Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te hol és hogyan ismerkedtél meg a pároddal? fórum

Te hol és hogyan ismerkedtél meg a pároddal? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. jan. 15. 15:29
egy budapesti szórakozóhelyen(pedig egyikőnk sem jár gyakran ilyen helyre)az hozott össze minket,hogy egyikőnk sem érezte túl jól magát azon a helyen,így nekiálltunk beszélgetni
2009. jan. 15. 15:15
Balatonon dolgoztam nyáron egy étteremben.OTT!Ennek 6 és fél éve.
2008. nov. 19. 15:12
hihi, egy kocsmában...elég gáz mi??de 5éve tart...
2008. nov. 19. 14:49
Baráti társaságban ismerkedtünk meg, később felhívtam, hogy találkoztunk ismét. A sors néha elszakított minket, de néhány évvel később összeházasodtunk.
2008. nov. 19. 14:30

21 éves voltam mikor elhatároztam hogy mától minden hétvégén megyek buliba, hát az a hétvége volt az első meg az utolsó is mert hosszehozott mindket a sors

a bulizésból meg nem lett semmi, DE CSÖPPET SEM BÁNOM

2008. nov. 16. 19:01
Uszodában, 15 éve.
2008. nov. 16. 18:55
Interneten egy társkereső oldalon. " hónapig csak leveleztünk, telefonon beszélgettünk. Házasság lett belőle, és most várjuk a második babánkat.
2008. okt. 15. 15:31
Egy srác nagyon udvarolt nekem, de már az elején közöltem vele,hogy köztünk csak barátság lehet. De ezek után is jártunk együtt szórakozni, csavarogni, ő mutatott be a legjobb barátjának, aki ma már a vőlegényem. :-)
328. ALLICS
2008. okt. 15. 15:28
Egy szórakozóhelyen,elkérte a telefonszámomat, felhívott másnap és találkoztunk.
2008. okt. 15. 15:06
Internet, társkeresö oldal
326. kandi
2008. okt. 15. 12:27
szakközépiskola, kollégium
325. 9df60c3431 (válaszként erre: 311. - E178e93bc0)
2008. okt. 15. 12:23
Nahát, hogy Te is zala megyei vagy :)
2008. okt. 5. 15:45
Egy társkereső oldalon ismerkedtünk meg, pedig nem is úgy indult a dolog h szerettünk volna vmit a másiktól..aztán az első találkozáskor minden megváltozott :) 9 hónapja vagyunk 1ütt!
2008. okt. 5. 15:28
Munkahelyemen! Ő volt a külsős rendszergazda és éppen az új hálózatot üzemelte be. Ennek már sok éve....
2008. okt. 5. 14:11
Egy discoban ismertem meg október 26.-án.Ennek már lassan 12 éve.
2008. okt. 5. 14:03

Sziasztok!

Én a munkahelyemen ismertem meg Őt. Még új voltam, az első napom. Belépett reggel az ajtón,megpillantottam és elmerültem hihetetlen fekete szemeiben. Azonnal remegett kezem-lábam. Természetesen a kollegáim azonnal őt kérték meg, hogy "tanítgasson". (fú de jót tettek velem) :-)

2008. okt. 5. 13:06
Egy szórakozóhelyen ismerkedtünk meg. Ha nincs az a közös ismerősünk nem lennénk együtt majdnem 3éve.:)
2008. szept. 30. 04:32

És még azt mondják hogy a társkereső oldalak mind hülyeségek!!

És lám sokan onnét ismerkednek!!

Szerintem is jó dolog!!

318. ariette
2008. szept. 29. 21:12
Én egy tantrarandin találkoztam álmaim pasijával! hihetetlen, de szavak nélkül ismerkedtünk, ilyet még sosem éltem át, amolyan első érzésre szerelem volt.
2008. szept. 29. 20:58
Az interneten kezdtunk eloszor levelezni, majd chat, telefon, talalkoztunk, es most itt vagyok vele Cipruson...
2008. szept. 29. 20:52
Soroksári Tescoban:)
2008. szept. 27. 20:08
Én az egyetemen találkoztam vele először, mikor is felvettek, Ő pedig tanított. Közelebbről egy teázóban kezdtünk megismerkedni, egy évvel később. :-) És egy éve már lassan együtt vagyunk. :-)
2008. szept. 25. 06:52
Sziasztok.Mi a Tv2 smsoldalán ismerkedtünk meg.Én már régóta írogattam fel oda de soha nem társkeresés miatt hanem sok ismerős volt fent.Aztán megláttam egy "hirdetést" amiben a srác barátnőt keresett és valami megfogott az írásában.leírtam a telefonszámát és írtam neki smst.Jó két hétig smst váltottunk csak és 2005.02.14-én láttuk egymást először.Szerelem volt első látásra.2007-ben házasodtunk össze és decemberben született meg a fiunk.
313. 82289e3eb4 (válaszként erre: 303. - RLindi)
2008. szept. 25. 00:01

áááá,dehogy!!!!


azóta van külön bejáratú saját házisárkányom:))

de komolyan...360 fokos fordulatot vett a dolog,de nem fakadok sirva...

2008. szept. 23. 10:33
Vonaton .
2008. szept. 23. 10:31

Jómagam Zala megyében élek, annak is a nyugati oldalán. A párom békéscsabai, de Szegeden dolgozott, amikor találkoztunk. 2005 márciusában elhagyott a feleségem és sajnos nagyon ronda "volt" a válásunk, ugyanis szinte alig látom a kisemberemet anyukája buta bosszújának köszönhetően. Tehát nem volt kedvem igazából senkihez sem, de a sors másképp gondolta.

Tavaly elvették a jogsimat novemberben, erre én bánatomban felszálltam az első pesti vonatra, hogy távol legyek a kisvárosomtól és kellőképp "gallyra" vágjam magam. Nyugati pályaudvaron voltam (már eléggé részegen), s úgy döntöttem, hogy odamegyek, ahova az első induló vonat... Szegeden kötöttem ki. Szegeden, abban a csodásan szép városban, ahol gyerekkoromban voltam utoljára. Mindenesetre ott is folytattam a "moslék az élet"érzést nagymennyiségű alkohollal elfojtani. Már igencsak hajnalodott, amikor egy kajálda előtt kötöttem ki. Mögöttem állt Ő a sorban és hamburgert majszolt. Hátrafordultam és kértem, hogy ne egyen előttem (mögöttem), mert nagyon éhes vagyok. Ennyiben kimerült a beszélgetés… Aztán amikor végre a pulthoz értem, kellőképpen kiakasztottam a büfés nénit, révén, nem bírtam érthetően beszélni és azért is zúgolódtam, hogy nincs alkohol. A NŐ még mindig mögöttem állt és látva a néni és a sorban álló emberek zúgolódását, spontán vállalta a tolmács szerepét. Ezt én nagyon díjaztam, olyannyira, hogy nem engedtem kifizetni a magának rendelt sült krupliját. Aztán utána próbáltam az immáron háromfős lánybrigáddal beszélgetni, de csak én erőlködtem, ők csak nevettek rajtam és ostobábbnál ostobább kérdésekkel bombáztak-mint utólag kiderült, szívatásból. Akkor lett egy fokkal komolyabb a beszélgetés, amikor Lilla barátnője vigyorogva rám néz, és a következőt mondja: figyelj már, biztos zalai vagy, nemde?? Magyarul beszélek én is, ráadásul semmiféle hetési akcentusom nincs, ezért hát a ruhámon néztem végig első döbbenetemre, de semmi zalai különbséget nem találtam a sorban lévő férfiak és az én öltözékem közt. Aztán amikor kérdeztem, hogy honnan tudja, akkor lett igazán derű a rögtönzött kis csapatunkon, ugyanis kiderült, hogy ők egy buliból érkeznek, amelyet Lilla tiszteletére rendeztek, ugyanis Zalaegerszegre költözik az új munkahelye végett. Mindenesetre azután valahogyan ők elillantak, de én a távolban kiszúrtam őket és ha nem is teljesen egyenesen, de utánuk rohantam:-) Aztán másnap egy névvel a telefonomban felvettem vele a kapcsolatot iwiw segítségével és ha lassan is, de a sok-sok levelezésből találka lett, aztán köszönjük jól vagyunk...

310. kitta73
2008. szept. 23. 09:32
Barátnőmmel akartuk össze hozni,nekik nem jött össze,nekünk igen:-)))
309. tinendo (válaszként erre: 308. - Humor Helga)
2008. szept. 23. 09:24
:DD
2008. szept. 22. 14:26
itt:DDD
2008. szept. 22. 14:26
kocsmában
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook