoz. Szerintem vannak más dolgok is amik ennél sokkal idegesítőbbek (pl. amikor más a motorját bőgeti, és még élvezi is).
2008. máj. 21. 13:00

Engem se zavart a Family, amíg nem volt gyerekem.

De most már tudom, hogy milyen egy álmából felriadó nyűgös gyerekkel egy délutánt végigkínlódni.A szomszédban is kicsi gyerek van-ők már többször is szóltak, de semmi eredménye nem volt.

Én is városban laktam, szirénázó mentők, folyton kalapáló, fúró szomszédok mellett, végre van egy saját házam, de ott se lehet nyugtom.

2008. máj. 21. 12:58

Anno rendesen, mint a Messiast vartak az idos nenik az utcan... ugyhogy ez a megoldas, varni kell, venni valamit :)

(volt egy csokikremmel toltott sutijuk, na az finom volt :P )

21. szanád (válaszként erre: 20. - E71af41436)
2008. máj. 21. 12:57
már csúzlit beszereztem :)))
2008. máj. 21. 12:56
ez valami borzalom lehet.szerintem szerezz egy kalasnyikovot és lődd ki...
19. szanád (válaszként erre: 9. - Szanád)
2008. máj. 21. 12:53
ja meg még az is zavar baromira hogy a szomszédoknak általában szombat-vasárnap ebéd után jut eszükbe füvet vágni,elkezdi 1 óra körül és 4-5-ig abba sem hagyja....a tököm tele van már velük :))
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook