Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretők, megcsaltak, hűtlenek... Te hova tartozol? fórum

Szeretők, megcsaltak, hűtlenek... Te hova tartozol? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2009. dec. 26. 14:22

pfff

minden csoport befigyelt már

2009. nov. 1. 15:54
hűtlen..de az már 12éve volt. azóta nem. szerető nem,megcsalt meg.. nem tudom..
2009. okt. 22. 18:25
voltam mindegyik, de jelenleg csak a megcsalt vagyok
2009. okt. 22. 18:16
minden voltam :)))
2009. okt. 22. 07:17
Sajnos,megcsalt!
2009. okt. 6. 18:59
Én eddig voltam megcsalt+hűtlen is
2009. szept. 17. 15:50
Sajnos, én is voltam mindhárom
2009. szept. 17. 08:14

Voltam mindhárom

szeretőnek lenni:izgalmas dolog,de azért küzdöttem a lelkiismeretemmel

megcsaltnak lenni:nagyon szar érzés,főleg ha csak később tudod meg,főleg ha már előtted többen tudják

szeretőt tartani:veszélyes játék,de az izgalom miatt megérte.Persze mam ár ezek nem férnek bele az életembe,boldog családban élek.Persze ez még változhat,nemtudni mit hoz a sors.

2009. szept. 9. 23:22

Miért nem próbálod ki milyen a hűtlenség?

Tudom, hogy emiatt a kijelentésem miatt itt sokan fognak megkövezni, de nem érdekel. Szerintem egy próbát megér. Sőt annyit mondhatok neked, hogy szerető mellett a házasélet is fellendül. És ez nagyon jó! Én nem bánom, hogy az vagyok. Igaz még csak 1 hónapja, de boldog vagyok és a családom is szeretem. Mi 10 éve vagyunk együtt és még csak most van először szeretőm, de azt mondom hamarabb engedni kellett volna a csábításnak.

Sok sikert kívánok neked!

2009. szept. 7. 00:27
Szerencsére eddig még sehová..
2009. szept. 6. 22:21

Először megcsalt, most pedig hűtlen!

Szerintem a legtöbb esetben a nőknél ez a sorrend. Viszont annyit mondhatok, hogy nem visszavágó a hűtlenségem, hanem a megcsalás következménye.

De nem bánom, mert van vki, aki megszinesíti a 7köznapokat.

88. uanna
2009. aug. 22. 13:17
megcsalt és hűtlen is... szerintem a férfiak gyakran elég okot szolgáltatnak arra, hogy megcsalják őket. A nők ezt nem csak a szex miatt teszik. Amikor nem voltam még túl jól a történtek után, olvastam egy könyvet, csak ajánlani tudom, mert elég szókimondó, nem szépít semmit. SZŐKE EDA: TÉVELYGÉS. EGY HŰTLEN FELESÉG MAGYARÁZKODÁSA.
2009. aug. 21. 21:08

Szerető voltam már,évekig... hogy megcsaltak-e?

Nem tudok róla!

2009. aug. 12. 14:24
most a hűtlenek közé álltam :S
2009. júl. 30. 08:30

Egy hónapja a megcsalt/átvert feleség szerepkörében kell léteznem. Trauma!Csak a család összetartása végett nyeltem le a békát...

Hűtlen sosem voltam, hittem a férjemben, 11 évig. Most már nem hiszek, ezért bármikor, ha úgy hozza a sors, akkor gátlástalanul beállok a hűtlenek közé.Kizárólag független pasival kezdenék ki! Vagy ő velem!

Szerető nem tudnék lenni, én mások családi életét, egyáltalán életét nem tudnám tönkretenni, még gondolatban sem.

2009. júl. 29. 17:01
Mindegyik voltam már de nem vagyok rá büszke.Úgy vélem,ha megcsalom a páromat ott már gáz van és akkor inkább elbúcsúzom tőle...eddig mindig ez lett a vége.
2009. jún. 26. 08:48
Megcsalt, de nem engedem, hogy ez tönkretegye a házasságunkat. Lehet, hogy hülye vagyok, de ha valakit nagyon szeretsz, akkor egyszer ezt is meg tudod bocsátani.
2009. jún. 7. 19:37

Most már azt mondom, hogy szerencsére én a megcsaltak közé tartozom.

Ha nem látom meg az iwiw-en a qrvájának a fényképei közt az én drágámat, úgy, mint "Kedvesem", akkor még a mai napig is csalna.

Így legalább megszabadulhattam egy hazug, aljas, semmirekellő embertől.

81. timibo
2009. jún. 7. 18:55
Hűtlen és szerető még nem voltam, de megcsalt az sajnos igen. Ezen sajnos nem tudok túllépni, a házasságom haldoklik.
2009. jún. 7. 14:52
Soha nem gondoltam volna,de én is szerető lettem.Házasságban élek 26 éve.Már hat éve tart,egy kollégámmal a kapcsolatunk.Ő szintén házas,gyermekeink mindkét részről már a saját életüket élik.Mára ott tartunk, hogy őrülten egymásba szerettünk.Házasságunkban intim együttlét már alig van.Férjem sajnos nem tudja kimutatni a szeretét,bár anyagilag minden tőle telhetőt megadott, és megad a családnak.Szinte sohasem beszélgetünk,nem bújhatok hozzá,nem érdekli mi történt aznap,ő sem mond seemmit magáról.Szóval,hiába tudom hogy szeretnek, ha nem érzem.Vágytam a szeretetre,s arra,hogy valaki ismét nőként nézzen rám.Ezért tartok itt,ahol most vagyok.Marad a bújkálás,a lopott órák,és most boldognak érzem magam.Hiába tudom hogy erkölcstelen,sőt sokak számára talán undorító,már nincsen lelkiismeretfurdalásom.Egy ,már szinte közhelynek számító mondatot örökre megtanultam:Soha ne mondd hogy SOHA.
2009. máj. 30. 14:12
Egyikhez se
78. Szanka
2009. máj. 30. 14:10
Középső...
2009. máj. 29. 22:34
megcsalt és hűtlen is
2009. máj. 27. 17:49
szeretők, megcsaltak...
2009. máj. 17. 20:46
Hála Istennek egyikhez sem tartozom.
2009. máj. 17. 19:26

Se hűtlen, se szerető nem voltam.

De megcsalt - sajna igen.

2009. máj. 16. 18:17
Mindegyik voltam már sajnos.:(((
2009. máj. 16. 16:55
Szerintem mindegyik pozíciónak megvan a jó és rossz oldala. Jó szeretőnek lenni, ha nem esel szerelembe és tudod kontrollálni magad. Ha elfogadod, hogy csak egy szerető vagy és csak azt adod, amit az igazi párjában hiányol.Jó hűtlennek lenni, mert izgalmas, rizikós, de mégis csak ott van az a bűntudat. Megcsaltnak lenni, túlzást azt mondani, hogy jó de ugye ami nem öl meg az erősít. Egyszer azon is túl kell lenni, hogy ha másodszorra kopogtat mosolyogva be tudjuk engedni... Szerintem de ez csak az én véleményem. Egyébként voltam szerető, szerelmes lettem, észrevette, és keresett mást mert közölte, hogy miattam nem hagyja el a családját, így meg nem működik tovább.. Fél évet szenvedtem... ennyit nem ért meg
2009. máj. 12. 23:00

Hűtlen voltam, sajnálom.Szerető nem leszek, de sosem tudhatom, megcsalt sem, azt nem hagyom.

Cuczy - így igaz!:)

2009. máj. 11. 20:36

Szerető nem voltam, se hűtlen!

Megcsaltak e, nem tudom!

Vadmacs111 utolsó mondata tetszik, hasonlóképp gondolom.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook