Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te hol és hogyan ismerkedtél meg a pároddal? fórum

Te hol és hogyan ismerkedtél meg a pároddal? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
246. Emosz
2008. jan. 24. 19:00

EGy varrodában. Épp könyvelőt keresett. 1 évig dolgoztam neki. Tisztességesen megfizette a munkámat. Nekem meg sem fordult a fejemben, hogy egyszer a párom lesz. A barátnőm tett néhány megjegyzést ezzel kapcsolatban, de én hallani sem akartam róla. Talán azt is mondtam, hogy akkor sem kellene, ha az egyetlen hapi lenne a világon.

Már 2 éve együtt élünk. :P

2007. dec. 3. 21:36

Mi is discoban ismerkedtük meg, 1997-ben. Odajött hozzám, és elkezdett bámulni, nyomult, hogy menjek vele táncolni. Először nem igazán tetszett a dolog, de végül beadtam a derekam. Táncikáltunk, aztán kimentünk beszélgetni. Hazaindulás előtt elkérte a számomat, én gyorsan elhadartam neki - gondolva, hogy úgysem jegyzi meg - de persze nem így történt, másnap este csörgött a telefonom, Ő hívott. :)

A további néhány hétben minden este felhívott, mert nyaralni mentek a barátaival, így találkozni nem tudtunk. Amikor hazajöttek, első dolga volt randizni hívni. Nagyon jó kis találka volt. Ezután már minden ment simán.

Akkor este, amikor megismertem, meg sem fordult a fejemben, hogy Ő lesz a férjem. Nem bánom, hogy végül az lett. :)

2007. dec. 3. 21:24
Szerintem miénk a leggazdaságosabb kapcsolat!Én diák vagyok,és a Tescoba jártam dolgozni mindig az édesség osztályon dolgoztam diáként:-)Egyik este megláttam,és valamit éreztem!azt,h nekem ő kell:-)aztán megszólitottam kosarazol?mivel én 178 cm vagyok és sokszor kérdezik:-)Ő meg 197 cm magas vissza szólt,hogy nem aztán én kis hős mentem hozzá az első szünetbe és kérdeztem cigizel?mire ő nem nah akkor már sok volt és azt mondtam ok aztán következő szünetbe már ő kérdezte meg,h megyek e vele kajálni onnantól kezdve mindig együtt voltunk ,és azóta is!Szép kis tesco gazdaságos kapcsolat maradt!:-)))))))
2007. nov. 26. 13:15
Mi discóban ismerkedtünk meg,nagyon sok szemezős este után.Hónapok teltek el,mire nagy nehezen odajött hozzám és felkért táncolni:)Az esküvői dvd-nkre is felkerült ez a szám:)Szolnoki P.-Auth Cs.-Féltelek.Aztán a lassú után kihívott beszélgetni.Persze fülig érő szájjal mentem utánna.A többi meg jött magától.4 év után eljegyeztük egymást,a 7.évben összeházasodtunk.Most pedig az első kisbabánkat várjuk:)
2007. nov. 26. 12:56
Londonban...
241. allonsy
2007. nov. 26. 12:56
egy közös ismerősünkön keresztül az albérletükben
2007. nov. 26. 12:56

egy nagyon sznob helyen

Mindketten akkor jartunk ott eloszor. Es utoljara.

Mar indultam mashova, amikor leszolitott.

2007. nov. 26. 12:55

egy nagyon sznob helyen

Mindketten akkor jartunk ott eloszor. Es utoljara

2007. nov. 26. 12:38
első látásra szerelem!!!apukámmal kollégák voltak,aztán járt hozzánk kávézni a kis édes:))és akkor mint egy villám csapás...tudtam hogy ő az igazi..és még mindíg nagyon szeretem
2007. nov. 26. 12:31
2000 majálisán az erdőben.Nagyon magányos voltam, ő meg egyszer csak odaült mellém.Én meg viszonzásul feleségül mentem hozzá és szültem 2babát.
236. lexi018
2007. nov. 23. 21:11
én a neten,és másfél hónapot vártam a találkozóra..összejött..azóta is együtt vagyunk!!!szeretem!!! (L)
235. Sylva (válaszként erre: 233. - Hajnalok)
2007. nov. 23. 20:54
Mi is így kerültünk össze, csak mi 13 éve és 10 éves házasok leszünk.
2007. nov. 23. 20:48
Az utcan- hat ez nem valami sikkes, de nem kell rosszra gondolni. :)
2007. nov. 23. 20:41
Buliban anno 22 éve elszeretett az akkori fiúmtól, és én hagytam hogy elszeressen,20 éve vagyunk házasok.
232. Tabipoczak (válaszként erre: 226. - Csillllag)
2007. nov. 23. 20:29

Volt egy "barátnőm", az ő párja volt akkor, de a lány folyamatosan csalta őt, ezért szakítottak! Mivel nagy volt a bánata, összehoztam a nővéremmel! Mivel munkát kerestem, ő készségesen beprotezsált hozzájuk, így a nap "24" órájában eggyütt voltunk! Tudta hogy nincs senkim, hát bemutatott az öccsének, ezután következtek a közös randik, amiről egyre sűrűbben kihagytuk a "fiatalokat"!Végül is mind a ketten bevallottuk, hogy nem estünk szerelembe (legalább is nem beléjük ), így megtörténtek a nagy szakítások. Nem jöttünk össze rögtön( a család így tudja :)) ), ennek ellenére nagy volt a morgolódás mind két család részéről! Három hónap eggyüttjárás után, bevitt a Városházára és bejelentkeztünk esketésre!(Nem, nem kérte meg a kezem!!) Mondván :ha már itt vagyunk nem íratkozunk fel a "listára"? Én meg : Hát legyen!


Ez a szerelmünk kezdetének rövid története:)))

2007. nov. 23. 20:16
Sziasztok.7 éve és 2 hónapja vagyunk 1 ütt.Én a haverjával jártam elötte.Szép lassan 1 másba szerettünk.aztán felhivtuk 1 ütt a srácot.Bocsi de 1 másba szerettünk,elvesztetted a barátodat,és a barátnődet is.Azóta azért már megbékélt velünk:))))
230. *Linda*
2007. nov. 23. 19:58
msn-en...:)))
2007. nov. 23. 19:53

Én a páromat a testvéremen keresztül ismertem meg. A tesóm katonatársa volt. Az első találkozás túl jól sikerült. Este már moziban voltunk.

Akkor még volt két hét a leszerelésig. Az idő alatt kb. négy levelet váltottunk. A többi már történelem. Ma már 20 éves házasok vagyunk.

228. ad338a2ba0 (válaszként erre: 227. - Ad338a2ba0)
2007. nov. 23. 19:53
Ez egy éve volt, ÉS AZÓTA NAGY ÉS IGAZI SZERELEMBEN VAGYUNK!!!!!!!!!!!:)))))))
2007. nov. 23. 19:50
Hát érdekes egy postán ismerkedtünk meg, mert én mentem egyik haveromhoz mert vittem neki katalógust és akkor ott volt Ő.Elkezdtünk beszélgetni, én mindig beszélek és utána sokszor találkoztunk, rengeteget beszélgettünk!!!!:)))))NAGYON MEGÉRTE A POSTÁRA MENNEM!!!!!!!!!!:))))))))
226. csillllag (válaszként erre: 224. - Tabipoczak)
2007. nov. 23. 18:34
ezért kérdezem:) Bár 2-3 hét nem sok idő..de akkor is érdekes történet:)
225. Pannita
2007. nov. 23. 18:28
Társkeresőn...
2007. nov. 23. 18:27

Elég rövidke volt mind két "kapcsolat", 2 és 3 hét!Ennek ellenére nem kis családi botrány lett belőle amikor szakítottunk a tesókkal,és kitudódott a miértje! :)))


Uhhh de ciki még mindig vissza gondolni erre :)))

223. csillllag (válaszként erre: 221. - Tabipoczak)
2007. nov. 23. 18:18
Ezt hogy sikerült összehoznotok a tesóitokkal?:)
2007. nov. 23. 18:05
2004. augusztus. Konditeremben. Ő edzett én a batátnőmhöz jártam be. Egy idő után úgy éreztem, azért megyek, hogy vele találkozzak.
2007. nov. 23. 18:01
1997-ben, ő az én nővéremmel járt, én pedig az öccsével, közben egy munkahelyen dolgoztunk. Szerveztük a közös randikat, de idővel már csak kettőnknek szóltak ezek a légyottok.1998-ban házasodtunk össze, azóta is tart a nagybetűs szerelem!Ja, és remélem jövőre már babánk is lesz:)))
2007. nov. 23. 17:43

2004ben.. 1 szórakozóhelyen találkoztunk elösször.. de elötte egy barátom egymásra akart sózni minket, és mindketten csak legyintettünk rá hogy annak a srácnak nem lehet jó pasi haverja...(és fordítva) :) Persze a bulira sikrül nem egyedül el mennem:):S

Azóta se tudom eldönteni, hogy ez szerelem első látásra volt, vagy csak azért emlékszem így mert sokat ittam:) Mindenesetre azóta is boldogok vagyunk és elválaszthatatlanok:)

219. mmanoka
2007. nov. 23. 17:24
Discoban. Idősebb mint én , sokáig csak barátok voltunk. Szerelem volt első látásra. Lassan hét éve, hogy együtt vagyunk.Testi lelki társak vagyunk.
2007. nov. 15. 13:28
1999-ben mint a filmeken,mert akkor költöztem le vidékre,és a házat kellett rendbe hozni.Az egyik ismerösömet kérdeztem meg tud-e valakit ajánlani,aki nem iszik,és normális,nem vágja át az embert.Ajánlott,és már 6 éve eggyütt élünk.
2007. nov. 15. 12:52
2003-ban egy discoban.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook