Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes vagyok egy nős férfiba... fórum

Szerelmes vagyok egy nős férfiba... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
1097. a00c344bac (válaszként erre: 1092. - C33bd8536b)
2010. febr. 23. 06:19
ahogy már valaki írta itt mindenkinek van legjobb barátnője és van olyan titok az élete során amit még a legjobb baráttal sem osztunk meg soha! biztos van neked is:))))nem írom le a nevét ,de valaki írt nekem privát, mert azt írtam ,hogy sok szerető mindent bevállal a sexben is. és ezért lép le a férj a feleségtől. és pedig itt nem is ismerjük egymást mégsem írta le nyilvánosan,hogy mindenre hajlandó csak megtartja a nős pasit magának. nekem mégis bevallotta persze ,hogy mindent megenged ,és mindent megtesz amit csak akar,kér a pasi csak az övé legyen.pl: még azt is megengedi egy másik nő is csatlakozzon hozzájuk,pedig ő ezt nem szeretné,de a pasiért meg teszi .mert nagyon szereti.szerinted melyik feleség enged meg ilyet???? mert ugye vannak ilyen örült nők is akik mindenre hajlandóak!
1096. mazsola1971 (válaszként erre: 1082. - A00c344bac)
2010. febr. 22. 20:25

igen van férjem meglepödtél?Szoval azon is el lehet gondolkodni ki-kinek a szeretöje?Én az Övé vagy forditva?Szoval még annyit tennék hozzá ehez a vitához,hogy nem egyszerü ám elválni se!Hisz én se ugy álltam hozzá a házassághoz,hogy elválok egyszer majd.Az én tervem is az volt rendes,békés,boldog családot akartam mind halálig.

Ezért mivel nem volt szülöi segitség és öneröböl nem tudtunk volna rendes otthont teremteni a gyerekeknek kölcsönt vettünk fel.Szoval az anyagi ok az amiért nem mindig lehet fogni a cuccot és tovább álni.Hisz a gyerekek nem kerülhetnek miattam roszabb helyzetbe mint most vannak.Aki akarja megérti aki meg nem annak hiába mond az ember bármit is.Szoval a véleményem az,hogy minden oldalrol és minden lehetöséget végig gondolva itéljen aki akar.De szerintem senki nem itélkezhet másokon mert írjon az aki teljessen vétlen!!!Aki soha nem vétkezett már!!

1095. 0ec066a4b2 (válaszként erre: 1090. - 625b4da9ec)
2010. febr. 22. 15:38
Most még nagyon finoman fogalmaz! Olvasd el a néhány héttel ezelőtti hozzászólásait...na ott aztán volt minden!
1094. 0ec066a4b2 (válaszként erre: 1088. - A00c344bac)
2010. febr. 22. 15:34

Szerinted amiről írsz, az egy jó élet? Ez nem együttélés, ez egymás mellett élés. És az sem biztos, hogy békés...egy ilyen családban hogy lehet a gyerekeket tisztességre, becsületre nevelni? Ez a családi élet? A gyerekek mindent éreznek, és szenvednek a helyzettől, ugyanúgy, mint a felnőttek....bár lehet, hogy a felnőttek már csak az adok-kapok játékot játsszák... Szerintem nem mindenáron kell megtartani egy férjet, vagy feleséget. Sok esetben pusztán az anyagiak tartják össze a párokat. Nagyon nehéz meghozni azt a döntést, hogy most akkor innen inkább egyedül. És nagyon nehéz boldogulni...egy válás után meg kell próbálni egyedül fenntartani a házat, kifizetni a törlesztést, mert ugye valamiből ki kellett fizetni a másikat...aztán lizing a kocsira...és még nem éltünk...ott az egyetemista gyerek...elhiheted, hogy az egyedülálló nőknek sem kizárólag más férjének az elcsábítása, és a vele való hentergés a legfőbb gondja. Én személy szerint többet dolgozom, mint amikor az exemmel éltem, de nem bánom. Nem néz senki hülyének, és nyugi van körülöttem.

Nagyon kevesen merik bevállalni...max ugranak egy másik kapcsolatba. Szerintem sok párt nem a fene nagy szerelem tart egyben, hanem az érdekek. Persze biztos vannak kivételek...mint ahogy igenis lehet szerelmes egy nős férfi a kedvesébe!!!

1093. c33bd8536b (válaszként erre: 1089. - A00c344bac)
2010. febr. 22. 15:32
Nézd, az az asszony, aki eltűri, hogy a férje máshol "űrít" (de csúnya szó, nem is hallottam mostanáig ezt a kifejezést!), de hazamegy vacsorázni és tiszta ingért, meg is érdemli. Mert azért ilyen is van, ugye?
1092. c33bd8536b (válaszként erre: 1088. - A00c344bac)
2010. febr. 22. 15:27

Elfelejted, hogy a legjobb barátnőmről beszéltem, akivel minden örömünket-bánatunkat megosztottunk. Olyan emberekről beszéltem, akiket gyerekkoruk óta ismerek, tanu voltam az esküvőjükön, és hetente kétszer-háromszor találkoztam velük.


Te valamiért minden felelősséget a nőkre hárítanál. Az általad felhozott példa is ékes bizonyítéka ennek. Mert, mind mondod, lehet, hogy a feleség hibázott valamikor, annak issza a levét. Végülis minden lehetséges. De azért csendesen megkérdezem: és a gyerekek? Ők hol hibáztak? Miért van az, hogy minden általam látott, ismert esetben, mikor apu szerelmes lesz, vsgy csak "önmegvalósítani" akar, az új életébe nem férnek bele az addig imádott gyerekei?

1091. liliom10 (válaszként erre: 1089. - A00c344bac)
2010. febr. 22. 08:27
Szinte mindig, mindenben egyetértek Veled !
1090. 625b4da9ec (válaszként erre: 1089. - A00c344bac)
2010. febr. 22. 07:24

Akkora vehemenciával írsz erről a témáról, hogy az már csúcs! :)

Lehet, hogy nem vagy biztos a férjed hűségében, azért ribancozol?

2010. febr. 22. 06:00
de,a lényeg a lényeg,:))hogy a szeretőknek 1%esélye van egy nős pasinál. azt meg lássuk be elég kevés, mert ha többet akar a szerető dobja a nős pasi.mert legtöbb pasi úgy gondolja mint sportospasi csak ürít,de a feleségével marad.
1088. a00c344bac (válaszként erre: 1086. - C33bd8536b)
2010. febr. 22. 05:56
igen ,igazad van ebben is . én is ismerek persze ilyet is ahol a szeretőt választja a nős pasi, de nem tudhatod az előzményeket,mert hogy kívülről azt látod boldog család ,de a felesem igaz.nekem is közeli ismerősöm akik már 14 éve házasok, már három éve semmi közük egymáshoz. kívülről boldog család pedig már rég semmi közük egymáshoz külön utakon járnak , de egy család és együtt élnek,gyerekeket is imádják. de,ebben a lényeg az ,hogy a feleség volt az aki félre lépet nem is egyszer. a és a férj nem tudja megbocsájtani megcsalta a felesége. és szerinted ez meddig fog tartani még a férj nem talál egy olyat akivel leéli az életét és elhagyja a családját. csak azért a sok nő nem hajlandó bevallani ő már rég megcsalta a férjét. hanem azt adja elő a környezetének őt így átverte a férje. és a végén még őt kell sajnálni. mert azért sok ilyen is van.
1087. globus (válaszként erre: 1086. - C33bd8536b)
2010. febr. 21. 18:08
Kérdés, hogy ha nem volna kérdőre, meddig ment volna sutyiban a dolog. De ezt az ő esetében sosem tudni meg. Más dolog bevallani, és megint más lebukni :) Ez a pasi nem kivételes, inkább megerősíti a szokásos sztereotípiát.
1086. c33bd8536b (válaszként erre: 1083. - A00c344bac)
2010. febr. 21. 16:59

Igen, elég sok történetet ismerek, ezért is nem tartom jogosultnak magam, hogy kijelentsem, azt, hogy mindenik egyforma.


Mindjárt itt van a legjobb barátnőm esete is, akit a férje kollegái világosítottak fel, és miután kérdőre vonta a férjét, az azt válaszolta, hogy de jó, hogy nem neki kellett elmondania, mert nem volt bátorsága hozzá. De ha már kiderült, akkor nincs is miért tovább húzni. Azzal összecsomagolt és elment. És simán otthagyta a két gyermekét, soha többet nem is érdeklődött felőlük. A gyerekpénzt és a karácsonyi ajándékot gyorspostával küldte.


Látod ez az eset volt, ami megingatta a hitemet a világ rendjében, mert ez az ember olyan férj volt és olyan apa, ahogy tanítják az anyák a lányaiknak, hogy ilyenhez kell férjhez menni. Kiskoruk óta részt vállalt a gyerekek neveléséből, és ha hozzájuk mentem, vagy játszott vagy tanult a lányokkal, vagy biciklizni, moziban, sétálni volt velük. És a baráti kör, akikkel sűrűn összejártak, teljesen meg volt győződve arról, hogy ez egy boldog család. Mellesleg a barátnőm is azt hitte.

1085. tücsimücsi (válaszként erre: 1084. - A00c344bac)
2010. febr. 21. 08:32
Te meg miért vagy ezen fennakadva? Minden szerető azt hiszi, hogy ők a nagy kivételek, ahol igaz szerelem van...:):):)
2010. febr. 21. 08:00
és itt sok szeretőnek hiába írja le több pasi is csak sex az egész,nem értik azt mondják az övéké valódi szerelem:)akkor mért bujkál?mért tart évekig?mért lesz vége ha megtudja a feleség?szerintem ha valakit valóban szeret a szertő egy éven belül kilép a kapcsolatából.és sok olyan eset van ahol a feleség nem bocsájt meg és így jár jól a szerető :))ismerek ilyeneket is akit kirakott a felesége és kénytelen a szeretővel élni,de azóta is a feleségét zaklatja minden nap vegye vissza ,mert őt szereti!
1083. a00c344bac (válaszként erre: 1075. - C33bd8536b)
2010. febr. 21. 07:51
szerintem meg te is ismersz sok ilyen történetet.nem kellek hozzá én:))és tudod jól mi a vége mindig,vagyis legtöbbször.a nős pasi marad a családjával,mert aki igazából szerelmes lesz a szeretőjébe nem vár éveket és nem színészkedik otthon a feleségnek ,majd a szeretőnek.csak olyan mint sportospasi gerinctelen és még büszke is rá!!!!
1082. a00c344bac (válaszként erre: 1076. - Mazsola1971)
2010. febr. 21. 07:34
nem látok bele senki életébe,de sok embert ismerek ilyen történetekkel.és ha annyira szeret téged akkor mért lettetek óvatosabbak???a te szeretőd is hasonlóan gondolkozik mint sportospasi.neked még férjed is van??????
1081. 625b4da9ec (válaszként erre: 1079. - 635da491de)
2010. febr. 20. 20:20
Gondolom. És nyilván annak amit te csinálsz köze sincs a fórumcímben említett SZERELEMhez.
1080. spinneli (válaszként erre: 1068. - 635da491de)
2010. febr. 20. 16:01
akkor érdemes olyan társat választani, aki hasonlóan gondolja ezt.
1079. 635da491de (válaszként erre: 1078. - 625b4da9ec)
2010. febr. 20. 15:55
Nyilván az olyan nőket mint Te messze elkerülöm.
1078. 625b4da9ec (válaszként erre: 1068. - 635da491de)
2010. febr. 20. 13:10
Akkor szerencsés vagy, ha nem olyan temperamentumú feleséget választasz, mint pl. én. Mert én levágnám és a szádba raknám, aztán mehetnél a nők után.
1077. mazsola1971 (válaszként erre: 1065. - 0ec066a4b2)
2010. febr. 20. 07:59

Köszönöm megértésedet és a biztatásod!!

Igen kárpotol minden vele töltött perc!!!

1076. mazsola1971 (válaszként erre: 1069. - A00c344bac)
2010. febr. 20. 07:57

Gondolod,hogy mese!!A hozzászolásaidbol az tünik nekem ki,hogy Te mindent jol tudsz!Belelátsz olyan emberel lelkébe akiket nem is ismersz de még csak nem is olvasol.Nem akarlak megbántani de kérdem én mért itélsz el másokat?Ne feled el még Te is eshetsz ilyen szituácioba.A másik azt mondod ha én többet szeretnék akkor dobna?Miböl gondolod?Nem írtam le az egész történetünket!!

Mert mi van akkor ha már megzsarolták azzal,hogy mindent elmondanak a feleségének ha nem szakit velem,s Ö mégse szakitott?Kicsit ovatosabbak lettünk és kész.Mi van akkor ha én már szakitottam volna de Ö nem engedett el?Szoval egy olyan ember életén ne itélkezzen senki aki nem ismeri az egész történetét!!Ez a véleményem.

A másik pedig az a szeretö is ellátja a férjét,gondoskodik két gyerekröl,és munkája van!

Aki csak szeretöt tart az lehet tényleg egyedül állot keres de az aki szerelmes lesz az nem.

Ez a szerény véleményem.

1075. c33bd8536b (válaszként erre: 1069. - A00c344bac)
2010. febr. 20. 07:24
Szeretem, hogy ennyire belelátsz más emberek életébe, és tökéletesen tudod, hogy ki mit akar és mit miért tesz.
1074. globus (válaszként erre: 1070. - A00c344bac)
2010. febr. 20. 07:04
Nos, ebben van némi igazság, egy kukafosztogatóra nem szoktak csábító pillantásokat vetni, a gondozottság sokat nyom a latban. Persze lehetnek házias férfiak, akik saját magukat ellátják, de ismerjük be, ők olyan ritkák, mint a fehér holló. Ők azok, akik feleség nélkül is megállnak a lábukon :)) Az elváltak általában 1. Lepukkannak 2. Visszamennek anyucihoz 3. Új nő után néznek :))
2010. febr. 20. 07:02
No comment!
1072. globus (válaszként erre: 1068. - 635da491de)
2010. febr. 20. 07:00

:))

"Házasodni akar, de hűséges lenni nem? "

Ez előre eldöntött tényező? :)

1071. a00c344bac (válaszként erre: 1067. - 635da491de)
2010. febr. 20. 06:26
akkor a megoldás az ,hogy gerinctelen vagy.aki hozzád hűséges nem ezt érdemli tőled!remélem ősszeszeddel valami komoly sexuális úton terjedő betegséget,ha te csak ezt szereted váltogatod a partnered sexuálisan. és remélem feleséged is hamar rá jön ,milyen ember vagy valójában! és abba is belegondolhatnál tönkre teszed,becsapod a feleséged és fájdalmat okozol neki.és a szeretőddel is ugyan ezt teszed ,mert csak te játszol. két ember életét teszed tönkre egyszerre.vagy még többét!ha valaki csak sexelni akar akkor váljon el és sexeljen amennyit akar,de még azt is úgy végezze ,megmondja az illetőnek ez csak sex semmi más!
1070. a00c344bac (válaszként erre: 1066. - 0ec066a4b2)
2010. febr. 20. 06:08
persze nem azt mondtam ,hogy mindenki csak vár:))de,az esetek többségében a nős pasik egyedül állóval tartanak kapcsolatot,és fiatalabbal vagy "öregebbel",de ez is ritkább:))de a lényeg ne legyen családja.nem akarnak gyerekeket mivel már van nekik.és aki fiatalabb ,vagy egyedül álló persze ,hogy dolgozik ,de nincs annyi dolga ezt te is tudod mint akinek gyerekei vannak,és még ott a férj is ,mert ő róla is a feleségnek kell gondolkozni,a szerető meg csak látja vasalt ruha ,jól őltözött, ápolt pasi,mert ugye a férjünkről is nekünk kell gondoskodni,de ezt te is tudod volt férjed.
1069. a00c344bac (válaszként erre: 1064. - Mazsola1971)
2010. febr. 20. 05:42
ez csak ,mese amit te írsz :))csak azt nem értem kinek meséled be???magadnak??senki nem akar második lenni.és te szerelmes vagy az biztos,de ő kibe szerelmes??nem beled!csak szórakoztatja magát,és addig még nem akarsz többet tartani is fog,de ha többet akarsz akkor azonnal dobni fog.ezt te is jól tudod.
1068. 635da491de (válaszként erre: 1060. - 625b4da9ec)
2010. febr. 19. 23:04
És ha valaki házasodni akar, de nem akar szexuálisan hűséges lenni akkor mi van?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook