Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Talán sikerül fórum

Talán sikerül (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Talán sikerül

45. Dávid herceg (válaszként erre: 41. - Habnyak)
2011. febr. 23. 11:30
Köszönöm szépen! :D
44. szöszi71 (válaszként erre: 42. - Habnyak)
2011. febr. 23. 11:27

Jó tornát Neked mára!:)


Mire fogsz tornázni?

2011. febr. 23. 11:26
Nem sokára itt az ebéd. Bevallom már kezdek egy kicsit éhes lenni. Tegnap sütöttem currys csirkeszárnyat sütözacskóban, mellé párolt rizst(mert ugyebár a szénhidrátot sem szabad teljesen mellőzni)azt fogok ebédelni. Általában úgy szoktam, hogy ebéd előtt megiszok egy pohár vizet amibe teszek egy ek. almaecetet. Ez valamennyire telít, két-három ek. rizs, mellé két szárny és kész. Akkor szoktam abbahagyni a kajcsit, mikor megjön az étvágyam és feltétlenül figyelek arra is, hogy az ebéd ne legyen rövidebb 20 percnél. Így nincs az a probléma, hogy fáj az ember gyomra ha gyorsan belapátolja az ételt.
42. habnyak (válaszként erre: 39. - Szöszi71)
2011. febr. 23. 11:19
Igen, a betegség képes ledönteni az embert lábról az biztos. Ilyenkor nem is szabad, mert még nagyobb kárt csinálunk. Nekem is most volt két nap szünet tornából, mert a menzi közepén vagyok és iszonyatosan görcsölt a hasam. De ma este már nincs kifogás, hiányzik a mozgás már nagyon.
41. habnyak (válaszként erre: 37. - Dávid herceg)
2011. febr. 23. 11:17
Ez egy jó ötlet! Lelkileg is egy kicsit megkönnyebülsz. Én nagyon drukkolok neked!Gyönyörű kisfiad van, most néztem meg.Gratulálok hozzá!
40. habnyak (válaszként erre: 36. - Dávid herceg)
2011. febr. 23. 11:15
Igen, az enyém is mindig ott van körülöttem. Ne görcsölj ennyire. Próbáld meg azt, hogy minden nap egy kicsit többet. Első nap csak 10 percet csinálj, nem baj, hogy nem bírod végig.Mindig annyit amennyi jól esik. Ha túlhajszolod magad és az egészségedre káros hatással van akkor ne csináld.
2011. febr. 23. 11:15
Sajnos a betegség az ami a tornába beletud szólni, de néha nem is kicsit. Tegnap nekem se sikerült tornázni, hiába terveztem, mert nem igazán éreztem jól magam. A köhögés már kikészített. Ma viszont megpróbálom rávenni ismét magam.
38. szöszi71 (válaszként erre: 34. - Habnyak)
2011. febr. 23. 11:14
Elhiszem, hogy így érzel:) Nekem még mindig hihetetlen ez a méret, de lassan rá kell ébrednem, hogy tényleng megcsináltam és ismét "S" a méretem:) Na, ez az amit tartani kell:)
2011. febr. 23. 11:13
Egyébként elkezdek naplót vezetni, ezzel talán egy kicsit ösztönözhetem magam, ha nehezebb napom van...
36. Dávid herceg (válaszként erre: 35. - Habnyak)
2011. febr. 23. 11:10

Ha nem lennék egy kicsit beteg, talán nagyobb erőbedobással is csinálhatnám. Tudom kifogásokkal a legkönnyebb védekezni.

Egyszer végigcsináltam az egyest, de aznap estére lebetegedtem. Majd ma megint neki esek. De addig kell tornáznom amíg a fiam alszik, mert különben a lábam alá mászik...

35. habnyak (válaszként erre: 33. - Dávid herceg)
2011. febr. 23. 11:02
Én is arra tornázom, az jó.Kezdetnek nagyon szuper,majd fokozatosan erősítesz.Én is úgy kezdtem, a duci tréning 1-et csináltam majdnem két hétig, aztán elkezdtem a 2-t, most legutóbb a capuerásat csináltam.
34. habnyak (válaszként erre: 32. - Szöszi71)
2011. febr. 23. 11:00
Ez tuti!Tök jó! Hát igen, minden erőmmel ezen leszek én is, hogy tudjak csini ruhákban járni.Szoknya? Hát én el sem tudtam magam képzelni benne, és még egy ideig nem is fogom.
33. Dávid herceg (válaszként erre: 30. - Habnyak)
2011. febr. 23. 10:57
Nekem egy fiam van (még), most múlt 1 éves. 116kg voltam amikor mentem szülni, de sajnos eddig a legkevesebb súlyom azóta 106 volt, de én mindig beleesem a jojóba. Régen szerettem tornázni, annak ellenére hogy nehézséget jelentett számomra a súlyfelesleg. Most is a "torna" felé hajlok. Van egy szobakerékpárom, azzal kezdtem most, de még csak lassan komótosan, illetve Norbi duci tréning DVD-re imitálgatom a tornát.
32. szöszi71 (válaszként erre: 31. - Habnyak)
2011. febr. 23. 10:55

Látod, ennyit jelentenek a centik:)


Én is nagyon büszke voltam magamra mikor betévedtem egy ruhás kisüzletbe, ahol megtetszett egy szoknya. Bementem és mondta az eladó hölgy, hogy szerinte nekem az "S"-es méret lesz jó. Én mondtam, hogy felpróbálom az "M"-es-et is, és tényleng neki lett igaza, kényelmes volt a kissebb méret:)

Látod, ezek a dolgok amik miatt megéri csinálni a tornát:)

31. habnyak (válaszként erre: 29. - Szöszi71)
2011. febr. 23. 10:53

Úgy-úgy, hajrá!Majd én is kíváncsi leszek, hogy tudom-e tartani ha végre elérem a rég áhított álomsúlyomat.

A centikre visszatérve, a múltkor átjött a szomszédasszonyom és megkérdezte, hogy vettem magamnak melegítőt? Mondtam neki, hogy ez az együttes már 3 éve ott lapult a szekrény alján, most jött rám.El sem akarta hinni, de bevallom én sem mikor felpróbáltam.

30. habnyak (válaszként erre: 28. - Dávid herceg)
2011. febr. 23. 10:50

Nagyon köszönöm, gyere és csatlakozz hozzánk, itt kibeszéljük kinek mire van szüksége, hogyan tudná jól érezni magát a bőrében.

Nekem két fiam van, a nagy 8, a kicsi pedig másfél éves múlt.A kisebbikkel kereken 100 kilósan mentem a szülőszobára.Utána, két hét alatt lement 16 kiló, amit észre se vettem, majd visszahíztam 90-re és onnan egy dekát sem tudtam leadni.Most 77 vagyok, de a 65 még messze van.

29. szöszi71 (válaszként erre: 27. - Habnyak)
2011. febr. 23. 10:47

Nagyon ügyi vagy!:)

Gratulálok!:)


Nálam is a torna hatására már centiben jól látszik a változás. Már "S"-es méretem van ismét:) Ezt eleinte el se akartam hinni, annyira hihetetlen volt az "L"-es méret után:) Mostmár azért "hiú" is vagyok magamra, hogy ezt amit elértem megtartsam és akár még fokozzam is egy kicsit:)

28. Dávid herceg (válaszként erre: 1. - Habnyak)
2011. febr. 23. 10:45
Szia! Én is beállok a gratulálók és az ösztönzők sorába! Nem semmi hogy már 10 kilót leadtál, és remélem eléred a célod könnyedén és meg is tudod a későbbiekben tartani azt. Én két napja döntöttem el magamban, ahogy most élek az nem jó, és cselekednem kell ahhoz, hogy ez megváltozzon. Én a diéta híve sose voltam. Vagyis egyszer, de akkor muszáj volt. 11évesen 96kg voltam. Sokat fájt a fejem. Kórház, kivizsgálás, majd arra jutottak fogynom kell és abbamarad a fejfájás. Kaptam egy személyre szabott diétát, azzal 16kilótól szabadultam meg. De sajnos, most hogy a fiam megszületett és az évek amik azóta elteltek, igen csak felkúsztak a párnák. Most itt állok 24évesen 110kg-al. A történetedet olvasva az elhatározásom erősödött a fogyás irányába. :D Minden jót és további sok sikert az életben!!!
27. habnyak (válaszként erre: 26. - Szöszi71)
2011. febr. 23. 10:40
Persze, az alak a lényeg, de ha a kettő összepasszol annál jobb nincsen.Mikor a cikket megírtam még én sem tornáztam, csak utána kezdtem el.Nem fogytam sokat kilóra, de centire igen és az a látványos.
26. szöszi71 (válaszként erre: 24. - Habnyak)
2011. febr. 23. 10:37
Én is fogytam, de a torna által azért jobb lett az alakom:)
25. habnyak (válaszként erre: 17. - C6beeeb07a)
2011. febr. 23. 10:35
Annyira jó ez az egymás ösztönzése.8-10 kiló az nem sok, 1-2 hónap alatt lemegy biztos vagyok benne!
24. habnyak (válaszként erre: 23. - Szöszi71)
2011. febr. 23. 10:24
Hát igen, a torna ugyebár azért is szükséges, mert ha az ember leadja a plusz kilókat megereszkedik a bőre.Ezzel szépen formálódik az alak és nem leszel 85 éves öregasszony, ráncos.
23. szöszi71 (válaszként erre: 21. - Habnyak)
2011. febr. 23. 10:20

Nagyon ügyi vagy!:)

Csak gratulálni tudok!:)


Nem is jó az önsanyargatás. Én se csináltam és nem is csinálom.

Az étkezés mellé tökéletes a torna:)


Csak így tovább!:)

2011. febr. 23. 10:18
Sok sikert én is fogyókúrázok és tudom ezt agyban kell eldönteni és akkor minden megy simán.Csak ügyesen;)
2011. febr. 23. 10:16

Sziasztok lányok!

Annyira aranyosakat és biztatóakat írtatok, hogy teljesen meghatódtam.Nagyon jól esik.

Nos átfogóan csak annyit mondok nektek, hogy én egyáltalán nem sanyargatom magam, ezt nem is szabad. A cikk írása óta újabb 3 kiló ment le rólam, de higgyétek el eszem. Bármennyire is hihetetlen én sem tudom, hogy hogyan, de nem vagyok állandóan éhes, nincsenek görcsös kívánalmaim.

Egy kb átlagos napom étrendje a következő:

Reggeli: nem mindig szoktam, attól függ mennyire laktam jól este, de általában eszem egy kis müzlit, vagy csak egy almát 9 óra körül

Ebéd: Teljesen külön főzök magamnak. Sok-sok zöldséget(párolva, grillezve, stb..)készítek, általában sütőzacskóban készítem, így nem kell külön zsíradék, abszolút a saját kiengedett levében sül a husi. Fűszerek amit szinte mindig használok, tengeri só, bors, curry.

délután kb 4 körül tornázom kb 30-40 percet, majd vacsira megeszek egy almát(vagy még mellé 1 ham-let-et, egy kis szelet szalámival, de ezt ritkán).

Röviden ennyit csinálok, ja és vacsi után mályvateát iszom egy bögrével, hogy reggel jól induljon a napom.

2011. febr. 23. 07:32

Kedves fórumindító!


Nagyon jó a cikked:)

Csak gratulálni tudok hozzá, na és persze a kitartásodhoz és akaraterődhöz!:)


Egyetértek azzal amit a cikkedben írtál. Soha ne azzal foglalkozzunk, hogy másoknak megfelelni, hanem saját magunknak akarjunk:) Én tavaly agusztus közepén vágtam neki egyik napról a másikra a fogyimnak. 2-3 hónap alatt lement rólam -10 kg. A súlyomat azóta is tartom, rendszeresen tornázom, de még kb. 4-5 kg-ot le akarok adni nyárig. A párom észre sem vette anno, hogy rámjött kb. 2 év alatt +10 kg, neki megfeleltem úgyis, csak magamnak nem.


Kívánok Neked sok sok kitartást!:)

19. deszan
2011. febr. 23. 00:15
Vegyetek all you can move sportpasst, és sportoljatok is - itt már havi 6.900 Ft-ért 30 termebe, uszodába, korizni, stb, járhatsz korlátlanul, és tuti lefogysz. csak ez segít.
18. Aiwlys
2011. febr. 22. 23:19
had lelkesítsek mindenkit egy történettel :) (nem a saját történetem, hanem a legjobb barátomé!!!) barátném 158 cm és 83 kiló volt (már 16 évesen), és sose tudott ezzel megbékélni. sok fogyót kipróbált, a drasztikusba mindig beletört a bicskája. 21-22 évesen aztán életmódváltásba kezdett - zöldség, hús, gyümölcs, joghurt, alacsony kcal tartalmú ételek, kalóriaszámlálás, tudatosság, otthoni torna. és azért egy kis segítség - akupunktúra. 2 év alatt lement 60 kilóra! Ezek után pár évig küzdött a maradék 5-tel, de sose adta fel! (lement róla végül ez is, az 55-56 kilót tartja azóta is - már 33 éves) hozzá tartozik az is, hogy egy idő után lelkesen eljárt az edzőterembe, és a kondi szerelmese lett, holott gyermekkora sosem telt sporttal. ma már csinos nő, aki tartja a súlyát, mindig odafigyel magára, eljár edzeni, hogy feszes maradjon. ő hitt abban, hogy neki nem kell dundinak lennie. azt hiszem jó példa, hogy NINCSEN LEHETETLEN! :) pedig hányszor ítélkeztek felette, hogy ő duci, és hogy ilyen típusú, nem tud ellene tenni! de ez nem igaz, és ezt bebizonyította! :) mindenkinek kívánom, hogy legyen meg a hasonló sikertörténete! :) én tudom, hogy működik, saját szememmel láttam :)
2011. febr. 22. 23:09

SZIA!Gratulálok a kitartásodhoz!!Sikerülni fog az álomsúly az tuti!:)


Nekem is kellene fogynom 8-10 kilót,csak hiányzik az elhatározás.De ahogy most olvastam a cikkedet,hétfőtől belevágok....!

Köszi,és minden jót kívánok Neked!!!:)

2011. febr. 22. 21:30
Nem talán, hanem BIZTOS SIKERÜL! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook