Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Talán sikerül fórum

Talán sikerül (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Talán sikerül

75. habnyak (válaszként erre: 74. - Meelii1987)
2011. febr. 23. 18:11

Nem tudom, hogy miért gondolod azt, hogy fokozatosan csökkented a kaja mennyiséget.Szerintem ez olyan mint a cigarettáról való leszokás.Ezt az ember agyban eldönti, hogy holnaptól igenis bekeményítek, aztán tényleg úgy is lesz.

Legyél vizsgák után nagyon elszánt, gondold végig mit szeretnél, aztán pedig hajrá.Mi itt leszünk veled és szorítunk, együtt véghez visszük mindenki álmát.

74. meelii1987 (válaszként erre: 71. - Habnyak)
2011. febr. 23. 18:06
Egyelőre nem diétázom. Majd vizsgák után szeretnék nagyon nekiállni. Most a ráhangolódás fázisában vagyok.A vacsit próbálom majd gyümölccsel megoldani kezdetként.Aztán meglátom hogy bírom.Fokozatosan akarom csökkenteni a szokásos ételmennyiséget amit ettem idáig.Talán így nem lesz olyan nehéz.Nagyon nehezen vettem rá magam, de muszáj. Az gyik doki azt mondta mire megyek hozzá vissza éves kontrollra jó lenne ha 20 kg val kevesebb lennék. Hát megpróbálom, hátha segít az egészségemen is.
73. habnyak (válaszként erre: 72. - C12cd2b1c1)
2011. febr. 23. 18:01
Köszi szépen, hidd el soha semmit nem akartam még ennyire kivéve a két fiamat.Most nagyon elszánt vagyok, muszáj megcsinálnom.
2011. febr. 23. 18:00
Hűha, gratulálok a -10kg-odhoz!:) Sok sikert, hogy elérd az álomsúlyod!!:)
2011. febr. 23. 17:59

Sziasztok!

Örülök a kérdéseknek, remélem tudok segíteni.

Nos Dávidka anyukájának azt mondanám, hogy ha nap múlva valami oknál fogva probléma lesz, akkor beszélgetünk egymással itt a fórumban, megpróbálunk megoldást találni arra, hogy minden zökkenőmentesen sikerüljön és tovább bírd csinálni.Nekem is és szerintem mindenkinek vannak kilengős, kicsit nehezebb napjai, de azért vagyunk, hogy egymásba lelket öntsünk.

Meelii üdvözöllek sok szeretettel.

Nos ha fogyni szeretnél a bicikli nagyon jó.Hogy mellette tornázol - e még azt te érzed, hogy bírod-e energiával.A táplálkozási rendszeredről nem írtál, diétázol egyébként?

Én azt mondom neked, hogy a bicikli mellé még 1 -2 nap lehetne beiktatni egy kis aerobik féle dolgokat habár ez mondom attól függ leginkább, hogy mennyire szeretnéd.

70. meelii1987 (válaszként erre: 68. - Dávid herceg)
2011. febr. 23. 17:54
Köszi! Remélem sikerül. De most muszáj lesz nekiállnom. Az a gáz hogy két hét múlva vizsgázom, addig annyira nem akarok belemerülni, majd inkább utána. Kell az energiaital meg a csoki.Anélkül nem megy majd a gondolkodás. Nem mondom már 2 hete visszavettem a kajaadagom. Nekem már ez is haladás...:)
69. meelii1987 (válaszként erre: 65. - Habnyak)
2011. febr. 23. 17:49

Szia! Szerinted elég annyi mozgás hogy biciklivel megyek dolgozni úgy, hogy egyszer ahol lakom a buszvégállomásig kb 2 km, ahova megyek faluba dolgozni ott is van biciklim, ott kb 1,5 km az út.

Napi szinten min. 7km biciklivel, de ez általába több mert mindig valami tennivaló a belvárosba.Ennél többet nem szívesen mozognák míg tél van.Viszont ha jön a jó idő egy héten egyszer kétszer szoktunk sétálni 2-4 km-t. Attól függ mi a célkitűzés.Kell még ehhez aerobik?

Vagy egy heti fél órát bírjak ki plluszba?hátha segít....majd meglátom...

68. Dávid herceg (válaszként erre: 67. - Meelii1987)
2011. febr. 23. 17:46
Szia! Az hogy mennyit fogysz le nyárra, az abszolút tőled függ szerintem. Az egészséges fogyásra azt szokták mondani, hogy max. 1,5kg egy hónapban. De aztán kitudja, lehet nyárra leadsz 10 kilót. :D Kitartást kívánok!
2011. febr. 23. 17:42

Sziasztok! Már nagyon régen foglalkoztam magammal és azt hiszem nekiállok én is fogyizni szépen fokozatosan. Drasztikus dolgok elveszik a kedvemet a fogyástól és hirtelen rámjön az enniakarás és nem bírom abbahagyni az evést.

Én 171 cm, 90 kg vagyok az álomsúly 65 kg, de ha már elérek 70 kg-ig is nagyon boldog leszek. Már csak tartanák ott. Szerintetek nyárra mennyi súlyfeleslegtől lehet megszabadulni?10- 15 jó lenne. Gratulálok mindenkinek akinek sikerült lefogyni eredményesen! :)

2011. febr. 23. 17:30
most még nincs is baj semmivel, hétfő óta tornázom és figyelek oda "magamra". Viszont tudom hogy kb 4nap múlva lesz egy olyan napom amikor elegem lesz mindenből... Na akkor kell engem "seggbe rúgni", mert ha akkor tovább folytatom, nem lesz gond később.
65. habnyak (válaszként erre: 64. - Dávid herceg)
2011. febr. 23. 17:16
Így van! Na látod ez a hozzáállás pont elég ahhoz, hogy belekezdj és véghez is vidd!
64. Dávid herceg (válaszként erre: 63. - Habnyak)
2011. febr. 23. 16:52
kimondani biztos nem fogja. Ezt előre tudom, mivel bókolni nem nagyon tud. :S De majd erős leszek, és csak azért is megmutatom, nekem is sikerülhet.
63. habnyak (válaszként erre: 62. - Dávid herceg)
2011. febr. 23. 16:46
Igen, megértelek.Az enyém is mindjárt elkezdett féltékenykedni, hogy biztos el akarom hagyni, mert az új külsővel majd jobban megnéznek a pasik.Elég buta felfogásuk van, de ez miatt ne legyen lelki fájdalmad én is túltettem magam rajta.Arra gondolj, hogy neked lesz jobb és majd meglátod milyen büszke lesz rád ő is, még ha nem s mondja ki.
62. Dávid herceg (válaszként erre: 53. - Habnyak)
2011. febr. 23. 16:44
Ő csak annyit mond: "Hát igen, nem ártana!". Kicsit rosszul esik ez tőle, de viszont tudom hogy igaza van.
61. szöszi71 (válaszként erre: 60. - Negyvenfelé)
2011. febr. 23. 15:19
Csináld nyugodtan, csak jobb lehet:)
60. negyvenfelé (válaszként erre: 59. - Szöszi71)
2011. febr. 23. 15:18

Köszönöm szépen, a lényeg, hogy vékonyabb legyek, mint most vagyok, és ha ehhez ez a Réka dvd megfelel, akkor csinálom.

Sajnos most mennem kell.

Sziasztok!

59. szöszi71 (válaszként erre: 54. - Negyvenfelé)
2011. febr. 23. 15:13

Szia!


Itt kérdezhetsz nyugodtan, bármelyikőnk szívesen segít:)

Én ajánlani tudom a R.R DVD-ket. Én is szoktam rá tornázni és anno mikor fogyiztam szépen alakultam is a tornájától. Manapság inkább a B. Alexandra tornáit részesítem előnyben. Rájöttem, hogy nagyon szépen formálja alakítja a tested. Míg le nem adtam a -10 kg-ot addig nem tornáztam lábsúllyal, de azóta mióta már lement azóta már használom a súlyokat is:)


Ha csinálod a diétát, mellette bármilyen tornát választhatsz ami jólesik és birod is, nem érzed megterhelőnek:)


Összefoglalva:

Csak bíztatni tudlak, hogy tornázz tovább Rékára:)


Sok sikert és kitartást kívánok!

58. habnyak (válaszként erre: 57. - Negyvenfelé)
2011. febr. 23. 15:11
Igen, ebben lehet valami igazság, de viszont a zsír lebomlik és az alatta kialakult izom az már szép alakot kölcsönöz.Én is azért tornázom, hogy a leadott kilókkal megereszkedett bőr szépen visszahúzódjon, és ha izom alakul ki alatta az legalább kinéz valahogy, azt lehet korrigálni.
57. negyvenfelé (válaszként erre: 56. - Habnyak)
2011. febr. 23. 15:07
Köszönöm, hogy válaszoltál. Persze, rosszat biztosan nem teszek, csak megijedtem, mert olvastam valahol olyat, hogy ha van bőven súlyfelesleg, akkor szépen a zsír alatt fejlődik az izom, és ezáltal vastagodhat a kényes rész, és hát, nagyon-nagyon nem szeretném!!!!
56. habnyak (válaszként erre: 55. - Habnyak)
2011. febr. 23. 14:44
Ja, és még annyit mondanék neked (persze az én gondolatom alapján), hogy szerintem azzal, hogy megmozgatod magad ártani nem ártasz! Sőt, felfrissül a tested,és elkezdi lebontani a kis párnácskákat. Szerintem mindegy melyik mozgásformát választod, mindegyik jó, mert közben égnek, pusztulnak a zsírok.
55. habnyak (válaszként erre: 54. - Negyvenfelé)
2011. febr. 23. 14:40

Szia!

Először is köszönöm a gratulát, másodszor pedig próbálok neked valami frappáns választ adni a kérdésedre.

Nos én is ugyanígy nézek ki a leírtak alapján mint te. Annyi különbséggel, hogy én még egy kicsit messze vagyok a te súlyodtól(bár már ott tartanék!).

Na, szóval én Rékát úgy mint a tornáját nem ismerem, én Norbizok(családban marad). A duci tréning sorozatból van nekem meg az1,2,4.

Az első az átfogóan mindent megmozgat, kellemes kis mozgásformák vannak benne, persze ugrálás nélkül.

A második az inkább lábra és fenékre koncentrálódik, mikor először csináltam másnap nem bírtam lábra állni.Deréktól lefelé mindenhol izomlázam volt.

A negyedik pedig kicsit ritmikusabb mint az első, capuera gyakorlatok vannak benne, de azt is szeretem.

2011. febr. 23. 14:00

Sziasztok!


Remélem itt kaphatok választ a bennem felmerülő kérdésre: konkrétan milyen tornát végeztek? Rajtam kb. 12-14 kg súlyfelesleg van (karok, fenék, vastag comb, és most már van egy kis hasam is kb. 74 kg körül vagyok). Van otthon Rubint Réka dvd-m, tegnap volt az első nap, hogy megcsináltam az első 20 perces blokkot (Add Önmagad 2 - legalábbis azt hiszem), és mostantól figyelek a kajára. Aztán eszembe jutott, hogy lehet, hogy nem is jó mozgásformát választottam? Attól félek, hogy nehogy mégjobban megvastagodjon a combom, mert akkor kifutok a világból. Van egy szobabringám is, de szegényt nagyon utálom, ezért gondoltam Rékára. Valaki tud nekem erre választ adni? Nagyon köszönöm, és gratulálok a cikk írójának a szép sikerekért!

53. habnyak (válaszként erre: 52. - Dávid herceg)
2011. febr. 23. 13:48
Köszönöm aranyos vagy! Hát igen, esetleg a párom, de őneki így is jó vagyok. Nem mondhatnám, hogy annyira oda lenne az ötletemtől.A te párod mit szól, hogy fogyózni szeretnél?
52. Dávid herceg (válaszként erre: 51. - Habnyak)
2011. febr. 23. 13:24
Szerintem azért te sem panaszkodhatsz! :) Szépek nagyon a fiaid!!! :D Gratula a kis családodhoz! Jó hogy van aki melléd áll, és támogat!!! :D
51. habnyak (válaszként erre: 50. - Szöszi71)
2011. febr. 23. 11:57
Remélem, már alig várom, hogy egy kicsit mozogjak. Tegnap torna helyett sétáltam kb 1,5 km-t, elmentem a fodrászhoz, meg hazajöttem. Az is jól esett, de a torna azért más.Néztem a képeidet, szép vékony alakod van, csinos vagy.
50. szöszi71 (válaszként erre: 48. - Habnyak)
2011. febr. 23. 11:36
Az biztos jó lesz:)
49. habnyak (válaszként erre: 47. - Dávid herceg)
2011. febr. 23. 11:34
Neked is kívánom, ügyes légy, csak szép lassan!
48. habnyak (válaszként erre: 44. - Szöszi71)
2011. febr. 23. 11:34
Most rendeltem meg két napja egy zumba dvd-t, ha ma délután meghozzák akkor arra, ha nem, akkor szerintem capuérázni fogok.
2011. febr. 23. 11:32
Na azt hiszem nekiállok tornázni, aztán teregetek és jöhet a bicikli. Szépen lassan! :D Szép és kísértésektől mentes napot nektek!!! :)))
46. Dávid herceg (válaszként erre: 39. - Szöszi71)
2011. febr. 23. 11:31
Jobbulást neked! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook