Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes vagyok egy nős férfiba... fórum

Szerelmes vagyok egy nős férfiba... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
587. ef1191cb08 (válaszként erre: 585. - C33bd8536b)
2010. febr. 1. 15:11

De komolyan mondom!!!

Senkinek nincs joga más emberek boldogtalansága árán boldognak lenni!!!

De milyen ember is az,aki boldog tud úgy lenni,hogy annak több ember életének tönkre tétele az áldozata??

586. ef1191cb08 (válaszként erre: 584. - Ef1191cb08)
2010. febr. 1. 15:10

Egyébként én ezért mondom mindig azt,hogy gondolkozzon akinek van veszíteni valója.

Mert neked egy rossz kaland emléke marad ha vége,annak a pasinak meg talán szétesik a családja.És neked lehet nincs is lelkiismereted ami gyötörne emiatt,de egy nő és gyerekek(akik nem mellesleg sosem bántottak téged)élete mehet tönkre emiatt.

585. c33bd8536b (válaszként erre: 556. - Ef1191cb08)
2010. febr. 1. 15:07

"Mert szép is a szerelem,amíg 2 ember magán ügye.De amikor már nem,akkor nincs joguk boldognak lenni mások boldogtalansága árán,hogy maguk körül több életet tesznek tönkre nyomorítanak meg."


Ezt nem mondod komolyan. Van olyan ember, akinek nincs joga boldognak lenni????

584. ef1191cb08 (válaszként erre: 583. - Innichen)
2010. febr. 1. 15:02

Hát akkor az nem csak egy sz@r alak,aki becsapja a családját megcsalja megalázza a feleségét,de még neked is hazudik nem csak nekik.Akkor mi nem egyértelmű azon,hogy repül???

Bocs,de ha neked ennyi minden nem elég ehhez,mert ezek után is csak azt tudod hajtogatni,hogy "de hát szeretem",akkor eléggé butácska vagy.

Egyébként nincs lelki ismeret furdalásod?

Mit adott be neked?

A szokásos szerető kábító dumát a rossz házasságáról,az elviselhetetlen feleségéről,de sajna szabadulni nem tud bár akarna,csak hát a gyerekek???Ezt a sablon szöveget vetted be te is?

Nézd,ha valóban komolyan gondolja veled,akkor tálalj ki a feleségének.Én tudni akarnám ha a férjem megcsal,és nem a ribire haragudnék legjobban(bár elítélem,de asszem ez már itt nem titok),hanem a férjemre.

Aztán majd meglátod mi történik....


De egyébként szerintem érdemes elgondolkozni azon is,hogy mi van azután,ha megszerzi a szerető a kedves férjet.Főleg ha gyerekei is vannak.

Mert nem szokott az utána következő élet sem habos torta lenni ám.

A pasinak természetesen a gyereki maradnak a legfontosabbak,akik általában utálják "új anyut".

Meg is próbálják keseríteni az életét az apjukkal,amiben sok esetben az anyjuk is segít(de hát ezen nem lehet csodálkozni).

Na ilyenkor az új kedves egy idő után besokall,és kezdődnek az imádott pasival a viták véget nem érő veszekedések....És ha netán még anyagi gondok is vannak,akkor jaj a kapcsolatnak....

Mert könnyű addig őrülten szerelmesnek lenni amíg csak az ágy közös,meg néha az asztal.

De amikor a gondok problémák a számlák és az élet minden nyűgje is közös lesz....na az már nem biztos,hogy annyira hepi.

Hidd el nagyon kevés esetben van az,hogy valóban válni akart már mindkét fél,és meg tudnak egyezni mindenben korrekten normálisan,és élheti mindenki tovább gondok nélkül az életét.Bár még az esetben is adódhatnak problémák,amiket nem egyszerű leküzdeni.

Szóval nagyon kicsi az esélye annak,hogy egy ilyen kapcsolat hosszú távon nem teszi tönkre minden érintettje életét.

Szerintem érdemesebb előre gondolkodni,és nem fejjel menni a falnak.

2010. febr. 1. 14:36
De ha az a pasi titkolja, hogy felesege van, a csak par honap utan mondja el , hogy bocs de felesegem van..... akkor mi van ,addigra mar teljesen beleszeretett az ember,., ez nehez eset ugye ?
582. golfáramlat (válaszként erre: 578. - Ef1191cb08)
2010. febr. 1. 14:14

Sziasztok!


"Őszinteség, tisztesség, bizalom" - egyetértek!

Ez az alap!!!


Én és a férjem is a hűségesek táborába tartozunk. Persze nem tudhatjuk, hogy mit hoz a jövő....

De egy biztos: nem tudnék belenézni a szemébe, ha megcsalnám!


Minden házasságban más-más a tűréshatár. Van aki egyetlen félrelépést sem tűr el, van aki a hosszabbat is "elviseli" és próbál megbocsájtani.

(Az más kérdés, hogy mi annak az oka: gyerekek, vagyon, adósság, stb.)


Lehet új életet kezdeni, de akkor előbb le kell zárni a múltat és tiszta lappal indítani.

A "megcsalt" félnek is joga van élni, új társat találni.

581. Doro77
2010. febr. 1. 14:06

..sok hsz nem is tartozik ehhez a kérdéshez...:

szerelmes vagyok egy nős hapsiba...

nos a szerelem ugyan nem előre megfontolt dolog,de nem hiszem hogy valóban szerelmes tudnék lenni egy olyan férfiba,akinek felesége van,és esetleg gyerekei,bár,nem főleg emiatt,hanem a tény miatt,hogy mint ember,képes arra,hogy velem megcsalja a feleségét,ezzel hazudva otthon is,és hazudik nálam is,hisz egyáltalán nem biztos hogy annyira rossz a házassága,csak esetleg épp ki van borulva,vagy olyan tipus hogy állandó jelleggel sazexuális partnert keres,mert...

de mindegy hogy én mit gondolok,csak leírtam

Az,hogy egy olyan férfi aki évekig csalja a feleségét,és hazudik neki,esetleg vanak gyerekek,és nekik is hazdudik mert aztmodnaj sok dolga van,dolgozik,és ezért ne tölti velük az időt,az nem hiszem hogy tisztességes ember,és ez magába foglalja a jó apát és jó férjet is.

Nemlehet jó apa,és nem lehet jó férj.Pont.Ez így van.


Bizony nem csak a 3. fél a hibás.

De többnyire ők a hibásabbak.Hisz ők egyedül élnek (többnyire)és megtehetnék azt hogy eljárnak különböző helyekre ahol lehet ismerkedni,és ha megtudják hogy nős az illető akkor nagy ivben el akarják kerülni.DE.sajnos szerintem ezeknél a nőknél,már akik belemennek az ilyen viszuonyba valamilyen kisebbségi érzés lehet hogy kihasználják még az ilyen értelmetlen helyzetet is,mert azhtiszik így legalább a feleségnél jobbak....pedig ez egyáltaláén nem biztos hogy így van,sőt.Nyilván vannak olyan pasik,aki direktre ismerkednek,és akikkel ismerkednek,azok bombázók,mert úgy éri meg nekik....

de azok,akik belecsöppentek egy helyzetbe,azoknak tök mindrgy hogy néz ki az aki hozzájuk szólt,vagy számot adott,mert ők nem a szexért állnak szóba velük,hanem mert esetelgesen valakivel beszélgetni akarnak...és ilyenkor egy őnek empatikusnak kellene lennie,és visszterelgetni a pasit a családhoz,hisz nem arról van szó,elválok,és hozzádjövök,de nem teszik,mert fel sem fogják,hogy mit ártanak azzal amit tesznek,és nem csak a feleségnek,hanem saját maguknak is,mert nem lesz az ővék a férj,soha....

szóval zsákutca.

Nyilván vannak kivételek,ahol pl. van család,valahol találkozik 2 ember,egymásba szeretnek,és kilépnek a jelenlegi kapcsolatból,és együtt újat kezdenek....de ott nincs is évekig tartó titkos viszony....

580. 625b4da9ec (válaszként erre: 579. - 40163fd81d)
2010. febr. 1. 14:05

Nem értelek félre (azt hiszem).


Azért írtam, hogy 1000-ből 1 ha van ilyen, mert az emberek nagy része nem úgy gondolja, hogy a tisztelet alapból, belülről fakad.

579. 40163fd81d (válaszként erre: 577. - 625b4da9ec)
2010. febr. 1. 13:57

Ma nem vagyok formában:))


Szerintem félre értetek.


A tisztelet és az elfogadás szerintem nem "adok-kapok" kategória,vagy érdem kérdése,egyszerűen mindennek ami körül vesz minket,aminek részei vagyunk,annak jár,belülről kellene fakadnia .


Én elfogadom ,amit mondatok és mindezt tisztelettel teszem,mert emberek vagyunk,ezer félék,ezer érzelemmel,gondolkodás móddal,és ez nem azt jelenti,hogy bármit helyesnek tartok,amit más ember tesz,vagy mond.

578. ef1191cb08 (válaszként erre: 576. - 40163fd81d)
2010. febr. 1. 13:57

Gondolom van okod erre a fajta számomra abnormálisnak tűtő gondolkozás formára.


És igen,igazad van.Ha a férjem ennyire szeretne tisztelne,hogy szeretőt tartana,akkor oda csúszna a szememben,és kidobnám.

Nem lenne okom szeretni tisztelni azután...

Természetesen ez nem annyira egyszerű,hogy elhatározom nem szeretem és az onnantól úgy lesz,de elhagynám ha ezt tenné velünk.

Mint írtam egy botlást talán elnéznék,(ezért is marhára kellene tepernie,és látnom kellene rajta az őszinte megbánást)de a kapcsolatunkat akkor is tönkre tenné,nem bíznék többet benne.

Hát,sz@r érzés lenne mint mondjak.Ezért nem tesszük ezt egymással,vagyis addig sikerült betartani.Persze nem tudhatjuk mit hoz a jövő...

Mi bízunk egymásban,és abban is,hogy soha nem lesz okunk ezt másképpen gondolni....

Egyébként szerintem a legtöbb kapcsolatban a kommunikáció hiánya okozza a bajt.Voltunk mi is mélyponton már,sikerült kenyér törés nélkül túljutnunk rajta szerencsére.Akkor(is)megbeszéltünk,hogy mindig őszinték tisztességesek leszünk egymáshoz,és lesz időnk mindig megbeszélni minden fontos dolgot.Szerencsére nagyon jól kommunikálunk egymással azóta is.

577. 625b4da9ec (válaszként erre: 576. - 40163fd81d)
2010. febr. 1. 13:41

Ne haragudjatok, hogy közbeszólok.


Fata!

Szerintem 1000 emberből talán 1, ha akad, aki így gondolkodik, mint Te. (ez nem leszólás részemről!!)


Én is azok közé a gyarlók közé tartozom, aki szerint addig jár a másiknak a tisztelet, amíg megérdemli.

576. 40163fd81d (válaszként erre: 575. - Ef1191cb08)
2010. febr. 1. 13:36

Nem,egyáltalán nem.

Csupán arra kívántam rávilágítani,hogy a te elveid csupán szavak,nincs mögöttük semmi.


Ha a férjed el merné mondani neked,hogy viszonya volt egy nővel,a szereteted és tiszteleted addig a pontig tartana,onnantól gondolom Ő is lezuhanna a gerinctelen féreg,undorító férfi szintjére anélkül,hogy egy másodpercig is eszedbe jutna a tiszteleted és szereteted iránta,vagy bármi.

575. ef1191cb08 (válaszként erre: 574. - 40163fd81d)
2010. febr. 1. 13:20

Te most önigazolást próbálsz magadnak kreálni?

Nem tudok semmit még mielőtt megvádolnál....

Szeretője vagy egy nős embernek(már ha meg szabad kérdezni,de úgy értelmezem remélem jól,ebben a fórumban ez a téma),és próbálod győzködni magad,hogy ez elfogadható??És ettől nem lennél rosszabb??!!

Mert ha ez a felállás,akkor szerintem ez nem elfogadható,nem megmagyarázható.

2010. febr. 1. 13:16

Én úgy gondolom,ha szeretetről,tiszteletről ,megbecsülésről beszélünk ,és úgy érezzük ,bennünk mindezek a jó tulajdonságok megvannak,akkor igyekezzünk ezt megtartani akkor is ,amikor más emberekről beszélünk,és ne csak önmagunk iránt!:))


Mert ennek egyik legszembetűnőbb kifejeződése az,ha elfogadjuk a többi embert is olyannak amilyen,attól függetlenül,hogy helyesnek,vagy helytelennek véljük e a tetteit,vagy elgondolásait.


Aki nem így viszonyul az emberekhez,az sem a gyerekeihez,sem a férjéhez nem tud így viszonyulni.

573. 2c2de63135 (válaszként erre: 568. - 40163fd81d)
2010. febr. 1. 13:01

nálad az a példamutatás, amit "komolyan gondoltál"...???? a feleség becsapása, megalázása, szeretőket tartani titokban...igen épp az a tisztességre, becsületre stb nevelése a gyereknek, ha így is éleünk, mármint eszerint. mert te tudsz olyan kapcsolatot, ahol soha de soha (évtizedek) múlva sem derül ki semmi? ilyen nics, vagy véletlen. és az ilyen ember a halálos ágyán mire gondol??? de jó "buli" volt az egész életem, csak éppen akivel együtt éltem aláztam meg, de rendesen...

ne haragudj, de aki így él, nem tudja tisztességre, becsületre stb nevelni a gyerekeit, mert nem ilyen értékrendekkel rendelkezik, ha mi magunk sem vagyunk olyanok, hogyan tudnánk azt továbbadni? ellentmondás...(azért nem írom rólad, mert nem tudom, hogy te eszerint élsz, éltél-e vagy csak hipotetikusan írtad a hozzászólásodat)

572. ef1191cb08 (válaszként erre: 570. - Napkelet)
2010. febr. 1. 13:00

Engem meg arra tanított a jó Édesanyám,hogy KÖLCSÖNÖSEN tiszteljük egymást.

Tehát ha lekislányoz 35 évesen valaki,mondjuk egy 56 éves(elég gáz,hogy ilyen szinten van),akkor vehetem a bátorságot leöreglányozni....

Ennyit a személyeskedésről.

És továbbra sem óhajtok veled társalogni,úgyhogy ha kérhetlek ne írj nekem....

571. ef1191cb08 (válaszként erre: 568. - 40163fd81d)
2010. febr. 1. 12:56

Na látod,erről beszélek...

Példa mutatással.....

És ha azt látja nem becsüljük meg egymást,letojjuk egymás érzelmeit megalázzuk becsapjuk egymást,akkor mit tanulhat az agyerek???

Ha azt látja az apja egy qrva pecér,az anyja egy ribi???!!!!.....

Mert ugyebár nem hülyék a gyerekek.....

570. napkelet (válaszként erre: 565. - Ef1191cb08)
2010. febr. 1. 12:56

-Miután Neked szántam amit írtam, így bátorkodtalak megszólítani, mert anno így tanítottak, ha valakihez szólok akkor így illik:)

-Te voltál az aki, egy 56 éves nőt leöreglányoztál. Tehát az édesanyád is az a Te felfogásod szerint. Ennyit a személyeskedésről!

569. ef1191cb08 (válaszként erre: 566. - 2c2de63135)
2010. febr. 1. 12:52

Igen igen igazad van.Ezért írtam én is,hogy talán egy botlást megbocsájtanék,de azután már az ember fel tudja szerintem mérni a következményeket,hogy mi lett volna ha...

Szóval ha ismétlődne,akkor már nem hiszem,hogy túl tudnék rajta jutni.

Igen,az élet valóban nem egyszerű.De más is egy félre lépés,mint egy hónapokig évekig tartó kapcsolat.Azért nem lehet egy lapon említeni.És az sem mindegy,hogy a hűtlen kedves hogyan reagálja le amikor bebukott ugyebár....

Mert van aki még megbánást sem tanúsít.

Hát szerintem az nem érdemel egy esélyt sem.

568. 40163fd81d (válaszként erre: 563. - Ef1191cb08)
2010. febr. 1. 12:49

Tisztességre,becsületre,szeretetre és mások elfogadására nem lehet nevelni a gyerekeket,csupán a példamutatás az,ami igazán kifizetődő.


A gyerekek okosak,és üres semmitérő szavakká porladnak az elvek,ha nem látnak mögöttük semmit.

567. ef1191cb08 (válaszként erre: 564. - Innichen)
2010. febr. 1. 12:48

Igen,az érzéseket meg lehet érteni.De emberek vagyunk,ésszel ítélőképességgel rendelkezünk.El tudjuk dönteni mi helyes és mi nem.És mások házasságába más kapcsolatába bele mászni nem helyes akárhogy színezzük.

Aki valóban szeret az kivár.Akkor lehet kinyitni egy másik ajtót,ha az előzőt betettük.

Ha egy házasság végleg tönkre megy,akkor le kell zárni,tisztességesen elválni,aztán lehet új életet kezdeni.De nem mást keresni megalázva ezzel a párunkat.Ehhez még akkor sincsen jogunk ha elmúlt a szerelem.Ez egoizmus csupán.

Persze mindenki aki a szeretőt tart azzal kábítja,hogy csak őt szereti,a házassága rossz válni akar.De akkor mégis miért teszik meg valóban annyira kevesen?És ha kenyér törésre kerül sor akkor miért a család mellett maradnak,kaparnak ezerrel a megbocsájtásért az asszonynál??Mert a szeretőnek leadott duma az csak duma,amögött nincsenek általában valódi érzelmek.Ő csak kikapcsolódás szórakozás,de valamivel kábítani kell,mert különben nem lehetne megtartani.

Szóval én úgy gondolom,ha valódi érzelmekről kölcsönös szerelemről van tényleg szó,akkor erre is van megoldás.Először is szakítani,hogy rendezhesse mindenki tiszta fejjel befolyásoltság nélkül a sorait.

Aztán amikor mindkét fél független már,akkor lehet tiszta lappal indulni.

De család rombolónak lenni hálátlan megalázó szerep.És ezekre az emberekre nem szoktak túl kedves jelzőket aggatni.

nekem ez a véleményem.

566. 2c2de63135 (válaszként erre: 532. - Ef1191cb08)
2010. febr. 1. 12:48
szia! persze egyetértek veled, én sem azt mondom, hogy az 1-2x-i alkalom is hű de milyen jó dolog, csak annyit, hogy azért azt könnyebben meg lehet bocsájtani. ha egy ilyen kiderül egy kapcsolatban, iszonyúan fáj az is, de az ember mérlegeli, hogy emiatt burítja-e az asztalt vagy azt mondja, hogy ennyi még "belefért", amit persze nem mondunk ki ilyen könnyen. Viszont én azokat nem értem, akik hónapokig, vagy akár évekig egy másik kapcsolatban is benne vannak, hogyan képesek nap mint nap hazudni a feleségüknek és ha van, a gyerekeinek is. szóval szerintem ez már nem megbocsájtható, de sokan vannak akik ezt is meg tudják bocsájtani. (mondjuk én már ezt nem tudnám). És a férjem meg én is hűségpártiak vagyunk, mégis megtörtént, az élet sajnos nem ilyen egyszerű...jó lenne pedig
565. ef1191cb08 (válaszként erre: 562. - Napkelet)
2010. febr. 1. 12:37

Kedves napkelet!


Nem emlékszem,hogy megszólítottalak volna,vagy beléd kötöttem volna.

Te a saját édesanyáddal foglalkozz,őt szólongasd ahogy akarod!!!

Köszönöm a családom és én is jól vagyunk:-))))))))

És nem sértődök meg azon ha x-nének hívnak mert az vagyok.Aki meg nős pasi lotyója az meg úgy hívják!!!

Nincs ezen mit haragudni!!!

És neked is írom hátha fel tudod fogni,én nem személyeskedtem mit ti!!!

2010. febr. 1. 12:36
En szerelmes vagyok ebbe a pasiba, akkor is ha most nagyon utalom ot, de azt lehet megertitek, hogy a szerelmet nem lehet egyik pillanatrol a masikra kitorolni.... ehhez ido kell,,,, tudom , hogy hulye vagyok , de a szivem meg szeret.....az eszem meg utal...
563. ef1191cb08 (válaszként erre: 560. - 40163fd81d)
2010. febr. 1. 12:34

Bizony bizony,véleménye mindenkinek lehet amit itt le is írhat.

Én nem sértegettem személy szerint senkit,csak aki belém kötött.De nem gondolom,hogy hagynom kellene magam...

Én általánosságban írtam amit írtam,nem tehetek róla,ha magára vette aki ingének gondolta....

A vélemény kinyilvánítása nem vájkálás senki életébe.Aki ide ír,arra lehet reagálni.

Nálunk nem fér az erkölcsi normákba egymást becsapni hülyére venni,megcsalni megalázni.Mi komolyan vesszük a házassági eskünket,és eszerint élünk,így neveljük a gyerekeinket is,tisztességre becsületre.Ennyi.Nem gondolom,hogy ez lenne a nem normális életforma.

És továbbra is megmarad a véleményem,hogy szégyellje az magát továbbra is aki mások családok életébe mászik rondít bele,dúlja fel azt!!!

562. napkelet (válaszként erre: 557. - Ef1191cb08)
2010. febr. 1. 12:21

Kedves cicamica!


Édeasanyádat is öreglánynak szólítod?:( A szöveged alapján valószínünek tartom, sajnos:(

Aki itt begyepesedett az Te vagy! Gondolom otthon a hűséges párod mellett szavad nem lehet és itt próbálod kiélni magad. Véleményed lehet, de bántó szavakkal illetni mást, az nem.

561. Robi-Tina (válaszként erre: 560. - 40163fd81d)
2010. febr. 1. 12:13
Egyet értek veled! Végre valaki!:)
560. 40163fd81d (válaszként erre: 552. - Ef1191cb08)
2010. febr. 1. 12:12

"Imádom" az álszent embereket,főleg akkor,ha az erkölcsi és etikai fenntartásaikat,egy drogos,börtönviselt prosti stílusában teszik:)))


Szégyellje magát aki folyton mások életében vájkálódik,ítélkezik,mocskolódik ,hát ezért.


Véleménye mindenkinek van,amit le is írhat ,ha akar,minden negatív felhang ,vagy közönséges stílus nélkül.

559. 40163fd81d (válaszként erre: 524. - 2c2de63135)
2010. febr. 1. 12:02
Mélységesen komolyan gondolom.
558. 40163fd81d (válaszként erre: 523. - Ef1191cb08)
2010. febr. 1. 12:00

Én úgy gondolom,hogy minden egyes embernek vannak erényei,és vannak hibái,kivétel nélkül.

Neked is,nekem is,mindenkinek,épp ezért távol áll tőlem,hogy ítélkezzek mások hibái,bűnei felett,mert senkinek sincs joga ehhez.

Neked sincs.


Ha a szeretet és a tisztelet számodra avval jelent egyet,hogy csupán addig tart ,amíg teljesítik az elvárásaidat,akkor nem igazán van őszinteség benned,és a jellemed híján van a másik ember szeretete ,tisztelete terén.

❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook