Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szép volt fiúk!!! Hajrá magyarok!!! fórum

Szép volt fiúk!!! Hajrá magyarok!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2021. jún. 28. 12:11

Nem tudok úgy meccset nézni, hogy valakinek ne szurkoljak.Most beállt ez az állapot.

Tök mindegy ki nyer.

Közömbösen meg nem lehet meccset nézni.

1171. Piroska52 (válaszként erre: 1169. - Auróra2010)
2021. jún. 28. 11:50
Mert sokkal szerényebb,mint az agyonsztárolt portugál.
1170. Fisica (válaszként erre: 1165. - Napsugár8)
2021. jún. 28. 11:44
Sajnos az estit nem láttam, mert a másikon kint voltam, így csak útközben néztem rá néha mi a helyzet a meccsen. De örülök,hogy Portugália kikapott :)
1169. Auróra2010 (válaszként erre: 1167. - Piroska52)
2021. jún. 28. 11:30
Nincs is annyira sztárolva, mint a Christiáno.
1168. Napsugár8 (válaszként erre: 1167. - Piroska52)
2021. jún. 28. 11:13
Aki túl magasra száll, (vagy túlságosan elszáll), nagyot is eshet. Csak lestem, mikor mondja a sportközvetítő a szabadrúgás előtt: a csapatban nem ő legjobb szabadrúgást rugó, de úgy látszik ezt most ő rúgja... el is rúgta, el is... szállt.
1167. Piroska52
2021. jún. 28. 10:41
Csapatkapitány, aki eldobja a kapitányi karszalagját, és még bele is rúg, szép és példamutató viselkedés, lehet Messit utálni, de ilyet biztos nem csinálna,
2021. jún. 28. 08:00

Fucsovics Marci ma pályára lép Wimbledonban.


[link]


Egyelőre még nem látni, hogy kb. hány órakor kezd. Remélem, hogy nem pont a déli harangszóra indul a játék, hanem egy kicsit később.

2021. jún. 28. 07:30

A 18. órásat végül kihagytam, maradtam még a másik adón, napi hírek stb. témánál. Az estit, Ronaldóékat néztem, csak néztem... csak éppen nem tette csípőre a kezét az 5-ösön, mint anno a mi drága aranylabdásunk, a Flóri. Nem igazán remekelt. Miből gondolta, hogy majd az utolsó 10 percben ki tudnak egyenlíteni, ha előtte másfél óra alatt nem sikerült?

Jó meccs volt nem mondom, de hogy nagyon elszámolta magát, az biztos.

1164. Fisica (válaszként erre: 1161. - Napsugár8)
2021. jún. 27. 22:04
Tulajdonképpen nem is volt rossz a 6 órás se :)
1163. BorosTyánka (válaszként erre: 1161. - Napsugár8)
2021. jún. 27. 20:24
Nagyon jó volt!!
2021. jún. 27. 18:34
Kicsit sok már a szivárványos reklámból és a holland szurkolók szivárványos fityulájából ...
1161. Napsugár8 (válaszként erre: 1160. - Fisica)
2021. jún. 27. 14:36

Igazad van, köszi, hogy szóltál.

Persze a sok csatornán a semmit mondó tv műsorok helyett meglehet, hogy a kora-esti mérkőzés is jobb lesz.

1160. Fisica (válaszként erre: 1159. - Napsugár8)
2021. jún. 27. 14:20
Az esti meccs érdekesebbek tűnik.
1159. Napsugár8 (válaszként erre: 1157. - 352f958f1b)
2021. jún. 27. 13:51
Még ne feledjük, ma este 6-kor még láthatunk egy szép focit, ha nincs is már hazai érdekeltségünk. Remélem, jó kis buli lesz.
1158. Napsugár8 (válaszként erre: 1156. - 352f958f1b)
2021. jún. 27. 13:50
Még nem volt világelső, amikor már unszimpatikussá vált, a "hattyú halála" című rendszeres színjátékáért. Ha vesztésre állt, elkezdte játszani a rosszullétet, a légszomjat, az elgyengülést, hogy már alig áll a lábán, csak a tisztességből csinálja, és hasonlók... és amikor az ellenfél egy kicsit visszább fogott a tempóból, mert úgy gondolta, innét kezdve már fél kézzel is veri, akkor hirtelen erőre kapott, és (mivel a másik olyankor már nem tud ismét felerősödni) megfordította a mérkőzést. Nem sportszerű, aljas módszer.
2021. jún. 27. 12:22

Futballban Ronaldo sikeréért drukkolok.

Az ők sikere Messi legangyobb mérge.

Utálom a pénzéhes törpét.-

2021. jún. 27. 12:16

Nadal nélkül s tenisz érdektelen számomra.

Ha egy valami amiért drukkolok, van, az undorító mosorú szerbet, lökjék már le a tronjáról.

Túl régóta világelső, annak ellenére, hogy nem ő a legjobb.

Soha nem sérült, ezért nem veszit pontokat, mint játék nélkül Federer és Nadal.

1155. Napsugár8 (válaszként erre: 1154. - 71ddaa07fa)
2021. jún. 27. 10:28

Kb. akkor kezdtem el nézni rendszeresen a teniszt a tv-ben ahogy feltűnt Féderer a nagyok között. Nekem ő lett a kedvencem, sajnálom, hogy már nem sokáig fogom látni. Djokót nem szeretem a "melldöngetős-gorilla" stílusáért, Nadal viszont valóban, salakon a legjobb.


A lányok között tűnt fel tavaly egy kis fiatal lány, Gauff, érdemes odafigyelni rá. Szerintem ő lesz (lehet) Szerena utódja. Ha el nem rontják.

2021. jún. 27. 09:48

Régen a 80-as évek végén a 90-es évek elején a teniszt is nagyon szerettem. Akkor még nem közvetítettek minden háztömb körüli versenyt, csak a nagyobb GS tornák kerültek csak képernyőre. Mindig ott ültem a tv előtt a Roland Garros és a wimbledoni torna közvetítésénél is, sőt az Eurosporton figyelemmel kísértem az Ausztrál Opent és a US Opent is.

Akkor azt mondom több esélyese volt egy tornának. Lendl, Becker, Edberg, Wilander, Agassi Courier, Ivanisevic és persze Sampras.

A mostani nagyobb tornákon már csak a döntőt nézem. Nagyon, de nagyon 3 versenyző uralja évek óta a teniszversenyeket: Federer, Nadal, Djokovics. Illetve még egészséges volt oda érhetett Andy Murray, vagy egyszer-egyszer megcsíphette a nagyokat Wawrinka.

Én valahogy úgy vagyok a három szupersztárral, hogy elismerem őket, de egyiket sem igazán szeretem. Persze az valamilyen szinten foglalkoztat, hogy a három versenyző közül ki lesz mindenidők legeredményesebb teniszezője, ha a GS tornagyőzelmeket nézzük. Meglátásom szerint Djokovic lesz az, de már örülnék neki, ha lassan jönne egy újabb generáció és nem lenne előre leosztva a három nagynak minden GS verseny. Talán Tsitsipas lehet az egyik ilyen játékos, de egyelőre, még várnia kell az első GS sikerére.

1153. Napsugár8 (válaszként erre: 1152. - 71ddaa07fa)
2021. jún. 27. 09:38

Én is úgy tudtam, hogy indul Féderer, mégsem látom a nevét a tabellán. Visszalépett volna az utolsó percben??


Reménykedjünk, hogy Timi majd párosban mutat valami szépet. :))

1152. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1151. - Napsugár8)
2021. jún. 27. 09:28

Nadal sérült azt tudom. Kihagyja Wimbledont és a tokioi olimpiát is. Federer részt vesz rajta, lehet most fog utoljára versenyezni itt.


Babos Timi párosban eredményes tud lenni, de az egyéni nem az ő asztala.

2021. jún. 27. 07:59

Új téma: Tenisz!


Holnap kezdődik Wimbledon. Férfiaknál kiemeltek:

1. Djokovics

2. Medvegyev

3. Tsitsipas


Hol van Nadal és Féderer??? Valaki tud róluk valamit???


Lányoknál ha Babos Timi túljut az első fordulóján, rögtön az 1. helyen kiemelt Barty-val kerül szembe. Sajnos kicsi az esély, hogy onnét még tovább is tudna menetelni.


Viszont az "új csillag az égen", a kis fiatal Gauff a 20. helyen kiemelt. Bízom benne, hogy ha nem is jut az elődöntőbe (bár egy kicsit reménykedek) azért a legjobb 8-ba beverekszi magát. Szurkolok neki.

1150. 352f958f1b (válaszként erre: 1148. - 71ddaa07fa)
2021. jún. 26. 14:28

Gratulálok !

Szép szakmai elemzés volt !

2021. jún. 26. 14:27

mint minden csoda a magyar csapat döntetlenjei feletti öröm is lecsengett.

A magyar csapat kiesésével számomra az EB kissé érdektelenné vált.

2021. jún. 25. 11:10

Jöjjenek az EB-k.


1984-Portugália és egy Fernando Chalana játékos, aki erről a tornáról eszembe jut. A portugál csapat nagyszerű meccset játszott az elődöntőben a franciákkal, ahol a gallok, csak a 120 percben tudták megszerezni a győzelmet.

1988- Szovjetúnió, akik egészen a döntőig jutottak. A csoportmeccsek során 1-0 arányban megverték a későbbi győztes Hollandiát.

1992- Itt valóban mindenki csak a dánok csodájára emlékszik, mert senki nem várta, hogy megnyerjék az EB-t, főleg az előzmények tudatában. Negatív meglepetést a francia válogatott szolgáltatta, akik már a csoportmeccsek során kiestek.

1996- Csehország, a semmiből jutott egészen a döntőig. Ezen az EB-n ismerte meg a világ Poborsky, Nedved, Smicer, vagy Bejbl nevét. karel Poborsky gólja a portugálok ellen, szerintem az egyik legemlékezetesebb gól az EB-k történetében. Bár a skótok ellen a mostani EB-n lőtt , szintén cseh Patrik Schikk gólja konkurenciát jelenthet számára

[link]


2000- Olaszország és kapusok Francesco Toldo, aki úgy lett a válogatott elsőszámú kapusa a tornán, hogy Buffon megsérült. Toldo aztán az elődöntő rendes játékidejében egy, a büntetők során pedig két holland tizenegyest megfogott, ezzel döntőbe védte a meccs nagy részében 10 emberrel játszó olaszokat. De ezen az EB-n rengeteg jó meccs volt, számomra mindenidők legemlékezeteseb kontinenstornája volt.

2004-Csehország volt, aki a leglátványosabb játékot nyújtotta a torna során. Nagyszerű játékosok alkották azt a válogatottat. Talán az EB legemlékezetesebb meccsén 3-2 arányban megverték Hollandiát a csoportmeccsek során.

2008-Törökország és Oroszország volt, akinek a legtöbb meccsére szívesen visszamelékszem. Mindkét csapat meglepetésre szerzett bronzérmet.

2012-Számomra egy színtelen szagtalan EB volt, ahol a spanyolok nagyon domináltak. Talán még az Olaszország-Németország elődöntő és Balotelli gólöröme, ami először eszembe jut erről a kontinens találkozóról.

2016-Mivel ott voltunk, természetesen a magyar mérkőzések azok, amik felejthetetlenek, és a kommentátoraink gólöröme.

2021- Még messze nincs vége ennek az EB-nek, de azt mondom ez a német-magyar meccs mindig ott fog nálam szerepelni az EB-k történetének legjobb meccsei között. Ennyire hatalmas szívvel még én a magyar válogatottat, mióta a focit figyelem nem láttam játszani, pedig a 80-as évek elejétők érdekel a foci és a sport. Azt sem lehet mondani, hogy nem voltak szép sikereink, mert mi értük el az eddigi legnagyobb arányú győzelmet a VB-n ( 10-1 El-Salvador ellen,), vagy VB selejtezőn oda vissza vertük Ausztriát, illetve Rotterdamban sikerült szintén VB selejtezőn megverni Hollandiát. Arról nem is beszélve, hogy a Népstadionban igaz egy barátságos meccsen legyőztük Brazíliát is 3-0 arányban. Illetve a 4 évvel ezelőtti EB szereplés is hatalmas tett volt.

Ennek ellenére ezt a Németországi meccset mindenképpen ezen mérkőzések elé sorolom, még akkor is, ha nem nyertünk és ezzel kiestünk az EB-ről. De örülök, hogy ezt megértem.

Persze igazságtalanság lenne, ha a többi sportágról és sportolóról megfeletkeznénk, de ez most az EB fórum. Az olimpia alatt majd a többi nagy magyar sportolóról is írok pár sort, ha lesz ilyen topic. :))

1147. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1144. - 71ddaa07fa)
2021. jún. 25. 10:26

1998-ban a horvát csapat mindenki meglepetésére az elődöntig menetelt és Davor Suker lett a VB gólkirálya.

2002-ben engem a török csapat nyűgözött le. Meglepetésre eljutottak a bronzmeccsig, ahol legyőzték az addig, a játékveetőktől hatalmas támogatást kapó hazai válogatottat Dél-Koreát.

2006-ban megint a francia válogatott játékára emlékkszem a legszívesebben, akik bár gyengén kezdték a VB-t, de az enyenes kieséséi szakaszra megtáltosodtak és a Brazíliát a 4 közé jutásért úgy verték meg, hogy Zidane teljesen elhomályosította játékával a legnagyobb brazil sztárokat Ronaldot, Ronaldinhot.

2010-ben Uruguay okozott feltűnést, ahol Forlan volt a vezér és akkor ismerte meg igazán a focit szerető társadalom Suarezt.

2014-ben hollandia volt az, aki színesítette a VB-t, azzal, hogy a csoportmeccsek során a címvédő spanyolokat megverte 5-1 arányban, majd a 4 közé jutásért legyőzte a végső győzelemre is esélyes Brazíliát.

2018-ban a belga-japán és a belga-brazil meccs maradt számomra a legemlékezetesebb, ahol mindkétszer a vörös ördögök nyertek. Japán ellen 0-2-ről fordítva.

1146. Jucus43
2021. jún. 25. 10:24
Rengeteg milliárd bele lett ölve a magyar fociba, itt volt az ideje, hogy legalább gólt lőjenek.
1145. Napsugár8 (válaszként erre: 1142. - Fisica)
2021. jún. 25. 10:16
Szerintem is azt kell nézni, hogy milyen mélyről jutott el erre a szintre a magyar futball, hogy a világ legjobb csapataival ilyen szintű játékot képesek mutatni.
1144. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1139. - 352f958f1b)
2021. jún. 25. 10:16

Nekem azért van sok emlékezetes momentum és csapat, akikre a győztesek mellett szívesen emlékezem.

1982-ben a francia csapat, akik egy heroikus meccs végén büntetőkkel maradtak alul a német válogatottal szemben az elődöntőben és ott történt talán VB-k történetének máig lebrutálisabb megmozdulása, ami nem járt semmiféle 1szankcióval, mikor is Schumacher a németek válogatott 11kapusa letaglózta Battistont a franciák játékosát.

[link]


1986-ban szintén a francia csapat hagyta a legmélyebb nyomot bennem, mikor is egy szintén nagyon izgalmas meccsen legyőzték büntetőkkel a brazilokat

1990-ben Kamerun csapata dobogtatta meg a szívemet, a fekete srácok egészen a 8 közé jutottak, ahol felejthetetlen meccsen maradtak alul az angol válogatottal szemben.

1994-ben románia volt az a csapat, aki sok labdarúgó rajongót ámulatba ejtett.

1143. globus (válaszként erre: 1142. - Fisica)
2021. jún. 25. 10:11
Mit tesz a "hozzáértés" :)
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook