Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szeretem a testem.... fórum

Szeretem a testem.... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
557. Miss Angel (válaszként erre: 555. - Katykóca)
2013. márc. 28. 16:45

és ugye nem gáz,ha továbbra sem érdekelsz és továbbra sem spanolok veled???:D


és még ti papoltok itt igazságtalanságról,hát persze,igazságtalan csak én lehetek,ti nem,akkor sem ha azzal vádoltok meg hogy 600 nickkel jövök ide :D

most erre reagáltam,ami ismét azt bizonyítja hogy pont ti nem tudtok leakadni rólam,bár nekem tényleg mindegy mit hisztek,mint ahogy írtam......

eljátszod itt az álszentet,hogy többiek előtt jó színben tüntesd fel magad,aztán meg ez a hozzászólás,ez sem IGAZSÁGTALAN,és nem is kötekedő,sőt,egyenesen aranyos:)))))))

tudod mit gondolok ezek után?

hogy én akármit írtam volna ide a FÓRUMODBA,te úgyis minden szavamba belekötöttél volna,mint ahogy belekötöttél a legelején a többiekébe is akik le merték írni,hogy szeretik a testüket,hisz lehordtál minket mindenféle ostoba plázacicának,meg mindenfélének,grat:)ja és

mélyen szégyellheted magad,ezzel a hozzászólással végképp,és részemről ez a végszó!

köszi annak a kevés emberkének,aki normálisan viszonyult hozzám itt,minden jót nektek.......

556. katykóca (válaszként erre: 542. - F758a7200f)
2013. márc. 28. 15:19

Mondjuk te ,ha jól emlékszemeleve tök szálkás vagy,és csak tömeget/izomtömeget/ kellet növelned,leszedned zsírt nem nagyon kellett?!

Az bennem maradt amikor a szülés előtt felraktőál egy képet magadról tükörből..na ott atomcsapás jól néztél ki:DDD Nem tudom te emlékszel-e erre???

2013. márc. 28. 15:15

67. Miss Angel

2013-03-10 20:32

„…de ha nem ,hát nem....és itt tényleg befejeztem mert gyűlölök veszekedni,pláne ilyen kis semmi dolgokon...

77. Miss Angel

2013-03-10 20:41

…tényleg lépek,szép estét nektek....

78. Miss Angel

2013-03-10 20:43

…utoljára szia ;)

87. Miss Angel

2013-03-10 21:05


na itt tényleg off,de csakis magam miatt,mivel nem akarok kikerülni innen két rossz indulatú ember miatt......

102. Miss Angel

2013-03-10 21:24

… tényleg nem szeretnék többet írni ide.

121. Miss Angel

2013-03-10 21:39


EL vagy felejtve Te is ,A "kedves" és "jóindulatú"pártfogód is és a "fórumod" is.

na pá…

226. Miss Angel

2013-03-12 22:32

Megfogadtam,hogy többet nem írok ide,DE EZT MEG ÉN NEM HAGYHATTAM KI,bocsi:$


további szép estét:)

467. Miss Angel

2013-03-20 10:52

.. nah,tényleg nem zavarok tovább és reakciot sem várok....további jó fórumozást!


477. Miss Angel

2013-03-20 11:39

…mindegy tényleg mentem .. sziasztok/sokadjára,de most utoljára :)/

486. Miss Angel

2013-03-20 19:29

…ÉS MOST BÚCSÚZOM,végleg,de tényleg VÉGLEG,és tényleg semmi szükség arra hogy itt legyek. ..

555. Miss Angel

2013-03-28 14:13

jah és akkor most tényleg elkoszönok,nem zavarlak benneteket tovább,csak gondoltam megosztom még ezt az egy dolgot,ha már ittt vagyok és ha valakit érdekel elolvassa.

sziasztok......



És ugye nem gáz ha ezt most nem veszem komolyan????:DD

2013. márc. 28. 14:13

jah és akkor most tényleg elkoszönok,nem zavarlak benneteket tovább,csak gondoltam megosztom még ezt az egy dolgot,ha már ittt vagyok és ha valakit érdekel elolvassa.

sziasztok.......

2013. márc. 28. 14:09

Jah ha már írtam:vádlitéma

nekem pont ez volt a bánatom,meg a comb,régen,mikor még közel 10 kilóval több voltam....

vastagoknak éreztem őket,a nyári 40 fokban is hosszú nadrágot vettem fel,pedig tetszettt a miniszoknya meg a minisort...mivel nem mindenki hízik "arányosan".És sajna én az a kategória vagyok aki így csinos,mutatós de ha híznék vagy 7 -10 kilót,az nekem 3 számmal nagyobb nadrágméretet jelentene,xxsből M,+szerintem a formátlan tönk láb,boci térddel párosítva/kis túlzással/ ugyan kinek tetszik??? senkinek....

sose felejtem el azt az időszakot,mennyire utáltam magam,és hálát adok az istennek hogy vége....és látod ezért írtam hogy mindenki érje el magának azt a "kinézetet" amivel jól érzi magát.Ez az ember egész pszihéjére kihat....

jah visszatérve a vádlira:)mivel akkor méág nem akartam 50 kiló alá lefogyni a melleim miatt/elfogyott volna az a kicsi is ami volt.S/,próbáltam a vádliformázással,de hiába erőlködtem,az nem vékonyodott.Katykóca nagyon jól irta azt,hogy nem lehet csak egy bizonyos tájékról fogyni,ha lehetne,akkor kialakithatna magának mindenki egy szupermodell testet....csak formálni lehet vmennyit a testrészeiden,testsúllyal csökkenteni,de ha fogy mindenhonnan fogsz.

nekem ezt egy személyi edző magyarázta el anno,akkor adtam fel és jött az a szerencsés dolog,h meg tudtam csináltatni a melleimet.fogyni már elkezdtem előtte mivel strapás melóm volt,de akkor még megvoltam jó 48-49 kiló.műtét után pedig fogytam még kicsit bár az már direkt volt és igy már ki vok békülve magammal.Persze most is van aki megjegyzi,hogy lehetnél pár kilóval több de engem már nem érdekel.....nekem így jó és nem más van a bőrömben,hanem Én,az én életemet én élem,nem más.

hát,ennyi jutott még eszembe.....

552. Miss Angel (válaszként erre: 488. - A0c1361e44)
2013. márc. 28. 13:54

ezt pedig külön sajnálom.

betegség miatt lefogyni borzalmas akkor már valahol értem,miért ez az elővigyázatosság Tőled a fogyástól.

tudom milyen,mert sok beteg ember volt már a családomban.ez ilyenkor más....másmikor önszántábol fogy le valaki és fokoztaosan és más mikor hirtelen betegséggel.....utobbi esetben az arc megviselt lesz,és jönnek a kellemetlen megjegyzések másoktól...

remélem öszintén,hogy ott véget ért a dolog és nem lesz benne többé részed soha!

551. Miss Angel (válaszként erre: 491. - Katykóca)
2013. márc. 28. 13:45
nem akarok veled veszekedni ugyanúgy nem ahogy mással sem.és nem is fogok,dehát Angelt megint elő kellett venni,mert jól esik, van vagy 600 nikkje.no comment....több hozzáfűzni valóm nincsen.
550. Miss Angel (válaszként erre: 497. - Altakrisz)
2013. márc. 28. 13:41

Nézd Kriszti,szted érdekel,hogy ki fikáz le engem és hogy hogyan fikáz le?hisz nem látnak nem ismernek ,még csak fotót se láttak rólam,tehát a külsőmet ha fikázzák látatlanban az csak a 161/45-nek szól.

megtette az első lépést?

tudod ha nem abban a megszokott nagyképű hangnemben tette volna,veszem a lapot,mert nem vagyok egy gonoszkodó alak,csak ő nem őszintén tette,sőt,felszólít hogy távozzak a fórumáról.ez milyen dolog?sztem unintelligens....olvass bele bármelyik topicomba,ha érdekel,hol látsz bármelyikben ilyet,hogy én ilyet írtam volna bárkinek?:D

ha én fórumot nyitok nem csak magamnak nyitom,ill ugyanúgy másoknak mint magamnak.szóval ez a fölényeskedő viselkedés nálam továbbra sem menő...

jah és mielőtt megkapnám :Angel veszekedni jjött vissza:NEM,SIMÉT NEM,SŐT:Angel NEM IS OLVASOTT BELE AZÓTA A FÓRUMBA,MIOTA UTOLJÁRA ITT JÁRT!

Most is csak a te hozzászólásaidat olvasgattam,böngészgettem,úgy kerültem ide....szóval,én kérem,hagyjuk már abba,nem kívánok tovább itt lenni,mert nem.A téma sem érdekel,meg az egész se.

Azt meg végképp kikérem magamnak hogy én lettem volna a gabyka vagy ki,bár ezen se fogok erőlködni,kihiszi el ezt vagy ki nem,akinek jól esik elhinni,annak egészségére....ez van.

2013. márc. 27. 21:16
Akkor valszeg nem volt valami nagy fitnessguru előtte:D
548. a0c1361e44 (válaszként erre: 547. - Katykóca)
2013. márc. 27. 21:06
Mondom, hogy a kolléganőmnek hatásos volt, sőt! Izomláza is volt, de nem érdemli meg:)
2013. márc. 27. 20:32
Hát meg is érdemlik:DD Minda 15 percet,meg a hatástalanságot is :)
546. a0c1361e44 (válaszként erre: 545. - Katykóca)
2013. márc. 27. 20:06

Jaj, de akik ilyenre járnak, azok azzal magyarázzák, hogy nekik nincs idejük, ezért mennek ide, mert ez csak 15 perc és nem 1 óra. És ráadásul el is hiszik maguknak, hogy ez így van.


És igen, úgy érzi, hogy megérdemli:)

2013. márc. 27. 17:05
Hát rengeteg ága alakulgat a "sportnak" ahol még az embereket le lehet húzni..mindegyik sokkal rövidebb idő alat sokkal több súlyvesztést és formásodást ígér...15 perc alatt egy órányi súlyzós edzés hatása....ige,:D és 15 perc alatt 3 súlyzós edzés árát legomboljuk rólad ,mert hülye vagy,és ráadásul lusta is..mert megérdemled:DDDDDDDDDDDDDD
2013. márc. 25. 20:13

Kolléganőm jár egy ilyen új típusú "sportra".

Adnak rá ruhát, mozognia kell és közben stimulálják az izmait.

2011. októberben kezdett járni, 2012. márciusban már egész vékony volt. Súlyra nem sokat fogyott 5-6 kg-ot, de mindenhol vékonyabb lett. Október és március között hetente 2x 15 perces volt az "edzés", utána hetente 1x15 perc. Hát nekem ez elég vicces, mármint az, hogy ezt mozgásnak hívjuk, de nála hatásos volt. Azóta sem szedte vissza. Ja, feszes nem lett.

2013. márc. 24. 19:24
:D ez érdekes::D Kifejezetten kigyúrt,láthatóan heti 4-5x súlyzós edzést végző nőkkel hirdetik a gépeket ..talán azért mert az hatásos:DD
542. f758a7200f (válaszként erre: 533. - Katykóca)
2013. márc. 24. 19:10

:DDD


Hat ja. En is csinaltam evekkel ezelott egy ilyen ciklust de mellette edzettem. Ugye masszazs-crio kezeles elott mindig 10 percet a gepen kellett acsorogni kulonbozo pozokban (amit untam is mert csikis erzes volt), es nagy komolyan mondtak, hogy figyi majd holnap megerzed a hasizomban meg mindenhol. Masnap semmi, mondtam is legkozelebb, hogy oke, mivel a kezeles berlethez ajandekba volt a 10 vibralas, megcsinalom de kerlek, ne nevezzetek edzesnek mert nem az, pedig nem is vagyok szakmabeli, es hasizma ettol senkinek nem lesz kockasabb, feneke feszesebb se.


Erdekes, mindig olyanokkal reklamoztatjak akik mellesleg napi tobb orat edzenek hagyomanyos modon, ki tudja miert?;)

2013. márc. 24. 19:05
Fűűű a nő ugyanazt mondja magáról mint én..basszus..érdekes!! Én is egy nagy hasnak érzem magam!!
2013. márc. 24. 19:00
Na csajok:DDD A fórum elején volt ezzel sok hirig,most megy a címadó műsor a Viasat 3-mon:DDD
539. a0c1361e44 (válaszként erre: 533. - Katykóca)
2013. márc. 24. 18:55

Na, ez az:)

Itt a hoxán is mindig azt nyomja mindenki, hogy 1200 kalória, sok zöldség, kevés szénhidrát, stb.


Én a mozgásban hiszek. Kaját sosem csökkentek.

538. a0c1361e44 (válaszként erre: 532. - F758a7200f)
2013. márc. 24. 18:52
A pasik észre sem veszik a narancsbőrt:)
537. a0c1361e44 (válaszként erre: 531. - Katykóca)
2013. márc. 24. 18:50

Igen, sajnos genetikus:(

Nagymamim öröksége:)

Mindegy hány kiló vagyok a vádlim ilyen.

536. 731e5b9ffb (válaszként erre: 535. - 731e5b9ffb)
2013. márc. 24. 18:43
Amúgy van egy idős néni a szaunában, olyan 80 körüli és azt állítja, hogy már 40 éve szaunázik. A haján meg egy csomó mindenén látszik a kor, de a bőre nagyon szép neki a korához képest.
535. 731e5b9ffb (válaszként erre: 532. - F758a7200f)
2013. márc. 24. 18:38
Nyilván a szaunázás abból áll, hogy 10-15 perc izzadás után belecsobbanni a hideg vízbe. Csak úgy a meleg persze, hogy nem olyan hatékony. Én évek óta szaunázom elég intenzíven, és szebb tőle a bőröm a problémás területeken, mint annó tini koromban a versenysport (evezés) mellett volt. A gőzfürdő is biztos jó, nekem nem bírja a szemem, tehát arról nincs tapasztalatom.
2013. márc. 24. 18:27
20 perc..bocsi:D
533. katykóca (válaszként erre: 532. - F758a7200f)
2013. márc. 24. 18:26

Akkor most megosztok veletek egy családi beszélgetést...A férjem személyi edző,mégpedig a jobbik fajtából..Úgy értem tényleg 5 éves egyetem van a háta mögött és postgradban a gyógytesi+ a testépítés...

Na ezt csak azért írtam le,mert tegnap erősen kifakadt:D A fitness ahol délutánonként dolgozik a fősulis tanárkodása után,nyitott ,mármint a helyszín mellett nyitottak egy fitness studiót.Miután egy területen vannak sokan eltévednek,és hozzájuk mennek be,ők átírányitják a versenyzőket a szomszédbba..ahol "modern " eszközökkel lehet megszabadulni a felesleges zsírtól.Konkétan flabelos edzések vannak.

Az én férjem csak ennyit mondott tegnasp 3 nő jött be,majd átmentek oda/üvegfalals elválasztás van köztük/ majd levették a kis körömcipőjüket és KISKÖSZTŰMBEN" felálltak a gépre,2 perc ,és elmentek...Na szerinted ez ugyanez mintha 1 órát célirányosan edzeném őket súllyal ösúllyal,gépekkel és súlyzókkal??? Mert szerintük ugyanaz:DD

EGy ismerősünk bejelentkezett egy havi bérlettel,kértük számoljon be ..Azt mondta heti két-három edzés /10 alkalom /hó DEEE előírnak egy 1200 -as diétát,és futást!!!Ehhez minek a flabelos??? Szóval ez az új generáció edzése..

Egyszerűen nem értik meg ,hogy van egy energiamérleg.Kalória be...alapvető energia+ felhasznált energia ki...ebből nem lehet csodával varázsolni,csak betartani lehet!!

532. f758a7200f (válaszként erre: 523. - 731e5b9ffb)
2013. márc. 24. 18:10

A rugalmassagot nem, mert a bort farasztja a tul meleg szauna, esetleg, ha hideg vizzel kombinalod valtogatva akkor elenkiti a verkeringest de a viz jo hideg legyen, ettol fuggetlenul a gozfurdo ugyanez csak nem bantja annyira a borodet es ezt is kombinalhatod hideg vizzel.


Infraszauna ettol fugg, akinek erzekenyek a kapillarisai annak ezt sem.


Ha szauna es gozfurdo nelkul neha tengeri sos hideg vizes furdo, talan az a legjobb a cellulitisz ellen es iszappakolas tengeri iszappal, es persze minel kevesebb ules, minel tobb mozgas


De most ne csinaljatok mar ilyen agymenest belole, nem szepsegapolo forum hanem szeretem a testem forum:)))


Megjegyzem, hogy valaki emlitette is korabban a crioterapiat ami a hidegen alapul, a hideg sokkal jobban stimolal mint a meleg, csak hat olyan jo hinni abban, hogy a jo forro kenyelmes szaunaban ucsorogve semmi melo nelkul leolvad a zsir (ennek semmi alapja, megis valahogy ilyen beidegzodes)

2013. márc. 24. 17:49

Sajnos nem...A vádli körtérfogata adottság,és bár mondanám ,hogy testsúllyal csökkenthető,de nálad ez nem játszik,hisz így is vékony vagy....Általában igaz a vádlira,hogy a nagyobb testsúly növeli,hiszen támasztó funkciója van,és amikor pl. valaki akár 50 kilót fogy ,eza testrész nagyon nehezen csökken vissza.Lásd a Nagy fogyás című sorozatban részt vetteket..Tök formásak,de a végtagjaik/akar,és a vádli mackós marad.

Idővel persze korrigálódik az si,de miután nálad nem ez a helyzet,ezért gondolom neked ez genetikus adottság,így ne tudod tovább csökkenteni!

2013. márc. 24. 17:31

Katykóca, vádlit lehet vékonyítani? nem tudsz rá valami jó gyakorlatot vagy valamit?

Csupa izom a vádlim és úgy szeretnék vékonyabbat.

529. a0c1361e44 (válaszként erre: 528. - Katykóca)
2013. márc. 24. 17:19

:))

Ez csak a férjem szerint van így:)

Én magamnak nem tetszek ám mindenben:)

528. katykóca (válaszként erre: 527. - A0c1361e44)
2013. márc. 24. 17:00
Jó neked:DDD
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook