Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te hol és hogyan ismerkedtél meg a pároddal? fórum

Te hol és hogyan ismerkedtél meg a pároddal? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. ápr. 16. 18:59

Mi itt a hoxán ismerkedtünk meg.

És a Deáktéri aluljáróban találkoztun először egy virágboltnál:)

2010. ápr. 16. 18:42

Chat.hu-n 8éve:)

...hosszú chatelés,fotócsere,maratoni telefonbeszélgetés(8óra)....találkozó,összeköltözés,házasság,gyerkőc....köszönjük jól vagyunk:)

2010. ápr. 16. 17:50
Interneten az egyik társkereső oldalon:))
2010. ápr. 16. 17:49
Az internetnek köszönhetjük egymást. Előbb beszélgetés, később szeretősdi, majd együttélés. Boldogok vagyunk!!!!
2010. ápr. 16. 15:43

sziasztok csajok!

Nekem lett egy új kolleganőm akivel nagyon jóba lettünk. Az ő férjének a haverja a barátom. Elkezdtünk munka után összeülni beszélgetni és ott ismertem meg. Az elején még nem is volt semmi közömbös volt számomra aztán egyre többet találkoztunk , kettesben is és szép lassan kialakult köztünk valami mélyebb :)) Persze én 3hónapig húztam az ismerkedést ő már hamarabb szeretett volna lépni, de nem engedtem. Jégcsapnak nevezett a haverjai előtt amit utólag tudtam meg jót nevettem rajta mert tényleg olyan voltam :):) Aztán a jégcsap el kezdett olvadni :) már lassan 4hónapja együtt vagyunk és már mindkettőnknek alakulnak a mélyebb érzései :D

De persze azt is hozzáteszem hogy nem volt teljesen gond mentes ez a 4hónap, sőtt volt egy külső hatás ami eléggé megnehezítette, de ahhoz képest hogy mennyire az elején vagyunk nagyon szépen túl estünk ezen a külső hatáson és remélem ez a kapcsolat hosszú-hosszú ideig tart :D:D

2010. ápr. 16. 15:41
Kozmetikusként dolgoztam,aztán egyszer csak bejött.Nagyon tetszett.A mellkasát gyantázgattam.(később kiderült,hogy ez csak alibi volt)Barátságnak indult,mert neki volt barátnője.Együtt költöztek volna az új lakásba.Aztán elkezdünk sms-ezni,semmi extra,haveri sms.Vele párhuzamosan sms-eztem az egyik meleg barátommal.És amit a meleg barátomnak küldtem volna el sms-t,arról,hogy Laci mennyire tetszik nekem és majd elválik,hogy mi lesz belőlle,a Lacinak küldtem el véletlenül.Fúúúúúú,annyira égett a fejem..el sem hiszitek.Aztán felhívtam.Megkérdeztem,hogy nem kapott e egy furcsa sms.-t?Ő meg: de,de nem olvastam el.Persze! Nehezen jött össze,de szakított a barátnőjével.Azóta 6 éve élünk együtt.Tavaly megkérte a kezem:)
390. Mindzsi
2010. ápr. 16. 15:14
Közép Iskolában, osztálytársam lett. Másfél évig még csak rá sem néztem, nem is beszéltünk semmi... neki már tetszettem azt mondta. De én akkor még másért voltam oda. Aztán egyik órán nem volt hely a teremben, mellé ültem hátra, és egész órán hülyültünk meg dumcsiztunk. Telefonszámot cseréltünk, Pont szünet előtti utcsó nap, utcsó óra volt a suliban. A téli szünetet végig sms-eztük, azt a 4 napot. Aztán jött a suli, első órán írt egy levelet, hogy "Járunk e?" -igent mondtam... és azóta is együtt vagyunk... Ez volt 3éve és 2 hónapja :))
2010. ápr. 16. 13:37
Interneten!Ő írt nekem először,amire nem nagyon reagáltam4Aztán nem adta fel,én pedig mégis irtam neki!!:-))Lassan 3 hónapja vagyunk együtt,ami nem nagy idő,de jól elvagyunk,és működik minden,aminek működnie kell!:-))
388. unity
2010. ápr. 16. 13:28
Kedves Basset! Én csak most regisztráltam, de jókat derültem az itteni sztorikon, és a te történeted kicsit hasonlít az enyémre. Azzal a kivétellel hogy a kapcsolat még nem alakult ki, de érzem, hogy ki fog. A sztori annyi velősen, hogy egy baráti társaságba járunk a kiszemeltemmel, de én az egyik haverjával jártam 1 évig(2 hete vége). Ugyanakkor ezzel a kedves sráccal nagyon jól elvoltam mindig is, jókat vihogunk, egyre gondolunk stb..már ez első találkozás óta. Neki azóta sincs barátnője, és célozgatott is rá, hogy ha lenne akkor legszívesebben velem járna, de nem nyomulós típus tehát kivárt. Én most szakítottam és azóta találkoztunk, ugyanolyan hévvel csodáljuk egymást mint eddig, hazakísért, de nem történt semmi egy ölelésen kívül. Olyan kíváncsi vagyok hova alakul a dolog, mert a hozzászólásokat olvasva, nagyon megörültem, hogy van remény:)
387. Basset
2010. ápr. 15. 20:39

Senki sem nézegeti már ezt az oldalt...? :(((


Én sztorim:


a barátnőmmel jártam angol órára és utána ő gépteremfelelős volt abban a koliban, ahol a férjem lakott. ott tévézgettünk, néha lejött cigizni, a barátnőm vakkantott neki pár szót. nekem meg tetszett, de épp volt valakim... és különben is mit akarna tőlem egy ilyen pasi... :P

aztán egyik nap hazafelé a zsúfolt buszon csak mellette volt hely. leültem, másfél óráig beszélgettünk és vihorásztunk. az akkori kapcsolatom épült lefelé, közben hajtottam, hogy hogyan kellene találkozni a férjemmel, mert nekem ő még haverként is kell! volt egy kamu-nyomtatás... (számtek szakos volt), aztán elhívtam diszkóba, eljött, végigbeszélgettük, hazakísért... - de nem történt semmi. aztán elhívtam magamhoz - csak úgy, dumálni. és jött. a barátnőm is ott volt a pasijával, együtt mentünk boltba négyesben, főztünk makarónit, ettünk. amikor elment, megbeszéltük, hogy rá két napra is találkozunk, bulizunk négyesben. kérdeztem, hogy jössz holnap is? mondta, hogy igen... - és másnap csattant el a csók :) jópár napig azt se tudtam, hol vagyok... nem aludtam, nem ettem, csak joghurtot, annyira görcsben volt a gyomrom... :) annyira hihetetlen csoda volt, hogy együtt vagyunk, hogy napokig nem tértem magamhoz... :)

386. Basset (válaszként erre: 247. - Csókica)
2010. ápr. 15. 20:04
kicsit bővebben! ebből hogy lesz kapcsolat?
385. Basset (válaszként erre: 180. - Ec63a7fc29)
2010. ápr. 15. 18:42
És mit szólt a barátnőd?
384. Basset (válaszként erre: 112. - Ancsika000)
2010. ápr. 15. 18:28
Csak úgy, ismeretlenül?
383. Basset (válaszként erre: 100. - Babi83)
2010. ápr. 15. 18:26
Naés miért hívtad Tominak, mikor senki nem szólítja így? :O
382. Basset (válaszként erre: 48. - Sitecom)
2010. ápr. 15. 17:47
... hasán keresztül fogtad meg? :)
381. Basset (válaszként erre: 43. - Lina79)
2010. ápr. 15. 17:44
Egy baráti pár is ott jött össze, a pasi mindig azt mondja, "diszkóbaleset" volt... :) Imádják amúgy egymást azóta is... :)
380. Basset
2010. ápr. 15. 17:43

Sziasztok!


Most találtam ezt a topicot, olvasgatom vissza, úgyhogy néha beleugatok majd 10 éves hozzászólásba is... :) De nagyon tetszik, tök jó! :) Főleg, hogy a legtöbbhöz arcok is társulnak (fényképek).

379. Franc22
2010. márc. 30. 08:50
Az interneten 2éve és 5hónapja ismerkedtünk meg és már 1éve és 7hónapja élünk együtt boldogan!!!
2009. nov. 26. 15:06
Verdi Requiemjére beszéltünk meg az első találkozót. Ő a zenekarban játszott! Imádom! Az a férfi, aki nélkül nem tudom elképzelni hátra lévő életemet!!
2009. nov. 26. 14:28
Egyetemen volt tanárom, mindenki azt mondta, hogy plátói, Én láttam rajta, hogy tetszem neki! 2007ben jártam az egyetemre, ott e-maileztünk, de semmi több (még magázódtunk is ráadásul!!:-)), aztán otthagytam az egyetemet, és most áprilisban elkezdtünk megint mailezni, áthívott, 3nap után összeköltöztünk, augusztusban házasodtunk, és a babánkat várom! :-)
376. Szücsi
2009. nov. 26. 14:13

Játszótéren :) 29 évvel ezelőtt :)

A hugomat hordtam oda hintázni, ő meg a haverjaival ott gyülekeztek a délutáni focira. A padon hagyott játék majmot kezdte el piszkálni, én meg az összes 150 centimmel nekiugrottam a nagymedvének :)

IMÁDOM! Idén voltunk 26 éves házasok :)

2009. nov. 6. 22:25
On-line karakter építő netes játékban.Nem vallja be,de szerintem a karim tetszett meg neki. :o)
374. Franc22
2009. okt. 26. 08:24
24.én volt 2éve hogy együtt vagyunk és mi a love.hu-n ismerkedtünk meg:)
2009. okt. 25. 12:43
A Sparban. :-)))
2009. aug. 30. 18:15
A csajozunk.hu-n ismertük meg egymást, már 2.5 éve. Nagyon szeretem!!!
371. MMMaya
2009. aug. 30. 03:04
2003. június elején ismretem meg a páromat, még hozzá wap-on, cseteltünk. Véletlenek sorozata volt az egész, hogy mi akkor ott egymásra találtunk. 2 hónap múlva találkoztunk! Most volt a 6. évfordulónk és már van egy hamarosan 3 éves fiúnk is.
2009. aug. 30. 02:15
myvip randin és lassan 3 hete szeretjük egymást :-)
369. Franc22
2009. aug. 27. 17:13
már 22hónapja vagyunk együtt és 23hónapja a neten a love.hu-n ismerkedtünk meg
2009. aug. 25. 17:29
Egy osztályba jártunk és a 4.év második félévében jöttünk össze.Azóta is imádjuk egymást,majd 20 éve:)
2009. aug. 25. 16:44

Mesébe illő az én sztorim!

4 éve meghalt anyukám, ez nem a mese része, apukámnak nagy sokára lett egy barátnője aki egy 80km-el távolabbi városban élt. Jól megvoltak összeköltöztek... Én erre azt gondoltam, apukám közelében a helyem, elkezdek arra fele nézegelődni, hátha....

Egy februári délután elmentünk, a barátnőmmel plázázni a saját városomban, és észrevettem hogy egy pasi nagyon figyel:). Leszólított! Én elküldtem a fenébe, úgy gondoltam a nagy madmazelt nem lehet csak úgy leszólítani. Jaj de bántam utánna mert nagyon tetszett a fiú! Aztán rá egy másfél hónapra, elkisértem barátnőmet a műkörmöshöz, és utánna azt éreztem ha nem megyünk be a plázába, megveszek! Nagynehezen rábeszéltem. Végig az járt az agyamban, hátha megint láthatom a fiút, aminek ugye az esélye nulla. Bementünk, és pont végeztünk, már mentünk a mozgólépcső fele, erre kitoppant oda elém? Háááát ŐŐŐŐŐŐŐ. Kérte a tel. számom, nagy vonakodva, de megadtam!:) Rá pár napra felhívott, és mit gondoltok hova valósi volt?! Hát persze, hogy oda ahova apukám költözött.... A mesének itt vége! Két év együtt élés után, a napokban költözöm el tőle. Most nagyon-nagyon sírok.... De az élet megy tovább, mint ahogy anya halálával sem ért véget semmi... Sajnos!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook