Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretők, megcsaltak, hűtlenek... Te hova tartozol? fórum

Szeretők, megcsaltak, hűtlenek... Te hova tartozol? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2009. máj. 11. 20:21
Tartoztam minháromba :)De most csak egy alakihez tartozok és nem is vágyom másra:)))
2009. máj. 8. 22:51
Tartoztam,a megcsaltak táborába az első házasságomban.
2009. máj. 8. 20:06

Egyikhez sem.

Legalábbis úgy tudom, remélem... :-)

2009. ápr. 6. 08:43
Házasságon kívül nincs szeretőm,hűtlen sem vagyok.Nem voltam és SOHA nem is leszek!Hogy megcsalt-e a párom ?Azt csak Ő tudja,meg marcs1.De ismét itt a nagy kérdés:MEDDIG FLÖRT ÉS HONNAN MEGCSALÁS?
2009. márc. 18. 18:16
Remélem csak az elsőbe.
2009. márc. 18. 16:50
Megcsaltak táborában NEM tartozok, legalábbis tudtommal.
63. Cuczy (válaszként erre: 62. - Szásenyka)
2009. márc. 11. 01:05

:)

Olyan mint a bárányhimlő, rubeola, mumpsz (stb): át kell esni rajtuk. Ami nem ölt meg, az megerősít. ;)

62. Szásenyka (válaszként erre: 61. - Cuczy)
2009. márc. 11. 01:00
Osztom a véleményt. Én is tartoztam ide is, oda is.
61. Cuczy
2009. márc. 11. 00:46

Mindegyikbe.

És már se nem sajnálom, se nem szégyellem, sem nem érdekel, mert rájöttem, hogy mindenből lehet és kell tanulni! És előbb vagy utóbb, még a kellemetlen tapasztalat is a javunkat szolgálhatja... :)

A bátran és őszintén megélt, 100%-os valódi Élet a legizgalmasabb kalandregény-sorozat! ;)

2009. márc. 10. 23:09
:)
59. harminchatos (válaszként erre: 58. - Fortuna79)
2009. márc. 10. 23:06
te Fortuna kegyeltje vagy:)
2009. márc. 10. 23:04

Soha nem voltam hűtlen, mert úgy gondolom előbb le kell zárni az előző kapcsolatot.


Soha nem voltam szerető, nem is akarok " második " lenni senki életében.


Soha nem voltam megcsalt ( legalábbis nem tudtam róla )

2009. márc. 10. 22:59

Először voltam hütlen, aztán megcsalt, majd egyszer szerető.

Most kalandor vagyok...nincs fájdalom, lelkiismeretfurdalás, megalázkodás. De szerelem sincs...

2009. márc. 10. 22:47

először voltam megcsalt


évekkel utána szerető


s azon töprengek, a hűtlent beválllaljam-e, mert igazából - bár elismerem, egyoldalúan, de már különélésben - nem már tekintettem érvényesnek a házasságunkat


papír szerint hűtlen voltam, a lelkiismeretem szerint már nem

55. 40163fd81d (válaszként erre: 54. - Cb4d6e9d49)
2009. márc. 10. 10:39

Nem téged véleményezlek,hanem,ahogy intézed a dolgaidat.

Az ,hogy itt tart az életed,a te döntéseid következménye és nem a férjed hibája,ő olyan amilyen,mondhattál volna a házasságra nemet,főleg a gyerekszülésre ,hiszen saját bevallásod szerint soha nem szeretted a férjedet.

persze az ember sodródhat az élettel és hibákat is követhet el,de ha ez tudatosodik,akkor ,épp itt az ideje nem másokra hárítani a felelősséget,hanem tudatosan cselekedni.

Nincs olyan ember aki nem hallgatná meg a másikat.Hallja ,hidd el,csak úgy tesz ,mintha nem hallaná,Ha pedig tudod ,hogy hogyan és milyen irányba akarsz változtatni az életeden ,ahhoz nem kell az Ő beleegyezése,sem a véleménye,mert a te döntésed lesz.

De ne próbáld az Ő nyakába varrni az egészet,mert boldogtalan vagy.

54. cb4d6e9d49 (válaszként erre: 51. - 40163fd81d)
2009. márc. 10. 10:29
Nem tudsz rólam és a kapcsolatunkról semmit,így érthető ez a véleményezés.Azonban én előbb utánaolvastam volna az általam kiírt,ehhez kapcsolódó fórumoknak,tudásbázis kérdéseknek,azután vontam volna le következtetéseket a személyemről.Az én férjemmel lehetetlen beszélni....
2009. márc. 10. 08:13
Én a megcsaltak táborába tartozom, és ez egy nagyon fájdalmas érzés. Bár még együtt élünk, azóta sem tudtam megbocsátani neki!
52. 40163fd81d (válaszként erre: 51. - 40163fd81d)
2009. márc. 10. 08:13

Még valami.

Előfordul ,hogy kiszeret az ember abból a férfiból akivel együtt él,az is ,hogy boldogtalan mellette,az is ,hogy jobbnak látja ha nem élnek tovább együtt,ez természetes és nem bűn.

De az igen,ha nem tiszteled annyira a gyerekeid apját,hogy ezt elmond neki és esetleg közösen tehessetek ellene,vagy ha nincs tovább ,akkor tisztességgel elválni.

De ehhez semmi köze egy harmadiknak,akit már most mérlegre teszel,hogy vajon azt kapod-e tőle amit elvársz?,mert ha nem akkor jó a férjed is?,ez nekem kissé ,hogy is mondjam ,gyalázatos.

51. 40163fd81d (válaszként erre: 33. - A9752c112e)
2009. márc. 10. 08:07

Nem kell önigazolást keresni arra,hogy miért nem szereted,vagy vonzódsz már a férjedhez.

Mégis miért kellene figyelnie ,meghallgatni téged,ha még egy ilyen horderejű,őt maximálisan érintő problémáról sem tudsz vele beszélni?

Akkor mikor vagy Őszinte hozzá?Milyen jogon és alapon "ordibálsz" vele,ha közben csak becsapod,mert a valódi problémát sundámbundám akarod megoldani?

2009. márc. 10. 00:46
Jó éjt.
49. cb4d6e9d49 (válaszként erre: 48. - Vikó 26)
2009. márc. 10. 00:45
Igazad van.Azt hiszem minden választ megkaptam ahhoz,hogy tisztán tudjak gondolkodni.Köszönöm,hogy időt szántál rám!Minden jót!
48. Vikó 26 (válaszként erre: 46. - Cb4d6e9d49)
2009. márc. 10. 00:43

Szerintem mostmég így érzel mert bármi jobb a pillanatnyi hejzetednél,és sért nőiségedben de annál megalázóbb,le alacsonyítóbb dolog nem történhetne veled ha meg csalnak!

Hidd el akkor amiatt leszel boldogtalan!

Ez a nőiségünkből ered!

Kell hogy szeressenek,figyeljenek ránk meg értsenek,meg érintsenek!

Most ezt pótolná ez az illető,de mi lesz mikor mind ezt meg kapod de osztoznod kel benne valaki mással is!

Ezt sem fogod tudni el viselni soká az biztos!

EZ is a női mivoltunkból ered!

47. cb4d6e9d49 (válaszként erre: 45. - Vikó 26)
2009. márc. 10. 00:40
3 éves a fiam.Ez a kapcsolat 2 éve haldoklik,inkább több.Már az elején halálra ítélt volt.Nem szerelem-házasság.Honnan lehet tudni biztosan,hogy azt kapnám-e,aamit akarok?Ezt tényleg szeretném tudni én is.
2009. márc. 10. 00:37
Amikor történt ez az eset a másik férfi nem akarta elhagyni a gyermekét,fájdalommal,de elváltak útjaink.Most már elvált.Tudom,hogy ,mint férfi valahol sokkal rosszabb,mint a férjem.Esélyesebb,hogy megcsal,az is,hogy esetleg inna,de az is,hogy jókat,nagyokat beszélgetünk,nevetünk,hogy figyel rám és érti is amit mondok neki,és talán külön sem aludnánk,ahogy az jelenlegi kapcsolatomban van.Vicces,de úgy érzem neki még azt is meg tudnám bocsájtani,ha megcsalna,csak hozzám jöjjön haza.Nem értem magam,nagyon féltékeny típus vagyok.
45. Vikó 26 (válaszként erre: 44. - Cb4d6e9d49)
2009. márc. 10. 00:36

Hát nem apa pótlék kellene annaka kisgyereknek,ne így állj a dologhoz!

Attól hogy ti nem lesztek már együtt ő még az apja marad!

Esetleg ha pozitívan állsz a dologhoz akkor azt mondanám talán még nyer magának egy másikat is!

De ha már ilyenbe vágnál inkább ne kockáztass akárkivel!

Ha a fiad igényeit nézed és azt hogy neki mi a jó,te sem állhatsz össze akárkivel!

Csak biztosra menj,ne csak úgy meg gondolatlanul ukkmukkfukk durr bele az első pasival csak mert szépen néz rád tudd hogy biztos azt kapod-e amit akarsz és főleg meddig?!

De én mindenek előtt azt mondanám ezt a kapcsolatot próbáld rendbe hozni ha még lehet!

44. cb4d6e9d49 (válaszként erre: 42. - Vikó 26)
2009. márc. 10. 00:27
Mindenben igazad van.De legfőképp attól félek,hogy a kisfiammal senki nem lesz olyan,mint a saját apja.Az is igaz viszont,hogy nem jó neki,ha a szülei folyton a feje felett veszekednek.Ha visszatartom az üüvöltést a gyerek akkor is érzi,hogy valami nincs rendben.Pokolian ragaszkodik az apjához,de én kevésbé,hogy úgy mondjam.Viszont a gyerek boldogsága a legfontosabb.Akkor most mi a teendő?
43. Vikó 26 (válaszként erre: 40. - 40163fd81d)
2009. márc. 10. 00:24

Persze amúgy én is ezt vallom,de tudom jól tettem!

Most ennek az illetőnek vagyok a felesége és van már egy kislányunk is!

Nem probléma mentes a kapcsolatunk dehát kinek az?!

Vele nem tudnám ezt meg tenni mert szeretem,az előző párommal akkor már nem így volt!

42. Vikó 26 (válaszként erre: 36. - Cb4d6e9d49)
2009. márc. 10. 00:19

Rövid távon talán igazad van,boldogtalan lesz a gyereked!

De hosszú távon?

Mikor már nagyobb lesz és meg érti mi zajlik az apja meg az anyja között?

Az ugyanúgy meg kínozhatja majd!

Nehéz lehet lépni én is mindíg csak halogattam habár mondtam,fenyegetőztem vele,lépni nem mertem volna én sem!

Azért nállunk sokat javultak a dolgok,de ha nagyon be telt volna a pohár meg tettem volna!

Önzőség vagy nem, nem a gyerekem játszotta volna a döntő érvet ebben!

Ez az ő érdeke is lett volna!

Az a baj hogy sokan csak fantáziálnak róla,de nincs el határozásuk tovább lépni!

Őszintén én sem tudom minek kellett volna történnie ahhoz hogy tényleg el merjem hagyni!

41. cb4d6e9d49 (válaszként erre: 39. - 3e0ba54fb8)
2009. márc. 10. 00:17
Talán mert nem is félek a lebukástól igazán.
40. 40163fd81d (válaszként erre: 32. - Vikó 26)
2009. márc. 10. 00:16

Dehogy.Csak annyit bátorkodtam megjegyezni,ha a hűtlenség bűn,akkor legalább azért tegyék mert kívánják,vagy szerelmesek,stb,ne elégtétel gyanánt,vagy bosszúból.


Amúgy meg nem ítélek el senkit aki hűtlen,mindenki azt tesz az életével amit jónak lát.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook