Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tartós, látványos és egészséges fogyi a testkontrollal. Hétfőtől jön valaki? fórum

Tartós, látványos és egészséges fogyi a testkontrollal. Hétfőtől jön valaki? (beszélgetős fórum)


140. meme70
2010. máj. 5. 11:37

Én is nekikezdtem hétfőn, csak nem értem a gép közelébe. De ma pótóltam és Nyanyócáról ( remélem nem gond) példát véve nekikezdtem én is naplót vezetni.

És NEM ettem meg a gyerekek meghagyott kajáját!!!


Ivi

nem tudok mit mondani, nincs tapasztalatom fogyókúra terén, terhességeim előtt alig voltam 50 kg, aztán a sok kezelés, hormontabletta megtette a hatását már az első terhességem előtt sikerült feltornáznom magam 56 -ra, a másodknál 58 -ról indultam és sehogy sem akar a mérleg 60 alá menni, pedig már a kicsi is 1 1/2 éves.

Nagyon reménykedem hogy most sikerülni fog.

139. Iviiiiii (válaszként erre: 138. - A44109caaa)
2010. máj. 4. 21:47
Majd megyek az allergológushoz. Csak az nálam elég nagy tortúra, mert elájulok :) Anyu azt mondta, hogy szerinte ha most abbahagyom kicsit a fogyit, és két hét múlva újrakezdem, gyorsaban lemegy az az utolsó 4-5 kg. Mit gondoltok?
138. a44109caaa (válaszként erre: 137. - Iviiiiii)
2010. máj. 4. 14:03

Nnnnna...megjöttem a könyvelőtől...


Örülök ha tetszik a naplóm...köszönöm! :-)


A kínai levesben lehet hogy valami erős,intenzív fűszer is okozhat ilyesmit.Szerintem a háziorvos segít elindítani a kivizsgálást,aztán egyik vizsgálatból majd következik a másik,bár remélhetőleg nem lesz hosszadalmas...

2010. máj. 4. 12:18
Úgy tűnik megjavult (kopp-kopp-kopp) Akkor tehát írok. Nyanyóca nekem tetszik a naplód, rövid, tömör, csak ami tényleg fontos. Rosszullétem után voltam dokinál, azt mondta, szerinte a kínai levestől lettem rosszul (mindig azt eszem nátha elmulasztására...) Szóval mivel eddig nem volt tőle baj, most igen, a diétás lisztre tippelek mint rossz tevő. (tele van cellulózzal, ami nagy mennyiségben fogyasztva akadályokat csinál a bélben. Majd ha több időm lesz szeretnék bővebb kivizsgálást, csak nem tudom hová menjek.
2010. máj. 4. 12:16
Rosszalkodik a hoxa, nem tudtam elküldeni amit írtam itt, és meg sem tudtam utána nyitni az oldalt!
135. a44109caaa (válaszként erre: 134. - Cickány64)
2010. máj. 4. 10:25

:-)Isten éltesse Őt is!

Milyennek találod a naplómat?

134. cickány64 (válaszként erre: 132. - A44109caaa)
2010. máj. 4. 10:05

én se tudok a tejeskávémról lemondani,meg sok másról se:-(((

néztem a naplód: a te anyukád is május 3-án született? az enyém is.most volt 66 éves!

133. a44109caaa (válaszként erre: 131. - Iviiiiii)
2010. máj. 4. 09:46

Te jó ég!!És voltál orvosnál?Első körben szerintem a háziorvost kell felkeresni.Összefüggésbe tudtad akkor hozni valamivel?Azóta is jelentkezett,vagy "csak"egyszeri tünet volt?


Én ezzel nem mentem sehová,miután kikísérleteztem hogy mi okozza és most amúgy is nagyon leredukáltam a lisztneműek fogyasztását,nem foglalkozom vele,hébe-hóba meg ha eszem liszteset, már nem ér váratlanul...

132. a44109caaa (válaszként erre: 129. - Iviiiiii)
2010. máj. 4. 09:41
Egészségedre a gyümit..én most "majszolom"a második kávémat...nem tudok leszokni róla,de mivel hosszú távra tervezek,inkább beépítem az étrendembe úgy,hogy ezzel is működjön a dolog...
2010. máj. 4. 09:41
Azzal milyen orvoshoz lehet menni? Nekem is a szivem körül zsibbadt meg égetett, mikor rosszul voltam.
2010. máj. 4. 09:40
Igen,azt is,de próbálkoztam mindennel,kísérleteztem norbis tésztával is,de azzal sem volt sokkal jobb a helyzet,minden lisztnemű szinte a rosszullétig megdobta az inzulinomat..így egyszerűen kihagytam a ch napokat...de így sem lett az "én diétám"a 90napos(sem)...és érdekes,mert mert a múlt heti cornspitz után is ugyanezt tapasztaltam...lehet hogy ez valami ch-intolerancia...
2010. máj. 4. 09:35
Már megettem a narancsot meg a fél vérnarancsot, plussz egy almát. több otthon sem volt. :( Gondolom finomlisztes dolgokat ettél szénhidrátnak és megnőtt az inzulinszinted meg ilyesmi, nem?
128. a44109caaa (válaszként erre: 127. - Iviiiiii)
2010. máj. 4. 09:18

Én meg a 90 naposban mindig a ch napon buktam el,mert állandóan éhes voltam,ráadásul étkezés után 5-10 perccel olyan erős szívdobogásom lett mindig,majd a torkomon ugrott ki a szívem...vacak volt...


Hát Ivi!! :-) ne csaaalj!!! :-))

Nem tudsz vinni magaddal gyümölcsöt?Alma?Körte?Banán?

2010. máj. 4. 08:57
Gratulálok! Két napja nem ettem fehérjét, mert a szénhidrátos ebédből annyit eszem,hogy nem vagyok éhes másnap reggelig. Meg kéne győznie valakinek, hogy hiába nincs semmi gyümi itt ahol most vagyok, attól még ne csaljak.
2010. máj. 4. 07:15

Jó reggelt!


Tegnapi napom rendben,volt infra meg helyesen betartott diéta..

Most meg kellene (KELL) győzni magamat hogy felpattanjak az elliptikusra.

Rendbe dobom a konyhát,aztán megyek is...

Tegnap megdícsért a doki néni az elmúlt héten elért eredményeimért meg azért hogy egyáltalán komolyan veszem a nem túl jó laborértékeimet..jól esett...

2010. máj. 1. 12:00

Sziasztok!


Tegnapi napom hellyel-közzel rendben,volt infraszauna,ma pedig lenyomtam 50 percet az elliptikuson,újra elégettem 500 kcal-át..:-)


Lóg a nyelvem...:-P

2010. ápr. 30. 16:36

Szerintem akkor nincs nagy gond!

Párosítás szempontjából az enyém is jó volt.


Egy kis javítás visszamenőleg:ligtos=lightos


:-)


Na megyek főzni,mert nem lesz vacsija a családnak...

2010. ápr. 30. 15:27
A süti csak szénhidrátból áll. Szóval oylan téren nincs vele baj. Csak az a baj h fehérje után 3 órát bírtam ki:) (amúgy teljes kiőrlésű liszt, korpa, étcsoki, vaj és méz van benne, szóval abszolút testkontrollos)
122. a44109caaa (válaszként erre: 121. - Iviiiiii)
2010. ápr. 30. 15:16
Egészségedre!majd kompenzálod a köv.étkezésnél...
2010. ápr. 30. 15:14
eddig bírtam, benyomtam két sütit.
2010. ápr. 30. 14:49
Akkor én is vallok:a férjem kedveskedett nekem,és igazán csak a jószándék vezérelte-tudja hogy mennyire szeretem a cornspitz-et (nem vagyok benne biztos hogy így kell írni...)és hozott 3 db-ot a péktől,még meleg volt,illatos,ropogós....kettőt megettem most ebédre a tegnapi vacsim maradékával(a harmadikat a lányom)...nagyon finom volt,de ennyi kalóriát az elmúlt 3 napban összesen nem ettem,mint amennyi most ebben volt...este csak valami ligtos...
2010. ápr. 30. 14:17
Sütöttem sütit, de mivel fehérje volt az ebéd, legkorábban 4kor ehetek belőle. Najó igazából csak ötkor, mert ebéd után ettem egy kis tejszínhabot. Mindjárt elmegyek itthonról, ezt nem lehet kibírni :)
118. a44109caaa (válaszként erre: 117. - Iviiiiii)
2010. ápr. 30. 14:00

:-)

Nem

2010. ápr. 30. 13:48
És hány fok van azt nem tudod?
116. a44109caaa (válaszként erre: 115. - Iviiiiii)
2010. ápr. 30. 13:24

Neeeeem,egy embernek is 30 perc van kiírva 750Ft-ért,úgyhogy nem értem a csíziót...

Megesküdnék hogy 40 percet mondott a nőci,de hétfőn reggel lemérem az időt,mert engem is izgat...

2010. ápr. 30. 09:57
Akkor megvan a megoldás, főzz a családnak vega kaját :) Csak szeretnek néhány dolgot, pl. rántott sajt :):) Megnézem én majd azt az infraszaunát! Szóval egy embernek 40percet adnak kettőnek meg 30-at?
2010. ápr. 30. 09:49

Ivi-megnéztem ma a szaunánál a kiírást,két személy részére 1000Ft/30 perc.

1.-ez van kírva,pedig határozottan emlékszem hogy 40 percet mondott a nőci,amikor először ott voltam.

2.-mégis kétszemélyes,úgy látszik túlságosan elterpeszkedem,mert nekem egynek tűnik...:-))

113. a44109caaa (válaszként erre: 112. - Iviiiiii)
2010. ápr. 30. 09:46

:-)

Sajnos nem igazán kivitelezhető,mert én készítem el nekik a kaját,úgyhogy pontosan tudom miből-mennyi-és hol található a hűtőben...:-)de nem gond,amikor vacsiznak én bevonulok a géphez...

Pont tegnap este készítettem hagymás csirkemájat a zzzurrramnak..:-P-nem ettem belőle,nem volt kísértés,mert közben az én vacsimat falatoztam...és közben ment a tv-ben a vacsoracsata...ha az ember fogyózik mindig,minden csatornán főznek és esznek...:-)

2010. ápr. 30. 09:40
Most fogyasztottam el a reggelimet (narancslé) jujj de tele vagyok:) nem vicc, tényleg. A cottage cheese az nagyon fini :) mindig ettem olyat mikor régen fogyóztam. Vas szempontjából amúgy nem jó más csak a hús, meg a máj. Mikor én vega voltam, havi egyszer ettem májat, hogy ne legyen bajom :) De egy hét alatt neked nem lesz. Próbáld rávenni a családot, hogy ne az orrod előtt "ragadozzanak" és akkor könnyebb lesz. Én pl. azért szoktam anno vissza a húsra, mert apu szabadon tárolt a hűtőben egy kolbászt. És akárhányszor kinyitottam a hűtőt, megcsapott az illat. Aztán beleharaptam :)
111. a44109caaa (válaszként erre: 109. - Iviiiiii)
2010. ápr. 30. 09:25

Ez jó...régen én is tudtam...

:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook