Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes vagyok egy nős férfiba... fórum

Szerelmes vagyok egy nős férfiba... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
1067. 635da491de (válaszként erre: 1061. - Globus)
2010. febr. 19. 23:01
És ha valaki nem akar hűséges lenni, legalábbis szexuálisan nem? És ha nem akar lelépni sem? És ha ugyanezt nem is várja a másiktól? A másik meg elvárja és mondjuk hűséges. Emellett tegyük fel hogy minden másban tökéletesen megértik egymást felek. Akkor mi a megoldás?
1066. 0ec066a4b2 (válaszként erre: 1062. - A00c344bac)
2010. febr. 19. 15:36
Szerintem az esetek döntő többségében a szerető is háztartást vezet, gyereket nevel, dolgozik...vagy szerinted miből, és hol él?
2010. febr. 19. 15:33

Darázsfészekbe nyultál, te szegény....lesznek itt jelzők...

De ha ez jelent valamit, én megértelek. Nagyon nehéz, és nagyon szép kapcsolat. Élvezd minden percét, remélem kárpótolnak a könnyekért, az egyedül töltött estékért. Minden jót neked!

1064. mazsola1971 (válaszként erre: 567. - Ef1191cb08)
2010. febr. 19. 07:02

Nagyon igaz amit írsz.De mi van akkor ha barátságbol indul ki a szerelem?Mi van akkor ha csak szép halkan belopozkodik a szivedbe?Ha már csak akkor veszed észre,hogy szerelmes vagy mikor már tul késö?Mikor már nem számit mit mond az eszed,nem számit az,hogy tudod nagyon nem jo az amit csinálsz mert az árbol már nincs vissza ut?

Mi van ha egyáltalán nem igér a férfi semmit se csak annyit mond szeret akkor is ha nem szabad!

Mi van ha nem hangzanak el az általad feltett igéretek,hogy válok?Mégis minden percet kihasználsz,hogy vele legyél!

Mond mi van ha igéretek nélkül is szereted és kitartasz mellete hisz örülten bele szerettél!!!!

Szerintem egy szerelembe nem kellenek igéretek!

Hisz én is hasonlo cipöbe járok és nem kértem semmit,nem is vártam igéreteket.Söt nem is engedném,hogy miattam otthadja a családját!

Mégis ha ráér és hiv megyek mert szeretem.

Tudod Ö még azt se mondja persze nem is kérdem mi a baj a feleségével.Nem mond rola semmi rosszat.

Szoval nem minden férj olyan amilyennek Te leírtad.Egyszerüen lehet olyan,hogy két ember már késön találkozik,amikor már nem marad nekik más mint kettös életet élni:((((

Nem mondom,hogy jó ez igy sőt tudom nagyon rossz!!!De ez van ha csak ennyit ad a boldogságbol az élet akkor ennyivel érem be.

Hidd el én is véget akartam párszor vetni ennek mert tudom tilos dolgot teszek,de nem ment mert öszintén és feltétel nélkül szeretem!!Igy ahogy van nösen.Azt nem merem állitani,hogy Ö is igy szeret de szeret mert nem lenne velem.

Még csak annyit ettöl még nem érzem magam ringyonak vagy milyen jelzöket is olvastam.

Hisz hozzá hüséges vagyok nincs senki más rajta kivül és nem is lesz.Nem is kellene!!!!!!

2010. febr. 19. 05:55
és a szeretők jó,hogy azt mondják a nős pasinak látod én milyen édes vagyok veled:))miről is vitáznának??? és sok nős pasi abba nem is gondol bele a szeretője más pasikkal is sexel ,mert sok ilyet ismerek. mert, úgy gondolja a lány ,hogy ha ő lehet a feleségével. ő mért ne lehetne mással. és mért töltse egyedül a hétvégét,ünnepeket....stb ja,persze ezt nem mondja el a nős pasinak ,annyira nem hülye:))és sok nős pasi erre büszke,hogy neki akad ,de mi is???minek is nevezem az ilyen nőket????kedves lányok:))))de,ezek mindenkivel kedvesek:))akkor a nős pasi mi is???csak "takarítónak" nevezném:))mert ,más pasik után mászik a szeretőjére! rengeteg ilyen kapcsolatról tudok,ahol nem szerelmi három szög van,hanem szerelmi sok szög:)))))))))
1062. a00c344bac (válaszként erre: 1059. - 635da491de)
2010. febr. 19. 05:28
de,te is jól tudod azt ,hogy egy feleségnek mennyi dolga van. nem mindig ugrik amikor kedve van a férjének, mert ott vannak a gyerekek ,a házi munka a munkahely stb...de ,egy szeretőnek mi a dolga? csak annyi,hogy amikor hívod sexelni akarsz ő már készen is áll, mert semmi dolga csak az várja mikor hívod már! és ugyan egy szeretővel miről vitáznál???? csak arról tudsz mikor hagyod el a feleséged!! de,a feleséggel mindenről tudsz ,mert ott vannak a gyerekek ,ahogy mért kap rossz jegyet,vagy mért nem vettél ezt vagy azt stb...minden apró dolgon összelehet kapni. és a szeretőnek ezeket adják elő "adod",de arra nem gondolsz ha vele összeköltözöl ugyan ez lesz, mert akkor már ő lesz a feleség, és már nem lesz semmi olyan heppi:)))mert akkor vele kezded a vitát és neki sem lesz kedve mindig, akkor megint keresel egy szeretőt???????,hogy csak neked jó legyen!????látod ilyen önzők vagytok ti pasik csak magatokra gondoltok.
1061. globus (válaszként erre: 1059. - 635da491de)
2010. febr. 18. 22:32
Nincs ezzel semmi baj. Akivel vagyunk, ahhoz legyünk hűségesek, de ha nem megy, akkor lépjünk le. ha tisztázzuk, hogy kábé ennyit várunk el a másiktól, akkor vonatkozzon reánk is. Minden más eset csak sunnyogás.
1060. 625b4da9ec (válaszként erre: 1059. - 635da491de)
2010. febr. 18. 20:30

Már megbocsáss, de az ilyen ember miért házasodik?

Mi az, hogy "birtokolni a testét"?

Nincs a felfogásoddal semmi gond, de akkor ne kötelezd el magad.

1059. 635da491de (válaszként erre: 1058. - A00c344bac)
2010. febr. 18. 12:03
Az itt a kérdés, hogy ha valaki valakinek a felesége/férje, akkor birtokolhatja-e a testét, lelkét. Vagyis megszabhatja-e, hogy kivel milyen kapcsolatot létesíthessen valaki? Tudom, hogy általában a közfelfogás szerint igen. De ha ellenérdekeltség áll fent (mondjuk a pasi le szeretne feküdni mással, de a párjának ez nem tetszene) akkor ki tekinthető önzőnek? Az aki esetleg megteszi, vagy az aki a saját érdekeit figyelembe véve nem engedi?
1058. a00c344bac (válaszként erre: 1053. - Bbdaeacc33)
2010. febr. 18. 06:04
neked jó ,hogy ez a véleményed:))amikor örömet akarsz szerezni magadnak, mert családod van mégis azon töröd magad sexelj vagy ne egy másik pasival.és mindkét fél örömére???de,a férjed nem hiszem örülne ennek.?:))MERT,VALÓJÁBAN Ő A TE MÁSIK FELED:)))és te beszélsz tiszteletről??
1057. c33bd8536b (válaszként erre: 1053. - Bbdaeacc33)
2010. febr. 17. 15:09
Derül a fenét! Normális ember nem avatja be a titkaiba a fél világot.
1056. FormáSan (válaszként erre: 1053. - Bbdaeacc33)
2010. febr. 17. 07:33
igazán nagyon jól megfogalmaztad, magam is ezzel értek egyet! Próbáltam én is ezt kifejezni, de nem sikerült igy:-)
1055. a00c344bac (válaszként erre: 1053. - Bbdaeacc33)
2010. febr. 17. 07:29
sziasztok!!:)))ez nem így van sok nőt, férfit ismerek aki már félre lépet már a kapcsolatában .nem is egyszer!!és soha nem derült ki. mindenki tudott róla a környezetében csak éppen a feleség vagy a férj nem. nem mindig derül ki a félre lépés! mert sokan ha többet akar a másik akkor szakít,mert ő csak egy kicsit kalandozott:))akár nő akár férfi!:))
1054. Robi-Tina (válaszként erre: 1053. - Bbdaeacc33)
2010. febr. 10. 17:56
Teljesen igazad van ebben!
2010. febr. 10. 16:19

Nincs olyan ewmber,aki ne tudna ehhez a témához hozzászólni.

De mindenki tartsa már tiszteletben a másik embert.Ha valakinek ez esik jól,hát csinálja,főleg ha mindkét félnek örömet szerez.

Előbb utóbb úgyis minden kiderül.

De ez legyen azok problémája,akik így élnek.Ezt pedig mindenki maga döntse el,hogy bevállalja-e,felesleges ezen vitatkozni.

1052. ab4b6bc17d (válaszként erre: 1051. - Innichen)
2010. febr. 9. 13:19
Ne is, mert csak kihasznál.
1051. innichen
2010. febr. 9. 12:45
Nekem egyszeru az esetem, mivel marsall, s azt mondta,hogy a kaszarnyaban el. Mivel katonai terulet , teljesen le van zarva, nem lehet csak ugy bemenni....Persze , hogy elhittem... Problema nem volt az ejszakaval,mivel oda ment ahova akart, a munkaja miatt. Ha hivtam , akkor pedig mindig normalisan valaszolt, akar este , ejjel is, nem volt sohasem problema... Azt mondta nem alszanak egy agyban a felesegevel. Ez lehet igaz...Nem tudhatom ...nem hiszek el semmit mar...
1050. ab4b6bc17d (válaszként erre: 1047. - Innichen)
2010. febr. 9. 08:13
Ez megint csak egyfajta mentség.
1049. Szuszy (válaszként erre: 1044. - Innichen)
2010. febr. 8. 22:40

Pár hónap? Úristen, ezt nem hiszem el hogy addig el lehet titkolni. Mi van akkor, ha fel akarod hívni, vagy simán csak találkozni akarsz vele, vagy egy éjszaka, vagy akár egy kirándulás együtt? Akkor ezek szerint semmi ilyesmi nem lehetett, vajon miért?

Egyszóval, nem tudom el képzelni, hogy ezt el lehet titkolni. Szerintem max az első találkozásig, tovább tutira nem.

1048. tücsimücsi (válaszként erre: 1047. - Innichen)
2010. febr. 8. 19:42

Annyira nem vakíthat el, hogy hónapokig nem tűnik fel semmi.

Sose beszélgettetek? Hol él, kivel, család stb.

nem volt gyanús hogy sose hívott el magához és a családjához? Szülőkre gondolok....

Aki hónapokig nem jön rá hogy a pasi nős, az meg is érdemli. Pedig a nők olyan rafkósak, állandóan kombinálnak, agyalnak, ezért tartom ezt olyan hihetetlennek.

1047. innichen (válaszként erre: 1045. - Ab4b6bc17d)
2010. febr. 8. 19:22
A szerelem elvakit, sajnos.....
1046. 635da491de (válaszként erre: 1042. - Castellina)
2010. febr. 8. 14:37
Ez jogos egyébként, az a nő akinek ha egy nős pasi udvarol már rögtön azon jár az esze, hogy belerondít a házasságba vagy sem az tényleg tartson távolság. Olyanok kellenének akik a szexet szeretik és azért csinálják, de ilyen nő sajnos kevés akad. Ha van is mind azt hiszi hogy megalázzák és nem azt, hogy örömet okoznak neki.
1045. ab4b6bc17d (válaszként erre: 1044. - Innichen)
2010. febr. 8. 13:13
Tulajdonképpen minden lehetséges, mint az életben általában, de azért vannak jelei annak, ha egy pasi már foglalt. Nem szabad homokba dugni a fejet.
1044. innichen
2010. febr. 8. 13:00
Es ha csak par honap mulva tudjuk meg, hogy a pasi nos, addig jol tudja titkolni, de egyszer be kell vallania az igazsagot...
1043. ab4b6bc17d (válaszként erre: 1042. - Castellina)
2010. febr. 7. 20:42
Ez a helyes beszéd! :)
2010. febr. 7. 20:41
Sose ronditanék bele egy házasságba, akármilyen is az..Volt már, hogy udvarolt nekem nős férfi , de megtartottam a kellő távolságot akkor is, ha számomra nem volt közömbös.
1041. ab4b6bc17d (válaszként erre: 1038. - Spinneli)
2010. febr. 7. 20:36
Semmi gond.
1040. ab4b6bc17d (válaszként erre: 1032. - Zizisicc)
2010. febr. 7. 20:35
Van benne igazság, de ha valamelyik fél ilyenkor él a harmadik adta pillantnyi kielégüléssel, akkor ott már befellegzett a kapcsolatnak. Szerintem már nincs visszaút. Aki úgy érzi, megbocsáthat, azonban az a bizonyos kétség azontúl mindig ott lesz benne, a párja már sosem lesz tiszta fehér lap. S előbb-utóbb vége lesz a kapcsolatuknak, mert a megcsalt, megalázott félben meghal valami.
1039. ab4b6bc17d (válaszként erre: 1025. - E14ebbbf07)
2010. febr. 7. 20:32
Akkor nagyjából egyetértünk. De! Könyörgök, minden kapcsolatban vannak mélypontok (és itt most nem a hűtlenségre gondolok! - hanem a napi megélhetési gondokra, az olyan fáradságra, amikor élni sincs kedvünk, nemhogy szeretkezni, vagy egyszerűen csak nem jövünk ki a másik családjával, stb.), viszont, ha két ember szereti egymást, nem ötlik fel benne - problémamegoldásként - egy harmadikkal való kavarás.
1038. spinneli (válaszként erre: 1035. - Ab4b6bc17d)
2010. febr. 7. 20:30

mindegy, én másképpen gondolom, meg te is.

evvan.

:)

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook