1322. Napsugár8 (válaszként erre: 1321. - 71ddaa07fa)
2021. júl. 27. 16:21
Minden elismerésem a tiéd, hogy képes vagy hajnalban felkelni. Engem leginkább a labda-játékok tudnak lekötni, de azért az éjszaka kellős közepén nem tudnék felkelni. Ismétlés? Mindjárt utána nézek.
1321. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1319. - Auróra2010)
2021. júl. 27. 15:21

Szegény Benedek Tibi egy éve már nincs is köztünk. Ez a csapat valóban nem az, aki egymást követő három olimpiát nyert, de megvédeném most annyiból őket, hogy nem Japán ellen kell a legtöbbet kiadni magunkból. Sokkal fontosabb lesz, hogy az olaszokat megverjük, illetve az egyenes kieséses szakaszban vitézkedjünk majd.

Meg kell állapítanom magamról, hogy öregszem. :)) Negyedik hajnal, hogy kelek, de már érzem, hogy csak 4-5 órákat pihenek éjszakánként. Ettől függetlenül holnap még biztos beállítom a telefont 3 óra 30 percre, mert azt érzem valami nagyon szép eredményt fog elérni Milák Kristóf. Valamint a férfi kardcsapat és Tóth Krisztián (judo) is érdekelt lesz a holnapi versenyeken.

2021. júl. 27. 14:39

Ha már sport, ne feledjük, hogy ezen a hétvégén az F1 Mogyoródon. Igaz, hogy magyar versenyző nem indul, de azért az is nagy banzájn lesz.

Szegény fiúk, ide jönnek ebbe az egyébként is 40 fokos katlanba, akkor mennyi lehet az autóban? Remélem, azért nem lesz baleset?

2021. júl. 27. 14:01

Igen, a Benedek Tibor és a legszebb fiú a Kása.

Mondta is a kommentátor, hogy rossz ellenfelek voltak a japánok,

1318. Napsugár8 (válaszként erre: 1317. - Auróra2010)
2021. júl. 27. 13:57
Mert ha a magyar ffi polósokról van szó, sokkal könnyebb és bravúrosabb győzelmekhez, játékokhoz vagyunk szokva, szoktatva. Csak hát ez már nem az a régi csapat, amelyiken felnőttünk, nem a Szécsi, Kemény, Kárpáti és társai. De azért így is jó, hiszen a végére csak összekapták magukat a fiaink. Gratula nekik. Reméljük a többi is minimum így megy majd.
1317. Auróra2010 (válaszként erre: 1316. - Napsugár8)
2021. júl. 27. 13:07
Legyőztük a japánokat, mégis olyan bűval bélelt mindenki, MElegük van ?
2021. júl. 27. 11:15
Perceken belül kezdődik a magyar-japán ffi poló.
1315. Napsugár8 (válaszként erre: 1314. - 71ddaa07fa)
2021. júl. 26. 16:05
Igen, mert akkor nem döntetlen a vége!
1314. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1313. - Napsugár8)
2021. júl. 26. 15:02
Annak 5 méteresnek, azaz büntetőnek kellet volna lenni. Nem fújtak jól a bírók, de sajnos a második félidőben, vagy a 3. és 4. negyedben a lányok is gyengék voltak.
2021. júl. 26. 09:35
Végig vezettünk 2-3 góllal. Az utolsó negyed végére kiegyenlítettek az orosz lányok. Az utolsó néhány másodpercben nem kaptunk meg egy szabad dobást. Kár érte.
1312. Napsugár8 (válaszként erre: 1311. - 71ddaa07fa)
2021. júl. 26. 09:09
Oké! Igaz! Most nézem a lányokat! Egyelőre ígéretes az eredmény. Hogy el ne kiabáljam, lekopogom. Kop. Kop.
1311. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1310. - Napsugár8)
2021. júl. 25. 21:17
Holnap reggel női póló lesz. A fiúk ma játszottak hajnalban a görögök ellen és kikaptak 1 góllal.
2021. júl. 25. 17:49
Majd holnap reggel 8,30-kor ffi poló Oroszország ellen.
1309. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1307. - Guruljka)
2021. júl. 25. 16:58
Úgy küzdöttek, mint az oroszlánok. Sajnos úgy is kézilabdáztak. :)) ( Ez csak vicc volt, le a kalappal a lányok előtt.)
1308. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1306. - Napsugár8)
2021. júl. 25. 16:57

A franciák és az oroszok a papírforma alapján jobbak náluk. A brazilok, spanyolok és svédek ellen kell/ene/ nyerni.

Kicsit pontosabban kellett volna játszani, sok volt az eladott labda. Ugyanakkor a francia csapat sem azt nyújtotta amit tud.

1307. Guruljka (válaszként erre: 1306. - Napsugár8)
2021. júl. 25. 16:43

Megérdemelték volna?

Ha az elejétől küzdenek, akkor igen.

2021. júl. 25. 16:38
Sajnálom, hogy a kézis lányok kikaptak. Szerintem egy döntetlent megérdemeltek volna. De azért még a további mérkőzéseken talán fel tudnak mutatna valami jobb eredményt.
1305. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1304. - Napsugár8)
2021. júl. 25. 15:48

Jól vívott egész nap, bár világbajnokként érkezett, nem hittem, hogy eljut a döntőig. Számomra ezért is értékes ez az ezüt.

A mai termés még, egy negyedik hely: Verrasztó Dávid, hátom ötödik helyezés: Pupp Réka, Hosszú Katinka, Péni István és egy hatodik pozíció: Mihályvári-Farkas Viktória.

2021. júl. 25. 15:13

Siklósi Gergő párbajtőr EZÜST!! (Élete első olimpiája!)

Gratulálunk!

2021. júl. 25. 10:40
Ma 14,30-kor magyar-francia női kézilabda
1302. Napsugár8 (válaszként erre: 1301. - 71ddaa07fa)
2021. júl. 25. 07:35
Szép eredmény! Gratulálunk! Jó pihenést kívánok neki!
1301. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1300. - Napsugár8)
2021. júl. 24. 21:49

Igen.

2012, 2016 után most a 2021-ben is győzni tudott a férfi kardozók egyéni versenyében.

Ezzel azt gondolom mindenidők egyik legnagyobb sportolójává vált.

1300. Napsugár8 (válaszként erre: 1299. - Auróra2010)
2021. júl. 24. 14:35