Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőnek lenni JÓ!! fórum

Szeretőnek lenni JÓ!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
278. Secret83 (válaszként erre: 274. - E8e68503db)
2010. jan. 10. 15:36
Úgy látszik, hogy az 53.hozzászólásomat nem olvastad el! Nem akartam általánosítani, elnézést kérek, ha félreérthetően írtam!
277. Csicsi25 (válaszként erre: 274. - E8e68503db)
2010. jan. 10. 15:28

Igen, én is ismerek olyan házaspárokat, akik nagyon régóta együtt vannak. Ne feledd, régebben sokkal szigorúbbak voltak az erkölcsök, mint ma, így a "szeretősdi" is vagy ritkább volt, vagy annyira titkolták, hogy senki sem szerzett róla tudomást sosem, még a legeslegjobb barátok sem. Egyébként ez nem olyan dolog, amivel az ember fűnek-fának eldicsekszik.


A szüleim 42 éve házasok. Tudod, anyukám is panaszkodik néha, hogy nem így képzelte az életét.


A mi házasságunk is a kívülállók számára minta házasságnak tűnik, mégsem az - sajnos. Igazából nem lehet belelátni a házasságokba. Nekem egyik ismerősöm sem tudja, hogy van szeretőm, mindenki azt hiszi, hogy minden rendben van nálunk.

276. kirenta
2010. jan. 10. 14:39
javitanák:szerető
275. kirenta
2010. jan. 10. 14:38
jo ez a szertö tartás dolog.csak egy baj van nagyon vigyázni kell mert nagy a lebukás veszély!pl:telefon,sms,titkos randi!
274. e8e68503db (válaszként erre: 45. - Secret83)
2010. jan. 10. 12:15

Ez mekkora hülyeség!

A szüleim 30 éve házasok és nem volt szeretőjük sosem.

Sok embert ismerek akik szintén hosszú idő óta együtt vannak és sosem volt szeretőjük.

Ha lehet ne általánosíts mert ez így sértő!

273. 5e03fd4701 (válaszként erre: 272. - Kirenta)
2010. jan. 10. 12:06
Hüü de nem jól lett vége!
272. kirenta (válaszként erre: 268. - Csicsi25)
2010. jan. 10. 11:33
szia csicsi!!ez ugy volt ö a férjem fönöke volt!minden lépésemröl tudodt,és már joban parancsolt mint a férjem hova megyek meg stb,nagyon sokat veszekedtünk egy héten kétszer minimum.a férjem munkahelyet váltot és azt hitte hogy az én kezem van a dologba,hiába mondtam hogy nem ö nem hitte el.és már mást nem csináltunk csak veszekedtünk és veszekedtünk már idegileg kikészitet nem birtam tovább.volt hogy felhivtam telefonon és olyan közömbös volt,többet nem kerestem. és ö sem kereset engem.akkor ez azt jelenti VÉGE.én megértetem de azota csak sznvedek!!bocsi ha hosszu voltam!!
271. 635da491de (válaszként erre: 270. - Csicsi25)
2010. jan. 10. 00:24
Ez a különbség közöttünk. Nekem akárhány szeretőm lenne akkor is jól esne ha jönne egy új. :-)))
270. Csicsi25 (válaszként erre: 269. - Pinki87)
2010. jan. 9. 19:38

Tudod, ez érdekes dolog. Mióta szeretőm van, senki másra nem vágyom. Egyszerűen tőle megkapok mindent, amire szükségem van és nem kell más.


Kívánok nektek sok boldogságot és azt, hogy mellette ne legyen szükséged szeretőre!

269. pinki87
2010. jan. 9. 19:35
sziasztok!nekem is volt szeretőm és jó volt!igaz az én volt párom németbe dolgozik!és a szeretőm a legjobb barátomból lett,akivel most együtt élek!szóval,nekem bejött,de nem fogok tartani ,hacsak nem megy megint tönkre ez a kapcsolat!
268. Csicsi25 (válaszként erre: 266. - Kirenta)
2010. jan. 9. 19:35

Megkérdezhetem, melyikőtök szakított és miért? Muszály volt szakítani? Nem lehet visszacsinálni?


Mi is szakítottunk kétszer, de nem tartott tovább 1 vagy 2 hétnél és muszály volt folytatni, mert nagyon fájt a hiánya. Szerencsére mindig csak olyan kis hülyeségeken kaptunk össze, ami igazából nem is számít összeveszésnek.

267. Csicsi25 (válaszként erre: 265. - Kangaroo)
2010. jan. 9. 19:33

Hát igen, ez elég kellemetlen is lehet, főleg ha beleszólnak az érzelmek is. Ha ő úgy érzi, jó neki így, akkor csinálja.

Ezt igazából ő érzi, ő tudja. De ha az volt a feltétel, hogy semmi érzelem, akkor feledje el a "szeretlek" szót és véletlenül se csússzon ki a száján, mert akkor vége. És főképpen ne várjon, követeljen többet a szeretőjétől, mint eddig!

266. kirenta (válaszként erre: 263. - Csicsi25)
2010. jan. 9. 19:24
szerintem igazad van!mindig azt mondom hogy már biztos job lesz ahogy telnek a honapok de ez nem igy van sajna!!szerintem egyre rosszabb!!!!!
265. Kangaroo (válaszként erre: 264. - Csicsi25)
2010. jan. 9. 19:16

Ebbe nem szólhatok bele, ha neki jó, hát csinálja!

Azt mondta, valami megfogta a férfiben, és vonzza, de nagyon!

Remélem, nem fog a végén "pofára esni"!

264. Csicsi25 (válaszként erre: 261. - Kangaroo)
2010. jan. 9. 19:08

Hát, én valószínűleg nem mentem volna bele a kapcsolatunkba, ha tudom, hogy van neki másik szeretője is. Érdekes ember lehet, ha egyszerre több is van neki, biztosan sok pasi irigyli érte :)


A férjemmel és a gyerekeimmel élek együtt, mivel neki is van családja. És ráadásul egyetértünk abban, hogy nincs sok jövője az együttélésnek, sajnos előbb vagy utóbb mindkét fél megunja a másikat. A mi kapcsolatunk éppen azért működik évek óta, mert nem vagyunk minden nap együtt és nem látjuk rendszeresen egymás hibáit. A kapcsolatunkban csak a jó jut nekünk, a heti egy-kétszeri találkozás pont optimális.

263. Csicsi25 (válaszként erre: 259. - Kirenta)
2010. jan. 9. 19:00
Nem, szerintem sosem fogod elfelejteni! A négy év hosszú idő, mindig emlékezni fogsz rá, maximum a szakítás miatti fájdalom fog kicsit enyhülni. Igaz, ez is attól függ, ki szakított és miért.
262. Kangaroo (válaszként erre: 261. - Kangaroo)
2010. jan. 9. 18:51
Visszaolvastam egy kicsit, a kérdés storno! :-P
261. Kangaroo (válaszként erre: 258. - Csicsi25)
2010. jan. 9. 18:43

A Te szeretőd csak a Tiéd volt! De a barátnőm osztozkodik másokkal is, pont ezért ment bele, mert biztos volt benne, hogy így nem lesz "zűr"!


És Te már csak a szeretőddel vagy?

2010. jan. 9. 18:39

Köszi a válaszokat! (Átadom az illetékesnek.)

Voltam már én is megcsalt és hűtlen is régebbi kapcsolataimban, de ilyen még nem történt velem (remélem, nem is fog!), így nem tudtam tanácsot adni. Akibe beleszerettem, azért el is hagytam a régi páromat. Persze akkor még nem voltak gyerekek, házasság stb...

De a barátnőmék nem tudnak elválni, közös a lakás, van két gyerek (nem olyan kicsik már, de még nem is önállóak), szóval nem egyszerű a dolog! Volt már korábban szeretője, de érzelmek nélkül. Ez most teljesen más! Remélem, csak hirtelen fellángolás! Vagy az újdonság varázsa! Szegényt eléggé megviseli...

259. kirenta
2010. jan. 9. 13:21
sziasztok!!nekem is van egy történetem!!4 éven keresztül voltam szerető!de ugy hogy nekem is férjem neki is feleség!!juniusba lett vége de még mindig nem tudom elfelejteni!!nagyon sokat gondolokrá!!egyszer csak elfelejtem?????
258. Csicsi25 (válaszként erre: 254. - Kangaroo)
2010. jan. 9. 12:48

Szia!

Az elején a mi kapcsolatunk is úgy indult, hogy nem lesz több, csak "viszony". Aztán ahogy telt az idő, azt vettem észre, mintha a szeretőm kicsit másképp viszonyulna hozzám, mint ahogy annak idején megegyeztünk. Aztán egyszer csak kibökte, hogy belém szeretett. Én köpni-nyelni nem tudtam, hiszen ez egy pasira nem igazán jellemző. Először elég elutasító voltam vele, sikerült meg is bántanom kicsit. Aztán úgy döntöttünk, hogy nem szakítunk (a szakítás sosem ment nekünk - egy hét után egymás karjaiba omlottunk :)


Aztán múlt az idő és én is egyre többet kezdtem érezni iránta. Mostmár minden gondolkodás, vagy fenntartás nélkül mondjuk egymásnak, hogy "szeretlek".


Nincs ebben semmi rossz, sőt a szex is teljesen más, ha érzelmekkel van tele.


Kérdésedre azt tudnám válaszolni, hogy az ismerősöd titkolja el - legalábbis soha ne mondja ki a "szeretlek" szót, mert ezzel elriaszthatja a másikat. Ha ez neki így menni fog, akkor folytathatják.

257. o.andi
2010. jan. 9. 00:19

hmmm nem mindig egy jó "szerep"...

szerintem

256. 635da491de (válaszként erre: 254. - Kangaroo)
2010. jan. 8. 23:59
Szerintem ez így nem túl szerencsés dolog, ugyanis gondolom a szerető valóban nem akar semmi szerelmet, csak azt amiben megegyeztek. Valószínű ilyenkor szerencsésebb abbahagyni, mert ez senkinek sem lesz jó utána. Persze ha a szerető független, vagy ő is rossza kapcsolatban él és mindketten megváltoztatják a korábbi elképzelésüket, akkor meg lehet ezt is beszélni, de ha szerető valóban nem akar többet, akkor szerintem abba kell hagyni.
2010. jan. 8. 20:09
Na jó, ez több kérdés volt! :-P
2010. jan. 8. 20:08

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, de lehet, hogy már felmerült korában is. (Őszinte leszek, lusta voltam végigolvasni a topicot, csak az elejét lestem nagyon, mikor indult. Jól felpörgött akkor este! ;-P)


Szóval adott egy férjezett nő, akinek nem túl rózsás a kapcsolata a párjával. A kérdés: mi van akkor, ha beleszeret a szeretőjébe? De a szerető (mivel így lett megbeszélve) mindent megad, csak a szerelmet nem! Meddig lehet úgy folytatni egy "kapcsolatot"? Vagy inkább jobb lenne lezárniuk? Meg merje-e mondani a szeretőnek, hogy nem így tervezte, de mégis több lett az érzelem? Vagy ne szóljon semmit, hátha csak hirtelen fellángolás, az újdonság varázsa?


(Tudom, hogy ez ilyenkor teljesen hihetetlenül hangzik, de NEM rólam van szó!!)

253. Secret83 (válaszként erre: 252. - 5e03fd4701)
2010. jan. 8. 14:11
:-DDDD Nem semmi vagy Te sem!
2010. jan. 8. 14:06
Egyszer én piszok jól el voltam vagy 1,5 évig nő nélkül. Mondjuk volt egy G.Zsuzsannám akit aztán szétaprikáltunk a Drágámmal!
251. Secret83 (válaszként erre: 250. - Csicsi25)
2010. jan. 8. 13:33
Az én párom is ezt csinálta nagyon sokáig! Tv, gép, alvás! Szóval minden, csak ne kelljen együtt lenni! De most már javuló tendenciát kezd mutatni, bár nem akarom elkiabálni!
250. Csicsi25 (válaszként erre: 249. - 635da491de)
2010. jan. 8. 09:25
Biztos vagyok benne, hogy nincs nője. Lejjebb már írtam, hogy nem is bánnám, ha lenne, legalább tudnám, hogy nincs semmi baja. Hogy egyedül csinálja-e, nem tudom, ezzel biztosan nem fog dicsekedni. Elég érdekes természete van és furcsán fogja fel az élet dolgait. Egyszerűen elfoglalja magát mással, vagy alszik.
249. 635da491de (válaszként erre: 240. - Csicsi25)
2010. jan. 7. 23:48
Biztos vagy benne, hogy szex nélkül él ilyen sok ideje? Neki is lehet nője, de az is elképzelhető, hogy szimplán csak egyedül csinálja. Annak hogy tényleg szex és nő nélkül él kicsi az esélye szerintem, de biztos vannak ilyen férfiak is.
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook