Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te hol és hogyan ismerkedtél meg a pároddal? fórum

Te hol és hogyan ismerkedtél meg a pároddal? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
2006. júl. 31. 09:02

A gyalin, véletlen. Nem szokott senkivel beszélgetést kezdeményezni, de nekem mégis írt, vagy negyed óráig filóztam válaszoljak-e egyáltalán :). De végül 8 órát beszélgettünk, és aztán írt e-mailt... stb stb stb. Egyáltalán nem párkeresésnek indult, sőt, én csak időt töltöttem, mert a melóhelyen voltam, és hétvége lévén nem volt melónk. 10 óra tömény unalom, hít elütöttem cseverészéssel. :).


Érdekes viszont, hogy azóta mindketten leszoktunk a gyaloglóról. Nem sokkal megismerkedésünk után :).

2006. júl. 31. 02:49
Internet tarskereson... egy baratom felbuzditott, hogy allitsak be egy kamu lapot magamnak...megtettem, tele irtam minden hulyeseggel! Tudom nem volt szep tolem, de nagyon sokat nevettunk rajta. Szoaval a parom valahogy ra talalt a lapomra, irt en valaszoltam ez mar majdnem ket eve volt es azota mar tobb mint egy eve egyutt elunk, mindent megosztunk es nagyon szeretjuk egymast. Ilyen is van! :-D
2006. júl. 30. 16:41
mi a szomszéd srác által ismerkedtünk meg. kolis volt és nem tudott hazamenni okt.22-én még 2002ben. ezek után leveleztünk és az év szilveszterére elhívtam buliba.... azóta együtt vagyunk, és most novemberbe lesz a 2éves eljegyzési évfordulónk
2006. júl. 30. 16:11

A gimibol ismertuk egymast, volt is vagy 2 randink. Aztan 12 ev mulva az iwiw-en osszeakadtunk(most januarban).

Hat igy.

2006. júl. 30. 13:07
Senki sem válaszol?! :(
2006. júl. 28. 12:17

Látásból már ismertem egy ideje. De egy haverja jött oda hozzám először beszélgetni 1 szórakozóhelyen,h. tetszem a haverjának. Így kezdődött el a kapcsolatunk.

Minden nap találkoztunk, közösen jártunk mindenhova, hol 2-en , hol a haverjaival közösen. Mígnem idővel egymásba szerettünk...

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook