Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tartós, látványos és egészséges fogyi a testkontrollal. Hétfőtől jön valaki? fórum

Tartós, látványos és egészséges fogyi a testkontrollal. Hétfőtől jön valaki? (beszélgetős fórum)


110. a44109caaa (válaszként erre: 108. - Iviiiiii)
2010. ápr. 30. 09:25
Több hétig biztosan nem bírom majd,annál jobban szeretem a husit,talán 5-7 nap sikerülne,de emellett sem tenném le a nagyesküt!..A fehérjét egyébként sem akarom kiiktatni,csak konkrétan a húst.Tegnap uzsira ettem egy Cottage Chees-t zöldpaprikával,úgyhogy ilyen jellegű sajtot,joghurtot azért napi szinten ennék.Lehet hogy így nem is ér annyit a méregtelenítés,de valamit azért biztosan számít...
2010. ápr. 29. 21:33
Én hullahoppozni szoktam ha tévét nézek :)
108. Iviiiiii (válaszként erre: 107. - A44109caaa)
2010. ápr. 29. 21:33
Mennyi ideig méregtelenítenél ennyire? Arra figyelj, hogy ha elhagyod a húst (nem egy-két napra gondolok, hanem több hétre) akkor máshonnan pótold a vasat.
107. a44109caaa (válaszként erre: 106. - Cickány64)
2010. ápr. 29. 20:09
Semmi bajom a hússal,mint írtam szeretem,de azt is írtam lejjebb valahol hogy megpróbálok méregteleníteni,abba az étrendbe viszont nem illik bele a hús.Nem szándékozom vegának lenni,ez csak átmeneti állapot,lehet hogy néhány napnál tovább nem is bírom majd,a sápkórostól meg messze vagyok...:-)
106. cickány64 (válaszként erre: 105. - A44109caaa)
2010. ápr. 29. 19:53
nem értem? mi bajod a hússal? miért nem akarsz enni?az egyetlen 100%-os protein forrás! akiket én ismerek vegásokat,mind sápkóros!
2010. ápr. 29. 10:05

Úgy tervezem,hogy H-SZE-P infraszauna,K-CS-SZO elliptikus...de mint tudjuk:Ember tervez....:-))


Egyébként kicsit én is félek a hús nélküli étrendtől,mert alapjába véve nagyon szeretem,biztosan nagyon fog hiányozni,főleg hogy a családom is eléggé "ragadozó"típus,főként a fiúk,de ha végképp nem megy legfeljebb csak csirkét eszem majd...

104. a44109caaa (válaszként erre: 103. - Iviiiiii)
2010. ápr. 29. 09:53

Köszönöm!

Én nagyon szeretem,jó közben filmet nézni...

2010. ápr. 29. 09:40
Nagyon ügyes vagy Nyanyóca, legyél magadra büszke. Nekünk (anyunál) van elliptikusunk, max 5-10perc amit kibirok rajta.
102. Iviiiiii (válaszként erre: 101. - A44109caaa)
2010. ápr. 29. 09:32
Én egyszer fél évig nem ettem húst, felpüffedtem, megnőtt a hasam viszont a combom fogyott. De összességében nekem nem tett jót. Köszönöm a bókokat, de kérlek ne mondjátok. Olyankor elbízom magam és lazítok, amitől megáll a fogyás :) Szóval inkább, gyerünk még ott egy kis háj! :)
2010. ápr. 29. 08:59

Ma reggel elliptikusoztam,52 perc alatt 500 kcal-t égettem el,most kivagyok mint a liba,de lelkileg jól érzem magam!

Egy időre kiiktatom a húst,gondolom nem épp a legjobb alkotórésze a méregtelenítő étrendnek... nem tudom meddig bírom nélküle...nyers salikat és párolt zöldségeket fogok enni,na meg gyümölcsöt,de mindezt a TK.szabályai szerint.

2010. ápr. 29. 08:50
Ivi-én is megnéztem...szenzációsan ügyes vagy!gratulálok!!!!
2010. ápr. 28. 22:27
Köszi Vanda :) Azt hiszem megdolgoztam érte ;) De még nincs vége, és mindig a vége a legnehezebb. :( Katatica legyél jól!
98. Iviiiiii (válaszként erre: 97. - Nadáné)
2010. ápr. 28. 22:24
Leegyszerűsítve: ideális étkezés délelőtt gyümölcs/friss gyümölcslé ebédre szénhidrát+zöldség vacsira fehérje+zöldség. Részletes infók meg ha visszaolvasol találsz, meg valamelyikünk naplójában egy könyvrészletet.
2010. ápr. 28. 22:03

Sziasztok!

Egész szép eredményeket értetek el!

Valaki elmesélni, hogy miről is szól pontosan ez a testkontroll? :)


Köszike

96. a44109caaa (válaszként erre: 92. - Molnarvanda)
2010. ápr. 28. 21:25

Szia!

Köszi az infót-megnézem-holnap...

Igen,remélem hogy így lesz,az én koromban már nem lehet szórakozni...:-(

95. a44109caaa (válaszként erre: 91. - 8e163afeff)
2010. ápr. 28. 21:24

Húúú...ez nagggyon jó..-18 kiló...én is elégedett lennék!

Sajnálom a szakítást,remélem azóta talpra álltál- a szándékod a fogyással kapcsolatban ezt mutatja!

hajrá!

:-)

2010. ápr. 28. 21:22
Ivi, néztem az adatlapodat, szuper eredményeket értél el, nagyon ügyi vagy, bárcsak én is itt tartanék már!
93. molnarvanda (válaszként erre: 91. - 8e163afeff)
2010. ápr. 28. 21:21

Hú, de jó hallani, hogy másnak is eredményes volt a TK, ez csak még jobban motivál!

Hát igen, az ember szakít a pasijával, és hozzámegy a hűtőjéhez:-)

De a lényeg, hogy kézben tartod a dolgokat most már.

Hajrá a level-lel, aztán gyere!

92. molnarvanda (válaszként erre: 86. - A44109caaa)
2010. ápr. 28. 21:17
Szia, a méregtelenítés-es résznél ír arról, hogy az első két hétben 1.3-2,5 kg súlynövekedés is lehetséges, és tényleg elég lufi volt a hasam az elején, aztán hirtelen ugrott le 2 kg. A TK-val méregtelenítesz is, az infraszauna nagyon jó mellé, meg is hoztad az én kedvem is hozzá. Biztosan hamar meglesznek majd a vérképben is a pozitív eredmények!
2010. ápr. 28. 21:14
Már alig várom, hogy elkezdjem a TK-t, csak muszáj egy indító-diétát csinálni, mert sírva fakadok, ha a tükörbe nézek... Tavaly TK-ztam, és nagyon szuper volt - 18 kg ment le vele összesen 4 hónap alatt, és simán tudtam tartani. Olyan csini voltam, mint még soha, tök szép volt a testem... csak aztán jött egy szakítás, és hónapokig a hűtővel szerelmeskedtem:-) De úgy képzeljétek ám el, hogy egy nap simán bement több tábla csoki (3-4), egy egész jégkrémtorta, vagy 2 csomag keksz stb. Nagyon kellett zabiznom, hogy így felhizlaljam magam megint, de még így is 8 kg-mal vagyok vékonyabb, mint a TK előtt. Szóval szuper rendszer, és nagyon könnyen bele lehet szokni, játszva tarthatod a súlyodat. És méregtelenít!!!
2010. ápr. 28. 20:22
Ivi-küldtem Neked üzenetet!
2010. ápr. 28. 19:49
Írd légyszi, én is itt lakom. Voltam egy fitneszteremben egyszer, de ott nem volt külön infraszauna rész, szóval törölközőben kellett odasétálnom a gyúró emberek között. Remélem nem arra gondolsz.
88. a44109caaa (válaszként erre: 87. - Iviiiiii)
2010. ápr. 28. 19:40
XVIII.kerületben lakom,itt voltam egy női fitnessteremben.Ismerős vagy erre?Ha igen,szívesen megírom priviben,mert szerintem nagyon olcsó,kultúrált hely.
2010. ápr. 28. 18:46
Nyanyóca hol laksz, és hol voltál infraszaunában? Jártam régen én is, és nagyon szerettem, de ahová jártam, ott már nincs :(
2010. ápr. 28. 17:32

Sziasztok!


Üdv Katatica!:-)


Vanda-gratulálok a Tesódnak és Neked is,szuper a 2 kiló!Nagyon ügyes vagy!

És megnyugtat amit írtál arról hogy az elején többet is mutathat a mérleg!Érdekes,ez valahogy elkerülte e figyelmemet,pedig szinte minden nap forgatom a könyvet,olvasom keresztbe-kasul..:-)


Tegnapi napom rendben volt,sőt,két étkezés ki is maradt,ami nem túl szerencsés,de így jött ki a lépés.

Elkezdtem infraszaunába járni,mivel egy kicsit rossz értékeket mutat az 1 héttel ezelőtti vérképem megpróbálom egy kicsit begyorsítani a fogyást,rásegítek intenzívebben egy kis méregtelenítéssel,mert úgy áll a helyzet hogy ha törik ha szakad most le KELL fogynom legalább 15 kilót az egészségem érdekében!

Remélem menni fog,mert mennie KELL!!

2010. ápr. 28. 14:14

Sziasztok,

én most én level diétázom, de csak azért, hogy egy bartásásgos indulósúlyt elérjek - aztán jövök én is testkontrollozni, addig meg olvasgatlak titeket... sok sikert!

2010. ápr. 28. 08:14
ja, és még annyit, hogy a TK-könyvben az van, hogy első két hétben akár növekedhet is a súly, ez azért van, mert felszabadulnak a méreganyagok, puffadás stb. van a tisztító étrendtől. Ez azonban hamarosan elmúlik, és megindul a fogyás. Tesóm első héten 1.5 kg-mal volt nehezebb, de kitartott, és a második hét végére már 3 kg-mal könnyebb volt.
2010. ápr. 28. 07:31

Sziasztok, bocsi, pár napig nem voltam netközelben. Két kilót fogytam az elmúlt héten, juhé!!! És a nacijaim is lötyiznek rajtam:-)

Nagyon jó ez a testkontroll, egyáltalán nem éhezek, bármit ehetek, nem is gondoltam volna, hogy ilyen könnyű lesz. Nyanyóca, gratu az elvesztett centikhez! Cickány, igen, a rántott csirke nem annyira jó, meg az energiaital is tele van műcuccokkal. Lehet, hogy kicsit tisztulnia kéne a szervezetednek, hogy jobban menjenek le a kilók - ehhez a legjobb, ha csak olyan kajcsikból állítod össze az étrended, ami "valahol megtermett", tehát természetes kaja+max sovány husik. Meg lehet, hogy a kapucsínó is bekavar... én is nehezen mondtam le a reggeli kávémról, de "megjutalmaztam" magam helyette frissen facsart narancslevekkel, és tök jó volt édes ízt inni a kesernyés helyett reggelente. A kapucsínóban cukor is van, szóval ha nagyon nem megy, esetleg fekete kávé édesítővel? Ez is kompromisszum, de talán mégis kedvezőbb a fogyás szempontjából.

Tesóm elérte az álomsúlyát:-) Nagyon csinin néz ki, de folytatja tovább a testkontrollt.

2010. ápr. 27. 20:32
A rántott csirkét kihagyhattad volna. Fogyókúrás étrendnek jó, csak szerintem nem testkontrollos. Cézár öntetet te csináltad, vagy vetted?
2010. ápr. 27. 20:16

sziasztok!lányok én egyre kevesebbet eszem, egyre többet mozgok, mégse történik semmi. mai kajám:délig 1 kapucsínó, cukormentes, 1 alma 1 banán,

délbe 10 deka hús, fejessalátával, cézáröntettel

délután 1 banán, 1 energia ital

este húslevesből kb 5 deka csirkefőtthús, , répa, zeller, és egy fél rántottcsirkesomb, maradék fejessaláta.

ÉS 3 ÉS FÉL ÓRA INTENZÍV BICAJOZÁS!!!!


ez az összeállítás nagyon rossz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook