Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szép volt fiúk!!! Hajrá magyarok!!! fórum

Szép volt fiúk!!! Hajrá magyarok!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1442. Kovi49 (válaszként erre: 1440. - 71ddaa07fa)
2021. aug. 29. 11:34
Én is Vasas szurkoló voltam/vagyok és talán egy kis erőltetéssel eltudnám mondani a 60-as évek Vasas csapatát.Az erőltetés annak szól,hogy így 70 felett már a memória sem a régi!!!
2021. aug. 29. 11:30

Pálos Péter aranyérmet nyert a paralimpián asztaliteniszben.

2012 után másodszor sikerült nyernie.

1440. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1439. - Kovi49)
2021. aug. 29. 10:43

Ez így igaz!:)))


De szerintem más egyesület szurkolói is így vannak. Személy szerint Vasas szurkoló vagyok, igaz, most a másodosztályban ,,vitézkedik" a csapat, de ha megkérdeznék kik alkotják a játékoskeretet azt tudnám mondani, hogy Jova Levente a kapus.


Arról nem is beszélve, hogy régebben arcról felismertem az összes játékost, most meg sem próbálnám.

1439. Kovi49 (válaszként erre: 1437. - Andi6020)
2021. aug. 29. 10:22
Régebben egy Fradi szurkolót,ha éjjel 2 -kor felkeltettek kapásból elmondta a Fradi összeállítását,most ha egész nap gondolkodik sem tudná elmondani!!!
1438. Napsugár8 (válaszként erre: 1437. - Andi6020)
2021. aug. 26. 18:54
Szerintem csak nem vagyunk hozzászokva, hogy a magyar foci egyesületeknek van annyi pénzük, hogy... pedig ma már "van pénz dögivel", nem gond jó játékosokkal indítani egy mérkőzést. :))
1437. andi6020 (válaszként erre: 1433. - 71ddaa07fa)
2021. aug. 26. 18:47

:D

Igen azért, de a Fradi csak Fradi. Olyan izé ez így. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok fradista.

1436. andi6020 (válaszként erre: 1432. - Napsugár8)
2021. aug. 26. 18:45
Az nem ugyanaz.
1435. Napsugár8 (válaszként erre: 1434. - 71ddaa07fa)
2021. aug. 26. 15:59
Látod ebben egész biztos igazad van, valószínű, hogy inkább a szülők, vagy a nagyszülők kerültek oda akárhonnan. Erről mindig megfeledkezek.
1434. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1432. - Napsugár8)
2021. aug. 26. 15:22

Azért nem csak egy volt, mert Amandine Leynaud, Cléopâtre Darleux, Laura Flippes, Chloé Valentini, Blandine Dancette, Pauline Coatanea, Alexandra Lacrabère, egészen fehér bőrűek voltak a keretből. :))


Illetve még annyi a különbség, hogy ezek a színesbőrű lányok, valószínűleg már mind Franciaországban látták meg a napvilágot, azaz franciák, csak az őseik származnak valamelyik afrikai országból.

1433. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1431. - Andi6020)
2021. aug. 26. 15:10

Mert a többi játékos külföldi. :)))


Ez azért nem egyedi eset. Kézilabdában is előfordult már, hogy egy mérkőzésen összesen 3 magyar volt nevezve a Szegedben, vagy a Veszprémben.


Nagy valószínűséggel ezeket az idegenlégiósokat jobb játékosnak tartják, mint a magyarokat, akiket ennyi pénzért meg tudnának szerezni. A magyar fiatalok csapatba építése pedig hosszadalmas, amíg ez megtörténne, pár nemzetközi kupaszereplésről és az ezzel járó pénzről le kellene mondaniuk.

1432. Napsugár8 (válaszként erre: 1431. - Andi6020)
2021. aug. 26. 15:03
Azért, amiért a francia kézilabdás lányok között is csak egyetlen fehér bőrű játékost láttam, a többi mint afro- volt. :))
1431. andi6020 (válaszként erre: 1428. - Napsugár8)
2021. aug. 26. 14:55
Engem az érdekel, hogy a Fradi kezdőben miért szinte csak Dibusz a magyar?
2021. aug. 26. 14:52
Veres Amarilla vívásban megszerezte a magyar küldöttség első aranyérmét a paralimpián! :))
1429. Channa* (válaszként erre: 1427. - 71ddaa07fa)
2021. aug. 25. 18:25
Szuper!
1428. Napsugár8 (válaszként erre: 1427. - 71ddaa07fa)
2021. aug. 25. 18:16

Gratulálunk Zsófiának!

Én meg arra várom a magyarázatot, hogy ők miért nem kapnak ugyanannyi pénzbeli elismerést a végén a kormánytól, mint az egészségesek???

2021. aug. 25. 17:52

Megkezdődött a paralimpia, és Konkoly Zsófia személyében máris nyertünk egy ezüstérmet.


Arra azért kíváncsi vagyok, hogy ezeknek a sportolóknak miért nem jár az a ruhakollekció, amit az ép sportoló megkaptak?

2021. aug. 9. 21:45
Folytassátok! Itt legalább nyugi van. :)
1425. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1424. - Napsugár8)
2021. aug. 9. 21:43

Három évre szerintem biztos nem, legalább is remélem. Februárban Pekingben ismét fellobban a láng, ha nem jön közbe semmi. Igaz a téli olimpiákon messze nem lesz annyi esemény, mint a nyári olimpián, ahol mi magyarok érdekeltek leszünk, de azért van egy címvédő rövidpályás férfi gyorskorcsolya váltónk és Liu testvérektől egyéni versenyek során is kinéz talán valami szép eredmény.


Azon kívül szeptemberben a focisták is megkezdik, azaz folytatják a VB selejtezőket a jövő évi katari világbajnokságra.

Decemberben pedig a női kézilabdacsapatunk a spanyolországi világbajnokságon fog pályára lépni a tervek szerint

Szóval esemény lesz, lehet tudnék róluk pár hozzászólást is írni, kérdés van-e akit érdekel. Mert ugyan egyre inkább az az érzésem kezd a toronyban egyre nagyobb gond lenni, azonban még akkora probléma nincsen, hogy magamnak írjak és arra válaszoljak.

2021. aug. 9. 15:24
Most akkor ez a fórum a következő 3 évre itt bezár, vagy valamilyen sportágat, versenyt, akármit követünk és megbeszéljük??? Sajnálnám, ha vége lenne.
1423. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1422. - Flóra76)
2021. aug. 9. 09:27

Az egy külön szakma. Attól, hogy szeretem nézni és talán valamit konyítok is egyes sportágakhoz, nem hiszem, hogy a mikrofon mögött jól elő tudnám adni magam.

A nagyobb sportesemények után ilyenkor van bennem néhány nap, 1 hét üresség, amikor a kisebb jelentőségű sportok annyira nem érdekelnek. Ez nagyjából olyan, mint mikor két hét nyaralás vagy szabadság után elkezd dolgozni az ember. Az első pár napban azt sem tudja hol van és menekülne haza, vagy vissza a nyaralóhelyre.Aztán persze minden visszaáll a régi kerékvágásba. :))

1422. Flóra76 (válaszként erre: 1421. - 71ddaa07fa)
2021. aug. 9. 09:01
Mondom én, hogy pályát tévesztettél. Neked a sport közvetlen közelében kellene dolgoznod, hogy teljes legyen a boldogság.
2021. aug. 9. 08:59
Két hét után az első éjszaka, hogy 6 és fél órát aludtam. Azért reggel bekapcsoltam a tv-t, hátha csak egy rossz álom volt az elmúlt nap, ami arról szólt, hogy véget ért az olimpia. De csalódottan kellett tudomásul vennem, hogy már valamilyen utánpótlás kosárlabda mérkőzés ismétlését mutatta az M4 sport. Így kénytelen kelletlen felöltöztem és elindultam dolgozni...
1420. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1415. - Guruljka)
2021. aug. 8. 17:26
Kristóf, most ezüstöt nyert, a német srác mögött. Az olasz lett a harmadik.
1419. Guruljka (válaszként erre: 1417. - 71ddaa07fa)
2021. aug. 8. 17:18

A fiúknál ő az első.

Risztov Éva csodát úszott, láttam azt a futamát.

Azóta nem figyeltem a sportágat, mert azt hittem, Éva kivételes volt, az úszó múltjával és az élete eseményeivel.

Ezért engem meglepett már Olasz Anna indulása is, most utólag látom csak, hogy itt volt az ő helye rendesen és él ez a sportág nálunk is.

1418. Guruljka (válaszként erre: 1416. - Channa*)
2021. aug. 8. 17:14
Én sajnos a végére kezdtem volna belejönni, ráadásul pont az atlétikáról lemaradtam. De Párizst máris várom!
1417. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1414. - Guruljka)
2021. aug. 8. 17:14
Második érme. Risztov Éva 2012-ben aranyat nyert ebben a számban.
1416. Channa* (válaszként erre: 1413. - 71ddaa07fa)
2021. aug. 8. 17:12

Egyet értek!

Szerintem se volt rossz ez az olimpia;)

1415. Guruljka (válaszként erre: 1414. - Guruljka)
2021. aug. 8. 17:02
Lehagytam a nevét véletlenül? Raskovszky Kristóf a bronzos úszónk.
1414. Guruljka (válaszként erre: 1413. - 71ddaa07fa)
2021. aug. 8. 17:00

Kiegészítésként írom: nekem a nyílt vízi úszásban szerzett bronzérem is nagy élmény volt, ráadásul ez a nílt vti úszásban Magyarország első olimpial érme.

Nem is szólva a kislány kinézetű Olasz Annáról, aki csodásat úszott és boldog a negyedik helyével.

2021. aug. 8. 16:47

Nem tudom ki hogy van vele, de egy sportrajongó számára, mint én is vagyok egy ilyen esemény, mint az olimpia arra is jó, hogy elfelejtsen minden problémát, és a sok nagyszerű verseny révén csak magára a sportra koncentráljon. Az elmúlt másfél év után, ami azt hiszem mindenkinél a covidról szólt, ez a foci EB és olimpia kicsit kizökkentett mindenkit ebből. Ezen az olimpián is voltak felejthetetlen teljesítmények, és voltak bukások is. Megmutatkozott a sport minden szépsége, és láttunk drámákat is. Szerencse tragédia azért nem történt. Őszintén megmondom tartottam ettől az olimpiától, mert még két nappal a kezdés előtt is arról szóltak a hírek, hogy bármikor lefújhatják és hazaküldhetik a versenyzőket, vagy meg sem tartják a játékokat. Ehhez képest azt hiszem a házigazda japánok a legtöbbet hozták ki ebből az olimpiából. Három év múlva remélem már azért nyugodtabb körülmények közt kerül megrendezésre a párizsi olimpia, és ott éjszakázni sem kell.


A magyar versenyzők teljesítménye előtt csak fejet tudok hajtani. Sokkal több pozitív élményben volt részem, mint csalódásban. Nagyon örülök, hogy a női vízilabdacsapat végre megnyerte a hőn áhított érmét. Illetve sporttörténelmet láthattam Szilágyi Áron révén, akit sportolókét és emberként is nagyon nagyra tartok. Azt is jó volt látni, hogy a legtöbb második és harmadik helyezést elért versenyző nem bánatában, hanem örömében itatta az egereket. Talán ez alól Lőrincz Viktor volt a kivétel, de aztán a verseny utáni napon már ő is máshogy értékelte a dolgokat.


A legnagyobb magyar ,,hős"számomra ezen az olimpián Gulyás Michelle volt, aki fiatal korát meghazudtolóan vette tudomásul, hogy egy rossz lósorsolás miatt vesztette el a biztosnak tűnő érmét, ami akár arany is lehetett volna. Nem hisztizett, nem panaszkodott, hanem mosolyogva nyilatkozta, hogy fiatal még és a saját maga elé kitűzött célt így is elérte. Pedig lehet az öttusa szabályainak változása miatt, a paci élete lehetőségét húzta keresztül. Ez a hozzáállás már-már Joó Abigél 2012-es teljesítményével vetekszik.


Negatívumként a női tőr csapat körüli dolgokat tudnám felhozni. Nem akarok senkinek igazat adni ebben az ügyben, de mindenki talán jobban járt volna, ha a lányok a versenyre koncentrálnak és nem arra ki a tartalék a csapatban.


Mint minden ilyen nagyobb sportesemény / Olimpia, foci EB, foci VB / vége után egy kis ürességet érzek, de most az valamennyire vigasztal, hogy a következő ilyen eseményre, már csak fél évet kell várni, majd azt követően további fél év múlva jön a következő. ( Peking 2022, Katar foci VB) Illetve most nincs már olyan messze a következő nyári olimpia sem, mint alapesetben lenni szokott.


Köszönöm Tokió az élményeket és várom, hogy Pekingben ismét fellobbanjon a láng.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook