Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Talán sikerül fórum

Talán sikerül (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Talán sikerül

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
255. habnyak (válaszként erre: 253. - Dávid herceg)
2011. márc. 17. 11:34
Le a kalappal!Az akaraterővel nincs neked semmi problémád!
254. szöszi71 (válaszként erre: 253. - Dávid herceg)
2011. márc. 17. 11:24

Gratulálok!:)

Ez az igazi akarat:)

Én is ugyanígy szoktam csinálni:)

Nagyon ügyi vagy!:)

2011. márc. 17. 11:17
Tegnap este nagy volt a kísértés nálam. Palacsintát sütöttem 8ra lettem kész vele, de inkább vedeltem helyette a vizet, minthogy abból egyek egy falatot is. :))) Reggel ettem hármat annyi elég is nekem.
252. habnyak (válaszként erre: 247. - Cullinan)
2011. márc. 17. 10:33

A két alma miatt van lelkiismeret furdalásod? Ezt úgy mondtad mintha legalább öt tábla csokit ettél volna. Ne már!

Az alma hidd el nagyon jó, én is vettem tegnap mert már hiányzott és ha hiszed ha nem én is megettem egyet kb fél nyolc körül.Ezért ne marcangold magad!

251. habnyak (válaszként erre: 249. - Szöszi71)
2011. márc. 17. 10:30
Aha, értelek. A kérdés már nálam is felütötte a fejét, nem tudom még velünk is hogy lesz.
250. Dávid herceg (válaszként erre: 247. - Cullinan)
2011. márc. 17. 10:27
Wow! Emelem kalapom előtted! Azért 70km-t lenyomni... Nem semmi! Gratulálok! Nekem eddig 50 volt a csúcsteljesítmény, de arra 1hónapig "gyúrtam". Jól le is égtem a végére, mire hazaértem dicséretek helyett csak szidást kaptam. Egyedül mentem, 18évesen. :)
249. szöszi71 (válaszként erre: 246. - Habnyak)
2011. márc. 17. 09:49

Szia!


A 4 napos szabad hétvége beleszólt, mert otthon nincs számítógépem:) Úgy vagyok vele, hogy elég napi 8 órában a munkahelyen:)


Nagyon ügyi vagy, csak gratulálni tudok!:)


Hétvégén tanfolyamoztam és ez a hétvége is ezzel fog eltelni. Vasárnap már megkapom vizsga után az oklevelet is. Elég fárasztó, hogy délelőtt 10-től este 7-ig ott vagyok, de megéri, sok érdekes dolgot tanulok és persze már most agyalok azon, hogyan tovább:)

248. cullinan (válaszként erre: 241. - Dávid herceg)
2011. márc. 17. 08:54

Igen, elméletben én is annyira tudom, mi lenne a helyes, de a gyakorlatban nagyon nehéz, és föleg akkor ha az ember lelkileg is kicsit padlón van.

De tegnap nagyon dühös voltam magamra, és ha hangosan megfegyelmeztem magam, hogy állj a sarkadra, csak TE tudsz az életeden változtatni, senki más!!

Remélem eljutott a tudatomig:))

247. cullinan (válaszként erre: 240. - Habnyak)
2011. márc. 17. 08:50

Köszi a jó tanácsokat, hát én már kb egy éve fogyózom:) de kb azóta 4 kg hiztam:((

Szóval, én ha eldöntöm, hogy fogynom kell, annál inkább nem megy.

De most már anyukám is mondta hogy hiztam, és pont az a problémám, hogy azok a ruhák, amiben jól éreztem magam, és csinosnak, azok most mind kényelmetlenek és szükek.

Májusban leszek 50 éves, amugy is sokkol, hát még ha kövérnek is érzem magam!!

Ugyhogy május 11-ig most nagyon keménynek kell lennem magamhoz.

Már a sportolás ismét visszatért, a bicajozás megvolt szombaton 70 km.most meg mindennap elmegyek A kutyával futni, sétálni másfél órát, és ebből rendszert szeretnék csinálni, mert ez a legnagyobb baj, hogy hosszutávon nem tartom be, sem a kaját sem a sportot.

Már két napja nem ettem 6 után, tegnap 2 almát.

De ettől is büntudatom volt.

246. habnyak (válaszként erre: 245. - Szöszi71)
2011. márc. 17. 08:17

Szia!

De rég voltál, mi van veled?

Nálam úgy tűnik most újra beindult a dolog, mert ma reggelre már a 16-dik kilómat dobtam le. Már csak 9 van hátra.

2011. márc. 17. 07:49

Sziasztok!


Hogy vagytok?

Nálatok is esik?

Itt sajnos ronda, szürke és esős idő van:(


TEgnap tornáztam egy nagyon, annyira jólesett:) Utánna egészen felfrissültem:)

244. habnyak
2011. márc. 15. 17:55

Hello!

Sehol senki? Úgy tűnik minden időtöket leköti a fogyi?!

2011. márc. 15. 17:24
Sziasztok csajok :) hát nekem is vissza kuszott egy kicsi de azért se hagyom magam :( tényleg rá kell hajtanom habnyak örülök hogy újra köztünk vagy:)
242. habnyak
2011. márc. 13. 16:27

Sziasztok!

Lányok, több önbizalmat!Zsu, te nagyon jól ráálltál már a napi dolgokra, jól látod a helyzetet.Ennek igazán örülök, ezek után csak azt hidd el magadnak, hogy igenis képes vagy rá!

241. Dávid herceg (válaszként erre: 239. - Cullinan)
2011. márc. 12. 13:37
Szia! Nem vagy egyedül. Én is sok mindent akarok egyszerre elérni, ezért van az hogy kudarcokba fulladok. Először kezd azzal hogy 6 után semmi. Ha mégis éhes leszel, foglald el magad valamivel vagy igyál egy pohár vizet, max egy alma mehet még. Ha ezt már egy hete be tudod tartani akkor jöhet valami más változás. Mondjuk elhagyod a nagyon cukros ételeket. Pl, csoki és társai. Vagy ezeket csak délelőtt eszed, hogy a szervezeted fel tudja dolgozni. Tudom tanácsokat osztani sokkal könnyebb mint betartani azokat. Én is evvel szenvedek. De az jó ha beismered magadnak hogy hibáztál! Sok-sok kitartást kívánok!!!
240. habnyak (válaszként erre: 239. - Cullinan)
2011. márc. 12. 13:14

A lényeg az,hogy elhatároztad magad mit akarsz véghezvinni.Ne hagyd magad eltántorítani semmi áron.A csoki és a tökmag jó helyen van, ne bántsd őket.Helyette inkább egyél egy almát vagy valami gyümölcsöt.Én is hat előtt szoktam vacsizni, aztán van mikor már fél óra múlva éhes vagyok.Olyankor megeszem egy almát, vagy iszom egy jó nagy pohár vizet.

Az, hogy tegnap kibírtad az nem volt véletlen.Ellentmondtál a kívánalmaidnak és erősen, határozottan eltoltad őket magadtól ez így helyes.

Mióta csinálod a fogyit?

2011. márc. 12. 10:21

Jaaj, lányok, most már nagyon be kell hogy keményitsek, annyira gyenge vagyok, azt érzem, minél jobban akarok fogyni, anál inkább nem megy:((

Egyszerüen elhatározom, hogy este 6 után semmi, és mikor ott vagyok, akkor meg mindha valaki más irányitana, bekapok ezt-azt, egy falat csoki, tökmagozás a tévénél!!

Dühös vagyok magamra, ma megyek futni, és tegnap megálltam az esti evést, de meddig fog tartani???

238. habnyak
2011. márc. 12. 09:20

Szép napot lányok!

Remélem mindenki jól van, nem hanyatlott a kedvetek ezen a szép napon.Itt gyönyörűen süt a nap, kinyitottam minden ablakot, szellőztetek.

237. habnyak (válaszként erre: 236. - Ebba518fdb)
2011. márc. 10. 17:10

Köszi szépen. A vége felé egyre nehezebb úgy érzem. Kéne valami kis érzelmi löket, vagy inspiráció.

Még a tavasz is megtenné ha végre ideérne.Legalább is szerintem.

236. ebba518fdb (válaszként erre: 228. - Habnyak)
2011. márc. 10. 17:06
szia :))) örülök, hogy visszatértél.. :)))) nagyon szépen fogyatkoznak a kilóid.. :))
235. Dávid herceg (válaszként erre: 234. - Szöszi71)
2011. márc. 10. 15:26
:))) Na de mindezek ellenére ma is az lesz a vacsim, ha már vettem. :)
234. szöszi71 (válaszként erre: 232. - Dávid herceg)
2011. márc. 10. 12:47
Látod, ez eszembe se jutott :))))
233. habnyak (válaszként erre: 230. - Dávid herceg)
2011. márc. 10. 12:39

Hát rólam inkább ne is beszéljünk.Ez az elmúlt másfél hét teljes depiben telt a részemről.A fogyit nem hagytam abba, de az elmúlt két napban elég sokat bűnöztem.Sajnos!

Tegnap reggel rájöttem, hogy most egy kicsit becsaptam a szervezetemet, úgyhogy nincs több nasi!Nem ettem sokat, csak meggyes pitét sütöttem a fiúknak két napon keresztül, gondolhatod 4 kg lisztem ment rá, 5 tepsivel kellett sütnöm.Hát én is megkóstoltam délután, vacsira meg nem ettem semmit.Ez így ment két napig, de tegnap óta minden a régi.Két hét alatt lement az a két kiló, aztán most ma reggelre újra 1 minusz.Nagyon jó érzés volt, meg persze az, hogy a "bűnös napok" alatt nem jött fel semmi.

Most úgy tűnik a -15 kg megvan.De az utolsó 10 az nem tudom hogy fog menni.

232. Dávid herceg (válaszként erre: 231. - Szöszi71)
2011. márc. 10. 12:31
tisztítás szempontjából biztos, de a wc papír fogyasztás szempontjából nem valami hatékony. :D hehe :)))
231. szöszi71 (válaszként erre: 229. - Dávid herceg)
2011. márc. 10. 12:28

Örülök, hogy nem volt semmi gond tőle:)

Azt már hallottam mástól is, hogy másnap reggel volt hasmenése:) Ez viszont a tisztítás szempontjából csak jótékony hatású:)

230. Dávid herceg (válaszként erre: 228. - Habnyak)
2011. márc. 10. 12:04

előbb utóbb csak lesz valami. :D ma felpróbáltam a régi nadrágjaimat, van egy kettő ami feljönne rám ha a hasamból lefaragnék kb 10 centit... Lehet hasas gyakorlatokat kellene csinálnom. :)

De veled mizújs? Te hogy haladsz? Láttam egy másik honlapon, hogy ott sem voltál, gondoltam vagy elutaztatok, vagy csak a gép nem műkszik. :) Nem fordulunk el senkitől sem, szerintem! :)

229. Dávid herceg (válaszként erre: 227. - Szöszi71)
2011. márc. 10. 12:01
Valamit magyarázott a gyomrom, még párom is hallotta, de semmi több. Hacsak a reggeli hasmenés nem ennek tudható be, akkor semmi gond nem volt. :)
228. habnyak
2011. márc. 10. 11:35

Sziasztok édeseim!

Annyira, de annyira hiányoztatok. Már tűkön ülve vártam, hogy kész legyen ez a fránya masina, attól féltem teljesen elfordultok tőlem amiért eltűntem. Nem hagylak cserben titeket!!!

Dávid herceg te nagyon ügyi vagy, majd meglátod lesz ennek eredménye!

2011. márc. 10. 11:20

Csak gratulálni tudok!:) Ügyi vagy!:)

A gyomrodat nem bántotta a kiwi?

2011. márc. 10. 08:57

Sziasztok! Tegnap este kíváncsiságból kiváltottam a vacsimat két kivivel. Hát mit ne mondjak, korgott a gyomrom rendesen az éjjel... Főleg hogy a fiam miatt megint éjszakáztam, de bírható volt! :)

Drága habnyak! Üdv újra köztünk! :D

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook