Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintem hatásosan fogyni lehet ha fórum

Szerintem hatásosan fogyni lehet ha (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
25. 81f46d06d3 (válaszként erre: 21. - 49ca420470)
2009. szept. 10. 21:12

Kedves Diorella! A huszadik század újítása a napi ötszöri étkezés... nem véletlenül.

És már ne haragudj, de hol van az ebédedből a rost- és a vitamintartalom? A párizsiban vagy a sültkrumpliban? Esetleg a majonézben?

24. 81f46d06d3 (válaszként erre: 23. - Christine1979)
2009. szept. 10. 21:11
Ebben én is biztos vagyok, lesznek gondok bőven. Ha nem most, akkor pár hónap, év múlva... Ez egy igazán felelőtlen táplálkozási szokás, amit ráadásul nem kellene reklámozni... olvastam itt, hogy valaki a cukorbetegséget említette... hát ha egy diabeteses így kezdene el étkezni, akkor nem vezetne hosszú út a kómáig. A másik, hogy sok fiatal lány akar lefogyni, nem megfelelő az önértékelése... ha valaki ezt elhiszi és a nézetet magáénak vallja... elég baj lesz az.
23. Christine1979 (válaszként erre: 21. - 49ca420470)
2009. szept. 10. 20:24

Ne haragudj, de sztem ha utána járnál, tudnád, hogy a parasztok, akik a földeken dolgoztak, reggel fél kupicával és szalonnával kezdték a napot, hogy bírják a munkát ... és ebédeltek is, sőt, vacsoráztak is. Vidéki vagyok, úgyhogy .........


Ha neked jó, hogy naponta egyszer eszel, tök zsíros, egészségtelen kajákat, nyugodtan :) Aztán egy idő után ne csodálkozz, ha eü-i gondjaid lesznek......

22. borsicica (válaszként erre: 21. - 49ca420470)
2009. szept. 10. 19:15
ne haragudj meg, de szerintem ez beteges dolog, ez nem egészséges , de te tudod, nem hiszem, hogy nem vagy éhes, sőt te magad írtad le, hogy egésznap tudnál enni!!!!
2009. szept. 10. 17:05

A napi háromszori étkezés a huszadik század újítása.Azelőtt csak az urak étkeztek napi 3x a parasztok a szegények a földtúrók nem.De nem is voltak elhízva.Egyébként nekem így szokta meg a szervezetem a dolgot.

A mai ebédem pl a következő volt:Fél marék sültburgonya,2 szelet rántott sajt,2 szelet rántott párizsi+ 2 bodag(liszt,prézli tojás kisütve)mindez majonézzel.

Ennyi.

És ma már nem fogok enni mert úgy el vagyok telve vele hogy holnap délig simán kitart!

2009. szept. 10. 12:56
Kevesebbet eszel, mint addig és csak akkor amikor éhes vagy. És abbahagyod amikor elég volt. És minden falatot megrágsz. És azt eszed amit igazán szeretnél, nem azt amit kell.
19. 81f46d06d3 (válaszként erre: 1. - 49ca420470)
2009. szept. 10. 12:18

Szerintem hatásosan (és egészségesen) így nem lehet fogyni...

Kevesebb szénhidrát, cukor (fehérlisztből készült kenyér, péksüti, sütik, tészták, krumpli stornó). Helyette grillezett húsok, főként csirke, pulyka, hal, párolt és nyers zöldségek, gyümik,saláták... Szóval, életmódváltás. Ha van időd, akkor sok mozgás.

18. borsicica (válaszként erre: 14. - 49ca420470)
2009. szept. 10. 10:47
Ha nem akarsz fogyni,és ki vagy békülve magadal akkor miért csinálod ezt a butaságot?másnak aki túlsúlyos annak meg nem szabad ilyet ajánlani!Te is inkább egyél egy nap többször és akkor fogod érezni hogy jól vagy lakva :) és ha ilyen szerencsés testalkat vagy és mindig tudnál enni akkor hajrá!
17. Christine1979 (válaszként erre: 16. - Borsicica)
2009. szept. 10. 10:46

Igen, szerintem is. Sokkal jobb módszer a napi ötször keveset. Amúgy sem egészséges annyit enni, hogy degeszre edd magad...

Dehát... Ő tudja :)

16. borsicica (válaszként erre: 15. - Christine1979)
2009. szept. 10. 10:44
igen, nem kell ehezz eü. végzettség, ezt szerintem minden normál embernek tudnia kell,hogy hosszú távon ez esetleg még hiánybetegséghez vezet, sőt szétesik a normál bélflórája+tönkre megy a gyomra!
15. Christine1979 (válaszként erre: 14. - 49ca420470)
2009. szept. 10. 10:36

Akkor sem egészséges a napi egy étkezés, ha nem is akarsz fogyni. Tönkremegy a gyomrod, napközben ugrálni fog egy idő után a vérnyomásod, a vércukrod. Hosszútávon egyáltalán nem egészséges.

Nem papolni akarok, és nincs eü. végzettségem sem,- így mint hköznapi ember tudok csak hozzászólni,- de én akkor sem tartom helyesnek.

14. 49ca420470 (válaszként erre: 5. - Christine1979)
2009. szept. 10. 10:33
Se nem fogyok se nem hízok a magasságomhoz meg pont megfelelő a kilóim száma.A gyomromnak sincs semmi baja hálistennek.De az is igaz hogy szinte sosem érzem hogy jóllaktam vagy legalább is ritkán.Mindig tudnék enni.
13. borsicica (válaszként erre: 10. - Sirga)
2009. szept. 10. 10:26

Köszönöm!muszáj volt fogyni akkoriban a fiam 6 éves volt már, esténként lefeküdtem aludni és hallgattam a saját nagy szusszanásaimat ami úgy úgy festett mint egy 70 éves kb.120 kg-os ember :)

ez elkeserített, bár a férjem nem hallotta :)

aztán nézztem a jobbnál jobb formájú lányokat és mindig kritizáltam őket,így kompenzáltam, és hál isten rájöttem, nem kritizálni kell hanem arra törekedni, hogy olyan legyek, így is lett :)

Bár jövő nyárig 5-6 kg-t szeretnék még leadni, illetve ha nem is kiló, mert nem az a fontos,inkább úgy mondom még szeretnék formálodni has, fenék, comb,és megfogom csinálni, magamért és persze a férjemnek :P

2009. szept. 10. 10:16
Ahogy látom, még nem volt fent, mióta megnyitotta a fórumot.... de majd kíváncsi vagyok, mit ír a hsz-ekre.
2009. szept. 10. 10:15
De látjátok lányok hogy nem is ír már!
10. Sirga
2009. szept. 10. 10:14

Atyaisten, mekkora butaságot csinálsz!

Előttem már többen leírták, de csatlakozom. Hozzátenném, hogy duplán, igen durván terheled a gyomrod - előbb a koplalással,aztán a hirtelen mennyiséggel. Ha rám/ránk hallgatsz, felhagysz ezzel a "módszerrel", de persze, Te tudod ... Mégsem hiszem, hogy valóban tudod, mit művelsz. :S

Borscica! Neked gratulálok! :)

9. borsicica (válaszként erre: 8. - C20c593f1c)
2009. szept. 10. 10:12

:D :D :D

kb.

8. c20c593f1c (válaszként erre: 1. - 49ca420470)
2009. szept. 10. 10:06

Mondd ezt egy cukorbetegnek....!

Aztán rövid idő belül feldobja a talpát.

2009. szept. 10. 10:00

christine1979 igaza van, hosszú távon megsínyli a szervezeted, egy nap 5x-6x keveset,ne sokat, és így szabályozod az anyagcseréd, meg a cukorháztartásod, eü.-ben dolgozom, sürgősségin,nem egy léböjtös és ilyen olyan diétás esett be már hozzánk éjjel 2-kor, hogy majd belepusztult a gyomorfájdalmába!

a testet normálisan kell diétáztatni, én pl. 3 éve fogytam update diétával 14 kg-t, 4 hónap alatt,és nem szenvedtem, nem egyhangú, mellette kis mozgás, torna, a mai napig nem jött vissza semmi!!!

2009. szept. 10. 09:56

Szerintem nem tul egeszseges.. Egyreszt a gyomrodnak elegge nagy megterheles lehet az egesz napos ehezes utan egy hatalmas etkezes, amitol kitagul..

Az anyagcsered meg nagyon lelassul, ha napi egyszer eszel.. Legalabbis ez az en velemenyem, de nem vagyok szakerto..

En napi 5-szor eszem picit, pl egy zoldalmat, egy natur joghurtot, 1 szelet Hamletet, ilyesmi..

Amugy nem csak olyan fogyokuras etelek vannak amit utalunk.. Van egy csomo nagyon finom ami nem hizlal...

2009. szept. 10. 09:54

Amúgy ha nézed az Update 1-es kódokat, azokból ehetsz egész nap (persze, nem degeszre kell tömni magad), és azzal is lehet fogyni.

Az ilyen "egyszer eszem, de akkor degeszre" - dologgal az a baj, egy idő után a szervezeted vésztartalékként építi be azt az egyszer elfogyasztott kajamennyiséget, és nem hogy fogyni nem fogsz, hanem hízol tőle...

2009. szept. 10. 09:53
Nahát én meg nem enném mondjuk a paradicsomos káposztát még a fogyásom érdekében sem, annyira utálom.
2009. szept. 10. 09:50
Szerintem ezzel tönkreteszed a gyomrodat.
2009. szept. 10. 09:47
több kalóriát égetünk el, mint amennyit beviszünk a szervezetünkbe.
2009. szept. 10. 09:46

Csupa olyan ételt eszünk amit útálunk.Ha megfelelő időpontban esszük az ételeket.

Én naponta csak egyszer étkezem többnyire,délben.Akkor eszem amennyi belémfér de sem előtte sem utána nem veszek már magamhoz táplálékot.

Nem tudom hogy mennyire egészséges de nem hízok tőle az biztos.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook