Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szeretem a testem.... fórum

Szeretem a testem.... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. márc. 21. 09:04

SZiasztok!

Most olvastam vissza, amit írtatok. Az utolsó rész meglepett...

Ahogy írtam itt anno, nem szeretem az igazságtalanságot.

Azt gondolom hogy katykóca 485-ös hsz-e önmagáért beszél, és megtette feléd M.A. az első lépést:) Változtattunk a hangnemen, és ezt mindenkinek észre kellene venni. Azt el tudom képzelni, hogy ha valaki éppen hasonló alkat mint amilyet a fórumban épp lehúznak, akkor az rosszul érinthet embereket akik magukra veszik, és ez pl vonatkozhat fordítva is, ha mondjuk egy alacsony telt emberkére azt mondják hogy tehén, stb az az önérzetünket bántja. Ha valóban többféle nickel jön ide az illető, akkor legalább az sértődjön meg amelyik nick-et éppen lefikázták, ha pedig küldönböző személyekről van szó, akkor pedig el kell vonatkoztatni, ezért nem értek most egyet Veled Miss Angel.

2013. márc. 21. 07:51

Arra gondolsz, hogy Gabyka41=Miss Angel=nyul?

Erre kíváncsi lennék. És arra is, hogy valakinek miért van több felhasználóneve.

ez valami tudta zavar? Vagy az jó, hogy több emberként adom elő magam? Mindjárt csinálok még egy nicket és azzal is osztom egy kicsit az észt:))))

2013. márc. 20. 21:15
Értem a nyulat is!!!
2013. márc. 20. 21:15
BAKKER későn jöttem rá..Gabyka ,,már értem!!!
493. a0c1361e44 (válaszként erre: 492. - Katykóca)
2013. márc. 20. 20:13
Akkor te sem tudod...
2013. márc. 20. 20:05
gabyka 41 ..miért??
491. katykóca (válaszként erre: 486. - Miss Angel)
2013. márc. 20. 19:55

Miss Angel!

Nem beszéltem meg veled soha semmit..azért mert egyszerűen soha életünkben nem beszélgettünk,csak vagdalkoztunk..én most gondoltam változtatunk...nem hát nem...

nem azt gondoltam hogy néha írogass ide,hanem hogy beszállj ide..nem barátként:D az előzmények figyelembevételével..csak beszélgetőpartnerként...mi többiek is ezt ígértük egymásnak..semmi bari...veled is működhetetne ,de ha nem hát nem...

Ezzel kapcsolatban alkoss véleményt..a többiekkel működött...

Tőlem soha ne kérj elnézést ..nem szeretném,és nincs is miért..mindketten benne voltunk ugyanannyira:D..és tényleg nincs okod rá!!Azt gondolom az utolsó bekezdésedhez pedig...soha senki nem szórt rád szitkokat és bántalmakat..se itt se sehol máshol.Nem is volt rá ok.


És a most búcsúzom és végleg dologhoz pedig annyit szeretnék hozzátenni:Menj ha akarsz,maradj ,ha gondolod,szerintem ..nem ,ez nem jó ,azt hiszem nem szerintem...hanem ha úgy érzed ..bár pont én nem vagyok pont az akikkel barátkozni szoktál az életben,talán megpróbálhatnánk....

Ha pedig nem akarod..ne írj..csak maradj el..ne veszekedjünk..köszönöm.

490. a0c1361e44 (válaszként erre: 482. - Vikuka)
2013. márc. 20. 19:54

Ügyes vagy:))))

Te nem voltál már itt más néven?

489. a0c1361e44 (válaszként erre: 481. - Vikuka)
2013. márc. 20. 19:54
Nekem nem tetszik, de ettől van akinek igen. Én nagyon vigyázok a kezeimre, a bőrömre, mert szeretném, ha sokáig szépek lennének. Így én pl. nem súlyzózok, nem cipekedek, igyekszem nem hunyorogni, hogy ne legyek ráncos, stb. a kor úgy is tesz azért, hogy ne maradjunk örökké szépek:)
488. a0c1361e44 (válaszként erre: 480. - Miss Angel)
2013. márc. 20. 19:49

Én örülök, hogy most nem haragudtál meg:) hiszen nem az a szándékom!

Igen, a lényeg, hogy saját magunkkal ki legyünk békülve, mert ezt látják rajtunk a külső szemlélők is.

Tényleg ritka, ha valaki szól, hogy fogyjál már, vagy hízzál már egy kicsit. Én pl. csak utólag tudtam meg, hogy a családom mennyire aggódik értem, amikor 57 kg voltam. Sosem mondták, hogy rosszul nézek ki, de amikor össze szedtem kicsit magam, akkor mindenki mondta, hogy na most vagy csinos! Úgy aggódtunk miattad, mert olyan sovány voltál, stb. Mondjuk én betegség miatt fogytam le, és nem tudom hány kilóra, mert 57 kg volt az utolsó, amit még mértem, utána nem mertem. Heti 1 ruha mérettel voltam mindig karcsúbb, így elég ijesztő volt...

487. a0c1361e44 (válaszként erre: 479. - F758a7200f)
2013. márc. 20. 19:44

Igen, igazad van:)

Tényleg nem érdekelne, hogy néz ki, ha nem olyan lenne a stílusa...

486. Miss Angel (válaszként erre: 485. - Katykóca)
2013. márc. 20. 19:29

szia


megbeszéltük szerintem hogy mi ketten levegőnek nézzük egymást,nem igaz?és nem térek VISSZA,1szerűen csak egy észrevételem volt,gondolom azért az még nem tilos...de nem lesz többé ígérem,bár igazán cuki vagy hogy megengeded néha írogassak ide,de nem fogok élni vele;)

segítést miben,mivel kapcsolatban is kellene várnom?:D

csak költöi kédés volt,nyugi nem kell válaszolni:)

a korrekt beszélgetőpartner felállás a többiekkel működik érdekes módon,csak veled nem:o

akkor ki is kelt viszályt?:D

tartom azt a képet és véleményt továbbra is amit rólad alakitottam ki a legelejétől kezdve...sajnos...ami a te érdemed és amit minden hozzászólásoddal csak erősítesz,ugyhogy bocsánatot nem fogok kérni tőled hiába is várnád mert NINCS RÁ OKOM ;)

bántalmakat szitkokat sem én szórok a másikra hanem épphogy te csak sajna nem veszed észre,és nem is én kezdem soha a viszályt hanem TE.A feszkót is te gyártod állandóan,de tényleg mindegy,vannak emberek akik a hibáikat sose látják be ilyen vagy ilyen is maradsz.Legalább ha én hibázom vmiben belátom és képes vagyok "változni" :)

ÉS MOST BÚCSÚZOM,végleg,de tényleg VÉGLEG,és tényleg semmi szükség arra hogy itt legyek.

még 1 mondat:tudod,ilyen "stílusú"emberekkel,mint amilyen Te vagy én az életben sem barátkozom,nemhogy internetes fórumokon,úgyhogy minden jót és további jó BARÁTKOZÁST;)

2013. márc. 20. 18:09

Levél Miss Angelhez!

Szia Angyalka!Szeretném hinni,és azt gondolom,hogy azért térsz,és tértél most is vissza,mert vársz valamit ,valamilyen segítést tőlünk... Mivel visszajöttél szívesen látunk,és ha nem bántasz senkit szívesen fogadunk is!!!

Tényleg,és szívből !! Töröljük magunkban az előzményeket,és a nehezményezéseket..egymással szemben!

És ha ez megy szívesen látlak itt!

Ha csak feszkót szítani tértél vissza,kérlek menj el!

Remélem nem bántottalak meg semmiben,én nem sértettem a személyiséged,de értsd meg,mi itt tök barátilag vagyunk,nincs szükség arra hogy újra kialakuljon az a viszály ami az elején volt...

Tudom hogy itt sokan gondolják,hogy én intéztem ezt így..nem így van...

Viszont! sokan nem lettek barátok emiatt,de beszélgető társak lettek itt.

Tőled se kérek mást..légy korrekt beszélgetőpartner...ha ez úgy érzed nem megy ,ne gyere közénk!! ha úgy érzed menni fog köszöntünk itt:DDD

484. katykóca (válaszként erre: 482. - Vikuka)
2013. márc. 20. 18:00
Te király vagy:DD Lesz@rhatod a csuklódat..bocsi én is ezt teszem az enyémmel:DDD..te megcsináltál valami hihetetlen nagy dolgot..sokkal többet mint itt bárki...szóval tényleg:DDDD Én baromira tisztellek!
2013. márc. 20. 17:46

Sziasztok csajok:D

MINDENKI:D

482. vikuka (válaszként erre: 453. - 973d9d6ecf)
2013. márc. 20. 17:27
most mértem a csuklómat. nekem 15cm! akkor ez most sok vagy mi??? 2év alatt fogytam 60kilót 165cm vagyok és 68kiló! és büszke vagyok erre a súlyra! akkor most ez sok nekem a 68kiló, ??
481. vikuka (válaszként erre: 476. - F758a7200f)
2013. márc. 20. 17:20
ha valakinek eres a keze akkor mi van?? nem tudom nem olvastam a hsz-eket csak nagyából át futottam ... nekem eres a kezem amióta lefogytam.. a párom meg 55kiló és mindig eres a keze.. nekem ez bejön.. férfias!
480. Miss Angel (válaszként erre: 472. - A0c1361e44)
2013. márc. 20. 11:51

te azért nem hiszed el hogy 165/45 csinos lehet mert te épp a másik oldalon vagy aki alacsonyabban,picikét nagyobb súllyal/bár nem nagy a súlyod,sőt!/is csinos vagy.nem mindenki ilyen.

engem pl családom szokott "cseszegetni":D-csak ők,hogy hízzál már...senki más.bnőm szerint is jó vok igy aki nagyon őszinte és megmondaná ha gáznak találna és ő egyenesen rühelli a soványságot...közeli ismerőseim között is lenne aki megmondaná,hisz ha azt mondjuk valakiről,bocsesz szedhetnél fel pár kilot mert eléggé vékonyka vagy az még nem bántó,az bántó ha azt mondják neked,jujj de sovány vagy ,rosszul nézel ki,stb...de nem szokták mondani,senki.

mindegy pattanjunk le rólam:)

a lényeg:azt próbáljuk elérni ami nekünk tetszik sztem és ne másoknak akarjunk megfelelni,mert abba bele lehetne betegedni,nem leszünk sose olyanok,aki mindenkinek tetszik,lásd amit mondtál:szted Angelina Jolie sem csinos,neked nem tetszik,mert túl vékonynak találod eres a keze stb.lám még ő sem testzik mindenkinek,pedig "szexszimbólumnak van kikiáltva":)

legyen ez a végszó,részemről,nem akarok békétlen lenni ,tényleg és a haragtartást is GYŰLÖLÖM!

Annak meg örülj hogy a 165 centidhez lehetsz akár 60 kiló is,ez is szerencsés adottság az én meglátásom szerint!;)

479. f758a7200f (válaszként erre: 478. - A0c1361e44)
2013. márc. 20. 11:49

Én ebből csak azt veszem ki, hogy nem az izmaival van bajod, hanem a viselkedésével, és talán, ha nem lenne kigyúrt, akkor is így viselkedne, legalábbis hogy valaki szeret piszkálódni az nem attól függ, hogy kigyúrt vagy sem.


Egy ismerősöm, 160 cm-hez 60 kg, 40 éves, 3 hónap edzőterem után kijelentette, hogy az odajáró 300 emberke között (20-50 évesig), szerinte nincs egy szép lány sem, sem arcra, sem testre, egyáltalán nem látott senkit aki jól néz ki, punktum.


Most fogyózik. Szted, ha már 60kilósan így beszél, akkor hogy fog beszélni, ha egy tízessel kevesebb lesz? Látod, aki savanyú az mindig is az lesz és az marad. Nekem csak azt a benyomást kelti, hogy ahogy beszél másokról, úgy érzi saját magát is (nem tartja magát szépnek, így nem képes másban sem meglátni, kritizál csak úgy, mert nem akarja magának bevalllani a dolgokat)

478. a0c1361e44 (válaszként erre: 476. - F758a7200f)
2013. márc. 20. 11:39

Mert naponta szúrkál mindenkit, köztük engem is a megjegyzéseivel, így én sem vagyok rest neki szúrni néhány dolgot, de ez sötét is, így nem érti.


És csak azért hoztam példának, hogy érzékeltessem, hogy hiába vékony, izmos, stb. valaki, attól még nem biztos, hogy csinos és kívánatos.

477. Miss Angel (válaszként erre: 469. - F758a7200f)
2013. márc. 20. 11:39

én ugyanazt tudom hozzáfűzni,ha a bmim normálba esik és én mégse érzem jól magam a bőrömben a fene megette az egészet és visszaemlékszek arra,hogy 50 kilósan hogy néztem ki,osszehasonlítom a mostani tükörképemmel az emléket és örülök hogy az már tényleg csak EMLÉK...

tényleg igaz,kiszámolva a bmi-met kórosan soványt fog kiirni....de kit érdekel,ha magamnak igy tetszem és igazábol másoknak is/bocs a többbségnek mert nincs olyan ember,nő aki mindenkinek tetszene/...most hízzak vissza csak azért mert néha 1 ember aki mondjuk bír 1 kis felesleggel,megjegyzi hogy hát biz magadra szedhetnél pár kilot/mert ált ilyenektől kapom,de tényleg/....vagy azért mert a bmim 18 alatt van....ugyan,más a genetikánk más testalkattal bírunk mindannyian.és két TELJESEN EGYFORMA magasságú,súlyú nő sem néz ki ugyanúgy....én igazábol már a legelején ezt szerettem volna a témához kapcsolni.............

mindegy tényleg mentem és bocs Tőled Gribedli,nem bántásképp írtam mindezt tényleg,remélem nem is vetted annak!

sziasztok/sokadjára,de most utoljára :)/

476. f758a7200f (válaszként erre: 472. - A0c1361e44)
2013. márc. 20. 11:37
De nem a te problémád, hogy ő tramplis vagy sem, miért foglalkozol vele? Tuti nagyon sok munkája van benne, és gondolom, nem veled akar ágyba bújni, úgyhogy mit érdekel, ha eres a keze vagy sem?
475. a0c1361e44 (válaszként erre: 471. - Miss Angel)
2013. márc. 20. 11:36

Az neked szólt:)

De mire is!

Lebutáztad a fórumindítót, és ezt csúnyának találtam.


Mégiscsak vitázni jöttél vissza:)

474. a0c1361e44 (válaszként erre: 470. - Miss Angel)
2013. márc. 20. 11:35

És ha figyelmesebben olvastál volna, akkor Gabykának írtam, amit írtam és érdekes, de nem sértődött meg!

És nem is sértő szándékkal írtam! Csak annyit írtam, hogy nekem kevésnek tűnik ez a súly a magasságához.

Ő jól érzi magát így és ez a lényeg:)

473. f758a7200f (válaszként erre: 470. - Miss Angel)
2013. márc. 20. 11:34

Nem, ezzel nem értek egyet, a pasik nem találják szánalmasnak, inkább van egy típusú pasi, aki lehet, hogy nem tud velünk mit kezdeni, a kisportolt, gym-fiúk, mert ők amúgy is kisportoltak, szóval ellentétek vonzzák egymást, jobban tetszik nekik az érzékibb, molett fazon, ezzel kihangsúlyozzák a saját izmaikat még jobban, ha ilyen csajokkal veszik körül magukat, kész.


Viszont a pocakos, átlagpasi az már lehet változatosabb ízlésű is, és köztük igenis sokan vannak akik a sportos, akár nagyon szálkás lányokra buknak, vagy a mások által sznobbolt ana csajokra, miért? Mert ezzel ők azt hangsúlyozzák ki, hogy igen, nézd milyen kopaszodo-vén bakkecske-pocak-átlag (kéretik behelyettesíteni a megfelelő jelzőt:DDD) pasas vagyok, mégis micsoda nőkkel járok.


Van akinek még most is, igenis ezek számítanak.


Most, hogy ki melyik csopiba tartozik, és megtalálja-e az ő párját, az már más döntéseken múlik, mittudomén a sportos csajszi nem biztos, hogy megtalálja a gym-ben élete párját, de lehet, hogy máshol imádni fogják. A duci meg nem mer bemenni a gym-be, pedig lehet, hogy mindenki izzadna utána, érted:)

472. a0c1361e44 (válaszként erre: 467. - Miss Angel)
2013. márc. 20. 11:32

Én írtam, hogy szerintem kevés bizonyos magassághoz bizonyos súly, de én magamból indultam ki:)

Mert én a 165 cm magasságommal 57 kg-osan már anorexiásnak nézek ki, és elképzeltem magam 53, 47, stb kilóval. Tuti, hogy a családom koszorút rendelne, ha ilyen sovány lennék, mert majd nem ezt tették az 57 kg-nál is:)


És azt is írtam valahol ellen példának, hogy a barátnőm magasabb nálam és 7 kg-al könnyebb, de roppant puha annak ellenére, hogy ő is velem együtt tornázik, és ennek ellenére ő nagyobb ruhát hord mint én és nagyobbnak is tűnik nálam.


Valószínű, hogy én mondok ellent saját magamnak, hiszen én nem hiszem el, hogy pl. a 165/45 csinos lenne, bár az is igaz, hogy a csinosság nem a súlytól függ, hanem attól, ahogy viseljük magunkat, ahogy mozgunk, stb. Van egy kolléganőm, aki izmosra gyúrta magát. 158/50 kg. Nem csinos, mert úgy megy mint egy trampli. Akármit veszfel, itt gondolok a 40 ezere forintos magas sarkú martens bakkancsra, ami magas sarkú, és a többi ruhája is ilyen árban van, ilyen márkákkal, de akkor sem csinos, mert túl gyúrta magát, eresek a kezei és roppant trampli járása van. Én pl. és még sokan egy ezer forintos tornacipőben is nőiesebbek vagyunk nála, de ő azt hiszi, hogy nagyon csinos:)

2013. márc. 20. 11:29

jah még 1 dolog:

nem voltam rest visszakeresni,84.hsz.

na erre mondja valaki hogy ez nem rosszindulatú,gonosz és nem személyeskedő beszólás volt....aki erre azt mondja,na azzal vmi tényleg nem stimm....!

470. Miss Angel (válaszként erre: 468. - F758a7200f)
2013. márc. 20. 11:25

kék irisz kifejtette maradjunk ennyiben..a pasik is szánalmasnak találják és FINTOROGVA nézik az ilyen nőket,szó szerint ezt irta:)

nem kaptam fel a vizet csak éreztetni szerettem volna hogy ellentmondásos dolgokat írtok itt-ott,ami még ráadásul IGAZSÁGTALAN IS,mert ráragasztjátok egy személyre aki nektek nem szimpi...nem fejtegetem tovább,ha nem baj,mert a felesleges "cirkuszt" kerülöm.

nézni magamba....hát sztem nekem még mindig nem kell mivel én sem bántó szándékkal jöttem ide először,csak miután kezdődött a csoportos "nekem támadás"...még szép hogy utána én se "maradtam angyalka".....

szép napot

469. f758a7200f (válaszként erre: 468. - F758a7200f)
2013. márc. 20. 11:21
És nyomatékosítok, nem kötelező így kinézni, viszont nehezen hiszem el azt, hogy valaki sok kiló plusszal jól érzi magát a bőrében, olyanokra gondolok, hogy felszaladni a lépcsőn nehézkes, vagy, hogy lépten nyomon pisilnie kell, mert belül a belei nyomják a húgyhólyagját stb. stb. Egyáltalán nem arra gondoltam, hogy ha valakin van egy bizonyos plusz akkor temesse el magát, inkább arra, hogy van egy pont amikor egészségben a top, a mindennapi életben a maximumot tudja nyújtani, ezek azok a dolgok amik jelek, hogy jól csinálja amit csinál:)
468. f758a7200f (válaszként erre: 467. - Miss Angel)
2013. márc. 20. 11:15

Én biztos, hogy nem mondtam olyat, hogy valakin lóg a ruha, gusztustalan és hasonlók, mert én vékony vagyok és eszemben sincs ilyet mondani, mint mondtam, hasonló alkatunk van. Tény, hogy sokan igen, mondják, hogy úristen, senki nem szereti a vékony csajokat, meg húú, tudod a pasiknak tök nem jön be, mégis, azok is akik ezt mondják, benne vannak egy ördögi körben, és minden tavasszal elkapja őket a fogyókúra-láz, most nem konkrétan erre a topikra mondom, hanem úgy általában.


Nem tudom, hogy mi rossz van abban, hogy én meg egész évben odafigyelek, nálam nincs olyan, hogy idény-bikinibe-belefogyás-tortúra, mert nincs szükségem vigasz sütikre sem, ergo nem cseszem el a nyári alakomat a tél során sem.


Nem tudom, miért vetted egyébként magadra, hogy gusztustalan lenne a 161/45, mondom, hogy én is így nézek ki kb. és nem vagyok gusztustalan, ráadásul nem is hinném el senkinek, hogy komolyan beszél.


Mindössze annyit mondtam, hogy nem kötelező mindenkinek így ki nézni, sokfélék vagyunk, mindenkinek más áll jól, és másfajta pasiknak jön be. Röhejes lenne a világ, ha mindig csak csokifagyit vagy vaníliafagyit lehetne kapni, mikor valakinek a puncs ízlik.


Ami a hozzáállásodat illeti, nézd, nem támadtalak, és nem támadlak, de sztem ha ennyire felkapod a vizet dolgokon, ott valami nem stimm. Te tudod, és nem vagyok a pszichiátered, úgyhogy nem várom el, hogy beszámolj róla (sőt, azt sem várom el, hogy nézz magadba)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook