Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


6611. 71fd59b023 (válaszként erre: 6609. - Vajdai)
2012. júl. 3. 16:26

Sok sikert kívánok Neked!!!Szorítok nagyon!Ne aggódj a műtét miatt ,az Orvosod rá a garancia ,hogy ez is ,mint a többi gyönyörű eredményt fog hozni ,kár is aggódnod miatta!Várom a beszámolókat a történésekről!

Egyébként ezt a szemöldökemelést hogyan végzik ,és milyen eredményt lehet elérni vele? ( azaz ,mire jó?)

6610. 71fd59b023 (válaszként erre: 6606. - 590edf27e2)
2012. júl. 3. 16:19

Igen igen ,visszautalta a pénzt.Erről írtam privit Neked!

Én Sashegyihez megyek ,,,szimpatikus is ,,,laza ,jófej ,közvetlen.Már voltam Nála konzin ,múlt hét szerdán,,mostmár csak ki kell várni ,míg újra műteni lehet...

6609. vajdai (válaszként erre: 6595. - 590edf27e2)
2012. júl. 3. 16:12

Szia!


Örülök ,hogy te is elmondtad a gondod.

Mi itt sokat tudunk segíteni egymáson.

Én 11.-én megyek Sopronba Kovács dr-hoz szemöldökplasztikára(emelésre)

Ő csinálta a felsőt és az alsót is ,minden izgalom nélkül bízom magam ismét rá.

Tanti szemét is Ő hozta rendbe több év után akit az év orvosa elcseszett.

Ő is max. elégedett vele.

tantival is itt a fórumon ismerkedtünk meg és így tudtam rajta segíteni.

Kovács dr kezét be kell aranyozni:))

Sokszor leírtam ,hogy emberileg is kíváló orvos.

Nekem az alsó szemhélyamnál nem kiszedte ,hanem elterítette a zsírt mert mondta,hogy arra a későbbiek során nagy szükség lesz.

Mikor mondta ,hogy szükségem lesz a két műtét után a szemöldökemelésre akkor minden erőmmel tiltakoztam ellene,de beláttam ,hogy igaza van így lesz teljes a kép.

11.-én megyek hozzá műtétre ,majd rendre beszámolok róla ,hogy mi történik velem.

Akkor azért hálás lennék ,ha öntenétek belém az erőt ,mert biztos rossz lesz ,de hát önként és dalolva megyek hozzá ,senki nem erőltette én döntöttem így.

A Sashegyi és a Jánky doktornak is jó híre van és szép munkákat láttunk tőlük.

Érdemes nagyon utánajárni kinek a keze közé fekszünk ,mert a szemünk előtérbe van.

ja még annyi ,hogy nekem Kovács dr 2x lézeres kezelést is csinált amitől lényegesen javult az arcom a kis pici ráncok eltüntek.

Őszre tervezem a következőt.

Sok sikert mindenkinek ,és ti is szúrkoljatok nekem a jövő szerdán!

2012. júl. 3. 16:08

Lányok,nagyon köszönöm, a segítőkészséget,aki hyaluronnal megjárta kérlek szóljatok neki hogy olvasson,hátha én is segíteni tudtam ahogy ti is nekem.

Most távozom,mert érzem ez egy "ideragadós fórum",nehogy függő legyek.Minden hasznos információt köszönök nektek,nem kizárt hogy visszaregelek,főleg ha van mondanivalóm. Ugyanezen regnévvel.Egyelőre Sashegyihez jelentkeztem be,de nem kizárt hogy Jánkyt is megnézem. Egy konzultáció sokat elárul.Ismeretlenül is mindenkit üdvözlök és kellemes nyarat kívánok.

2012. júl. 3. 15:27
Közben infohoz jutottam,alsó - felső korrekció esetén a két orvos munkája között kb 100 ezer különbség Jánky "javára". Budapestieknek ez fontos info lehet.
6606. 590edf27e2 (válaszként erre: 6605. - 71fd59b023)
2012. júl. 3. 15:16

Tényleg eszem megáll. És nincs "kedve" a korábbi orvosodnak beszállni a költségeidbe? (bár lehet figyelmetlenül olvastalak és visszautalta a pénzt). no meg a várakozási idő két műtét között.


Tehát lényegre törő kérdésem: SAS avagy JÁNKY,itt már csak az ár győz,mindkettő profi!

Kérem szépen a szavazatokat:)

6605. 71fd59b023 (válaszként erre: 6603. - 590edf27e2)
2012. júl. 3. 15:12
Igen sajna így van...nekem majdnem a felébe került az elrontott műtét mint amennyi a korrekció lesz ,,,de remélem legalább szép lesz...azt mondta a korrekciót végző doki ,inkább kevesebb melója legyen ,de az jó...
6604. 590edf27e2 (válaszként erre: 6602. - 71fd59b023)
2012. júl. 3. 15:04
És küldtem választ,csak megbízható embereknek add tovább az infot...amit meg tőled kaptam (információt) szeretettel köszönöm.
6603. 590edf27e2 (válaszként erre: 6601. - 71fd59b023)
2012. júl. 3. 15:01
Ez már szilárd elhatározás hogy Jánkyhoz elmegyek,ha jól tudom 5 ezer a konzi és ha nála operáltatok,azt levonja a műtét árából (bár valszeg meg sem érzed...az árlistája után.:)) De igaza van,ha valaki jó jogában áll,hogy ára is legyen a munkának..csak ez nekem nem jó:-D De aki szép akar lenni ,mondjuk valami hasonló...hát fizessen...:(
6602. 71fd59b023 (válaszként erre: 6600. - 590edf27e2)
2012. júl. 3. 15:01
Priviben ment a válasz...:)
6601. 71fd59b023 (válaszként erre: 6599. - 590edf27e2)
2012. júl. 3. 14:58
Azért egy konzit megér ,,végülis mindenki egyedi eset ,,,hátha Nálad mégiscsak elvégezhető már az alsó szemhéjplasztika...
6600. 590edf27e2 (válaszként erre: 6596. - 71fd59b023)
2012. júl. 3. 14:53

Egyébként Sashegyi is kitűnő (amit hallottam róla) és nem igazán került említésre dr Kovács Hedvig. Kezeket fel (new face klinika)ha valaki ismeri. Összefoglalás::) Jánky,Sashegyi akik Bp-en dolgoznak,...árban hogy követik egy mást? Jánkinak fent van a honlapján,nem mondanám,hogy az olcsó kategória,a 6 és fél évvel ezelőtti árhoz képest,jelzem gyönyörű munkáért (Sashegyi asszisztált nálam a szóban forgó dokinak és később mondta nagyon szép) szóval kb a duplája...(a műtétem teljes árú volt némi "hálával" DE nem TB finanszírozott.

Ja és az egy hónapos vesszőfutásom alatt végig azt mondta "egyszer majd -nem tudja mikor-felszívódik" /kösz ÉS még SOHA ilyen problémája nem volt praxisa során....

6599. 590edf27e2 (válaszként erre: 6596. - 71fd59b023)
2012. júl. 3. 14:38
Basszus akkor engem sem fog...nem tudtam,hogy ez a menete annak,hogy megállapítsák a bőrfelesleg mennyiségét. Alapállapotban nekem is sima ,kissé karikás már nem kevés pénzáldozattal a korábban leírtakkal több mint egy hónap után rendbejött 90 %-ban.
6598. 590edf27e2 (válaszként erre: 6597. - Szédült-napraforgó)
2012. júl. 3. 14:34

Nos,pont ez lesz a csavar,ugyanis (az én hibámból és régi ismeretségünkre való tekintettel)ha beperelne pl,(tegyük fel a legrosszabbat)a hyaluron valóban nem kimutatható egy idő után (khm..dokumentet ha értitek nem kértem...,ennyire bíztam benne),AZONBAN utána olvastam,állandósult táskákat okozhat. hogyan bizonyítom,hogy előtte nem voltak? No és ha olvastatok,már 90 százalékban visszakaptam azt a kinézetet ami volt...Képet nem tudok készíteni,most akartam (pl kíváncsi lettem volna,hogy megértem-e -szerintem igen,nem tudom miért mondja hogy nem) az alsó plaszt ismétlésére? (folyton azt írja ki tisztítást kér/mármint a megörökítőm)...nem vagyok összhangban az univerzummal.Azt mindenképpen megjegyzem,hogy SENKI közületek nem ismeri,nem járt nála vettem a fáradtságot,hogy végig olvassam a megemlített sebészek neveit.

Szűkítem a kört,van magánrendelője,de gy nagyon impozáns állami kórházban (ebből egy van)IS műt,sőt vezeti a "profilt".Kitűnő sebész,DE...a többit leírtam.

2012. júl. 3. 14:16

Goldeneye, szerintem pedig nyugodtan kiírhatod a nevet. Az, hogy megírod, hogy nem vagy elégedett az nem becsületsértés vagy hitelrontás. Ezért senki sem fog beperelni. Ha a pozitív eredményeknél meg lehet nevezni az orvost, akkor miért ne lehetne az elégedetlenségnél is? Nem becsmérled, nem szidalmazod, egyszerűen nem vagy megelégedve. Rakj fel egy képet a szemedről és láthatjuk is, hogy valóban neked van igazad.

Pontosan emiatt kellenek az ilyen fórumok, ahol valós tapasztalatok vannak és nem az orvosok csili-vili honlapjai, ahol csak a tökéletes eredmények vannak publikálva. Ki tudja, hogy némelyik orvos már mennyi "áldozatot" szedett, miközben nyugodt szívvel mentek hozzá.

Itt többen is kiírtak már nevet és nem lett semmi bajuk, mert nem köpkölődtek és rágalmaztak.

Köszi, h megosztottad a tapasztalatodat, én tuti nem merném ezt bevállalni....

6596. 71fd59b023 (válaszként erre: 6595. - 590edf27e2)
2012. júl. 3. 12:31
Én is határozottan mentem Sashegyi dokihoz ( Ő fog korrekciózni) ,,hogy majd jó lenne az alsót is megműteni, ,, ( mosolygáskor/nevetéskor ráncos a szemem alatt 42 éves vagyok) de azt mondta ,hogy ez még korai ,,mivel alapállapotban teljesen sima ott a bőröm ,nincs felesleg...Tehát ha most onnan kimetszene ,akkor "leesne" az alsó szemhéjjam ( úgy nézne ki mint amikor lehúzod egy kicsit)
2012. júl. 3. 12:04

Bocs a sok elgépelésért de még mindig fűt az indulat..és ez én esetem pite ahhoz képest amit itt hajnalban olvasgattam,és az orvosok teljesen védettek.

Budapesti vagyok,így ha valai újra "hozzámnyúl"az úgy gondolom Jánky doktor lesz...nézegettelek Benneteket,sok gyönyörű munkát látok,lassan aktuális lesz az alsó szemhéjplaszt,mert az ödémák nem büntetlenek,nyújtják a bőrt.Első javaslatom az volt x doktornál,hogy egyszerűen műtse meg az alsót ,így kisimulnak a ráncok. Tudom,hogy egy életben 3x lehet ezt megtenni,de legyen itt a helye a 2.nak. Válasza: nem indokolt,nincs bőr felesleg (DE VAN/mondom én) és csak rontani tudnánk a jelenlegi helyzeten.No ennyi a sztorim....

2012. júl. 3. 11:56

Jaaj de helyesek vagytok,köszönöm a válaszokat.

Pont itt a bibi az orvos akit eddig istenítettem.gyönyörű szemhéj plasztikával ajándékozott meg 6 és fél éve. Már el is határoztam ő az "én orvosom",csak hozzá megyek ha ésszerű szépülni vágyás cél.

Nos telt múlt az idő,és biza' 40 felett a ráncocskák megjelentek a szarkák ott hagyták nyomukat,irány a konzi a doki bánál,akinek oly szívesen kiadtam volna a nevét,de jó hogy óva intetek,szóval két megoldást javasolt hajas fejbőrben történő metszéssel a szemhéj feljebb kerül,így a ráncok vélhetően csökkennek (azt sem tudom,hogy árat írhatok-e). A műtét során 2x8 centis szélességében 2 centis helyen ahaj eltávolítva összevarva szemhéj ráncai kisimulva. "Aszontam" kösz de inkább nem. 2 verzó:egy TELJESEN ártalmatlan megoldás,hyaluron injectálsás. Na mondtam nyerő,ez az. Hát lányok!! 1 hónapig horror filmet lehetett volna forgatni az ödémás táskáimról,lila foltjaimról. (ami a leírás szerint max 72 órán belül megszűnik).Egy agyrém menet volt ami ezután jött,az orvos úgy gondolta nem hibázott,remek munkát végzett amikor személyesen látott azt mondta biztos kipihenetlen vagyok...stb.Szerencsémre sok embert ismerek,és most segíteni szeretnék annak aki hasonlóképpen járt:rutin-ascorbin 3x2,jegelés,nadály a kék foltokra és ami igazán rendbehozott (ill legalább hasonlóan nézek ki mint korábban,csak a pénztárcám vékonyabb)a mezocentrumban a koffeines kezelés. Konllúzió. egy rakat pénzért VÉGRE úgy nézek ki8 kb mint előtte.(az orvos szerint IRREÁLIS elképzeléseim voltak a beavatkozásról..kérdem én irreális az,hogy dokrorúr kéremszépen ha lehetne randább ne legyek mint vótam' ha már fizetek?:-D

6593. 5edbf6195d (válaszként erre: 6590. - 590edf27e2)
2012. júl. 3. 10:57

Üdv. a csapatban !!

Azt javaslom, ha jó a véleményed, írd ki a nevet, ha nem jó, csak "lebegtess" és csak privát levélben add ki a nevet. Az orvosok (egy része ) itt vannak közöttünk álnéven persze és beépített emberek segítségével és figyelik a fórumot, egy pereskedés lehetőségét el kell kerülni. Üzleti céllal is vannak dokik és kozmetikusok, akik néha megpróbálnak beépülni és eladni nekünk a portékájukat, okoskodnak, aztán hamar kikopnak.

6592. 71fd59b023 (válaszként erre: 6589. - Csometa)
2012. júl. 3. 10:21
Nekem nincs Vele tapasztalatom ...., de annyit tudok ( innen a fórumhozzászólásokból) ,hogy Pesten Sashegyi Mihály és Jánky GYörgy van a legjobbak közt.Ja ,Sopronban KOvács doktor a leg-leg-leg...!:-)
2012. júl. 3. 10:16

Szia!

Örülök ,hogy ránk találtál!Üdv a csapatban!

Sajnos egy elrontott felső szemhéjplasztikán vagyok túl ,,,( május 22-én volt a beavatkozás --mellnagyobbítással és mini hasplasztikával egyidőben)...--azt gondoltam ,ez egy rutinbeavatkozás egy plasztikai sebésznek.....tévedtem...Először nem írtam ki a Doki nevét ,,,mert a mellemmel és a hasammal elégedett vagyok ,és nem szerettem volna a történtek ellenére sem rossz hírét kelteni,,,,de utána mégis megtettem...

Amit ma már bánok ,,,mint utólag megtudtam Ő is olvassa ezeket a fórumokat ,,és Neki könnyű kikövetkeztetni ki írja a kommenteket...

De nem csak ezért van lelkifurdalásom ( mert Ő is olvashatja a negatív kritikát) ,,hanem mert az én esetemben a mell -és a has műtét " szuper" lett ,,,szóval valamilyen szinten " kárpótol" az elrontott szemhéj miatt.Ráadásul korrekt volt ,mert amikor visszakértem a műtét árát ,szó nélkül visszaadta.....

Pár hónap mulva megyek korrekcióztatni egy másik orvoshoz...

Szóval a kérdésedre a válasz ,,,igen ,ki szoktuk írni az orvos nevét ,árakat ,,és a jó és rossz tapasztalatokat is.Várjuk a történetedet!!!

2012. júl. 3. 06:13

Sziasztok,örülök,hogy erre a portálra találtam és sajnos megdöbbenve tapasztaltam,hogy sorstársa is akadtam. Hyaluronsavas szemkörnyék feltöltés...Szívesen elmondom részleteiben,azt is hogyan csalódtam az eddig teljes bizalmat élvező orvosomban....stb.

Célom,hogy megtaláljam azokat a megbízható orvosokat,akik nem a piarnak,hanem valós eredményes munkájuknak köszönhetik referenciájukat.Itt nincs mese,mindenki elmondja az igazságot,segítsük egymást.

Kérdés: nem ismerem a hoxa szabályzatot (vagy lusta vagyok végig böngészni:(),árak,orvos nevek,velük kapcsolatos negatív-pozitív tapasztalatok leírhatók-e?

Utána mondom az én "mesémet",ha jól tudom "Kulcstartó" néven szerepel sorstársam. Szeretném ha mindenki tanulna belőle,és igenis -ha szabályzat nem zárja ki - én megnevezném az orvost,azzal együtt,hogy a több mint 6 évvel ezelőtti szemhéjplasztikámat tökéletesen csinálta.

Nyugati országokban még a kozmetikusok is specializálódnak (pl szemöldök szedésre az egyik,a másik bőr tisztításra..stb),itt miért nem teszik a plasztikai sebészek? De folytatom és köszönettel várok minden reakciót.

6589. csometa
2012. júl. 3. 05:48

Sziasztok!

Szemhéjplasztikára készülök Wittmann dokinál Mosómagyaróváron. Van valakinek tapasztalata róla?

6588. 71fd59b023 (válaszként erre: 6587. - Szédült-napraforgó)
2012. jún. 28. 13:03
Szerintem nem ciki!:-) A férjem fogtechnikus és az Apukám is :-) ,úgyhogy " szakmabeliek " vagyunk...igaz ,fogszabit nem csinálnak ,,,de én simán bevállalnám ,ha szükségem lenne rá...
6587. szédült-napraforgó (válaszként erre: 6584. - Bagolykaa)
2012. jún. 28. 12:11
Amúgy nekem is kellene fogszabályzó, csak ciki 42 évesen, viszont a láthatatlan meg horror áron van.
6586. szédült-napraforgó (válaszként erre: 6584. - Bagolykaa)
2012. jún. 28. 12:10
Bagolyka, te csak szar kozmetikust választottál. Járj utána, mert vannak nagyon jók is. Néz utána annak is, hogy milyen anyagokkal dolgoznak. Ezen a területen is vannak felső illetve bóvli kategóriás kozmetikumok. Szerintem nyugodtan csináltathatsz egy finom feltöltést, ha annyira zavar. Van olyan is, ami 6-8 hónapig hat.
6585. szédült-napraforgó (válaszként erre: 6579. - 71fd59b023)
2012. jún. 28. 12:05
A szemhéjam állaga nekem is ráncos, de azt nem simítja ki a bőrfelesleg eltávolítása. Amikor mosolygom nekem sem ráncralan. Arra ilyen lézeres és egyéb kezelések jók.
6584. bagolykaa (válaszként erre: 6580. - Borzoska3)
2012. jún. 28. 01:47
Igen én is igy látom. Ezért akarok inkább elmenni ilyen bőrgyógyászhoz aki arccal foglalkozik. Kozmetikushoz nem akarok mert nekem az tette tönkre a korábban jó bőrömet. Nyomkodta a pattanást és közben vakarta a saját arcát, ezzel teljesen elfertőzte az enyémet. Azóta szenvedek vele. :( Most meg ezek a ráncos dolgok. De én is inkább valami kezelést akarok és nem szúrkálást ennyi idősen. Köszi a te tanácsodat is!
6583. bagolykaa (válaszként erre: 6578. - 5edbf6195d)
2012. jún. 28. 01:45
Koszi
6582. 71fd59b023 (válaszként erre: 6581. - Borzoska3)
2012. jún. 27. 20:40

Aranyos vagy ,köszönöm!!!!!!

Majd jelentkezem ,ha lesz valami fejlemény!

Puszi Mindenkinek!:-) ,,köszönet a sok bíztatásért ,és kedvességért amit Tőletek kaptam ,így ismeretlenül is! Nagyon jól esik!!!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook