Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szeretem a testem.... fórum

Szeretem a testem.... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2013. márc. 15. 15:18
Szerintem a nálunk jóval idősebbek sem emlékeznek ilyenre ebben az időszakban. Minden tiszteletem a segítőkész embereké, akik a bajbajutottakon valamilyen módon is segíteni tudnak. Takaróval, élelemmel, szállással stb. :)
346. 973d9d6ecf (válaszként erre: 345. - Katykóca)
2013. márc. 15. 15:16
pedig én sokkal fiatalabbnak gondoltalak...képek alapján...
2013. márc. 15. 15:13
Hát arra vissza tudok emlékezni,hogy sokszor tréfált meg bennünket az idő ezen a napon,de ilyenre nem..még szép,67-es vagyok:DDD
344. acuko (válaszként erre: 343. - Acuko)
2013. márc. 15. 15:11
Mármint ezen a napon, vagyis március 15-én. :)
343. acuko (válaszként erre: 342. - Katykóca)
2013. márc. 15. 15:11
1962 március 15-én volt utoljára hasonló helyzet az országban.
342. katykóca (válaszként erre: 337. - Acuko)
2013. márc. 15. 15:06
Döbbenet!! Március 15.-én!
2013. márc. 15. 15:05
Ez azért is érdekel, mert szerintem sokuknkan van itt néminemű súlyfelesleg problémája, és ez talán észhez térít mindnekit, hogy lám mekkora törést is tud okozni az ember életében. Nekem legalábbis tanulság lenne, ha elmesélnéd.
340. katykóca (válaszként erre: 336. - Vikuka)
2013. márc. 15. 15:05

Értem!!

Tudod ez sokkal nagyobb probléma mint gondolod!

Valszeg a lelkednek túl gyors volt a váltzos a testedhez képest!!

Pedig amit megtettél az hihetetlen,és bámulatraméltó!

Nagyon is értem a problémád,és szerintem sokan itt,az emberben kialakulnak berögzülések magával kapcsolatban ,és ha a körülményei változnak a szokások maradnak.

Én ha a helyedben lennék,és már ekkora lépést tettem volna az utamon/sőt a nagyját,nehezebbjét lejártam volna/megtenném az utolsó lépést,és keresnk magamnak egy jó szakembert,aki a testem után alelkemben is rendet teremt!! Nem is hiszed mekkora szükséged lenne rÁ!! Nagyon sok sikert ,hogy meg tudd tenni!!

339. altakrisz (válaszként erre: 332. - Vikuka)
2013. márc. 15. 15:03
Bocs félre ne érts, csak egy kérdés, hogy betegség miatt jött fel rád ennyi, vagy valami más miatt? Mert ha viszont ilyen szuperül meg tudtál ennyi súlyfeleslegtől szabadulni, amihez csak gratulálni tudok, akkor, hogy nem kezdted el ezt már hamarabb, mondjuk 80 kilónál?
338. 973d9d6ecf (válaszként erre: 336. - Vikuka)
2013. márc. 15. 15:03
majd megtanulod...ráérzel...te sokat tettél..eszméletlen kitartással ..ez nem fog behátráltatni...
337. acuko (válaszként erre: 329. - Katykóca)
2013. márc. 15. 15:02

2013.03.15-én:


"Emberéletekért küzdenek az M1-en

Autók három méter hó alatt az autópályán

Emberéletekért küzdenek az M1-es autópályán. Lapunk úgy tudja: Komárom és Győr között katasztrófa helyzet van, a három méternél magasabb hótorlaszok autókat temettek el. Áldozatokról egyelőre nincs hír. Katonai járművek is bekapcsolódtak a mentésbe.


Megbénultak a nyugati országrész autópályái. Igazán nagy baj az M1-en van, ahol a csütörtök délután óta veszteglő autók utasai a hó foglyaivá váltak. A Népszabadság értesülései szerint az Állami Autópálya Kezelő (ÁAK) Zrt. a szalagkorlátok átvágásával, a pálya járható oldaláról próbálja menteni a menthetőt.

A segítségre váró emberek között a hírek szerint kismamák és gyerekek is vannak. Kiszabadításukat azonban tegnap délután óta nehezíti, hogy az ÁAK mentésre érkező járműveit is eltemették a viharos szél által összehordott hótorlaszok. A sztrádaüzemeltető az esti óráktól más üzemmérnökségein felszerelt hómarói bevetésével igyekszik úrrá lenni a helyzeten. A reggeli órákban újabb egységeket indítottak útnak a katasztrófa helyszíne felé."


"A mentés lassan halad. A Bicskéről és Lébényből egymással szemben elindított hómarók munkáját nehezíti, hogy a munkagépeknek gyakran hátrálniuk kell, a hátuk mögött felgyülemlő hó miatt ugyanis egyébként elakadhatnak. De gondot okoz az is, hogy a szakaszosan három méternél is magasabb hótorlaszok alatt autók vannak eltemetve. Ezeket a hókotrók vezetői gyakran csak akkor veszik észre, amikor nekik ütköznek."

336. vikuka
2013. márc. 15. 14:59
kitaláltam magam... hogy akarok kinézni! hogy soha többet ne nevessenek ki! ne keljen szégyenkeznem sehol! annó már akkor is szégyeltem magam ha el nyaltam egy fagyit! miért? mert az érzés belém hasított: bisztosan nevetnek ki gugyolnak egyél csak egyél hízzál még 3 kilót.... most nem eszem fagyit! nem akarok... nincs szügségem rá.. de ha ennék? mi lenne?? szólnának érte? valaki? bárki?? vagy ha le ülök egy székre ezt most tök normálisan veszem. korábban rá paráztam: jajj most fog össze törni alattam mekkora szégyen úr isten! most le ölök egy székre.. de előtte meg vizsgálom mind a 4 lábát hogy bisztosan nem fog e eltörni! ugyan már.. 67kiló alatt?? vicces! de berögzült.. és meg teszem!! vagy nem merek rá állni egy rácsra ami az úron van vízelvezető... nem szakadna be alattam! de nem merek rá állni,mert régen bisztos be szakadt volna alattam... ki csinálnak ezek a dolgok...
2013. márc. 15. 14:57

Az országban 57 település megközelíthetetlen közúton, ez több mint 13 ezer embert érint. Bakondi György katasztrófavédelmi főigazgató szerint 100 közút járhatatlan. A hófúvások miatt csaknem 5.500 jármű akadt el. Az M1-es és M7-es autópálya jelenleg is le van zárva. A főigazgató szerint az autópályák több szakaszán is lebontják az elválasztó szalagkorlátokat, hogy vissza tudják fordítani az autókat – hangzott el az M1 Híradójában. Mintegy 160 településen szakadt meg az áramellátás, egy részét még nem sikerült helyreállítani a szél miatt – közölte a katasztrófavédelmi főigazgató. Összesen négyezer embert kellett tegnap éjszaka óta kimenekíteni az elakadt autókból, négyszázan még mindig az utakon vesztegelnek.


A hófúvás és a tömeges balesetek miatt lezárta a rendőrség az M7-es autópálya fővárosból kivezető szakaszát csütörtök este. Akit tudtak, kitereltek a 7-es útra, ám itt is hosszú kocsisorok torlódtak fel. Volt, aki a Híradó riporterétől kért útbaigazítást. A hófúvásban rengeteg kamion elakadt, Zalakomárnál a forgalom is leállt miattuk. A járműveket a tűzoltók próbálták kiszabadítani. Zalaegerszegnél a 74-es úton traktorral mentették az elakadt járműveket. Zala megyében több melegedőt is kialakítottak az éjszakára, csak a sármelléki iskolában 150-en éjszakáztak. Székesfehérváron is az egyik iskola tornatermében várták az elakadt autósokat, és azokat, akik nem tudtak kijutni a városból, mert nem járnak a távolsági buszok...

Ó basszus holnap jönnének anyukámék Egerből...

334. 973d9d6ecf (válaszként erre: 330. - Katykóca)
2013. márc. 15. 14:56
én olvastam őt...nem könnyű így ...de ő egy királylány ez ügyben....
333. altakrisz (válaszként erre: 329. - Katykóca)
2013. márc. 15. 14:55

Hóhelyzet van, de nagy... Mi Pestiek ebből kimaradtunk,szerencsére, de a nyugati rész az teljes káosz:(

Nagy a tél...nagy a sár... nagy a hó.. nagy a nyó... :D

332. vikuka (válaszként erre: 330. - Katykóca)
2013. márc. 15. 14:54
nem érted persze.. 130kiló voltam 2évvel ezelőttig! 130kilósan egy nő nemigen tehet meg dolgokat. rettenetesen meg kell felelni kaparni kell hogy ne a "dagadt seggét"vegyék észre! csak példa volt.. egy kövér nőnek annyi mindenen kell keresztül menni.. egy sovány nőnek nem kell meg felelnie pl: kocsiba ülésnél.. étteremben hogy és mit csinálj a rengeteg feszültség... a sok negativok!.. ezen változtattam.. 67kiló vagyok ma! de lelkileg az a meg gyötört nő aki 130kilósan éli lelkileg az életét egy 67kilós nagyon vagány és csinos nő testében!.... és a testet a lelkemmel kell össze hozni.. na itt a nagy kérdés..: HOGYAN???
331. 973d9d6ecf (válaszként erre: 328. - Vikuka)
2013. márc. 15. 14:52
na ez nehéz...mert az ember mindig az kívülről amit belülről lát....és viszont....enged el a régi ént..mert az már nincs....Na én sosem fogom ....:D
330. katykóca (válaszként erre: 328. - Vikuka)
2013. márc. 15. 14:50
Érdekeset kérdeztél..nem értem.Most van egy új tested mert radikálisan változtattál..ez elméletileg tök jó dolog..akkor a régi belsőd nem jó?? Vagy még sem szeretted meg az új külsőd?
2013. márc. 15. 14:48

Csajok!

Valaki tud valamit mi történik az országban???Azt mondja a férjem ,hogy a rádióba folyamatosan telefonálnak be az emberek ,hogy tudnak vinni ennivalót meg takarót!! Meg hogy az osztrák hadsereg tankokkal jött segíteni,nekünk?!!

Én is ránézek mi ez,mondjuk én Pesten vagyoka XV. kerületben ,itt semmi nics ,csak olvadozó kb 10 centis hó..meg hideg.

328. vikuka
2013. márc. 15. 14:46
28évig gyűlöltem a testem.. 2éve radikálisan változtattam ! most van egy új testem a régi belsőmmel és lelkemmel... ezt hogyan hozzam össze hogy jól jöjjek ki belőle? vélemény???
327. vikuka
2013. márc. 15. 14:45
hogyan szeressem meg a testem?
2013. márc. 15. 14:41

:D Mint a rózsaszín bombázók?:DD

Nagy test nagy élvezet....:DD

Bár nálam annyira nincs gáz súlyban ..kb egy tizes,de akkor lenne 8 kockám:DD

325. 973d9d6ecf (válaszként erre: 323. - A0c1361e44)
2013. márc. 15. 14:33
Amúgy én is észrevettem ,hogy rendellenesen megnőtt a statisztikai adat...Azért ez durva...Mindegy hozzuk ki belőle a legjobbat lányok..csak azért is...
324. 973d9d6ecf (válaszként erre: 322. - Katykóca)
2013. márc. 15. 14:31
ja ..nyuszi nyitotta...tudod..:D
323. a0c1361e44 (válaszként erre: 319. - 973d9d6ecf)
2013. márc. 15. 14:26

Nem vicceltem:(

Épp láttam egy műsort a napokban, hogy a Csernobil katasztrófa után rengeteg pajzsmirigy rákos lett. Én akkor még nem voltam 20 éves, de 10 év múlva diagnosztizálták a pm betegséget és a szövettanom atipusos sejteket is tartalmazott. És csak itt a hoxán rengetegen vagyunk ilyen betegek és sokakat nem csak megműtenek, hanem kezelést is kapnak.


És ha nem a hoxát nézzük...a munkahelyemen 28-an dolgozunk ebből 5 pm beteg van 2 műtött.

322. katykóca (válaszként erre: 321. - 973d9d6ecf)
2013. márc. 15. 14:18
???
2013. márc. 15. 14:11
Nem jöttök a nyuszi klubba..????Nem rég nyílt...
2013. márc. 15. 14:11

Persze, ingyenes a körzeti írja ki..és hidd el én is gyógyszerellenes vagyok,és a nagy lázadó:DD


Amit Írisz ,meg te írsz ..ugyanezt modta a körzeti dokinő..márhogy nem létezik,hogy ennyi negyvenes betege hirtelen pm beteg lett,és miután a sugárfelhő hatása évtizedek múlva jön elő ő ezzel tudja csak magyarázni..:( Nem vagyok sugárfizikában,és az élettannak ebben az oldalában guru,de érdekes felvetés..

319. 973d9d6ecf (válaszként erre: 316. - A0c1361e44)
2013. márc. 15. 14:11
Mondjuk amúgy viccet félretéve....lehet,hogy van benne valami...nem hiszem ,hogy ez valami népbetegség lett .. hirtelen...Vagy az élelmiszerekben van valami...
2013. márc. 15. 14:07
bocsi a gépelési hibákért, de most éppen fúrás faragás van mellettem, és néha csak állva gépelek :)
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook