Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tartós, látványos és egészséges fogyi a testkontrollal. Hétfőtől jön valaki? fórum

Tartós, látványos és egészséges fogyi a testkontrollal. Hétfőtől jön valaki? (beszélgetős fórum)


80. a44109caaa (válaszként erre: 79. - Iviiiiii)
2010. ápr. 26. 21:00
Úgy tűnik ma akcióban voltak a Palacsinta Mumusok-én vacsi után ettem egy normál palacsintát...azóta is bánom...
2010. ápr. 26. 20:20
Rájöttem a diétás lisztből készült dolgok biztos, hogy nem fehérjék. Ma az ebéd csirke volt, uborkával, és utána ettem ilyen norbilisztből készült palacsintát, diétás lekvárral. Azóta is rosszul vagyok.
78. cickány64 (válaszként erre: 76. - Iviiiiii)
2010. ápr. 26. 19:12
na ugye-hogy ugye?????
77. a44109caaa (válaszként erre: 76. - Iviiiiii)
2010. ápr. 26. 19:02

:-)

Köszi!

2010. ápr. 26. 16:47
Két centi derékból? Gratulálok! Nekem onnan két hét mire fél centi lemegy :)
75. a44109caaa (válaszként erre: 74. - Cickány64)
2010. ápr. 26. 10:03

Köszi!

Örülök,persze,csak hát...de nem türelmetlenkedem,hisz épp ez volt az egyik fogadalmam egy héttel ezelőtt..lassabban,de biztosabban..

:-)

74. cickány64 (válaszként erre: 72. - A44109caaa)
2010. ápr. 26. 10:00
úristen!ez nagyon jó! örülj neki,én is örülök.és ez igen is fogyás!!!én még nem mertem mérni,még várok egy kicsit.az viszont már eredmény,hogy délig legalább csak gyümi.ez is nagy szó!
73. a44109caaa (válaszként erre: 71. - Cickány64)
2010. ápr. 26. 08:37

Az biztos hogy nem mindig egyszerű az étrendet a napi ritmussal összhangba hozni,én annyival vagyok jobb helyzetben,hogy itthon dolgozom-viszont rosszabb is,mert folyton kéznél van a hűtő...néha legszívesebben leláncolnám..

:-)

2010. ápr. 26. 08:35

Sziasztok!

Eltelt egy hét amióta elkezdtem a Tk-t,a mérleg 0,9kg-mal,a centi a derekamon 2 cm-rel mutatott kevesebbet mint ma egy hete.Nem is nevezném fogyásnak,hisz ennél több is ingadozok az embereken normál helyzetben,talán ha nincs az a ferde szombat,most jobb lenne a részeredményem.De hát így jártam...folytatom tovább...


Ti mértetek?


Szép napot!

2010. ápr. 25. 21:33
lányok,ma rendesen belecsaptam a lecsóba!délután fél hatig alig ettem,akkor meg 2 jégkrémet is,9-kor meg 2 csirkeszárny,meg pici máj nagyon sok salival,meg zöldségkörettel.nem is lenne ezzel baj,ha nem csúszott volna bele az estébe.csak mintmár írtam,én nagyon korán kelek,és nagyon későn fekszem,igy van amikor belegabajodok az időszámításba.
70. a44109caaa (válaszként erre: 69. - Iviiiiii)
2010. ápr. 25. 20:13

Nincs mit!

:-)

2010. ápr. 25. 18:34
tényleg.köszi.
68. a44109caaa (válaszként erre: 67. - Iviiiiii)
2010. ápr. 25. 17:56
Fehérje,hisz állati eredetű,-hús,még ha belsőség akkor is.
2010. ápr. 25. 17:03
Mindegy majd mindentől külön eszem, és akkor mindegy hová tartozik. Köszi azért a próbálkozást. Még egy kérdés, a máj hová tartozik?
66. a44109caaa (válaszként erre: 65. - Iviiiiii)
2010. ápr. 25. 14:55

Utána néztem itt-ott,de sajnos nem tudom eldönteni hová lehetne sorolni...???

Bocsi...

2010. ápr. 25. 11:03
Az van a leírásban, hogy csökkentett szénhidrát tartalmú és teljes értékű fehérje, merthogy mind a 20féle aminosav benne van.
2010. ápr. 25. 08:22

Tegnapi napon nem igazán jött össze a szétválasztás,ünnepelgettünk,de nem kesergek a múlton,ma új nap kezdődött és minden az eredeti kerékvágásban halad tovább!


Nektek hogy megy?

:-)

63. a44109caaa (válaszként erre: 61. - Iviiiiii)
2010. ápr. 25. 08:20

Szia Ivi!

Sohasem késő!! :-)

Szerintem mindannyian szívesen látunk!


Mondasz valamit a zsírégető lisztről?Én spec.még nem halottam róla..vagy S.Norbi lisztjére gondolsz?Mert ha igen,akkor az-ha jól tudom rizsből készül és akkor ezen logika alapján keményítő...szerintem.

2010. ápr. 24. 17:43
És egyből egy kérdésem is van: A "zsírégető liszt"ből készült dolgok szénhidrátok vagy fehérjék?
2010. ápr. 24. 16:11
Sziasztok! Olvasom a fórumot, mióta elkezdődött és szemezgetek azóta a testkontrollal. Próbálok úgy enni, egyelőre, de jövő hét utáni héten tényleg szeretném elkezdeni ezt. Késő már beszállni hozzátok?
2010. ápr. 24. 08:52

Sziasztok!


Vanda-igen,én is úgy vagyok vele,hogy nem akarom a könyv minden szavát minden áron követni,pontosan ezekbe a "szigorkodásokba"buktam bele már nagyon-nagyon sokszor.Most ezt szeretném kiküszöbölni,és ha kicsit lassabban is,de biztosabban leadni azt a 15-20kilót amitől mostmár viszont minden képpen meg kell szabadulnom!

Tesód mióta csinálja?Mennyit fogyott?-természetesen ha nem indiszkréció a kérdésem...:-)


Tegnapi napom rendben,sőt,ez volt az első IGAZÁN JÓ napom,amikor nem ettem semmi olyat,amit nem terveztem.Jó érzés!



Kíváncsian várom a hétfő reggel,mit mutat majd a mérleg egy hét eltelte után...

59. aranyvessző (válaszként erre: 1. - Molnarvanda)
2010. ápr. 24. 08:41
Tetszik a program, szivesen csatlakoznék. De több műszakos a munkarendem, nem tudom igy mit lehet ebből megvalósitani.
58. molnarvanda (válaszként erre: 56. - A44109caaa)
2010. ápr. 24. 08:35

Szia, hát igen, tegnap én is belebotlottam... de nem baj, ma akkor újult erővel folytatom:-)

Az meg szerintem ne zavarjon, ha mondjuk kétféle fehérjét keversz. Nem kell százszázalékosan betartani, inkább dicsérd magad, hogy 99%ban be tudtad tartani... én pl. keverek fehérjét fehérjével, vagy kétféle szénhidrátot, majd ha lefogytam, esetleg tökéletesítem az étrendemet:-) Addig meg csak a fehérje-szénhidrátot választom szét+betartom az emésztési időket, meg a délelőtti gyümit. Tesóm sokszor még ennél is lazább, pl. este nem mindig tartja be a 7-8-ig kajcsizást, meg délelőtt kávézik is egyet, és így is gyönyörűen alakul:-)

57. molnarvanda (válaszként erre: 55. - Cickány64)
2010. ápr. 24. 08:31
Szia, a barna tészta: durumtészta, ebben nincs tojás, tehát nem keveredik a fehérje+szénhidrát. Olcsó és finom, bármely közértben van. A tejsavó még a fehérjediétás étrendemnél volt, az ilyen dm-es por volt, de a testkontrollhoz nem a legjobb, mert adalékanyagokkal meg édesítővel van tele.
2010. ápr. 23. 09:06

Sziasztok!

Vanda-hát igen,ez hosszú távon abszolút kivitelezhető,jó lenne kisebb botlásokkal megúszni és új életmódként alkalmazni ezt a módszert,pillanatnyilag nem látom akadályát részemről...aztán majd kiderül.. :-)


Tegnapi napom rendben.

r. :tejeskávé

t. :alma

e. :vöröslencse leves

u. :u. a.

v. :párolt husi, ubi, borsos sajt--tudom,....husi és sajt...kétféle fehérje együtt...:-(


Kellemes napot!

55. cickány64 (válaszként erre: 54. - Molnarvanda)
2010. ápr. 22. 23:17
vagány vagy Vanda! olvastam a kajád is.azt hiszem,én mindig azt fogom enni,amit te előző nap.1 kérdés:mi az a barna tészta sütve?meg a tejsavó?az étel?
2010. ápr. 22. 19:03
Végre hozzájutottam, a naplómba felvittem az alapelveket összefoglalva is, meg mindazt, amit a könyvből találtam.
53. molnarvanda (válaszként erre: 52. - A44109caaa)
2010. ápr. 22. 19:02

Ugyan - mivel hosszú távra tervezel, nemcsak villámdiéta, ennyi igazán belefér:-) A lényeg, hogy a másnap már jól menjen.

A tejterméket én se iktatom ki, mert vega vagyok, plusz nagyon szeretem, de csökkentettem, leginkább sajt, kis darab, meg egy joghurt, ennyi azért szerintem egészséges. Meg a TK már annyitől is működik, hogy délben gyümi+helyes ételtársítás+ emésztési idő betartása, ezt a könyv is írja. A többi alapelv azoknak való, akik a tökéletes életmódot akarják 100%-ban csinálni.

52. a44109caaa (válaszként erre: 47. - Molnarvanda)
2010. ápr. 22. 12:52

Köszi,jól esik,de egy vallomás következik:tegnap este megettem 3db. SK.barackos kétszínű piskótakockát...:-( lelkifurdalásom volt...

Egyébként a tegnapi menüm:

r.:tejeskávé

t.:alma

e.:vegyes saláta:fejes s.,uborka,paradicsom,pici olíva olajjal,fokiporral,csipet sóval,hozzá kukoricalisztből valami abonett féle

u.:joghurt,bele kis juhtúró és nyers reszelt cékla

v.:párolt hal

...és a süti...:-(

Ha szeretitek a céklát javaslom kipróbálásra amit uzsira ettem,valami istei finom.

Én sajnos nem tudom kiiktatni a tejtermékeket,őszintén szólva nem is akarom,az én koromban már nem illik ilyesmivel "hazárdírozni,tudom mesterségesen is pótolhatnám a kálciumot,de ez így jobb..és nem mellékesen szeretem a joghurtos salikat,stb...megfelelő időben és társítással nem hinném hogy hátráltatja a fogyást,ami már igazán megindulhatna...;-))

51. cickány64 (válaszként erre: 50. - Molnarvanda)
2010. ápr. 22. 09:02
azta csodavilágát!!!!ez gyönyörű!más meg 20 évesen nem képes teherbe esni,persze a két hambi közt egy cigivel nem is lehet!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook