Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretem, tisztelem a feleségem, mégis megcsaltam. fórum

Szeretem, tisztelem a feleségem, mégis megcsaltam. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2008. márc. 24. 16:15

Na!


Megszóltátok a pasikat, hogy nem írnak ide ennek szerintem az az oka, hogy tele van hasonló fórummal a Hoxa, csak másként kérdezik a lényeget és az alapvetően kicsi pasi csapat elaprózódik e között a topicok között!

Én sem szeretem 2x 3x 4x leirni ugyanazt a dolgot.


Egy pasi alapvetően mindig és mindenkor megnéz minden nőt és belegondol ebbe abba.

A szerelmesebbje és normálisabbja azért néz meg egy másik nőt, hogy összehasonlítsa a párjával és eldöntse, hogy huuu az enyém ennél sokkal szebb meg jobb.

Aztán van az aki megnézi belegondol, hogy huu de jó lenne vele de aztán vagy kényelmi vagy lustasági szempontból nem megy tovább.


Ha valaki már eljut oda, hogy megcsalja a kedvesét ott már valami gond van! Valamit nem kap meg. Vagy agyilag vagy ágyilag.

Saját példámbol okulva imádtam és szerettem az egyik volt kedvesemet, de nála csak az orálszex arra terjedt ki, hogy én csináltam neki ő meg nem. Ment egy darabig minden nagyon jól de egyszer kénytelen voltam "elkapni" az egyik barátlányomat és tőle megkapni azt amit a kedvesemtől nem mert ha nem kaptam volna meg akkor belepistultam volna. Félreértés ne essék nem maga a fizikai dolog hiányzott, hogy hannyatt vágjon és le..., hanem az, hogy az tiltott tilos és "jaj csak nem képzeled, hogy én azt a számba veszem?".


Hogy lehet ezt megakadályozni:

öszinteség, a köbön! Meg kell beszélni mindent a párotokkal, illetve meghallgatni őket! Ha valami gond van a kapcsolatotokkal bármilyen szempontból szánjatok rá 10 percet és beszéljétek meg bármennyire is kínos, hogy aztán az elkövetkezendő idökben normálisabban lehessen éldegélni.


Azóta, ha eljutok valakivel arra a szintre, hogy már nem csak barát hanem több is lehet szépen leücsörgök a lánnyal, és megbeszélem vele az ö és az én igényeimet , nem csak a szexre hanem az egész kapcsolatra vonatkozóan! Volt már olyan lány és nem egy akivel inkább abban maradtunk, hogy maradunk barátok, haverok ökörködös malyomok, mert a párkapcsolat nem ment volna , vagy ha ment is volna vagy csak lelki vagy csak szexes lett volna, és hosszú távon egyik sem lett volna jó.

2008. márc. 24. 13:11

ez a cím szólhatna így is.

A feleségem istenien főz, mégsem tudom megenni!

Az eleje üti a végét!

2008. márc. 24. 12:48
szereted, tiszteled a feleséged, mégsem annyira, hogy ne csald meg. így már azért eléggé más!
2008. márc. 24. 10:08
Szia. Szerintem (bár én is "csak" 1 nő vagyok) ez "csak" a szexről szól a pasiknál.Érzelmek nélkül. Szerintem.
18. fe20557d00 (válaszként erre: 16. - 0260f21e84)
2008. márc. 24. 09:55
Ezt nem értem..:-(
17. fe20557d00 (válaszként erre: 15. - 0260f21e84)
2008. márc. 24. 09:55
Ez nagyon tetszik,amit írtál:-)
16. 0260f21e84 (válaszként erre: 13. - Mandella)
2008. márc. 23. 23:21

nem akartam mar tobbet irni, de ezt meg leirom.

Olvastam egy parterapias esettanulmanyt. A pasi felrelepett. Hosszas vivodas meg toporgas, nem alvas utan odaig jutottak, hogy a kamasz LANYuk nagyon hasonlitott a felesegere. Oltozkodes, hajviselet, mindig eszebe jutott a lanyukrol az asszony, az asszonyrol a lany. Na, innen kitalalhato a tortenet. Inkabb keresett mast, aki "nem tilos".

Nagyon osszetett dolog am ez, nem biztos, hogy szar alak a felrelepo....

15. 0260f21e84 (válaszként erre: 1. - Nyuszó68)
2008. márc. 23. 23:00

Szia Nyuszo, en emlekszem rad meg novemberrol, azota figyeltem, hogy hogy megy sorod, amiota osszeakadtunk. Remelem, mar valamennyit sikerult elorelepni.

Nem hagyom figyelmen kivul a keresed, csak keves is a ferfi itt, meg ami szerintem fontosabb, az ket dolog:

Egyreszt egeszseges onbizalom, megfelelo kommunikacio es meg egy rakas mas dolog kell ahhoz, hogy egy kapcsolat jol mukodjon. Kezdve onnan, hogy sajat magammal joban vagyok, ehhez onismeret, csaladi es tarsadalmi hatasok legyurese szukseges (jaj, az hatalmas tema!) Nem art, ha az ember tisztaban van a felelmeivel, fuggosegeivel (tars, szex, kapcsolat), vagyaival es ezeket tudja is kozolni. Mindenki mast hoz otthonrol, mas az elettortenete, mashogy hatnak ra a dolgok, mashogy eli meg....Ezert nem biztos, hogy o is azt erti szereteten peldaul, amit te. Ahhoz, hogy ki lehessen mondani, hol a problema, eloszor is fel kell ismerni. Ehhez meg megint sok dolog kell, kezdve az onbizalomtol, a bizalomtol, a szuksegletek felismeresetol.

Ezek ugye emberenkent masok es borzasztoan osszetettek.

Ez meg a 2. dolog. Hogy nem fogja tudni ezt egy masik ember neked megmagyarazni, nektek kell az uton vegigmenni es kideriteni, hogy kinek hol a felelossege abban, hogy felresiklott a kapcsolat.

Meg ehhez az uthoz annyit, hogy az sem baj, ha szetvalik. A legfontosabb, hogy te jol legyel, megtalald egyedul is a "boldogsagot" (ami ugye megint osszetett es a batrak meg felnottek kivaltsaga, nem jar am mindenkinek, csak aki megdolgozik erte) es ha ebbe az utba be tud csatlakozni valaki az jo, haladhatunk egyutt. Ha meg nem, mert nincs kozos cel, kozos terv, jovo, akkor nem szabad bennemaradni, mert hatraltat a sajat utadon.

En azt gondolom, hogy mindenkinek a sajat elete a legfontosabb, orormot talalni abban, amit csinal. Sok hasonlo szar helyzet van, csak az a nem mindegy, hogy eljuk meg, batran vallalni kell mindent, szerintem.

14. mandella (válaszként erre: 13. - Mandella)
2008. márc. 22. 21:18

mondani bármit mondhat az ember, hogy szeret meg tisztel, meg hasonló, ezek csak szavak.

gondolom a tetteknek van/lenne jelentőségük, ugye?


na, befogom, mert nő vagyok.


írjatok, férfiak!

2008. márc. 22. 21:17

ide még tényleg nem írt férfi?

úgy értem, ebbe a topikba


mondjuk lehet ám, hogy férfivélemény nélkül is tisztában vagyunk/vagytok azzal, miért is történik minden megcsalósdi...

2008. márc. 22. 20:57

ilyen nincs!!

ha tisztel, szeret, nem csal meg... ellentmond a kettő egynmásnak!

2008. márc. 21. 20:43
Úgy nézem tényleg nagyon gyávák a férfiak.
10. Lona40
2008. márc. 5. 18:25

De mivel a férfiak gyávák elmondani a véleményüket (van itt egyáltalán FÉRFI???), kénytelenek a nők. Mivel meg akarja érteni a férjét, nem tudja a miértjét, mert ő sem mondta el. Vajon miért?

Talán mert csak mondja, hogy szereti-tiszteli, viszont mégsem és nem akarja megbántani.

Ez a véleményem, még, ha én is nő vagyok.


Fordítva ugyanez.

9. dee7182d35 (válaszként erre: 6. - Dee7182d35)
2008. márc. 5. 16:45
Akkor bocsánat.
8. Nyuszó68 (válaszként erre: 7. - Fe20557d00)
2008. márc. 1. 09:27
Ez így igaz!
2008. márc. 1. 08:53
Bocs,hogy bele kotyogok,de szerintem Nyuszó férfiak véleményére kiváncsi azért nyitotta ezt a topikot,a nők véleményét azt hiszem már ismeri....több topik is foglalkozik evvel.
2008. márc. 1. 08:15
A kettő szerintem kizárja egymást!Szerelem,tisztelet=megcsalás?Neeeem.
2008. márc. 1. 08:07

Hol van itt a szeretet,tisztelet kérdése?Egy:még ő maga sem érti,mi is történt vele,és mire volt jó ez az egész.Kettő:egyszerűen kellett neki a változatosság,hogy érezze,hogy másnak is kell.

Ezt a dolgot,szerintem,csak megbocsájtani lehet,de elfeledni soha...de ha család van,megér egy próbát,de állítólag,aki egyszer megtette,az megteszi a legközelebbi kínálkozó alkalomkor is...mindenképpen nehéz döntés...és még nem voltam ilyen szituban,de ne is legyek,mert piszok megalázó,mert a pasi pontosan tudja,ki ellen követte el..

2008. márc. 1. 06:34

ha valaki szereti, tiszteli a feleségét, NEM CSALJA MEG!!! tisztelet nuku, ha már megalázta...

és a(z) (ősziante) szeretetet is megkérdőjelezem!

2008. febr. 29. 22:03
ha tiszteled a Párod (még csak nem is szerelemmel szereted!), akkor sem csalod meg a háta mögött....
2008. febr. 29. 21:52
Erre en is kivancsi vagyok!
2008. febr. 29. 21:51
Azoknak a férfiaknak a véleményére lennék kíváncsi,akik a fórumcím szerint,szerették,tisztelték a feleségüket,esetleg gyerekek is vannak,mégis megcsalták.A miértekre lennék kíváncsi,szeretném megérteni a férjemet.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook