Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőnek lenni JÓ!! fórum

Szeretőnek lenni JÓ!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
218. Gecam (válaszként erre: 1. - Gecam)
2009. dec. 31. 21:00
A lehető legjobb dolog!!!!!!!!:)
217. spinneli (válaszként erre: 195. - Secret83)
2009. dec. 31. 11:01

Én egyáltalán nem ítélem el, csak nem lennék szerető.

:)

216. e974230abd (válaszként erre: 215. - 4c4743ec7d)
2009. dec. 30. 22:25
Az a lényeg:)
215. 4c4743ec7d (válaszként erre: 214. - E974230abd)
2009. dec. 30. 22:10
Így is nevezhetjük...egyedül vagyok, de még sem.Nem tudnék komoly kapcsolatba belemenni egyenlőre, egyedül meg nem szeretek lenni. Ennyi... én értem.
214. e974230abd (válaszként erre: 213. - 4c4743ec7d)
2009. dec. 30. 22:06
"..de még sem vagyok egyedül." és mégsem kettesben...ez szar akárhogy is kavarjuk....szar marad.
213. 4c4743ec7d (válaszként erre: 211. - E974230abd)
2009. dec. 30. 22:04
Bár mennyire is hihetetlen, volt komoly "normális" kapcsolatom:))"Face to face" ahogy írtad.Nem szeretőként éltem idáig a 25 évemet:) De vége lett. Kellett egy kis levegő utána..de még sem vagyok egyedül.
2009. dec. 30. 22:03

Mindenkit üdvözlök ! Új vagyok itt, ezért elejétől végigolvastam a hozzászólásokat. Nagyon tanulságos.

Középkorú vagyok, voltam szerető, csaltam meg barátomat, csaltak meg velem feleséget és csaltak meg engem, mint feleséget.

Igaz, ez már régen volt, de, ahogy olvasom, azóta sem változott.

Bárki bármit mond, a csalás az csalás. Megcsalni azt, akinek esküt tettünk, vagy akit szeretünk, semmiségnek tűnik, de hosszú távon lélekölő. Ezen kívül megöli azt a meghittséget, ami a házasság velejárója kellene , hogy legyen.

Akinek van házastársa és szeretője is, annak folytonosan vigyáznia kell, nehogy lebukjon. Ez bizony stressz, ami megbosszulja magát. Higgyétek el nekem, olyan bagatell dolgokon meg lehet bukni, amire nem is gondolnátok.

Abban sem vagyok biztos, hogy a házastársaitok nem tudnak semmit.

Amikor szerető voltam, eleinte nagyon boldog, szerelmes szerető voltam. Elfogadtam a lopott órákat, megértettem, hogy első a család. Egy idő után, ez volt kb fél év, ez már nem ment. Megőrültem attól, hogy nem tervezhetek programot, hiszen nem tudhatom, mikor jut rám egy órácska, a nyári terveimet a családja programjához kellett igazítanom. Az lett a vége, hogy hiába voltam szerelmes belé, rendbe hoztam a házasságát és kiléptem a kapcsolatból. Ahogy olvasom a korábbiakat ilyen többeknél előfordult. Azt hiszem, hogy ez a szeretők lelkiismeret furdalásának leplezése. Nos, erkölcsileg talán győztesen kerültem ki ebből a kapcsolatból, hiszen nem dúltam fel egy családot, de mégsem éreztem és most sem érzem győztesnek magam.

Mint megcsalt feleség viszont már győztesnek éreztem magam és kiadtam a férjem útját. Tulajdonképpen örültem is neki, a megcsalása alatt jöttem rá, hogy milyen jó nélküle.

Összegezve: szerintem szeretőnek lenni nem jó.

211. e974230abd (válaszként erre: 210. - 4c4743ec7d)
2009. dec. 30. 21:58
Nem,nem gondolom,és habitusilag talán még közel állna hozzám,,bár az élet nem így hozta!De !nem vágytál sose egy face to face kapcsolatra,ahol csak ti ketten vagytok,nem kell magyarázkodni,és megcsalatni,tisztán ,és egyértelműen lenni???
210. 4c4743ec7d (válaszként erre: 208. - E974230abd)
2009. dec. 30. 21:51

ebben teljesen igazad van.Tenni kell érte, különben nem megy másképp. Nem megszerezni nehéz, hanem megtartani, ahogy mondani szokták.

Érezted már úgy valaha életedben valamelyik kapcsolatodba, h csak te teszel érte és a másik tojik rá?Vagy ha már mindketten elszúrtátok, megpróbáltad volna helyrehozni, de a másik erőfeszítést sem tesz?Nah az ilyenek után lesz az embernek elege, és lesz kicsit "érzéketlen" ahogy te írod.Ezért vagy megcsalja a párját, vagy mint az én esetembe, nem akar belemenni még egy komoly kapcsolatba, és a "könnyebb" utat választja. És, h épp foglalt ember...így alakult.

De ne hidd, h a szeretősdi a könnyebb út...nem olyan marha könnyű,mint ahogy kívülről látszik.

2009. dec. 30. 21:47
Igen,és egy fontos dolog ami eszebe jutott!Egy beszélgetés pár apja egy baráti pár szétmenésésről és annak viszonyairól..Szóval egy férfiismerősöm azt mondta/és mélyen egyetértek vele/hogy cdak a magabiztos nők tudnak úgy szakítani,hogy elhagyják az előzőt és csak utána ketresnek rá tisztán akövire!!A nők nagytöbbsége nem elég magabiztos ahhoz,hogy bízzon magában annyíra,hgy elhagyás után tegye ezt.A nagytöbbség egyik felépített kapcsolatból a másikba menekül /a tutiból a tutiba/és nincs átmenet:)
208. e974230abd (válaszként erre: 207. - 4c4743ec7d)
2009. dec. 30. 21:43

Ez kqvára jó felvetés amit most mondtál..azt hiszem nem szerencsés vagyok ,hanem teszek érte....Mind külsőben mind kapcsolati viszonyban,mid hozzáállásban..Egy kapcsolat egy gépezet...van input és outputja.Ha az egyik szarul megy felbillen a dolog..A párok hajlamosak azt hinni ,hogy az esküvővel beállítottak egy állandót,és az már örökké működőképes...Ez faszság!Minden nap, minden órában tenni kell egy kapcsolatért...fenttartani,fényesíteni,fontossá tenni..mint a levegőt..!Ai ezt nem eti,érzi az eladja maga alól a kapcsolatát:)

Ez csak az én véleményem,és hidd el,bármelyik pillanatban kihullhat alólam a házasságom mindkét oldalról,hisz az élet esetleges,de én ezen dolgozom,mert érdemesnek találom!Ha majd nem találom kilépek,de kilépek ,és csak utána kezdek másikba,azt hiszem ez a különbség!!!!!!!

207. 4c4743ec7d (válaszként erre: 204. - E974230abd)
2009. dec. 30. 21:37

Nem rád akartam kihegyezni a példát,de attól, h nem érzek empátiát a """"barátom""" barátnője iránt..attól nem érzem magam érzéketlennek. És az, h ilyet teszek, nem jelenti azt, h nem adok én sem pénzt, vagy gátlástalanul átgázolok mindenkin.

Valahol mindenki hisz a szerelemben..a hűségben kevésbé...abban csak reménykednek sokan.

Nem hinném, h merés nem merés kérdése...az emberek sokat csalódtak, sok mindenkiben, ezért nem hisznek már a hűségben. És a szerelemmel nem mindig jár együtt ez a dolog, de szerencsés vagy, h ez neked bejött.

2009. dec. 30. 21:31
Ja és igen,én persze szarul állok anyagilag,billentyűzetünk kaputol lassan..nem írok ennyire szarul:)
205. 4c4743ec7d (válaszként erre: 202. - Babyshambles)
2009. dec. 30. 21:30

ez szerintem nem poszt kérdése.erre nem lehet születni vagy nem születni.Van, h így alakul. H idézzek valakit: "Kérdezte e valaha a szerelem, h mit szeretnénk?" Nem hinném.jön és kész.


Te is n leírtad, h ésszel mit kéne döntened, de még is vacilálsz...Ilyenkor szerintem azt kéne mérlegelni, h megérné az a pár hónap? (vagy év, nem tudom mennyi lenne)...persze sok esetben nem végződik jól az ilyen...azt kell eldönteni, h megérné e, még ha pofára esés is lenne a vége.De ez attól is függ, mennyire vonz az illető szerintem.


És attól mindenki kiborul, ha megtudná a párjának van valakije. Még aki esetleg nem is szereti a párját, de megtudja, h van valakije..kiborul..ilyenkor nagyban közrejátszik a birtoklási vágy is szerintem.

204. e974230abd (válaszként erre: 203. - 4c4743ec7d)
2009. dec. 30. 21:30
Lehetreméle nem,de lehet ,hogy az átlagember úgy működik ahogyan te ,és a hozzád ahsonló felfogásúka...Titokban viszont azt remélem úgy mint én ,és a hozzám hasonléatosak..és igen,én adok a koldusnak pnzt,és igen..én nevezzünk hülyének csomagolok a cipősdobozba..és igen meglátogatoma mIkuláésgyárat...Igen lehjet,sőt nevezzük ezt szentimentalizmusnak,de nem ...inkább nevezzük a te felfogásodat érzéketlenségnek,és ige én hiszek a szerelemben,a hűségben ,az összetartozásban,és a felelősségérzetben...és most nyugodta kövezz meg,és utalj visza a 16. századba...ez van!De tudod mit??Nekem működik!!Lehet ,hogy másnak is működne ,ha merné....
203. 4c4743ec7d (válaszként erre: 201. - E974230abd)
2009. dec. 30. 21:22

Anyagi háttér dominál??? Lehet ilyesmi előfordul,de szerintem kevésbé jellemző a dolog.

A lelkiismeretről megy annyit, h ebben a világban mennyire számít a lelkiismeret? Miért kéne egy olyan ember iránt empátiát mutatni, vagy olyan ember miatt lelkiismeret furdalásnak lenni akit nem ismersz?Persze ez sem lehet ok, de valljuk be te sem és sokan nem vagyunk tekintettel a másik emberre...akár a kéregetőre az utcán, akár a bajba jutott drogosra..stb..persze ezek elég durva példák, de őket sem ismerjük..csak elmegyünk melletük,mindenféle lelkiismeret furdalás vagy empátia nélkül...ilyenkor ezek hol vannak?Költő kérdés...

És az, h miért csalja meg az ember a párját...erre az jobban tud válaszolni aki már megtette.De a körülöttem levő emberek életéből leszűrve...1. elfásultak egymás mellett, a megszokás a nem odafigyelés...2. e nem akarok odafigyelni szitu, másra vágyni, izgalomra stb...

De ez csak 2 példa...


És az egyenes út amiről te beszélsz, h lezárni egyiket jön a másik..igen ez lenne a "normális"..de már egyszer valahol írtam..azok a ku...a anyagiak, ház, telek, autó, stb..ha mindenki anyagilag független tudna lenni hamarabb kereket oldani sok ember..és így inkább marad a megszokottnál..nincs hercehurca..persze van ellen példa is, de ez nem könnyű út.

2009. dec. 30. 21:19

Tényleg jó szeretőnek lenni?


Van egy pasi, aki nagyon szeretne velem ezt-azt csinálni.. de tudom, hogy nagyon kicsapongó szexuális életet él. Nem házas, nincs barátnője, de nem is tud leragadni egy nőnél. Azt mondja, hogy szeretne egy stabil kapcsolatot, de tudom, hogy mellette más nőkkel is együtt lenne, mert ilyen ember. 36 éves, valószínűleg nem fog változni.


Én attól félek, hogyha bele is mennék, idővel akaratlanul többet akarnék tőle.. és ő azt nem tudná megadni. Amikor az exemmel voltam, és belegondoltam, hogy más nőkkel is együtt lehet, attól teljesen kiborultam. Akkor valószínűleg a szeretősdi nem az én posztom ugye?

201. e974230abd (válaszként erre: 199. - 4c4743ec7d)
2009. dec. 30. 21:09

Teljesen igazad van:)A dugás ténye nem elég...mert akkor bárkivel akár minden anp mással lehetne csinálni...

De sokszor az anyagi háttér mint szempont,legalább annyira dominál,nem?

"És hát miért törődne akkor mással? Csak saját magával kell elszámolnia, senki mással."

igen ez igaz ,de milyen lelkiismeret ez???Nem gáz ezzel elszámolni????

"És, h a családos, vagy kapcsolatban élő férfi/nő miért keres valaki még magának? Arra nagyon sok magyaráz lehet..."

Mégpedig??Jó lelekiismerettel mi is???Többet szeretnék dugni??nem vagy elég nekem?....Akkor erre miértis nem jó az egyenes ,mások által normálisnak tartott út,4Első kapcsoat megszakít ,kövi jön...Nem bonyolult ez sem ,csak,nyilván annyira avittos,és nem is divatos:)

200. e974230abd (válaszként erre: 195. - Secret83)
2009. dec. 30. 21:02

ÓÓÓÓ basszus azt hittem te voltál:)

Akkor mégegysezr!Én szimpatizálok veled,úgy érzem sazrul oldod megf a saját szitud,de érzed ,hogy nem a jó úton vag yés ez már fél suker!!Szurkolok neked,és lehet hogy Medveúrnak igaza van,és egy jobbkezes gyerek a megoldás...nem tudom,de az biztos,nem érzem hogy te "pária "lennél:)

Ja,és ha egyí ilyen fóromot indít valaki akkor mindkét oldalt magára szabadítja ,akár akarja ,akár nem:)

199. 4c4743ec7d (válaszként erre: 188. - E974230abd)
2009. dec. 30. 21:02

Szerintem ha valaki szerető szerepét felveszi, nem csupán szexuális kielégülésre vágyik.Annál azért kicsit többre.Ha csak arra várna akkor megtenné gyakorlatilag kis túlzással bárki, vagy minden nap más.És nem keresné ugyanannak az embernek a társaságát hétről hétre,vagy más esetben éveken keresztül.Ne egyszerüsítsük le a szexre az egészet.És, h miért pont olyan valakivel teszi akinek párja van? Sok esetben,mint már írták, nem is tudja a fél, h az adott emberkének van családja, vagy élettársa.De persze vannak olyanok is akik tudnak a másik félről,de akkor csak a saját pillanatnyi "boldogsága" érdekli, ezért választja ezt az utat.És hát miért törődne akkor mással? Csak saját magával kell elszámolnia, senki mással.A nem független fél tartozik felelősséggel más iránt,neki van nagyobb szerepe ebben szerintem.

Nem hinném, h minden szerető úgy kezd bele az ilyen kapcsolatokba, h hátasságokat, családokat akarna tönkretenni szánt szándékkal.


És, h a családos, vagy kapcsolatban élő férfi/nő miért keres valaki még magának? Arra nagyon sok magyaráz lehet...

198. 5e03fd4701 (válaszként erre: 188. - E974230abd)
2009. dec. 30. 20:42
Ahaa! Igen!
197. Secret83 (válaszként erre: 180. - E974230abd)
2009. dec. 30. 20:38
S nem érzem magam szarul a bőrömben! Jól érzem magam, le fogok küzdeni mindent, s el fogom érni a céljaimat! Így vagy úgy, de elérem, mert nem vagyok az a könnyen feladós típus!
2009. dec. 30. 20:36
Arról nem is beszélve, hogy a fórumindító megkért mindenkit, hogy csak azok írjanak, akik tényleg szeretők! Ehhez képest a többség állítása szerint nem az, s elítéli ezt az egészet! Vagy mégis szeretők, csak titkolják????????
2009. dec. 30. 20:35
Bocsika! A fórumot nem én indítottam! Én csak leírtam az én történetemet, erre mindenki nekem esett! Na mindegy! Ez az én problémám!
194. spinneli (válaszként erre: 193. - E974230abd)
2009. dec. 30. 20:15

azt hittem a klasszikus 3-as felállást elemezzük.

:)


ebben az esetben mindenki a sajátja felé, természetesen.

193. e974230abd (válaszként erre: 191. - Spinneli)
2009. dec. 30. 20:14
De azt hiszem jelen esetben mindkét fél házas:)
192. spinneli (válaszként erre: 190. - E974230abd)
2009. dec. 30. 20:10

lehet, ezt csak Ő tudhatja.

:)

191. spinneli (válaszként erre: 188. - E974230abd)
2009. dec. 30. 20:09
ne felejtsd el, hogy egy ilyenbe egyedül a házas fél tartozik felelősséggel valaki másnak.
190. e974230abd (válaszként erre: 187. - Spinneli)
2009. dec. 30. 20:09
Csak erősen felcserélte az ok és okozati összefüggést,nem?:)!
189. spinneli (válaszként erre: 186. - 5e03fd4701)
2009. dec. 30. 20:08
A hiedelmekkel ellentétben a nők kb 99%-a képtelen csak szex alapon működtetni egy kapcsolatot.
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook