Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szeretem a testem.... fórum

Szeretem a testem.... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
527. a0c1361e44 (válaszként erre: 526. - Katykóca)
2013. márc. 24. 16:49

Ne is mond! És van még az a farmer, ami csípőtől rakott. Az is valami török bugyogó szerű tünemény. Na ez is tönkreteszi a legjobb alakú nők alakját is.


Egyébként ha hiszed, ha nem, nekem ez a bő ülepű nadrág is jól áll. A férjem azt mondja mindig, hogy tökmindegy milyen a nadrág, nekem minden jó, mert annyira nadrágos alkat vagyok. Emlékszem a gyerekemnek volt gördeszkás nadrágja és persze azt is felpróbáltam, ekkor mondta a férjem a fentebbieket:)

És nem elfogult egy kicsit sem!

2013. márc. 24. 16:43

Az én nadrágfétisem a háremnadrág farmerből...

Azt nem bírom bevenni gyomrilag:DDD

A háremnadrág/térhez szabott ülepű / csakis selyemből elfogadható,mert mnehezebb anyagból brutál trampli..ennek a koronaékszere ,ha farmerből csinálják...:D Csípőben hurkásít lejjebb meg mint egy teleszrt pelus...Még a legcsinosabb csajokból is katasztrófát csinál.. A Kérdés csak az ,hogy miért veszik föl a nők önként?!:D

2013. márc. 24. 11:08

Rajtam mindig nem sztreccs nadrág van és persze a méretemben, ami nem vág be, nem szorít, nem feszül, stb. Engem nem zavar a méretcímke, nekem mindig az a fontos, hogy jól érezzem benne magam.


Én nem mérgelődök, csak azt mondom, hogy sosem olyanok tervezik a gyógyeszközöket, akiknek van baja. Sosem ülnék ilyen széken és nem is térdelnék. Nekem jó a tartásom, még túl jó is. A doki azt mondta, hogy az sem jó, ha ennyire egyenesen tartom magam, de nekem ez a kényelmes.

Nem az a baj, hogy az ember állandó mozgásban van, hanem az, hogy rosszul mozgat és kopik a gerinc porckorongja.


Na, az én elképzeléseimmel aztán kár ennyit foglalkozni. Felőlem hordhatja bárki a sztreccs cuccokat, a buggyanósakat is és bármit:)

524. Ms.Ani (válaszként erre: 518. - Gribedli)
2013. márc. 24. 10:12

Én is megkérdezném, hogy szerinted miért lenne rossz a szaunázás? Mindenütt úgy hallottam, kifejezetten jót tesz a bőrnek.

Egyébként én inkább az infrába megyek, nekem a finn szauna túl ütős. :)

523. 731e5b9ffb (válaszként erre: 518. - Gribedli)
2013. márc. 24. 09:57
Mi a baj a szaunával? Az épp jó narancsbőr ellen. És úgy általában a vérkeringést és a kötőszövetek rugalmasságát javítja.
2013. márc. 24. 09:36
Guglizd be stokke varier, nekem a hattamasz nelkuli van, 2 tamasz elol a terdnek es egy ules. Van allithato es "billegos", enyem allithato es fix, a billegos talan annyi, hogy hasizmokat is dolgoztat de zavaro lehet, hogy allandoan mozgasban van az ember rajta, nem lehet nyugton ulni
521. f758a7200f (válaszként erre: 518. - A0c1361e44)
2013. márc. 24. 09:31

Szoval azt gondolod, hogy napi 8 ora fenek kockara ulese utan meg mindig szamit, hogy a maradek 2-ben amig naci van rajtad, az nem stretch? Ugyis a szek megteszi a hatasat.


De szerintem ezen nem erdemes annyit mergelodni, vegulis a munka az fontos, mas dolgok is vannak amik fontosabbak mint a cellulitisz, ha nem vagy elegedett magaddal, akkor cseszheted a jo feneket is am, ha a farmervasarlas is idegesseggel tolt el pedig nincs ra okod. A ferjem be is zarhatna ha az alkalmazottainak mind ilyen szeke lenne. Maganak beszerzett egyet az irodaba is es itthonra is van a gep elott, de ahogy mondod, nem mindenkinek kenyelmes. Nekem soha nem voltak terdproblemaim es megvagyok ezzel a szekkel, terhesseg alatt is hasznaltam, eleinte biztos fajdalmas lehet valakinek aki a rossz poziciohoz van szokva, hogy rakenyszerit egy jot, es mig az izmok megszokjak, biztos nem fajdalommentes. Nem volt ilyen tunetem sem, mondjuk nem ulok 8 orat rajta, de a sogornom igen es neki is pihenteto. Ugy hivjak hogy stokke varier vagy ilyesmi, keresek egy linket, ha tenyleg erdekel

2013. márc. 24. 09:16

Igen, a nem elasztikus, szoros gatya az "elvag" mig egy megfelelo meretu normalis elasztikus gatya az csak "korulvesz" feszules nelkul. Sztem ott is a gond, hogy mindenki azt hiszi, kisebb merete van mint ami igazabol, masreszt nem lebecsulendo az a motivacio amit egy kisebb meretu farmer ad, hogy beleformalodjuk (szandekosan nem irtam belefogyast mert nem ugyanaz), de altalaban senki nem varja meg amig tenyleg felveheti, ezert is van a kibugyogas meg ilyenek. Derogal nagyobb meretet venni? Vagy nincs?


Amugy a kompresszios harik is szoritanak, megsem okoznak pangast, sot, dagadt bokat is ledrenaljak, mert ugy szoritanak

ahogy kell:)


A liu jo farmerek, a fenekemelok viszont pont a feneken lazabbak es van 3 strategikus bevarras (mint az ingeken a mellbevarras), es ettol emelik a feneket. Nem lelapitjak hanem kihangsulyozzak a domborulatot es a varras meg zseb elhelyezes miatt is magasabban all, ez optikai hatas, nem feltetlenul felpolcolast kell erteni, inkabb noies formak kihansulyozasan alapul. Sztem jobb mint a 80-as eveki csonacik! :)

2013. márc. 23. 19:55

Hűűű,sztecs ,meg napsugár kontra narancsbőr a téma...ja meg az ülőmeló..

Hát a sztecs érdekes teória ,én még soha ne hallottam róla ,hogy ez pangást okozna,és ebből kialakulna a narancsbőr,és abban azt hiszem Gribbel értek egyet ,hogy egy baromira szoros nem elasztikus gatya jobban átveszi a tartási funkciót mint az elasztanosok..de érdekes:DD


de az ülőmelő tuti pangást okoz az altestben ,és karfiolosít.

De alapjáraton szerintem az életmódon túl alegnagyobb császsár a genetika..sőt megelőzve azt..:D

Én azt gondolom ,ha valaki jó genetikával van megáldva sokkal nehezebben romlik el a fizikuma,mint annak aki gyárilag determinált a karfiolra.

518. a0c1361e44 (válaszként erre: 518. - Gribedli)
2013. márc. 23. 07:49

Igen, igen a napot kihagytam tényleg:)

Én sem napozok, és nagyon figyelek arra is, hogy ne hunyorogjak.


Egyébként ezt a sztreccs anyagos elképzelésemet már évek óta hangoztatom és senki nem ért velem egyet, ami nem gond, de nem is olyan régen olvastam valahol erről. Ez kb. olyan lehet, mint a tehermentesítő és elszorító kisegítők. Nekem a derekamra adtak fűzőt, mert van néhány porckorongsérvem, de az orvosom azt mondta, hogy csak nagyon rövid ideig vegyem fel, főleg a nehéz munkákhoz, mint mosogatás, porszívózás és utána vegyem le és ücsörögjek fél órát. Az orvosom szerint a fűző hordása elsorvasztja az izmokat, ahogy térdszorító is és a többi segéd eszköz.


Igen, az ütögetés:) Pont ezt csinálom, mert nem csak a vérkeringésnek jó, de a hájat is le lehet vele dolgozni, mert beindítja a zsírégetést is, fellazítja a lerakódott zsírt és könnyebb letornázni.

jó ez a vibrátoros hasonlat:))))


Az ülés tényleg rossz, de hát ugye a munkáltatók nem híresek arról, hogy gyógyszéket vegyenek. Én olyanon ültem ami kifejezetten derékbetegeknek lett kifejlesztve. 1 napot ültem rajta, utána 2 napig alig bírtam menni, illetve vettem mágneses lepedőt is, amivel szintén így jártam, így azt gondolom, hogy ezeket olyanok találták ki, akik makk egészségesek, így nekik lehet tényleg jól esik. kipróbáltam egy párnát is, ami szintén a tartás javítására jó, de attól is fájt ismét a derekam. Nehéz találni olyan eszközt, ami tényleg jó. A térdeplős székről csak hallottam, azt nem tudom milyen lehet. nem terheli a térdet, illetve az ízületeket?

517. a0c1361e44 (válaszként erre: 515. - F758a7200f)
2013. márc. 22. 19:56

Nekem azért nem hiszem, hogy jó lenne a gyerekméret:)


De,de igaz. Optikailag a feneket nagyítja, ahogy bizonyos fazonok is.


És tudom, hülyeség, de én nem szeretem pont azokat a nadrágokat, ruhákat, amelyek formáznak, mint a fenék emelés. Nekem ne emelgesse semmi a fenekemet, mert pont ott van, ahol kell lennie:)


Szoktam varrni egyébként is, de mostanság néhány éve úgy voltam vele, hogy nem pocsékolom az időmet varrásra, de ismét eljött az idő, hogy mégiscsak ezt kell tennem, mert nagyon nem tetszik, amit árulnak a boltokban, de ez nem csak nadrágra igaz, hanem szoknyára, ruhára, felsőre, stb. Egy méret. Nevetséges! És persze színben sem, mintában meg főleg nem tetszenek a ruhák. Komolyan a nagymamámnak pont olyan otthonkái és pongyolái voltak, mint amilyen mintája van mostanában a ruháknak:)

Szoknyát sosem veszek, mert az kijön kb. 500-600 Ft-ból, sosem adnék ki érte több ezer forintot és persze jobbakat is varrok, a nyári ruha is ez az eset. Sokkal jobbakat tudok varrni, az én méretemre, így nincs az, hogy itt bő, itt szűk, itt kivágottabb, stb. mivel tanultam varrni, így ez nekem nem jelent gondot. Tényleg csak azért álltam le a nadrág varrással, mert olcsóbb volt készen megvenni, mint megvarrni.

Köszi a tippeket azért:)


ja, övet én is hordok nadrághoz és szoknyákhoz is, és persze nem a bősége miatt én sem:)


És nem féltitek a kötőszöveteteket? Az állandó tartás miatt, amit a sztreccs anya csinál, teljesen ellazul a kötőszövet és jön a narancsbőr és társai. Nekem ilyenem sosem volt, pedig már lassan 46 éves vagyok, és persze nem is szeretném ha lenne...

2013. márc. 22. 14:49
collection:)
2013. márc. 22. 14:49
Én nadrágokat már évek óta a gyerekboltban veszek, mondjuk az amit írtál, hogy kicsi zseb nagyítja a segget, sztem nem igaz. Viszont a gyerekboltban 30%-kal olcsóbban hozzájutok a dolgokhoz csak a méretek mások, pl. most liujo farmereket hordok és a 12 éveseknek valót. Az eladó a boltban 175cm körüli és ő ugyanezt a márkát hordja csak a 16 évesnek valót, és nem csontsovány, de ezek a farmerek nagyon jól öltöztetnek. Fél csípő fazon, bár nekem derékban picit nagy, ha rugalmasabb az anyag akkor is felveszek hozzá övet. Vannak nem stretch modellek is, ha ez téged zavar, mind, a nem stretch is mind "fenékemelő" modell, legalábbis így hívom (bottom up collektion) sztem mindent kihoz még egy nem tökéletes popsiból is, hát még egy szépből és pl. ha azt vesszük, ha megvárom az évszak végén a kiárusítást akkor még lejön a fele ár, végeredményben az eredeti, felnőtt méret árának a 35%-áért veszem a farmert. HA találsz egy ilyet, és megtalálod a neked való modellt, akkor elég szétvágni és csinálhatsz ugyanolyat 6 db-ot ahogy te szeretnéd, színben, más anyagból
514. a0c1361e44 (válaszként erre: 512. - Katykóca)
2013. márc. 22. 06:16

Én csak akkor érzem magam a világ legkövérebb nőjének, amikor elmegyek nadrágot venni, ugyan is szinte lehetetlen "normális" áron venni, sőt lehetetlen. Én nem szeretem a szűk szárú nadrágokat és most csak azt lehet szinte kapni, valamint elrontják valamivel mindig a nem szűk szárú nadrágokat.

Pl. sztreccs, sosem veszek fel sztreccs nadrágot, mert nem akarom, hogy a bőröm tönkre menjen. Kicsi a zseb a fenéken, ez esetben az én normál méretű fenekem is hatalmasnak tűnik. Csak félcsípő nadrágot hordok, ami a köldököm alá ér picivel, mert nem szeretem, ha kint van a bugyim és azt sem, ha a mellemig fel tudom húzni.

most épp ott tarok, hogy nagyon kellene vagy 5-6 nadrág, de varrnom kell, de kapok e majd olyan anyagot, ami tetszik? Na, nagy gondok ezek:)

ha felpróbálok néhány vacak nadrágot, akkor azon a napon szörnyen érzem magam, pedig elvileg nincs miért hiszen 95-75-90 a méretem. Persze derékból fogyhatnék, de ha innen megy, akkor a csípőm is lemegy, amit nem nagyon akarok, mert jön az anorexia hatás...És erre mondtam, hogy milyen fura, mert a szülés előtt 90-70-90 voltam és jól állt, de most...

513. altakrisz (válaszként erre: 512. - Katykóca)
2013. márc. 21. 20:48
Detto :D
2013. márc. 21. 20:25
Sőt ..azt figyeltem meg ,hogy a saját súlyomat is van hogy tehénnek érzem,és akkor úgy is viselem,és szerintem akkor annak is látszom.De van hogy úgy gondolom jól nézek ki,és akkor soványabbnak látszom:DDDTutira...
511. altakrisz (válaszként erre: 509. - Katykóca)
2013. márc. 21. 20:23
Szerintem nekem akartad írni, mert én gondoltam, hogy mindhárom nick egy személy, de az is tény hogy Ti régebb óta ismeritek. Mindenesetre nagyon furán letiplizett :(
510. altakrisz (válaszként erre: 506. - F758a7200f)
2013. márc. 21. 20:18
Látod önbizalmam egy csepp sincsen. Úgyhogy tutira berágnék ha most itt valaki le tehénezne, ( a gebe most jobban esne:D ). Szóval én önmagamból kiindulva írtam. Viszont egyébiránt itt ebbe teljesen fölösleges is belemenni, hiszen csak a leírás alapján "látjuk" egymást, és tényleg nem lehet általánosítani hogy Te gebe vagy stb csak azért mert 45 kiló. Én csak erre szerettem volna rávilágítnai. Maximálisan egyetértek katykócával abban, hogy egy 45 kilós is lehet csinos, de akár egy 90 kilós hölgy is viselheti a kilóit úgy hogy bombázónak tűnjön :)
509. katykóca (válaszként erre: 503. - F758a7200f)
2013. márc. 21. 18:55

Nem ..nem ígabikáról beszéltünk,hanem Miss A.és Tapsika:) merült fel...

Nem,Gabika pont ezt nyomozta,nem értem miért ugrott ki..

508. vikuka (válaszként erre: 490. - A0c1361e44)
2013. márc. 21. 14:25
nem... regisztrálásom óra ezen a neven vagyok.,.. nem szokásom változtatni. gyűlölöm az új dolgokat:))) régimódi vagyok:))))
507. vikuka (válaszként erre: 484. - Katykóca)
2013. márc. 21. 14:24
nagyon szépen köszönöm!!!
506. f758a7200f (válaszként erre: 497. - Altakrisz)
2013. márc. 21. 10:44

Szerintem nem lehet megbántani az önérzetét és önbizalmát akinek van:)


Úgy értem nagyon sok kellene hozzá, de piti megjegyzéseket túlreagálni csak az tud, akinek nincs önbizalma, vagy ami van, csak olyan ráerőltetett. Ez persze nem mindig világos magunk előtt sem, a puding próbája az evés:)


Szóval mondhatja valaki, hogy maga szerint bombázó, ha összefut egy másik bombázóval és nem tud hozzá szeretettel közeledni, akkor ott "csomós a puding", ezek olyan megnyilvánulások, amikor meglátunk csinos embereket és elkezdjük a hibáikat keresni, és csak akkor nyugszik meg a lelkünk, ha találunk valami icipici részletet rajta ami nem jó, esetleg, ha minden jó, akkor elkezdjük fikázni a személyiségét. Nem mondom, hogy tegye fel a kezét akivel megtörtént, mert akkor kiborulna a kávéja mindenkinek:DDDD


Hogy alanyai vagy ragadozói vagyunk a helyzetnek, tök mindegy, aki a más keserű kritikájára nem szeretettel reagál (mert igazából ezek a kritikák csak a másik önbizalomhiányából fakadnak ezért sajnálatra érdemes, de ezt úgy kell érteni, hogy vedd fel az ő cipőjét is és megérted), az ugyanolyan szegény önbizalomban, csak nála jobban felszínre kerül. Mi a vége? Tyúkperek, egymás cikizése, sztem tök hülyeség és mindenki maga dönti el, hogy ennek részese akar-e lenni.

505. f758a7200f (válaszként erre: 504. - A0c1361e44)
2013. márc. 21. 10:34
Ezt már nem tudom és azt sem, hogy van-e másik nickje csak a neve beugrott rögtön egy másik kedvenc topikomból és ezért tudom. És M-a is szintén egy kutyás topikból
504. a0c1361e44 (válaszként erre: 503. - F758a7200f)
2013. márc. 21. 10:31
Tudsz valamit Gabykáról? Miért törölte vajon magát?
2013. márc. 21. 10:30

Csajok, már bocsánat, de Gabika és Miss Angel nem ugyanazok mert ismerem mindkettőt más fórumokról, sztem mégcsak nem is ugyanaz a generáció, mármint a 41 gondolom a korát jelzi és tényleg a korát, viszont Angel fiatalabb lehet, amit a lobbanékony természetéről következtetek, mármint lehet valaki lobbanékony idősebben is, de Miss az olyan fiatalkás lobbanékony:)


Bocs, ez nem lélekgyógyász topik csak úgy megjegyeztem

2013. márc. 21. 10:20

Én délutános vagyok ma:( ki sem néztem az ablakon. Most vettem észre, hogy esik az eső.

Én már várom, hogy levehessem a vastagabb cuccokat.


Hétfőn és tegnap hosszú idő után ismét elmentem tornázni. El volt törve a könyököm, így kényszer pihenőn voltam. Persze azért próbáltam mozgolódni itthon is, de azért az ugye nem olyan. Nem tudom mi lesz holnap, mert ma minden fáj, de lehet csak az idő miatt. A csípőm, a térdeim, a derekam...

501. altakrisz (válaszként erre: 500. - Katykóca)
2013. márc. 21. 09:52

Én most a XI-ben vagyok, ítt kőkeményen esik... De állítólag, jön egy kis ónos is :(

Tényleg mi a helyzet zsírfagyasztás fronton? HA tudsz vmi fejleményt az ismerősödtől osz meg légyszi:)

Amúgy tegnap jött rám pont a nem szeretem a testem feel... Á gáz az egész, most nekem tök jól jön ez a hideg, mert így kaptam egy kis haladékot mielőtt lekerül a nagykabát:))

2013. márc. 21. 09:39
Igen ,rájöttem,hogy te nem kapsz más levest mint én:DDDD De Kriszta szerintem nem ebben a kerületben lakik:DDD és esetleg vannak vidéki versebnyzők is...vagy lesznek..akár M.A. is bejelentkezhet!
499. a0c1361e44 (válaszként erre: 498. - Katykóca)
2013. márc. 21. 09:36

Mármint mennyire fergetegesre?

Én a szomszédodban lakok:) IV. kerület és a XV-be járok dokihoz. Az idő pont olyan, mint nálatok:)

Más szempontból a tavasz, igen, fergeteges:))))

2013. márc. 21. 09:26

Mit szóltok,már megint fennforgás van?:S

Minegy egyszer csak megnyugszanak a kedélyek.

Más ...Nálatok is ennyire fegetegesre sikeredett a tavasz?:DDD

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook